Hoşgeldiniz!

sağ sol

Sağ Sol Göğüs ve Kol Kası Asimetri - Dengesizliği - Hakan Fitness 05:09
Sağ Sol Göğüs ve Kol Kası Asimetri - Dengesizliği - Hakan Fitness 5.618 izlenme - 1 yıl önce Sağ göğüs kası sol göğüs kasından büyük olanlar ve kol kaslarında asimetri, orantısızlık ve dengesizlik olanlar için tavsiyeler verdik. Tüm Fitness Videoları: https://goo.gl/aFF7JJ En Popüler Videolar: https://goo.gl/N4WGMT Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr HakanFitness Uygulamasını İndirin: https://goo.gl/7YrgsP Vücut geliştirmeye yeni başlayanların en büyük sorunlarından olan sağ sol kas dengesizliğini işledik. Fitness programı ve evde vücut geliştirme ile az da olsa gelişim gören birçok kişinin sorunlarından olan kas asimetrisi bazen fitness hareketleri ve kas geliştirme sporunun bırakılmasıyla sonra erebiliyor. Dengesizliği yok etmek için yapılan fazladan egzersiz ve spor hareketleri sorunun daha da büyümesine neden oluyor. Solaklarda sağ göğüs kası daha fazla büyürken diğer insanlarda sol göğüs kasının daha fazla büyümesi rastlantı değildir. Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.Instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz
Yaşamdan Ölüme 05:16
Yaşamdan Ölüme 22.785 izlenme - 7 yıl önce Yaşamdan ölüme, bir soluk yolda bu isyanlar kime,bu feryat kime? Kuşların bile, yuvası dalda, bu endişe niye, bu telaş niye? Eğer ki gelmeler topraktan ise,demek ki gitmeler aynı yeredir!!! İhanet, kahpelik zulme göreyse, sadakatle sevmek dosta göredir !!! Sokakta yatanın kürkü alınmaz, kundaklık bebenin sütü çalınmaz!!! İnsanlığa her kim kural koysa da, merhametin yolu, sağ sol tanımaz!!!
Diyar Pala Azdıracaksın 04:36
Diyar Pala Azdıracaksın 9.820 izlenme - 5 yıl önce
Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak 01:15
Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak 5.451 izlenme - 3 yıl önce Tartıştıkları adamın boksör olduğunu geç fark ettiler. Adam boksör boksör. Oğlum adam boksöörr. Neyse arkadaşlar kendine gelmeyi başaran şahıslar, birdaha tövbe diyerek evlerine dağıldılar.
Hacı Zübeyir Amca 01:01
Hacı Zübeyir Amca 10.947 izlenme - 10 yıl önce vizontelele tuuba
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 00:19
Rusya'nın En Yetenekli Kadın Sürücüsü 710 izlenme - 3 yıl önce Şimdi ilk bakışta olay belli tamam vuracak bu kadın bu arabaya diyorsunuz lakin bu şekilde bir vurmayı kimse tahmin bile edemezken ablamız gerçek kılmış ve de gerçekten üstün bir yetenek sergilemiş...
İspanya'da Sağ Sol Kavgası (Aşırı Cesaret İçerir) 04:03
İspanya'da Sağ Sol Kavgası (Aşırı Cesaret İçerir) 317 izlenme - 2 yıl önce Olay 11 Kasım 2007 de Madrid'de metroda geçiyor. Aşırı cesur bir Skinhead vs karşısında 50 Antifa var dazlağın ismi Josue Estebanez öldürdüğü ilk bıçakladığı Carlos Palomino Ayrıca müzik çok gaza getiriyor adamı...
Sağın Solunu Şaşıran Kızlar 00:53
Sağın Solunu Şaşıran Kızlar 684 izlenme - 4 yıl önce Seksi kızlar sağını solunu bir anda şaşırısa böyle komik görüntüler ortaya çıkıyor..
Bundan Sonra Sağa Oy Yok Diyen Dayı 00:45
Bundan Sonra Sağa Oy Yok Diyen Dayı 421 izlenme - 3 yıl önce Bilgiye deneyimle ulaşan dayının sağa isyanı. Bundan sonra da sağa oy yok diyerek isyan ediyor.
Kayan Taraftarlar 01:02
Kayan Taraftarlar 245 izlenme - 3 yıl önce Turgutluspor - Bucaspor taraftarları oldukça ilginç bir şekilde dostluk mesajları vermektedirler..
Beynin Sağ ve Sol Tarafı Nasıl Çalışır 04:58
Beynin Sağ ve Sol Tarafı Nasıl Çalışır 275 izlenme - 2 yıl önce Beynin sağ ve sol tarafı nasıl çalışır? Bunu anlatan keyifli bir animasyon olmuş. İzlemenizi tavsiye ederim.
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 01:06
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 250 izlenme - 3 yıl önce Ters elle taş atmaya çalışan erkeklerin ılık haraketleri izleyeceğiz. Sakın ama sakın insan içinde denemeyiniz.
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 02:22
Rus Ordusunun En Popüler Marşı Sünger Bob Kare Pantalon 243 izlenme - 3 yıl önce Amanda aman pek bi tatlıymış bu rus askeri. Geçen malezya yolcu uçağını vurduklarında da "its raining man" söylemişlerdir herhalde.
Umut Oyunu 00:05
Umut Oyunu 100 izlenme - 3 yıl önce Araba Sağ Sol Tuşla Oynanır Çok Güzel İ Kişilik Oynanıyor Dur :)
Şehinşah Feat Muratus - Sağ Sol 02:42
Şehinşah Feat Muratus - Sağ Sol 107 izlenme - 6 yıl önce http//tr-tr.facebook.com/sehinsahasansabbah
EmRah KoNak - Sağ Sol Aparkat [ Diss Track ] 2016 ( SanJaR Yasta Haylaz`a Destek ) #YENİ 02:23
EmRah KoNak - Sağ Sol Aparkat [ Diss Track ] 2016 ( SanJaR Yasta Haylaz`a Destek ) #YENİ 20 izlenme - 7 ay önce EmRaH KoNak Kanalına Abone Ol: http://bit.ly/2huRiqP Söz: Emrah Konak Kayıt: Hüzün Record's Beat: TwiBeatz! Kamera: Emre Bektaş Director: Hasan Bıyıklı Beklenen Parça Sizlerle ! İyi Dinlemeler :) Destek Olmak için Kanala Abone Olup Şarkılara Like ve Yorum Atabilirsiniz. Videonun Başka Kanala Yüklenmesi Kanalınızın Ciddi Zararlara Uğratılmasına Ve Feshedilmesine Yol Açabilir Lütfen Duyarlı Olalım! Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/emrahmusicof... İnstagram: https://www.instagram.com/emrahmusicofficial Twitter: https://www.twitter.com/emrahknkprfl Diğer Parçalarımız : EmRah KoNak - Burası Trabzon EmRah KoNak - Bir Masaldı Bitti EmRah KoNak - Görememek EmRah KoNak - Nerdesin (Ay Yüzlüm) EmRah KoNak - Gidene Elveda EmRah KoNak - Vatan Millet (Türkiye) EmRah KoNak - Ayrılık EmRah KoNak - Sağ Sol Aparkat EmRah KoNak - Ey Sevgili Şarkı Sözleri: Videoda ve Şarkıda Belirtilmiştir.
mutluluk  mehmet ali boybeyi sanatçılara beste verilir 03:59
mutluluk mehmet ali boybeyi sanatçılara beste verilir 48 izlenme - 6 yıl önce sağımdamı solumdamı acaba mutluluk acaba mutluluk karşımdamı.....
Mars'a Hangi Ayak İle Gidip Gelmek Caizdir 04:06
Mars'a Hangi Ayak İle Gidip Gelmek Caizdir 23 izlenme - 3 yıl önce Evet Teknoloji ve bilimde çok büyük bir ilerleme kaydeden müslüman ülkeler teknolojik gelişmelere nasıl ayak uydurucağımızı teknolojinin nimetlerinden nasıl yararlanacağımızı anlatıyor. Bizim ülkemizde çok gelişmiş olduğundan bunları dikkate alalım lütfen. Mars'a gidip geleceğimz zaman
Espere İkinci Bölüm Mizrap Düz 08:58
Espere İkinci Bölüm Mizrap Düz 120 izlenme - 9 yıl önce o hep orada olacak
Tayyip Hocamı Yalnız Bırakmak Olmaz Türkiye'de Darbeye Karşı Sağ Ve Solun Ortak Hareket Etmesi Lazım 02:08
Tayyip Hocamı Yalnız Bırakmak Olmaz Türkiye'de Darbeye Karşı Sağ Ve Solun Ortak Hareket Etmesi Lazım 1 izlenme - 12 ay önce Tayyip hocamı yalnız bırakmak olmaz. Türkiye'de darbeye karşı sağ ve solun ortak hareket etmesi lazım Adnan Oktar’ın 21 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org