Hoşgeldiniz!

Sağanak Yağmur Videoları İzle

Sağanak Yağmurda Roman Havası 07:12
Sağanak Yağmurda Roman Havası 2.647 izlenme - 1 yıl önce Sağnak Yamur Altında Müthiş Roman Oyunu . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Sel ile Deniz ve Yol Birleşen İstanbul 2 02:19
Sel ile Deniz ve Yol Birleşen İstanbul 2 1.141 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış bazı ilçelerde hayatı olumsuz etkiledi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/198180/sel-ile-deniz-ve-yol-birlesen-istanbul
Bardaktan Boşalırcasına Yağan Yağmur 01:02
Bardaktan Boşalırcasına Yağan Yağmur 456 izlenme - 2 yıl önce Hani en olmadık zamanda birden bastırırda donunuza kadar ıslatır ya, heh işte o yağmurun bu işi nasıl yaptığı görüntülendi. İbret oralarda bir yerlerde. İsteyen alabilir.
Sağanak Yağmur Sesi--Relaxing rain sound 30 dakika 29:19
Sağanak Yağmur Sesi--Relaxing rain sound 30 dakika 50 izlenme - 6 ay önce Sound of thunder,sounds of crackling fireplace and rain,fire and rain sounds,sound of wood burning stove,sound of burning fireplace,rain and fire sounds,burning fireplace,fire and rain with thunderstorm sounds,sound of storm
Sağanak Yağış 00:07
Sağanak Yağış 163 izlenme - 3 yıl önce Sağanak Yağış
Adana'da Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi 00:53
Adana'da Sağanak Hayatı Olumsuz Etkiledi 138 izlenme - 3 yıl önce Adana'da etkili olan sağanak nedeniyle bazı ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar yolda mahsur kaldı.
Sağanak Yağmurda Kop Kop 00:15
Sağanak Yağmurda Kop Kop 173 izlenme - 3 yıl önce Çekmeköy'de sağanak yağmurun yürümeye fırsat vermediği anlarda iki genç cadde ordasında dans etti.
İstanbul’da Sağanak Yağmur Etkili Oldu 01:57
İstanbul’da Sağanak Yağmur Etkili Oldu 112 izlenme - 3 yıl önce Hafta sonu kar yağışı beklenen İstanbul’da gece saatlerinde başlayan sağanak yağmur etkili oldu. Geç saatlerde başlayan yağmura, vatandaşlar hazırlıksız yakalandı. Yollarda su birikintileri oluştu. Taksim Meydanı’nda yürüyen vatandaşlar, seyyar satıcılardan aldıkları şemsiyelerle yağmurdan korunmaya çalıştı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, İstanbul'da hafta sonu karla karışık yağmur etkili olacak. Hafta başından itibaren sıcaklıkların eksi derecelerde olacağı ve kar yağışının gelebileceği tahmin ediliyor. İstanbul'da geçen yılın Aralık ayında aniden gelen soğuk hava dalgasının ardından kar yağışı etkili olmuş, kent merkezini olumsuz etkilemişti.
Perşembe Beldesinde Sağanak Yağmur 01:56
Perşembe Beldesinde Sağanak Yağmur 85 izlenme - 2 yıl önce Perşembe Beldemizde ikindi saatlerinden sonra aniden bastıran sağanak yağmur hazırlıksız vatandaşlara ve sürücülere zor anlar yaşattı...20 Haziran 2015 Cuma
Hava Resmen Yağmur İndirdi 01:02
Hava Resmen Yağmur İndirdi 52 izlenme - 2 yıl önce Yağmurun aniden hızlanması ya da bardaktan boşalırcasına yağması şeklinde tabir edilen doğa olayı ilk kez görüntülendi. Yağmur bulutunun yeryüzüne doğru indiği anlar gerçekten etkileyci...
İzmirde Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi 01:00
İzmirde Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi 29 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de gün boyu devam eden sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Halkapınar'da Yunuslar Altgeçidi'ni su bastı. İzmir'de gün boyu devam eden sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Bazı sokak ve caddeler yağışın etkisiyle su ile dolarken ulaşım olumsuz etkilendi. Halkapınar'da bulunan Yunuslar Alt Geçidi'ni su bastı. Çevredeki vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri yolu kapatıp güvenlik önlemi alarak suyu tahliye etti. Yapılan çalışma nedeniyle belediye otobüsleri güzergah değiştirmek zorunda kaldı.
Uşakta Gece ve Yarın Kuvvetli Yağış Bekleniyor 01:50
Uşakta Gece ve Yarın Kuvvetli Yağış Bekleniyor 30 izlenme - 2 yıl önce Yurdun batısında görülmekte olan sağanak yağışların, akşam saatlerinden itibaren etkisini artırması bekleniyor.
İzmirde Etkili Sağanak 01:00
İzmirde Etkili Sağanak 9 izlenme - 2 yıl önce Kentte etkili olan sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Çeşme Yarımadası'nda sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış öğleden sonra kent merkezinde etkisini gösterdi. Sağanak dolayısıyla kentte ulaşımda aksamalar yaşandı, yollardaki su birikintisi nedeniyle ana caddelerde trafik yoğunluğu gözlendi. Yağmura hazırlıksız yakalanan bazı İzmirliler, saçaklara ve halk otobüsü duraklarına sığındı. İzmir'de yağmur sularını körfeze taşıyan Yeşildere, yoğun bir şekilde aktı. Bazı vatandaşlar, sağanak yağışa rağmen Yeşildere'nin akışını izledi. Bazı İzmirliler ise sağanağı Kordon'dan körfeze bakarak izlemeyi tercih etti. Çeşme'deki sağanak ise bazı yerlerde su baskınlarına yol açtı. Özellikle Alaçatı'da yazlıkları su basarken, bazı araçlar da yolda kaldı.
Şiddetli Yağış Didimi Kötü Vurdu 03:32
Şiddetli Yağış Didimi Kötü Vurdu 5 izlenme - 2 yıl önce Aydının Didim ilçesinde öğle saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli yağış dolayısıyla ilçede yollar dereleri andırdı.