Hoşgeldiniz!

Sadir Durmaz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz - Dört Eski Bakana İlişkin Yüce Divan Oylaması 01:08
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz - Dört Eski Bakana İlişkin Yüce Divan Oylaması 33 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "(Dört eski bakana ilişkin Yüce Divan oylaması) Ama ne yaparlarsa yapsınlar haysiyeti, şerefi olan bir adamın mutlaka ama mutlaka yargı önüne çıkarak, yargı önünde ve millet vicdanında, mahşeri vicdanda aklanmasını beklemek de bizim en tabi hakkımızdır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, dört eski Bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu'nun Yüce Divan oylamasının ertelemesine ilişkin olarak, "Ne yaparlarsa yapsınlar haysiyeti, şerefi olan bir adamın mutlaka ama mutlaka yargı önüne çıkarak, yargı önünde ve millet vicdanında, mahşeri vicdanda aklanmasını beklemek de bizim en tabi hakkımızdır" dedi.
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 02:16
Mhp Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 47 izlenme - 3 yıl önce Sadir Durmaz karşılama görüntüsü,- Sadir Durmaz konuşma görüntüsü,- Genel görüntü, MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "Tarih şahittir ki Mecliste, meydanlarda, emekçinin ve mağdurun yanında olduk. Göz boyayan ekonomi rakamlarının yanında olmadık" dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 01:44
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz 17 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "Başka partiler tarafından yapılan anketlerde dahi oy oranımız, yüzde 20 bandının üzerinde görünmekte.