Hoşgeldiniz!

saffet soykal

Saffet Soykal Abimi Yayina Geç Aldilar 01:31
Saffet Soykal Abimi Yayina Geç Aldilar 24.216 izlenme - 11 yıl önce adam rejiyi bi azarlıyo ki izlemeniz lazım :)
Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 03:27
Saffet Soykal & 12500 Milyon Dolarlık Sütyen 576 izlenme - 3 yıl önce "Canlı Yayında En Fazla Cep Telefonu Çalan Spiker" rekorunu açık ara farkla ekarte eden Saffet Abi' nin hastası site gururla sunar...Saffet Abi anlatılmaz; Yaşanır!!!
Saffet Soykal - Bakışlarla Küfür Etme Sanatı 02:22
Saffet Soykal - Bakışlarla Küfür Etme Sanatı 497 izlenme - 4 yıl önce Hakkında tek yorum yazamadığım insan Saffet Abi' dir.Benim yazacaklarımı; O bakışlarıyla anlatır...(Admin çizgimden çıkarak itiraf ediyorum ki eklediğim hiçbir içeriğe bu kadar gülmedim. Hastayım sana Saffet Abi..)
saffet soykal 02:10
saffet soykal 848 izlenme - 9 yıl önce saffet soykal
Saffet Soykal - Nethouse Reklamı (Kıbrıs Şiveli Kuş İçerir) 01:30
Saffet Soykal - Nethouse Reklamı (Kıbrıs Şiveli Kuş İçerir) 223 izlenme - 3 yıl önce Saffet Soykal reklam piyasasında durdurulamaz bir güç haline gelmiştir artık, bu güce dur demek için artık çok geç. Ayrıca Saffet abinin klavyenin tuşlarına piyano gibi basması ve mouseu sağa sola savurması görülmeye değer.
Saffet Soykal tonton amca 02:07
Saffet Soykal tonton amca 149 izlenme - 3 yıl önce Saffet amcamizin "oynatalim ugur" gibi reji ekibi olmadigindan cektigi sorunlari haftalarca canli yayinda dile getirmistir..yayin akisi ve saati yüzünden kanalla ve rejiyle papaz olan saffet amcamiza habercilik alaninda basarilar diliyoruz..serinin baska cesitleri de mevcuttur.
Saffet Soykal - İ Nokta N E 00:43
Saffet Soykal - İ Nokta N E 174 izlenme - 3 yıl önce Saffet Soykal`dan sansüre sürrealist bir çözüm, video art konusuna farklı bir bakış açısı, habercilikle harmanlanan bir tarkovski stili, ekspresyonist bir kurgu ve flash tv ruhu. Tüm bunların kısacık bir süre içinde gerçekleştiği güçlü bir içerik.
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 02:04
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 139 izlenme - 3 yıl önce Malum yılbaşı yaklaşıyor.Artık Tv lerimiz eskisi gibi güzel programlar yayınlamıyor.Ancak Kıbrıs'tan Hellimli Demokrasi ekibi sizin bu derdinize çareyi buldu.Müthiş konuklar, müthiş program yılbaşına 0 km beyinle girmenizi sağlayacak.Beyne reset...
Bu Da Mı Gol Değil Lefkoşa? 02:04
Bu Da Mı Gol Değil Lefkoşa? 177 izlenme - 4 yıl önce Abimiz yıllardır seçimlere katılıp oy almaya çalışır. Sonunda umudu sosyal medyada arar. Bence bu gol kaçmaz.