Hoşgeldiniz!

sadaka

Günde 500 lira Götürdüğünü İtiraf Eden Dilenci Kadın 00:38
Günde 500 lira Götürdüğünü İtiraf Eden Dilenci Kadın 33.822 izlenme - 6 ay önce Ankara’nın en yoğun alanlarından biri olan Kızılay Meydanı’nda dilencilik yapan yaşlı bir kadın, ramazan ayı olmak üzere yeri geldiğinde 500 tl kazandığını itiraf etmiş.
Para Paylaşımı Yapan Dilenciler 00:39
Para Paylaşımı Yapan Dilenciler 2.865 izlenme - 5 ay önce İstanbul Taksim’de 5 kadın, duygu sömürüsüyle vatandaşlardan topladıkları paraları, İstiklal Caddesi’nin ara sokaklarında böyle paylaştı.
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 07:59
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 11.070 izlenme - 2 yıl önce Ali Banat isimli bu genç müslümanın gerçek hikayesidir. Ali çok zengin bir işadamıdır. Lüks hayat tarzı pahalı arabaları saatleri ve zevkleri vardır. Ama bir gün kanser teşhisi alır.Hem de ileri evredir ve bütün vücuduna yayılmıştır. Tüm hayatını değiştirir ve insanlara yardım etmeye başlar.
Sinan Akçıl - Maher Zain - Gülmek Sadaka 03:44
Sinan Akçıl - Maher Zain - Gülmek Sadaka 1.622 izlenme - 6 ay önce Sinan Akçıl - Maher Zain'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Gülmek Sadaka" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Maher Zain Yönetmen: Murat Joker "Gülmek Sadaka" şarkı sözleri ile Güneşe bak, aya da bak Denize bak yağmurlara bak Ne güzel hayat bu, maşallah… Sağına bak, soluna bak İnsanlara mutlulukla bak Ne güzel hayat bu maşallah… Hadi sende bir dene Koy elini kalbine… Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize… Koy elini kalbine Gülmek sadaka Gülmek sadaka Aç kalbini herkese nolur Sonu elbet mutluluk olur… Gülmek sana yakıstı masallah… Kollarını açsana nolur… Kenetlenir herkes bir olur Bu güzel dünyada, maşallah… Maşallah maşallah sana Her gün mutlu olsana… Demişki resullallah… Gülmek sadaka…
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 6.603 izlenme - 3 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka 03:44
Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka 1.030 izlenme - 6 ay önce Maher Zain & Sinan Akçıl - Gülmek Sadaka (2018) Şarkı Sözleri : Güneşe bak, aya da bak Denize bak, yağmurlara bak Ne güzel hayat bu maşallah Sağına bak, soluna bak İnsanlara mutlulukla bak Ne güzel hayat bu maşallah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka Aç kalbini herkese nolur Sonu elbet mutluluk olur Gülmek sana yakıştı maşallah Kollarını açsana nolur Kenetlenir herkes bir olur Bu güzel dünyada maşallah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka Maşallah maşallah sana Her gün mutlu olsana Demişki Resul Allah Hadi sende bir dene Koy elini kalbine Gül her ne olursa Gülmek sadaka Gel katıl sen bize Koy elini kalbine Gülmek sadaka
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 00:37
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 3.352 izlenme - 4 yıl önce Bir tas çorba, bir kucak sevgi. Bir somun ekmek, sıcak bir samimiyet. Bir yudum su, sofralarca bereket… Kardeşçe paylaşalım. Vakit Ramazan.
Sadaka Kutusu Hırsızlığı 00:54
Sadaka Kutusu Hırsızlığı 2.001 izlenme - 4 yıl önce Bağcılar’da bir işyerine giren hırsız, sadaka kutusunu çaldı. İçinde yaklaşık 400 lira bulunduğu tahmin edilen sadaka kutusunun çalınma anı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 00:20
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 1.626 izlenme - 4 yıl önce Özgün'e özenen Hayrettin'in yaptığı sokak şakasında dumur olduğu o an! İzleyelim azizim. İlgili videolar için : http://www.izlesene.com/hayrettin http://www.izlesene.com/thuglife
40 Hadis 01:42
40 Hadis 1.866 izlenme - 6 yıl önce 40 Hadis
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 02:28
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 498 izlenme - 3 yıl önce Adana Zabıtasının ajanlara,hafiyelere parmak ısırtacak gizli operasyonu sonucu kamyonet arkasında belediyeye getirilen sahte dilenci Şahin Karaduman'ın ceplerinden çıkanlar...
Misal - Sadaka 03:25
Misal - Sadaka 336 izlenme - 2 yıl önce Misal - Sadaka (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 659 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 14:09
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 547 izlenme - 5 yıl önce Sadakanın Fazileti Peygamberimiz ((s.a.v.).) buyuruyor ki: «— Kim helâl kazancindan bir hurma tanesine denk gelecek kadar sadaka verirse. ((Zaten Allâh (C.C) helâl kazançtan verilmeyen sadakayi kabul etmez.)) Allâh (C.C) onu bereket ve hosnutlukla kabul eder ve sizden biriniz tayini nasil büyütüp çogaltirsa o sadakayi öyle artirir da dag gibi olur.» Kur'ân'i Kerim´in su âyetleri, bu hadîsinde delilidir:
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 00:46
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 151 izlenme - 3 yıl önce İlüzyon eğitimi alarak diğer dilencilerle haksız rekabete giren ve haksız kazancın önüne geçmek için FBI ajanları tarafından eğitilmiş Adana Zabıtası tarafından yakalanan Şahin Karaduman'ın maceralarının ilk bölümü.
Mavi Boncuk - Fidye 02:24
Mavi Boncuk - Fidye 360 izlenme - 4 yıl önce Emel Sayın'ı kaçırdıktan sonra gazino sahibiyle fidye için randevulaşan Kaymakam Cafer, Yakışıklı, Mıstık, Kanuni Süleyman ve Şeker Kamil dilenci kılığında patronu bekliyorlar. Ama aşağıya bakıyolar salak salak.
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 22:34
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 155 izlenme - 5 yıl önce İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 12:24
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 147 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Bey
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 09:09
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 236 izlenme - 6 yıl önce Osman Ünlü-zekat Ve Sadaka Huzura Doğru
Dini Paraya Döken Hintliler 00:44
Dini Paraya Döken Hintliler 116 izlenme - 3 yıl önce Videodan gördüğünüz üzere Hintliler artık işi çözmüş. Adak mı sadaka mı ne olduğunu bilemediğim parayı robotumsu dini motife koyuyorlar ve şipşak sevap kazanıyorlar.
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 06:40
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 143 izlenme - 4 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummiyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy kulli vaktin vahiyn." 3 Dakikada 40 Milyon Sevap 10 ekere "Eshedu en la ilahe illallahu vahdehu la serikeleh ilahen vahiden sameden lem yettehiz sahibeten ve la veleda ve lem yekullehu kufuven ehad" Bu Istigfari 10 Kere ya da 100 Kere Okunabilir La ilahe illallahu vallahu ekber , Ve subhanallahi ve bihamdihi ve Estagfurullah ve la havle vela guvvete illa billahil-evveli vel-ahiri vez-zahiri vel-batini, Biyedihil hayr, Yuhyi ve yumit ve huve Ala kulli sey'in kadir. Ayetel kursiden once okunursa 70 milyar sevap kazandiran dua Allâhumme innî ugaddimu ileyke, beyne yedey kulli nefesiv, ve lemhativ, ve lahzativ, ve darfetiy, yadrifu bihâ, ehlus-semâvâti ve ehlul ardi, ve kulli sey'in huve fî i'lmike kâ'inun ev gad kâne ugaddimu ileyke beyne yedey zâlike kullih Dualarinizi eksik etmeyin, ALLAH IN selami, rahmeti, mahfiret ve hidayeti hepimizin uzerine olsun.
kaza ve kader 11:07
kaza ve kader 387 izlenme - 8 yıl önce bu sohbette allahü teala nın insanın dünyada başına gelecekleri sonsuz önceden bildiği kaza ve kaderin ne olduğu insanların işlediği fiillerden neden sorumlu olduğu muazzam örneklerle geniş bir şekilde ele alınmaktadır.
İrfan Sofrası - Sadaka Ve Fazileti 19:37
İrfan Sofrası - Sadaka Ve Fazileti 222 izlenme - 6 yıl önce SemerkandTvFan
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 02:09
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 41 izlenme - 1 yıl önce Sevgilisi kasiyeri oyaladı, kendi sadaka kutusunu böyle çaldı Adana'da alışveriş bahanesiyle bir markete gelen genç kız kasiyeri oyalarken, erkek arkadaşı içinde 300 lira olan sadaka kutusunu çaldı Hırsızlık anı, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendiADANA - Adana'da...
Sadakasını Vermesen Eğer 00:10
Sadakasını Vermesen Eğer 229 izlenme - 10 yıl önce
Verilmiş Sadakaları Varmış 01:49
Verilmiş Sadakaları Varmış 53 izlenme - 4 yıl önce Bir eğlence parkına giden ailede, anne ve çocuk gmax ya da catapult olarak bilinen alete biniyorlar. Baba ise onların videosunu kaydediyor. Ardından ipler gerdiriliyor ve tam fırlatma gerçekleştirileceği sırada halatlardan birisi yerinden çıkıyor. Eğlence başlamadan bitiyor. Havada bu durum yaşanmadığı için verilmiş sadakaları varış diyoruz.
Bakara Suresi, 273. Ayetinin Tefsiri (20 Kasım 2014 tarihli sohbetten) 00:41
Bakara Suresi, 273. Ayetinin Tefsiri (20 Kasım 2014 tarihli sohbetten) 46 izlenme - 3 yıl önce ADNAN OKTAR: Şeytandan Allah’a sığınırım. 2. surenin 273. ayeti “sadakalar kendilerini Allah yolunda adayan fakirler içindir ki” diyor Allah, “onlar yeryüzünde dolaşmaya güç yetiremezler. İffetlerinden dolayı bilmeyen onları zengin sanır. Sen onları yüzlerinden tanırsın, yüzsüzlük ederek insanlardan istemezler. Onurludurlar, gururludurlar. Hayır her ne infak ederseniz şüphesiz Allah onu bilir” diyor. Onurlu gururlu değil de onurlu. Gurur büyüklük hissi değil de onurlu. Ağrına gidiyor birisinden istemek. İnsanları rahatsız etmeyim, ayıp olmasın. Asaletinden, soyluluğundan. http://www.a9.com.tr/izle/194757/Kuran-Tefsiri/Bakara-Suresi-273-Ayetinin-Tefsiri-(20-Kasim-2014-tarihli-sohbetten) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
40 Hadis Aile - Akrabaya Sadaka 00:48
40 Hadis Aile - Akrabaya Sadaka 78 izlenme - 6 yıl önce 40 Hadis Aile - Akrabaya Sadaka
Neil Sadaka - You Mean 02:35
Neil Sadaka - You Mean 55 izlenme - 5 yıl önce Neil Sadaka - You Mean
Sadaka, dua, iyilik, belayı önler mi Ömrü uzatır mı ? 11:39
Sadaka, dua, iyilik, belayı önler mi Ömrü uzatır mı ? 99 izlenme - 7 yıl önce Bu sohbette,sadaka, iyilik ve duanın gelecek olan belayı önleyip önleyemeyeceği, ömrü uzatıp uzatmayacağı nakillerle, menkıbelerle anlatılmaktadır.