Hoşgeldiniz!

safranbolu

Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 01:58
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 6.026 izlenme - 2 yıl önce Adamlar bu küçücük oyunda bile bin türlü hile dalavere numara yapıyorlar toplam 1000 tl civarı ödülü bile kendi adamlarına peşkeş çekiyor. Kimbilir başka ne haltlar yiyorlar allah bin belalarını versin.
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 05:22
Bol Parkourlu Safranbolu Tanıtımı 1.879 izlenme - 2 yıl önce UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve gezilip görülmeye değer bir yer olan Safranbolu, parkurcu arkadaşlar tarafından farklı bir şekilde tanıtılmış. Belgesel tadında hazırlanan video bol atlama-zıplama içeriyor.
Safranbolu Tanıtım Belgeseli 26:55
Safranbolu Tanıtım Belgeseli 1.526 izlenme - 3 yıl önce Batı Karadeniz'in en önemli turizm merkezlerinden olan Safranbolu'da keyifli bir gezi sizleri bekliyor... Safranbolu, geleneksel Türk toplum yaşantısının tüm özelliklerini yansıtan ve uzun tarihi geçmişinde yarattığı kültürel mirası, çevresel dokusu içinde koruyan örnek bir kent. Karabük'ün sosyal, kültürel ve ekonomik olarak en gelişmiş ilçelerinden olan Safranbolu aynı zamanda Batı Karadeniz'in en popüler turizm merkezlerinden biri. Safranbolu'da gezmenizi, görmenizi önerdiğimiz yerler hakkında hazırladığımız kısa yazıya göz atmadan tatilinizi planlamayın... Merkez: Safranbolu'daki gezinize ilçe merkezini keşfetmekle başlayabilirsiniz. Tarihi Safranbolu evleri ile çevrili merkezde özellike Safranbolu Yemeniciler Çarşısı Arastası'nı ve Bakırcılar Çarşısı'nı mutlaka görmelisiniz. Hıdırlık Tepesi: Safranbolu'da en güzel manzaraya sahip yerdir Safranbolu Hıdırlık Tepesi. Tüm ilçeyi kuşbakışı görebileceğiniz bu tepeye çıkarken yanınıza fotoğraf makinanızı almayı unutmayın. Kent Tarih Müzesi: Kaymakamlar Evi olarak da bilinen Safranbolu Kent Tarih Müzesi, tarihi bir konakta ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Safranbolu'nun tarihine ait pek çok belge ve eşyanın sergilendiği müzeyi de gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Yörük Köyü: Safranbolu'ya gelenlerin gezmeden dönmedikleri bir yer olan Yörük Köyü, geleneksel mimarinin en güzel örneklerini görebileceğiniz bir köydür. Adeta Safranbolu'nun küçük bir maketi sayılabilecek Yörük Köyü'nün taş sokaklarında keşif yürüyüşleri yapmanızı öneriyoruz. Cinci Han ve Hamamı: Tarihi 1600'lü yıllara dayanan ve geçirdiği restorasyon sonrasında kullanıma açılan Cinci Han ve Hamamı, Safranbolu'nun en ünlü tarihi yapılarından. Han içinde kafe ve restoran da yer alıyor. Burada keyifli bir kahve molası verebilirsiniz. Tokatlı Kanyonu: Safranbolu tarihi ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de görülmeye değer bir yer. Doğa ile iç içe vakit geçirmek isterseniz Tokatlı Kanyonu'nu mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz.
Ruby-İlbaritli78 04:18
Ruby-İlbaritli78 4.174 izlenme - 8 yıl önce ruby-ilbaritli78
safranbolu kardof 02:25
safranbolu kardof 4.924 izlenme - 10 yıl önce kardoff karadewniz ayağı
Safranbolu Demirciler Çarşısı 26:05
Safranbolu Demirciler Çarşısı 828 izlenme - 2 yıl önce Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek Yüksek Okulu Radyo- Televizyon Bölümü Öğrenciler tarafından hazırlanan belgesel.Emekleri çok böyle bir belgesel de.Çünkü artık çok şey otomasyona bağladı,İşçilik el emeği,göz nuru denen bir şey kalmadı.Sonra kendi kendimize hayıflanıyoruz.Neden! İnanılmaz derece de özeniyorum arkadaş. Gideyim karın tokluğuna gireyim Hüseyin Özdemir'in yanına. Ama işte engellerimiz var. Bizim Yükselmemiz gerekli,bir olup birlik olup. Türk vatanın da her türlü dalda gelişme göstermemiz gerekli. Bilim,sanat,el emeği ve zanâât.Her dalda. Haydi iyi seyirler.
Bu Kizlar Mest Eder-Atakan Cindemir 02:30
Bu Kizlar Mest Eder-Atakan Cindemir 8.753 izlenme - 10 yıl önce saygilar sunarim (www.sumecom.tr.gg)Sitemizi Ziyaret Edin !
Grup Ahleya ® - Adıyaman 06:44
Grup Ahleya ® - Adıyaman 7.791 izlenme - 11 yıl önce Safranbolunun yerli halk grubu grup ahleyardan adıyaman türküsü...
Kral Kolbastı-Atakan Cindemir 05:13
Kral Kolbastı-Atakan Cindemir 8.159 izlenme - 10 yıl önce bulancak-süme (www.sumecom.tr.gg)
Credo Rock Müzik Grup.....credo Geliyor... 04:09
Credo Rock Müzik Grup.....credo Geliyor... 3.127 izlenme - 7 yıl önce credo.anatolianrock.com
Asker Türküsü-Atakan Cindemir 03:45
Asker Türküsü-Atakan Cindemir 7.941 izlenme - 10 yıl önce bütün Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.ATAKAN CİNDEMİR (www.sumecom.tr.gg)
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 02:52
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 2.722 izlenme - 4 yıl önce Albüm: İnceden Oyun Havaları Şarkı Sözleri(lyrics):
Cavit Karabey-Atakan Cindemir 04:47
Cavit Karabey-Atakan Cindemir 7.495 izlenme - 10 yıl önce atakan’dan sevgilerle(www.sumecom.tr.gg)
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1.bölüm(Safran Üretimi) 06:52
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1.bölüm(Safran Üretimi) 3.356 izlenme - 9 yıl önce
Güler Öztürk-Atakan Cindemir 05:19
Güler Öztürk-Atakan Cindemir 6.817 izlenme - 10 yıl önce tüm giresun bulancaka(süme)selam olsun.(www.sumecom.tr.gg)
Konak Filmi Klip 04:10
Konak Filmi Klip 5.785 izlenme - 8 yıl önce 30 ekim'de sinemaseverlerle buluşacak olan gençlik-gerilim tarzı sinema filmi ''konak'' kliplendi. cem akyoldaş'ın yönetmenliğinde çekilen ''konak'' filminin, klip yönetmenliğini aytekin birkon yaptı. yapımcı gonca elmas, gençlerin çok seveceğine inandığı, sözü doğan, müziği t.chialer imzasını taşıyan ''ağlamak nereye kadar '' isimli eser ile ''klip de film kadar etkili oldu''dedi.
safranbolu yörük köyünden filiz teyze 01:32
safranbolu yörük köyünden filiz teyze 2.509 izlenme - 8 yıl önce safranbolu yörük köyündeki tarihi evinin banyosunu tanıtan filiz teyze tur rehber yardımcısı fatih'i kobay kullandı
Safranbolu Gümüş Sünnet Düğünü Haydar Öztürk Yalanlarla Salladı
Safranbolu Gümüş Sünnet Düğünü Haydar Öztürk Yalanlarla Salladı 790 izlenme - 3 yıl önce SAFRANBOLU GÜMÜŞ SÜNNET DÜĞÜNÜ HAYDAR ÖZTÜRK YALANLARLA SALLADI
Dünyada ilk Defa Safranbolu'da Oynandı! 01:00
Dünyada ilk Defa Safranbolu'da Oynandı! 396 izlenme - 1 yıl önce Safranbolu ilçesinin Tokatlı Kanyonu’nda yer alan ve bir benzeri ABD’de Arizona’da bulunan cam teras üzerinde voleybol gösterisi yapıldı. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Karabük’te düzenlenen Oturarak Voleybol 1. Ligi 1. Etap müsabakaları kapsamında sporcular 80 metre yükseklikteki cam teras üzerinde voleybol gösterisi yaptı. 3 gün sürecek olan ve Karabük, Zonguldak, Samsun, Adana, Konya, Muğla, Diyarbakır ile Karaman’dan 9 takımın mücadele ettiği Oturarak Voleybol 1. Ligi 1. Etap müsabakaları çerçevesinde sporcular Safranbolu ilçesinde bulunan cam terası gezdi. Cam teras üzerine kurulan file ile oturarak voleybol gösterisi yapan sporcular bir ilke de imza attı. Yarım saat süren gösteri maçının ardından gazetecilere açıklama yapan Türkiye Oturarak Voleybol Milli Takımlar Baş Antrenörü Yusuf Kenan Kök, amaçlarının bu sporu tanıtmak, insanlara göstermek olduğunu söyledi. Bu sporun Türkiye’de de oynandığını dünyaya göstermek istediklerini anlatan Kök, "Ülkemizdeki engelli insanlarımızın Paravolley’den haberdar olmalarını ve engelli arkadaşlarımızın bu işin içinde yer almasını istiyoruz. Bu oyunun böyle mekanlarda oynanabildiğini ve bu sayede hak ettiği yere gelmesini göstermek istedik. Paravolley’i her yerde oynamaya hazırız. Dünyada böyle bir mekanda Paravolley ilk defa oynandı. Gelecek sezonlarda bu oyunu farklı mekanlarda da oynayacağız " dedi.
Bulancak Süme-Hüseyin Bıçak 03:52
Bulancak Süme-Hüseyin Bıçak 5.358 izlenme - 9 yıl önce herkese selam.www.sumecom.tr.gg
kardoff 03:00
kardoff 2.791 izlenme - 10 yıl önce sarı çiçek gezisi
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1 06:48
Safranbolu Aşağıgüney Köyü 1 2.108 izlenme - 8 yıl önce izlemeden geçme safranbolu aşağıgüney köyü
Türkiye (4K Kalite Video), Bölüm 1 03:34
Türkiye (4K Kalite Video), Bölüm 1 880 izlenme - 2 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/turkiye-4k-kalite-video-bolum-1/ Bu videomuz da sizlere Türkiye'nin çeşitli bölümlerinden (Safranbolu, Amasra, Bartın, Kastamonu, Karabük vs.) derlediğimiz 4k kalite de zevkle izleyebileceğiniz bir bölüm hazırladık. Umarız beğenirsiniz. Merak edenler için videonun orjinal boyutu 24,6 Gb. YouTube'a yüklenme süresi 6 saat. Hızlı Abonelik İçin Tıklayınız: https://goo.gl/JREWzZ Kaynak: http://www.pratikyazar.com Facebook: https://www.facebook.com/pratikyazar Twitter: https://twitter.com/pratikyazar Google : http://google.com/ Pratikyazar Kevin MacLeod sanatçısının Dream Culture adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300046 Sanatçı: http://incompetech.com/
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 02:52
Şevket Doğan - Safranbolu Evleri 1.681 izlenme - 7 yıl önce safranbolu evleri şevket doğan
Safranbolu Erol Büyükburç Harika Bir Şarkı 04:54
Safranbolu Erol Büyükburç Harika Bir Şarkı 1.640 izlenme - 7 yıl önce karabük güncel sunar ! safranbolu'nun güzeli şarkısı www.karabukguncel.com
Safranbolu 04:45
Safranbolu 2.013 izlenme - 9 yıl önce safranbolu tanıtım
kardoff 01:26
kardoff 2.329 izlenme - 10 yıl önce sizce hangisi güçlü
Safranbolu Eski Çarşıda'ki Cam Ustası 02:05
Safranbolu Eski Çarşıda'ki Cam Ustası 1.558 izlenme - 9 yıl önce safranbolu eski çarşıda'ki cam ustası camlarla muhteşem şekilleryapıyor. safranbolu'ya gittiğinizde mutlakauğrayın.
ofroad karadeniz ayağı 02:21
ofroad karadeniz ayağı 2.244 izlenme - 10 yıl önce kardoff
Safranbolu Aşağıgüney Köyü Resimleri 04:07
Safranbolu Aşağıgüney Köyü Resimleri 1.626 izlenme - 8 yıl önce safranbolu aşağıgüney köyü resimleri slayt gösterisi