Hoşgeldiniz!

Safranbolu Videoları İzle

Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 01:58
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 5.862 izlenme - 8 ay önce Adamlar bu küçücük oyunda bile bin türlü hile dalavere numara yapıyorlar toplam 1000 tl civarı ödülü bile kendi adamlarına peşkeş çekiyor. Kimbilir başka ne haltlar yiyorlar allah bin belalarını versin.
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 05:22
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 1.834 izlenme - 1 yıl önce UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve gezilip görülmeye değer bir yer olan Safranbolu, parkurcu arkadaşlar tarafından farklı bir şekilde tanıtılmış. Belgesel tadında hazırlanan video bol atlama-zıplama içeriyor.
Safranbolu Demirciler Çarşısı 26:05
Safranbolu Demirciler Çarşısı 738 izlenme - 5 ay önce Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Radyo- Televizyon Bölümü Öğrenciler tarafından hazırlanan belgesel.Emekleri çok böyle bir belgesel de.Çünkü artık çok şey otomasyona bağladı,İşçilik el emeği,göz nuru denen bir şey kalmadı.Sonra kendi kendimize hayıflanıyoruz.Neden! İnanılmaz derece de özeniyorum arkadaş. Gideyim karın tokluğuna gireyim Hüseyin Özdemir'in yanına. Ama işte engellerimiz var. Bizim Yükselmemiz gerekli,bir olup birlik olup. Türk vatanın da her türlü dalda gelişme göstermemiz gerekli. Bilim,sanat,el emeği ve zanâât.Her dalda. Haydi iyi seyirler.
Safranbolu Tanıtım Belgeseli 26:55
Safranbolu Tanıtım Belgeseli 1.202 izlenme - 2 yıl önce Batı Karadeniz'in en önemli turizm merkezlerinden olan Safranbolu'da keyifli bir gezi sizleri bekliyor... Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşantısının tüm özelliklerini yansıtan ve uzun tarihi geçmişinde yarattığı kültürel mirası, çevresel dokusu içinde koruyan örnek bir kent. Karabük'ün sosyal, kültürel ve ekonomik olarak en gelişmiş ilçelerinden olan Safranbolu aynı zamanda Batı Karadeniz'in en popüler turizm merkezlerinden biri. Safranbolu'da gezmenizi, görmenizi önerdiğimiz yerler hakkında hazırladığımız kısa yazıya göz atmadan tatilinizi planlamayın... Merkez: Safranbolu'daki gezinize ilçe merkezini keşfetmekle başlayabilirsiniz. Tarihi Safranbolu evleri ile çevrili merkezde özellike Safranbolu Yemeniciler Çarşısı Arastası'nı ve Bakırcılar Çarşısı'nı mutlaka görmelisiniz. Hıdırlık Tepesi: Safranbolu'da en güzel manzaraya sahip yerdir Safranbolu Hıdırlık Tepesi. Tüm ilçeyi kuşbakışı görebileceğiniz bu tepeye çıkarken yanınıza fotoğraf makinanızı almayı unutmayın. Kent Tarih Müzesi: Kaymakamlar Evi olarak da bilinen Safranbolu Kent Tarih Müzesi, tarihi bir konakta ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Safranbolu'nun tarihine ait pek çok belge ve eşyanın sergilendiği müzeyi de gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Yörük Köyü: Safranbolu'ya gelenlerin gezmeden dönmedikleri bir yer olan Yörük Köyü, geleneksel mimarinin en güzel örneklerini görebileceğiniz bir köydür. Adeta Safranbolu'nun küçük bir maketi sayılabilecek Yörük Köyü'nün taş sokaklarında keşif yürüyüşleri yapmanızı öneriyoruz. Cinci Han ve Hamamı: Tarihi 1600'lü yıllara dayanan ve geçirdiği restorasyon sonrasında kullanıma açılan Cinci Han ve Hamamı, Safranbolu'nun en ünlü tarihi yapılarından. Han içinde kafe ve restoran da yer alıyor. Burada keyifli bir kahve molası verebilirsiniz. Tokatlı Kanyonu: Safranbolu tarihi ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de görülmeye değer bir yer. Doğa ile iç içe vakit geçirmek isterseniz Tokatlı Kanyonu'nu mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz.
Ruby-İlbaritli78 04:18
Ruby-İlbaritli78 4.160 izlenme - 7 yıl önce ruby-ilbaritli78
safranbolu kardof 02:25
safranbolu kardof 4.916 izlenme - 9 yıl önce kardoff karadewniz ayağı
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 02:52
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 2.521 izlenme - 2 yıl önce Albüm: İnceden Oyun Havaları Şarkı Sözleri(lyrics):
Bu Kizlar Mest Eder-Atakan Cindemir 02:30
Bu Kizlar Mest Eder-Atakan Cindemir 8.727 izlenme - 9 yıl önce saygilar sunarim (www.sumecom.tr.gg)Sitemizi Ziyaret Edin !
Credo Rock Müzik Grup.....credo Geliyor... 04:09
Credo Rock Müzik Grup.....credo Geliyor... 3.123 izlenme - 6 yıl önce credo.anatolianrock.com
Grup Ahleya ® - Adıyaman 06:44
Grup Ahleya ® - Adıyaman 7.785 izlenme - 10 yıl önce Safranbolunun yerli halk grubu grup ahleyardan adıyaman türküsü...
Kral Kolbastı-Atakan Cindemir 05:13
Kral Kolbastı-Atakan Cindemir 8.154 izlenme - 9 yıl önce bulancak-süme (www.sumecom.tr.gg)
Asker Türküsü-Atakan Cindemir 03:45
Asker Türküsü-Atakan Cindemir 7.932 izlenme - 9 yıl önce bütün Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.ATAKAN CİNDEMİR (www.sumecom.tr.gg)
Cavit Karabey-Atakan Cindemir 04:47
Cavit Karabey-Atakan Cindemir 7.490 izlenme - 9 yıl önce atakan’dan sevgilerle(www.sumecom.tr.gg)
Safranbolu Gümüş Sünnet Düğünü Haydar Öztürk Yalanlarla Salladı
Safranbolu Gümüş Sünnet Düğünü Haydar Öztürk Yalanlarla Salladı 738 izlenme - 2 yıl önce SAFRANBOLU GÜMÜŞ SÜNNET DÜĞÜNÜ HAYDAR ÖZTÜRK YALANLARLA SALLADI
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1.bölüm(Safran Üretimi) 06:52
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1.bölüm(Safran Üretimi) 3.331 izlenme - 8 yıl önce
Konak Filmi Klip 04:10
Konak Filmi Klip 5.759 izlenme - 7 yıl önce 30 ekim'de sinemaseverlerle buluşacak olan gençlik-gerilim tarzı sinema filmi ''konak'' kliplendi. cem akyoldaş'ın yönetmenliğinde çekilen ''konak'' filminin, klip yönetmenliğini aytekin birkon yaptı. yapımcı gonca elmas, gençlerin çok seveceğine inandığı, sözü doğan, müziği t.chialer imzasını taşıyan ''ağlamak nereye kadar '' isimli eser ile ''klip de film kadar etkili oldu''dedi.
Güler Öztürk-Atakan Cindemir 05:19
Güler Öztürk-Atakan Cindemir 6.810 izlenme - 9 yıl önce tüm giresun bulancaka(süme)selam olsun.(www.sumecom.tr.gg)
safranbolu yörük köyünden filiz teyze 01:32
safranbolu yörük köyünden filiz teyze 2.482 izlenme - 7 yıl önce safranbolu yörük köyündeki tarihi evinin banyosunu tanıtan filiz teyze tur rehber yardımcısı fatih'i kobay kullandı
Bulancak Süme-Hüseyin Bıçak 03:52
Bulancak Süme-Hüseyin Bıçak 5.345 izlenme - 8 yıl önce herkese selam.www.sumecom.tr.gg
kardoff 03:00
kardoff 2.790 izlenme - 9 yıl önce sarı çiçek gezisi
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1 06:48
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1 2.057 izlenme - 7 yıl önce izlemeden geçme safranbolu aşağıgüney köyü
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 02:52
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 1.651 izlenme - 6 yıl önce safranbolu evleri şevket doğan
Safranbolu Erol Büyükburç Harika Bir Şarkı 04:54
Safranbolu Erol Büyükburç Harika Bir Şarkı 1.612 izlenme - 6 yıl önce karabük güncel sunar ! safranbolu'nun güzeli şarkısı www.karabukguncel.com
Safranbolu 04:45
Safranbolu 2.009 izlenme - 8 yıl önce safranbolu tanıtım
Safranbolu Eski Çarşıda'ki Cam Ustası 02:05
Safranbolu Eski Çarşıda'ki Cam Ustası 1.546 izlenme - 8 yıl önce safranbolu eski çarşıda'ki cam ustası camlarla muhteşem şekilleryapıyor. safranbolu'ya gittiğinizde mutlakauğrayın.
kardoff 01:26
kardoff 2.325 izlenme - 9 yıl önce sizce hangisi güçlü
ofroad karadeniz ayağı 02:21
ofroad karadeniz ayağı 2.243 izlenme - 9 yıl önce kardoff
Safranbolu Aşağıgüney Köyü Resimleri 04:07
Safranbolu Aşağıgüney Köyü Resimleri 1.606 izlenme - 7 yıl önce safranbolu aşağıgüney köyü resimleri slayt gösterisi
Credo Grup Rock Müzik...credo.anatolianrock.com... 04:09
Credo Grup Rock Müzik...credo.anatolianrock.com... 1.485 izlenme - 6 yıl önce credo grubunun ilk demosudur mutlaka dinlemelisiniz
Türkiye (4K Kalite Video), Bölüm 1 03:34
Türkiye (4K Kalite Video), Bölüm 1 403 izlenme - 1 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/turkiye-4k-kalite-video-bolum-1/ Bu videomuz da sizlere Türkiye'nin çeşitli bölümlerinden (Safranbolu, Amasra, Bartın, Kastamonu, Karabük vs.) derlediğimiz 4k kalite de zevkle izleyebileceğiniz bir bölüm hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Merak edenler için videonun orjinal boyutu 24,6 Gb. YouTube'a yüklenme süresi 6 saat. Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Kaynak: http://www.pratikyazar.com Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar Kevin MacLeod sanatçısının Dream Culture adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300046 Sanatçı: http://incompetech.com/