Hoşgeldiniz!

Sadi Güven Videoları İzle

Akp Talebi Üzerine Mühürsüz Oyları Geçerli Saydık  00:29
Akp Talebi Üzerine Mühürsüz Oyları Geçerli Saydık 21 izlenme - 1 ay önce YSK Bakşanı Sadi Güven, 'Mühürsüz oylarla ilgili yoğun şikayetler ve AKP temsilcisinin talebiyle mühürsüz pusulaları geçerli saydık' dedi.
Ysk Başkanı Güven'den 06:22
Ysk Başkanı Güven'den "Sahte Oy Pusulası" Açıklaması 12 izlenme - 1 ay önce - YSK Başkanı Güven'den "sahte oy pusulası" açıklaması YSK Başkanı Sadi Güven: "Geçersiz oy olduğu ileri sürülen oy pusulaları ve zarfları YSK tarafından üretilen gerçek, doğru, sahte olmayan zarflar ve oy pusulalarıdır" "Vatandaşa verilen zarf ve oy pusulaları filigramlı, YSK tarafından...
YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 02:20
YSK Başkanı Güven: Hata Varsa Düzeltilir 176 izlenme - 3 yıl önce Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, seçim sonuçlarına yapılan itirazlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 02:40
YSK Başkanı'ndan ''Fark'' Açıklaması 116 izlenme - 3 yıl önce YSK Başkanı Sadi Güven seçim sonuçları hakkında konuştu. İşte Güven’in açıklamasından satır başları: Bizim sistemimizde vatandaşlarımız sonuçları gördüğü gibi aynı zamanda sandık kurullarının ıslak imzayla tutmuş olduğu sonuçları da görecekler. Almış olduğumuz sonuçları eş zamanlı olarak tüm partilerle de paylaşıyoruz. Sabahtan beri yüksek kurulumuzla toplantı halindeyiz. Seçimi baştan sona yönetme adına çalışmalarımızı yaptık. Gerek siyasi partilerin gerekse 1,5 milyona yakın çalışanın büyük emeği olan bir seçimi tamamlamış bulunuyoruz. Seçimin ülkemiz milletimiz siyasi partilerimiz ve kazananlar için hayırlı olmasını diliyorum. Uzun süreli bir çalışma oldu. bu çalışmada yüksek kurulumun üyeleri, siyasi parti temsilcileri, il ve ilçe seçim kurulları, bizimle birlikte çalışan arkadaşlarımız burada teknik birimlerimizde sistem odalarımızda çalışan mühendislerimiz, kağıdın basımından dağıtımına kadar binlerce personel çok büyük bir emek sarf etti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mansur Yavaş: Seçimi biz kazandık . NEDEN SONUÇLAR ARASINDA FARK VAR? Bizim gelen sonuçlarımız sağlıklı sonuçlar. Siyasi partilerin açıkladıklarıyla, televizyondakiler farklı olabilir. Biz henüz sonuçları açıklamadık. Seçimde yarışan da seçimi yapan da siyasi partiler. Sandık kurullarımızda 7 kişi görev yapmaktadır. Bunun en az 5 tanesi o ilçede oy alan siyasi parti temsilcileridir. Sandığın sahibi de teminatı da siyasi partilerdir. İşte seçimin ilk kazananları . Dolayısıyla sandık sonuçları aynı zamanda da tarandığından, ben sonuçlarla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Belli bölgelerde belli kanallar öncelik tanıdığı bölgeler nedeniyle rakamlar farklı çıkabiliyor. Ak Parti'den şok istifa Terör değil oy savaşı: 8 ölü, 44 yaralı Siyasilerin sandığından kim çıktı? SORU: BAZI ZARFLAR FARKLI SANDIKLARA ATILDI 194 bin küsür sandıkta insanlar görev yaptı. Bazı sıkıntılar olmuş olabilir. Ben burada onlarla ilgili gelecekte karar verme mercii olabileceğimiz için, şu şekilde bu şekilde karar veririz diye bir şey söylemek durumunda değilim. Bu nedenle ne olur ne olmaz nasıl olur o konularda lütfen soru sormayın. 5 yıl önce seçimde bunlar olmuştu ELEKTRİK KESİNTİLERİ Benim haberim yok. Biz seçimlerden önce tüm birimlere gerekli tedbirler için yazıları yazdık. Bana intikal eden çok büyük bir olay yok. Bizim almamız gereken tedbir olduğu söylenen bir yer geldi, onu aldık.
YSK'dan Açıklama 03:22
YSK'dan Açıklama 78 izlenme - 3 yıl önce YSK Başkanı'ndan açıklama YSK Başkanı Sadi Güven, "Siyasi partilerin açıkladıkları sonuçlarla televizyonda yayınlanan sonuçlar farklı olabilir. Biz henüz resmi sonuçları yayınlamadık. Sandık sonuçlarıyla ilgili herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Sadece belli kanalların öncelik tanıdıkları bölgeler nedeniyle rakamlar farklı çıkabiliyor. Biz, sağlıklı sonuçları en kısa zamanda açıklayacağız" dedi.
Sadi Güven'in Hemşehrileri Ysk'nın Kararına Destek Çıktı 04:16
Sadi Güven'in Hemşehrileri Ysk'nın Kararına Destek Çıktı 3 izlenme - 1 ay önce Sadi Güven'in hemşehrileri YSK'nın kararına destek çıktıBALIKESİR - Referandumun ardından CHP tarafından mühürsüz pusula tartışması gündeme getirilirken, YSK Başkanı Sadi Güven'in memleketindeki vatandaşlar, alınan kararın arkasında olduklarını ifade etti.
Ysk Başkanı Sadi Güven'den CHP'ye Cevap: 00:20
Ysk Başkanı Sadi Güven'den CHP'ye Cevap: "Ben Siyasi Değilim. Hakimim, Cevap Vermeyeceğim" 3 izlenme - 1 ay önce YSK Başkanı Sadi Güven'den CHP'ye cevap: "Ben siyasi değilim. Hakimim, cevap vermeyeceğim"ANKARA - Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, CHP'nin eleştirilerine ilişkin, "Ben siyasi değilim. Hakimim, cevap vermeyeceğim" dedi.
Ysk Başkanı Güven: 00:36
Ysk Başkanı Güven: "Referandum Kararı Açıklaması Bir İki Gün İçerisine Açıklamış Olacağız" 2 izlenme - 1 ay önce YSK Başkanı Güven: "Referandum kararı açıklaması) Bir iki gün içerisine açıklamış olacağız"ANKARA - YSK Başkanı Sadi Güven referanduma ilişkin alınan kararla ilgili açıklamada bulundu.
Mustafa Sarıgül'den YSK'ya Eleştiri: Güvenilirliğini ve İtibarını Kaybetti 01:48
Mustafa Sarıgül'den YSK'ya Eleştiri: Güvenilirliğini ve İtibarını Kaybetti 2 izlenme - 1 ay önce Mustafa Sarıgül sosyal medya hesabı üzerinden YSK'ya eleştirilerde bulundu. Sarıgül, ''YSK aldığı kararlar neticesinde, güvenilirliğini ve itibarını kaybetmiştir'' ifadelerini kullandı.
CHP'li Kedi Şero'dan Ysk Başkanı'na: Ben Burdayım Sadi Güven, Hadi Gel Topla 00:24
CHP'li Kedi Şero'dan Ysk Başkanı'na: Ben Burdayım Sadi Güven, Hadi Gel Topla 42 izlenme - 2 yıl önce CHP’nin ‘Şero’ adlı kedisi, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven’e cevap verdi.
YSK, Referandum Tarihi İçin Toplanıyor 00:34
YSK, Referandum Tarihi İçin Toplanıyor 2 izlenme - 4 ay önce YSK Başkanı Sadi Güven, "Biraz sonra toplantı yapacağız. Referandumun resmi tarihini belirleyip ilan edeceğiz." dedi.