Hoşgeldiniz!

sadaka

Kur'an'a Göre Zekat Sadaka Ve İnfak Nedir ? 01:35
Kur'an'a Göre Zekat Sadaka Ve İnfak Nedir ? 92.379 izlenme - 2 yıl önce Kur'an'a Göre Zekat Sadaka Ve İnfak Nedir ?,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu,Kuran Bize Yeter,İslami Videolar,Dini Videolar,Kuran Yeter,Kuran,Kur'an-ı Kerim,Kuran'a Göre Namaz,İslam Dini,ALLAH,namaz,Kurandaki Din,Kurana iman Ve İtaat,İslami Belgesel,Kuran-i Kerim,Kur'an-ı Kerim Meali,islami videolar, dini videolar, kurani kerim, ayetler,İsLaM ÇoK GüZeL,İslami Video,Dini Video,İslamiyet,İslami Yazılar,Müslüman,Kuran Müslümanı,Allah Yolunda,İslami Cihad,Cehennem,Cennet,Dini Konular,Kuran Bize Yeter,Şefaat,Kuran'a Göre Şefaat Nedir,Cehennem Azabı,İslam Dünyası,Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, Kuranikerim, Quran, Qur'an, al Qur'an, holyquran, holy quran, meal, meali, islam, islaam, islamic, muslim, moslem,god, arabic,
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 07:59
Kanser Olan Zengin Genç - İbretlik Değişim 6.379 izlenme - 1 yıl önce Ali Banat isimli bu genç müslümanın gerçek hikayesidir. Ali çok zengin bir işadamıdır. Lüks hayat tarzı pahalı arabaları saatleri ve zevkleri vardır. Ama bir gün kanser teşhisi alır.Hem de ileri evredir ve bütün vücuduna yayılmıştır. Tüm hayatını değiştirir ve insanlara yardım etmeye başlar.
Sakaçi Cok Komik 02:15
Sakaçi Cok Komik 38.461 izlenme - 10 yıl önce
5 Büyük Twitch Bağışı 05:24
5 Büyük Twitch Bağışı 6.003 izlenme - 2 yıl önce Twitch.tv oyun oynayıp, bunu izleyicilere sunan bir platform. Site sayesinde oyuncular kanallarına bağış toplayıp çeşitli ekipmanlarını satın alabiliyorlar. Hatta artık meslek olarak "yayıncılık" seçmiş olanlar bile var. Bu videoda, Twitch üzerinden yapılmış 5 büyük bağışı göreceksiniz. Bu videodan sonra birkaç büyük bağış daha gelmiş olsa da, hazırlayan kişi güzel bir derleme yapmış.
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 00:37
İHH, Ramazan Reklamı (2015) 3.341 izlenme - 3 yıl önce Bir tas çorba, bir kucak sevgi. Bir somun ekmek, sıcak bir samimiyet. Bir yudum su, sofralarca bereket… Kardeşçe paylaşalım. Vakit Ramazan.
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 00:20
Hayrettin - Gönlü Zengin Kız! Thug Life 1.621 izlenme - 3 yıl önce Özgün'e özenen Hayrettin'in yaptığı sokak şakasında dumur olduğu o an! İzleyelim azizim. İlgili videolar için : http://www.izlesene.com/hayrettin http://www.izlesene.com/thuglife
40 Hadis 01:42
40 Hadis 1.549 izlenme - 5 yıl önce 40 Hadis
Asi Styla - Sadaka 2012 Beat Dj Hatayli New Track 03:36
Asi Styla - Sadaka 2012 Beat Dj Hatayli New Track 1.685 izlenme - 5 yıl önce http://www.facebook.com/djjhatayli Asi StyLa - Sadaka 2o12 ( Beat Dj Hatayli ) New Track
Asi Styla Sadaka New Track 03:36
Asi Styla Sadaka New Track 1.391 izlenme - 5 yıl önce Asi StyLa [ Sadaka ] 2o12 (New Track)
Misal - Sadaka 03:25
Misal - Sadaka 274 izlenme - 1 yıl önce Misal - Sadaka (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Sadaka Vermezsen Sonun Bole Olur 00:10
Sadaka Vermezsen Sonun Bole Olur 1.487 izlenme - 9 yıl önce sadaka vermedi ne halae geldi gülmekten kırılacaksınız
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 02:28
Dilenci - Bölüm 2: Hasılat 437 izlenme - 2 yıl önce Adana Zabıtasının ajanlara,hafiyelere parmak ısırtacak gizli operasyonu sonucu kamyonet arkasında belediyeye getirilen sahte dilenci Şahin Karaduman'ın ceplerinden çıkanlar...
Şu Zekatı Sarımsaklasak da mı Saklasak? 03:39
Şu Zekatı Sarımsaklasak da mı Saklasak? 895 izlenme - 3 yıl önce "Bu toplum zekatı kavramadı" özeleştirisini yapan, sosyal barışın ve adaletin temeli denebilecek üç kavramı layığıyla tanıtan bu kısa konuşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Toplumun gelir eşitsizliğinin gittikçe daha da artan bir şekilde önemsendiği ve büyük eşitsizliğin büyük tehlikelere gebe olduğu fikrinin İktisat literatüründe ana temalardan biri haline geldiği son dönemde zekat, infak ve sadakayı yeniden düşünmek mecburiyetindeyiz. Cebimizdeki birkaç kuruştan kurtulma bahanesi ve Cennet'i garantilemiş havalarına girme kandırmacasına dönüşmüş olan bu kavramlar, doğru bir şekilde anlaşılıp uygulanabilirse, sistemik kriz riski minimize edilmiş bir iktisadi sistem iddiasının temel taşı olma kalitesine sahip. Ne kadar az düşünüyoruz!
Vakit Ramazan - Nijer 03:51
Vakit Ramazan - Nijer 657 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl ‘Kardeşçe Paylaşalım Vakit Ramazan’ sloganı ile çalışmalarını yürüten İHH, bağışçıların zekât, sadaka, fitre ve bağışlarını; savaş, işgal ve doğal afet bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine uzak yakın demeden birebir elden ulaştırıyor.
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 14:09
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi - Sadakanın Fazileti 538 izlenme - 4 yıl önce Sadakanın Fazileti Peygamberimiz ((s.a.v.).) buyuruyor ki: «— Kim helâl kazancindan bir hurma tanesine denk gelecek kadar sadaka verirse. ((Zaten Allâh (C.C) helâl kazançtan verilmeyen sadakayi kabul etmez.)) Allâh (C.C) onu bereket ve hosnutlukla kabul eder ve sizden biriniz tayini nasil büyütüp çogaltirsa o sadakayi öyle artirir da dag gibi olur.» Kur'ân'i Kerim´in su âyetleri, bu hadîsinde delilidir:
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 02:09
Sevgilisi Kasiyeri Oyaladı, Kendi Sadaka Kutusunu Böyle Çaldı 35 izlenme - 3 ay önce Sevgilisi kasiyeri oyaladı, kendi sadaka kutusunu böyle çaldı Adana'da alışveriş bahanesiyle bir markete gelen genç kız kasiyeri oyalarken, erkek arkadaşı içinde 300 lira olan sadaka kutusunu çaldı Hırsızlık anı, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendiADANA - Adana'da...
Asi Styla - Sadaka 2012 03:36
Asi Styla - Sadaka 2012 581 izlenme - 5 yıl önce
Sadaka kutusu hırsızlığı kamerada 01:08
Sadaka kutusu hırsızlığı kamerada 233 izlenme - 4 yıl önce Bağcılar'daki bir işyerinde gerçekleşen sadaka kutusu hırsızlığı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 00:46
Dilenci - Bölüm 1: Yakalanış 139 izlenme - 2 yıl önce İlüzyon eğitimi alarak diğer dilencilerle haksız rekabete giren ve haksız kazancın önüne geçmek için FBI ajanları tarafından eğitilmiş Adana Zabıtası tarafından yakalanan Şahin Karaduman'ın maceralarının ilk bölümü.
özel sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı 03:36
özel sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı 252 izlenme - 6 yıl önce eren elitoğ-türkiyesadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı özelistanbul cihan istanbul ümraniyede bir ekmek fırınındaki sadaka kutusunu çalan hırsız güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. yoksul öğrenciler için toplanan parayı kutu ile birlikte alıp çantasına koyan şahıs kısa sürede gözden kayboldu. olayın şaşkınlığını yaşayan fırın sahibi para istese veri...rdim. sadaka kutusunu çalacak kadar insanın düşmesi beni üzdü dedi.olay çavuşbaşı caddesi üzerindeki has ç
Reyhan Ataman - Sadaka 03:43
Reyhan Ataman - Sadaka 232 izlenme - 6 yıl önce
Malatyalı İbrahim - Bir Sadaka Ver 04:49
Malatyalı İbrahim - Bir Sadaka Ver 302 izlenme - 6 yıl önce
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 22:34
İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik 153 izlenme - 4 yıl önce İrfan Sofrası - Sadaka ve Cömertlik
Basit Görünümlü Zor Soru 01:52
Basit Görünümlü Zor Soru 276 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bu günkü testimiz görsel açıdan oldukça değişik bir test.Aman dikkatli olun.videodaki gölün alanını iyi hesap edin.Biraz matematik sorusuna benzese de çarpım tablosunu bilmenize gerek yok.beyninizde alarma çalabilir.beyninizden gelen veri iyi değerlendirin ve depolayın.Göl simülasyonu testimiz başlasın.dizi film tadında sahte arap kanalında iyi seyirler.
Dini Paraya Döken Hintliler 00:44
Dini Paraya Döken Hintliler 109 izlenme - 2 yıl önce Videodan gördüğünüz üzere Hintliler artık işi çözmüş. Adak mı sadaka mı ne olduğunu bilemediğim parayı robotumsu dini motife koyuyorlar ve şipşak sevap kazanıyorlar.
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 12:24
Nefsini Sadaka Eyleyen Hızır A.S 142 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Bey
Ugur & Salih ( Mayak Lan Bu Ugur ) 03:42
Ugur & Salih ( Mayak Lan Bu Ugur ) 441 izlenme - 9 yıl önce ugur & salih ( mayak lan bu ugur )
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 06:40
Peygamber Efendimiz 6 Şeyi Yapana Cenneti Söz Veriyor 137 izlenme - 3 yıl önce 100 Milyon Salavata Denk Salavat "Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Abdike ve Nebiyyike ve Resulikennebiyyil Ummiyyi ve Ala Alihi ve sahbihi ve sellim ve tesliymen bilkaderi ve Azemeti zatike ve fiy kulli vaktin vahiyn." 3 Dakikada 40 Milyon Sevap 10 ekere "Eshedu en la ilahe illallahu vahdehu la serikeleh ilahen vahiden sameden lem yettehiz sahibeten ve la veleda ve lem yekullehu kufuven ehad" Bu Istigfari 10 Kere ya da 100 Kere Okunabilir La ilahe illallahu vallahu ekber , Ve subhanallahi ve bihamdihi ve Estagfurullah ve la havle vela guvvete illa billahil-evveli vel-ahiri vez-zahiri vel-batini, Biyedihil hayr, Yuhyi ve yumit ve huve Ala kulli sey'in kadir. Ayetel kursiden once okunursa 70 milyar sevap kazandiran dua Allâhumme innî ugaddimu ileyke, beyne yedey kulli nefesiv, ve lemhativ, ve lahzativ, ve darfetiy, yadrifu bihâ, ehlus-semâvâti ve ehlul ardi, ve kulli sey'in huve fî i'lmike kâ'inun ev gad kâne ugaddimu ileyke beyne yedey zâlike kullih Dualarinizi eksik etmeyin, ALLAH IN selami, rahmeti, mahfiret ve hidayeti hepimizin uzerine olsun.
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 09:09
Osman Ünlü - Zekat Ve Sadaka 228 izlenme - 5 yıl önce Osman Ünlü-zekat Ve Sadaka Huzura Doğru
kaza ve kader 11:07
kaza ve kader 380 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette allahü teala nın insanın dünyada başına gelecekleri sonsuz önceden bildiği kaza ve kaderin ne olduğu insanların işlediği fiillerden neden sorumlu olduğu muazzam örneklerle geniş bir şekilde ele alınmaktadır.