Hoşgeldiniz!

Sadi Güven Videoları İzle

YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 02:20
YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 171 izlenme - 3 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, seçim sonuçlarına yapılan itirazlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 02:40
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 115 izlenme - 3 yıl önce YSK Başkanı Sadi Güven seçim sonuçları hakkında konuştu. İşte Güven’in açıklamasından satır başları: Bizim sistemimizde vatandaşlarımız sonuçları gördüğü gibi aynı zamanda sandık kurullarının ıslak imzayla tutmuş olduğu sonuçları da görecekler. Almış olduğumuz sonuçları eş zamanlı olarak tüm partilerle de paylaşıyoruz. Sabahtan beri yüksek kurulumuzla toplantı halindeyiz. Seçimi baştan sona yönetme adına çalışmalarımızı yaptık. Gerek siyasi partilerin gerekse 1,5 milyona yakın çalışanın büyük emeği olan bir seçimi tamamlamış bulunuyoruz. Seçimin ülkemiz milletimiz siyasi partilerimiz ve kazananlar için hayırlı olmasını diliyorum. Uzun süreli bir çalışma oldu. bu çalışmada yüksek kurulumun üyeleri, siyasi parti temsilcileri, il ve ilçe seçim kurulları, bizimle birlikte çalışan arkadaşlarımız burada teknik birimlerimizde sistem odalarımızda çalışan mühendislerimiz, kağıdın basımından dağıtımına kadar binlerce personel çok büyük bir emek sarf etti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mansur Yavaş: Seçimi biz kazandık . NEDEN SONUÇLAR ARASINDA FARK VAR? Bizim gelen sonuçlarımız sağlıklı sonuçlar. Siyasi partilerin açıkladıklarıyla, televizyondakiler farklı olabilir. Biz henüz sonuçları açıklamadık. Seçimde yarışan da seçimi yapan da siyasi partiler. Sandık kurullarımızda 7 kişi görev yapmaktadır. Bunun en az 5 tanesi o ilçede oy alan siyasi parti temsilcileridir. Sandığın sahibi de teminatı da siyasi partilerdir. İşte seçimin ilk kazananları . Dolayısıyla sandık sonuçları aynı zamanda da tarandığından, ben sonuçlarla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Belli bölgelerde belli kanallar öncelik tanıdığı bölgeler nedeniyle rakamlar farklı çıkabiliyor. Ak Parti'den şok istifa Terör değil oy savaşı: 8 ölü, 44 yaralı Siyasilerin sandığından kim çıktı? SORU: BAZI ZARFLAR FARKLI SANDIKLARA ATILDI 194 bin küsür sandıkta insanlar görev yaptı. Bazı sıkıntılar olmuş olabilir. Ben burada onlarla ilgili gelecekte karar verme mercii olabileceğimiz için, şu şekilde bu şekilde karar veririz diye bir şey söylemek durumunda değilim. Bu nedenle ne olur ne olmaz nasıl olur o konularda lütfen soru sormayın. 5 yıl önce seçimde bunlar olmuştu ELEKTRİK KESİNTİLERİ Benim haberim yok. Biz seçimlerden önce tüm birimlere gerekli tedbirler için yazıları yazdık. Bana intikal eden çok büyük bir olay yok. Bizim almamız gereken tedbir olduğu söylenen bir yer geldi, onu aldık.
YSK, Referandum Tarihi İçin Toplanıyor 00:34
YSK, Referandum Tarihi İçin Toplanıyor 2 izlenme - 2 hafta önce YSK Başkanı Sadi Güven, "Biraz sonra toplantı yapacağız. Referandumun resmi tarihini belirleyip ilan edeceğiz." dedi.
YSK'dan Açıklama 03:22
YSK'dan Açıklama 77 izlenme - 3 yıl önce YSK Başkanı'ndan açıklama YSK Başkanı Sadi Güven, "Siyasi partilerin açıkladıkları sonuçlarla televizyonda yayınlanan sonuçlar farklı olabilir. Biz henüz resmi sonuçları yayınlamadık. Sandık sonuçlarıyla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Sadece belli kanalların öncelik tanıdıkları bölgeler nedeniyle rakamlar farklı çıkabiliyor. Biz, sağlıklı sonuçları en kısa zamanda açıklayacağız" dedi.
CHP'li Kedi Şero'dan Ysk Başkanı'na: Ben Burdayım Sadi Güven, Hadi Gel Topla 00:24
CHP'li Kedi Şero'dan Ysk Başkanı'na: Ben Burdayım Sadi Güven, Hadi Gel Topla 37 izlenme - 2 yıl önce CHP’nin ‘Şero’ adlı kedisi, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven’e cevap verdi.