Hoşgeldiniz!

sagat

Ögrenci Evinde Street Fighter Filmi Çekmek 01:04
Ögrenci Evinde Street Fighter Filmi Çekmek 12.129 izlenme - 1 yıl önce Ögrenci evinde street fighter filmi çekmek youtube'nin karanlık dehlizlerinde dolaşırken rastladığım 2002 de cekilmis 2006 yılında yüklenmiş adeta firavun mezarı değerindeki bu nadide videoyu siz sevgili alkışlarlayaşıyorum`un nostalji avcılarıyla paylaşmaktan kıvanç duydugumu belirtmek isterim. 10 yıl önce bu videoyu çeken şuan muhtemelen 30-35 yaşları arasında çoluk çocuk sahibi günümüzün dayılarina-emmilerine yürekten bir alkış lütfen. not: videonun linkini buraya ekliyorum https://www.youtube.com/watch?v=fWiEmmA_yPo böylece videoya 10 yıl önce profil fotografı bile olmayan youtube hesaplarından yapilmiş duzeyli yorumlari ziyaret ederek nostalji keyfinizi iki katına çıkacagini umuyorum.
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 05:24
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 288 izlenme - 1 yıl önce 13 Bölümlük ilk sezonda Ryu ve ken masters'ın hocası olan gouken ve kardeşi gouki'nin eğitimine, gouki'nin nasıl dark side'a geçip akuma'ya dönüştüğüne ve büyük ustayla olan kavgasını izliyoruz.
Street Fighter Film Fragmanı (1994) 01:49
Street Fighter Film Fragmanı (1994) 431 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter 1994 yılı ABD yapımı Capcom'un Popüler konsol ve bilgisayar oyunu Street Fighter'ın aksiyon yönetmeni Steven E. de Souza tarafından sinemaya uyarlanan bu yapımında, başrolü Jean-Claude Van Damme ve Raul Julia paylaşıyorlar.
street fighter 2-açılış müziği 00:26
street fighter 2-açılış müziği 439 izlenme - 3 yıl önce 1992 yılın'da capcom firmasına köşeyi döndürten street fighter 2 oyunun jeton atmadan önce çalan melodisi.
Street Fighter 2 Ses Efektlerini Kusursuz Yapan Adam 01:25
Street Fighter 2 Ses Efektlerini Kusursuz Yapan Adam 272 izlenme - 3 yıl önce Arkadaş gayet güzel, Ryu ve Sagat müsabakasını seslendiriyor.. Eleman hayatını atari salonlarında geçirmiş demek ki..
Sagat - Street Fighter 01:46
Sagat - Street Fighter 156 izlenme - 3 yıl önce Oyunda thai boks dövüş tekniğini temsil eden Taylandlı ve güçlü karakter. Kazandıktan sonra ellerini göğüs hizasında kavuşturup kıs kıs güler. Alttan üstten durmaksızın Tiger ardından da Tiger Uppercut atmasıyla ünlenmiştir
Neymar ve Kankileri 00:19
Neymar ve Kankileri 190 izlenme - 3 yıl önce Efendim Neymarın sakatlandığı anı birde böyle izleyelim. Efendim sakatlananların dostu Alkıslarlayasıyorum.com gururla sunar.
Street Fighter'ı Gerçek Hayata Uyarlamaca 01:22
Street Fighter'ı Gerçek Hayata Uyarlamaca 214 izlenme - 3 yıl önce Capcom'un ilk versiyonunu 1989 yılında çıkardığı 90'lı yılların efsaneleşen, ileride o yılları anlatan bir belgesel yapılırsa kendisine kesinlikle değinilmesi gereken,bir nesle "sana bi kafa korum" yerine "sana foryuken çekerim" yada "sana bi alexpu atarım" dedirten muazzam oyunu Street Fighter'in en baba karakterleri Ken ve Ryu'nun muhtemelen bir eğlence gecesinde sahneye çıkan çakmalarından müteşekkil olan videomuzu alkışlarla sunuyoruz efendim.Maziyi unutmayan, unutturmayan site:alkışlarlayaşıyorum.com
Street Fighter / Ken Masters 00:15
Street Fighter / Ken Masters 479 izlenme - 9 yıl önce street fighter ken masters vs sagar versus champion edition
Street Fighter Piknik Parodisi 02:58
Street Fighter Piknik Parodisi 130 izlenme - 3 yıl önce Efsane oyunun böylede güzel bir parodisi var işte paylaşayım da dövüşle meme bir arada ne güzel oluyormuş, görün gençler.
Serap Sagat -Yanlızlık Senfonisi 02:49
Serap Sagat -Yanlızlık Senfonisi 7 izlenme - 10 ay önce Anladım sonu yok yalnızlığın Hergün çoğalacak Her zaman böyle miydi bilmiyorum Sanki dokunulmazdı çocukken ağlamak Alışır her insan, alışır zamanla kırılıp incinmeye Çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa kalkmak Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette Bekliyorum bekliyorum bekliyorum Hadi gelin üstüme korkmuyorum Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette Bekliyorum bekliyorum bekliyorum Hadi gelin üstüme korkmuyorum Bulutlar yüklü ha yağdı ha yağacak üstümüze hasret Yokluğunla ben başbaşayız nihayet Bulutlar yüklü ha yağdı ha yağacak üstümüze hasret Yokluğunla ben başbaşayız nihayet Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette Bekliyorum bekliyorum bekliyorum Hadi gelin üstüme korkmuyorum Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette Bekliyorum bekliyorum bekliyorum Hadi gelin üstüme korkmuyorum