Hoşgeldiniz!

sagat

Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 05:24
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 94 izlenme - 2 hafta önce 13 Bölümlük ilk sezonda Ryu ve ken masters'ın hocası olan gouken ve kardeşi gouki'nin eğitimine, gouki'nin nasıl dark side'a geçip akuma'ya dönüştüğüne ve büyük ustayla olan kavgasını izliyoruz.
Sagat - Street Fighter 01:46
Sagat - Street Fighter 101 izlenme - 1 yıl önce Oyunda thai boks dövüş tekniğini temsil eden Taylandlı ve güçlü karakter. Kazandıktan sonra ellerini göğüs hizasında kavuşturup kıs kıs güler. Alttan üstten durmaksızın Tiger ardından da Tiger Uppercut atmasıyla ünlenmiştir
Neymar ve Kankileri 00:19
Neymar ve Kankileri 175 izlenme - 2 yıl önce Efendim Neymarın sakatlandığı anı birde böyle izleyelim. Efendim sakatlananların dostu Alkıslarlayasıyorum.com gururla sunar.
Street Fighter Film Fragmanı (1994) 01:49
Street Fighter Film Fragmanı (1994) 237 izlenme - 1 yıl önce Street Fighter 1994 yılı ABD yapımı Capcom'un Popüler konsol ve bilgisayar oyunu Street Fighter'ın aksiyon yönetmeni Steven E. de Souza tarafından sinemaya uyarlanan bu yapımında, başrolü Jean-Claude Van Damme ve Raul Julia paylaşıyorlar.
Street Fighter'ı Gerçek Hayata Uyarlamaca 01:22
Street Fighter'ı Gerçek Hayata Uyarlamaca 133 izlenme - 1 yıl önce Capcom'un ilk versiyonunu 1989 yılında çıkardığı 90'lı yılların efsaneleşen, ileride o yılları anlatan bir belgesel yapılırsa kendisine kesinlikle değinilmesi gereken,bir nesle "sana bi kafa korum" yerine "sana foryuken çekerim" yada "sana bi alexpu atarım" dedirten muazzam oyunu Street Fighter'in en baba karakterleri Ken ve Ryu'nun muhtemelen bir eğlence gecesinde sahneye çıkan çakmalarından müteşekkil olan videomuzu alkışlarla sunuyoruz efendim.Maziyi unutmayan, unutturmayan site:alkışlarlayaşıyorum.com
street fighter 2-açılış müziği 00:26
street fighter 2-açılış müziği 156 izlenme - 1 yıl önce 1992 yılın'da capcom firmasına köşeyi döndürten street fighter 2 oyunun jeton atmadan önce çalan melodisi.
Street Fighter / Ken Masters 00:15
Street Fighter / Ken Masters 479 izlenme - 8 yıl önce street fighter ken masters vs sagar versus champion edition
Street Fighter 2 Ses Efektlerini Kusursuz Yapan Adam 01:25
Street Fighter 2 Ses Efektlerini Kusursuz Yapan Adam 100 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş gayet güzel, Ryu ve Sagat müsabakasını seslendiriyor.. Eleman hayatını atari salonlarında geçirmiş demek ki..
Street Fighter Piknik Parodisi 02:58
Street Fighter Piknik Parodisi 100 izlenme - 2 yıl önce Efsane oyunun böylede güzel bir parodisi var işte paylaşayım da dövüşle meme bir arada ne güzel oluyormuş, görün gençler.