Hoşgeldiniz!

sadaka

Günde 500 lira Götürdüğünü İtiraf Eden Dilenci Kadın 00:38
Günde 500 lira Götürdüğünü İtiraf Eden Dilenci Kadın 33.373 izlenme - 3 ay önce Ankara’nın en yoğun alanlarından biri olan Kızılay Meydanı’nda dilencilik yapan yaşlı bir kadın, ramazan ayı olmak üzere yeri geldiğinde 500 tl kazandığını itiraf etmiş.
Para Paylaşımı Yapan Dilenciler 00:39
Para Paylaşımı Yapan Dilenciler 2.862 izlenme - 2 ay önce İstanbul Taksim’de 5 kadın, duygu sömürüsüyle vatandaşlardan topladıkları paraları, İstiklal Caddesi’nin ara sokaklarında böyle paylaştı.
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 07:59
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 10.981 izlenme - 2 yıl önce Ali Banat isimli bu genç müslümanın gerçek hikayesidir. Ali çok zengin bir işadamıdır. Lüks hayat tarzı pahalı arabaları saatleri ve zevkleri vardır. Ama bir gün kanser teşhisi alır.Hem de ileri evredir ve bütün vücuduna yayılmıştır. Tüm hayatını değiştirir ve insanlara yardım etmeye başlar.
Sinan Akçıl - Maher Zain - Gülmek Sadaka 03:44
Sinan Akçıl - Maher Zain - Gülmek Sadaka 1.318 izlenme - 3 ay önce Sinan Akçıl - Maher Zain'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Gülmek Sadaka" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Maher Zain Yönetmen: Murat Joker "Gülmek Sadaka" şarkı sözleri ile Güneşe bak, aya da bak Denize bak yağmurlara bak Ne güzel hayat bu, maşallah… Sağına bak, soluna bak İnsanlara mutlulukla bak Ne güzel hayat bu maşallah… Hadi sende bir dene Koy elini kalbine… Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize… Koy elini kalbine Gülmek sadaka Gülmek sadaka Aç kalbini herkese nolur Sonu elbet mutluluk olur… Gülmek sana yakıstı masallah… Kollarını açsana nolur… Kenetlenir herkes bir olur Bu güzel dünyada, maşallah… Maşallah maşallah sana Her gün mutlu olsana… Demişki resullallah… Gülmek sadaka…
Sakaçi Cok Komik 02:15
Sakaçi Cok Komik 38.461 izlenme - 11 yıl önce
Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka 03:44
Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka 690 izlenme - 3 ay önce Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka (2018) Şarkı Sözleri : Güneşe bak, aya da bak Denize bak, yağmurlara bak Ne güzel hayat bu maşallah Sağına bak, soluna bak İnsanlara mutlulukla bak Ne güzel hayat bu maşallah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka Aç kalbini herkese nolur Sonu elbet mutluluk olur Gülmek sana yakıştı maşallah Kollarını açsana nolur Kenetlenir herkes bir olur Bu güzel dünyada maşallah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka Maşallah maşallah sana Her gün mutlu olsana Demişki Resul Allah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 6.522 izlenme - 3 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 00:37
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 3.351 izlenme - 3 yıl önce Bir tas çorba, bir kucak sevgi. Bir somun ekmek, sıcak bir samimiyet. Bir yudum su, sofralarca bereket… Kardeşçe paylaşalım. Vakit Ramazan.
Sadaka Kutusu Hırsızlığı 00:54
Sadaka Kutusu Hırsızlığı 1.998 izlenme - 3 yıl önce Bağcılar’da bir işyerine giren hırsız, sadaka kutusunu çaldı. İçinde yaklaşık 400 lira bulunduğu tahmin edilen sadaka kutusunun çalınma anı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 00:20
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 1.626 izlenme - 3 yıl önce Özgün'e özenen Hayrettin'in yaptığı sokak şakasında dumur olduğu o an! İzleyelim azizim. İlgili videolar için : http://www.izlesene.com/hayrettin http://www.izlesene.com/thuglife
40 Hadis 01:42
40 Hadis 1.745 izlenme - 6 yıl önce 40 Hadis
Sadaka Vermezsen Sonun Bole Olur 00:10
Sadaka Vermezsen Sonun Bole Olur 1.487 izlenme - 10 yıl önce sadaka vermedi ne halae geldi gülmekten kırılacaksınız
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 02:28
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 495 izlenme - 3 yıl önce Adana Zabıtasının ajanlara,hafiyelere parmak ısırtacak gizli operasyonu sonucu kamyonet arkasında belediyeye getirilen sahte dilenci Şahin Karaduman'ın ceplerinden çıkanlar...
Misal - Sadaka 03:25
Misal - Sadaka 335 izlenme - 2 yıl önce Misal - Sadaka (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 659 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 14:09
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 545 izlenme - 5 yıl önce Sadakanın Fazileti Peygamberimiz ((s.a.v.).) buyuruyor ki: «— Kim helâl kazancindan bir hurma tanesine denk gelecek kadar sadaka verirse. ((Zaten Allâh (C.C) helâl kazançtan verilmeyen sadakayi kabul etmez.)) Allâh (C.C) onu bereket ve hosnutlukla kabul eder ve sizden biriniz tayini nasil büyütüp çogaltirsa o sadakayi öyle artirir da dag gibi olur.» Kur'ân'i Kerim´in su âyetleri, bu hadîsinde delilidir:
Sadaka kutusu hırsızlığı kamerada 01:08
Sadaka kutusu hırsızlığı kamerada 233 izlenme - 5 yıl önce Bağcılar'daki bir işyerinde gerçekleşen sadaka kutusu hırsızlığı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 00:46
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 151 izlenme - 3 yıl önce İlüzyon eğitimi alarak diğer dilencilerle haksız rekabete giren ve haksız kazancın önüne geçmek için FBI ajanları tarafından eğitilmiş Adana Zabıtası tarafından yakalanan Şahin Karaduman'ın maceralarının ilk bölümü.
özel sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı 03:36
özel sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı 252 izlenme - 7 yıl önce eren elitoğ-türkiyesadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı özelistanbul cihan istanbul ümraniyede bir ekmek fırınındaki sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. yoksul öğrenciler için toplanan parayı kutu ile birlikte alıp çantasına koyan şahıs kısa sürede gözden kayboldu. olayın şaşkınlığını yaşayan fırın sahibi para istese veri...rdim. sadaka kutusunu çalacak kadar insanın düşmesi beni üzdü dedi.olay çavuşbaşı caddesi üzerindeki has ç
Reyhan Ataman - Sadaka 03:43
Reyhan Ataman - Sadaka 232 izlenme - 7 yıl önce
Malatyalı İbrahim - Bir Sadaka Ver 04:49
Malatyalı İbrahim - Bir Sadaka Ver 309 izlenme - 7 yıl önce
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 22:34
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 155 izlenme - 5 yıl önce İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik
Mavi Boncuk - Fidye 02:24
Mavi Boncuk - Fidye 322 izlenme - 4 yıl önce Emel Sayın'ı kaçırdıktan sonra gazino sahibiyle fidye için randevulaşan Kaymakam Cafer, Yakışıklı, Mıstık, Kanuni Süleyman ve Şeker Kamil dilenci kılığında patronu bekliyorlar. Ama aşağıya bakıyolar salak salak.
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 12:24
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 146 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Bey
Ugur & Salih ( Mayak Lan Bu Ugur ) 03:42
Ugur & Salih ( Mayak Lan Bu Ugur ) 441 izlenme - 9 yıl önce ugur & salih ( mayak lan bu ugur )
Dini Paraya Döken Hintliler 00:44
Dini Paraya Döken Hintliler 116 izlenme - 3 yıl önce Videodan gördüğünüz üzere Hintliler artık işi çözmüş. Adak mı sadaka mı ne olduğunu bilemediğim parayı robotumsu dini motife koyuyorlar ve şipşak sevap kazanıyorlar.
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 09:09
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 236 izlenme - 5 yıl önce Osman Ünlü-zekat Ve Sadaka Huzura Doğru
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 06:40
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 143 izlenme - 4 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummiyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy kulli vaktin vahiyn." 3 Dakikada 40 Milyon Sevap 10 ekere "Eshedu en la ilahe illallahu vahdehu la serikeleh ilahen vahiden sameden lem yettehiz sahibeten ve la veleda ve lem yekullehu kufuven ehad" Bu Istigfari 10 Kere ya da 100 Kere Okunabilir La ilahe illallahu vallahu ekber , Ve subhanallahi ve bihamdihi ve Estagfurullah ve la havle vela guvvete illa billahil-evveli vel-ahiri vez-zahiri vel-batini, Biyedihil hayr, Yuhyi ve yumit ve huve Ala kulli sey'in kadir. Ayetel kursiden once okunursa 70 milyar sevap kazandiran dua Allâhumme innî ugaddimu ileyke, beyne yedey kulli nefesiv, ve lemhativ, ve lahzativ, ve darfetiy, yadrifu bihâ, ehlus-semâvâti ve ehlul ardi, ve kulli sey'in huve fî i'lmike kâ'inun ev gad kâne ugaddimu ileyke beyne yedey zâlike kullih Dualarinizi eksik etmeyin, ALLAH IN selami, rahmeti, mahfiret ve hidayeti hepimizin uzerine olsun.
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 02:09
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 41 izlenme - 12 ay önce Sevgilisi kasiyeri oyaladı, kendi sadaka kutusunu böyle çaldı Adana'da alışveriş bahanesiyle bir markete gelen genç kız kasiyeri oyalarken, erkek arkadaşı içinde 300 lira olan sadaka kutusunu çaldı Hırsızlık anı, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendiADANA - Adana'da...
kaza ve kader 11:07
kaza ve kader 384 izlenme - 8 yıl önce bu sohbette allahü teala nın insanın dünyada başına gelecekleri sonsuz önceden bildiği kaza ve kaderin ne olduğu insanların işlediği fiillerden neden sorumlu olduğu muazzam örneklerle geniş bir şekilde ele alınmaktadır.