Hoşgeldiniz!

sağlamak

Mısır'da Kadın Sünnetine 7 Yıl Hapis Cezası 02:11
Mısır'da Kadın Sünnetine 7 Yıl Hapis Cezası 1.187 izlenme - 2 yıl önce Mısır hükümeti kadın sünnetini yasaklamaya yönelik attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Hükümet pazar günü açıkladığı bir yasa tasarısı kapsamında kadın sünneti uygulayan sağlık görevlilerine 7 yıla yakın hapis cezası uygulayacağını kaydetti. Kadının cinsel organının dikilmesi, sinirsel yoğunluğun fazla olan kısımlarının alınarak cinsel hazzın yok edilmesine sebep olan bu işlem kadının sadakatinin güvence altına alınmasını amaçlıyor.
Büyük Seksi Görünümlü 05:27
Büyük Seksi Görünümlü 1.676 izlenme - 5 yıl önce Büyük Seksi Görünümlü
Drogba Hava Getirir Ama Katkı Sağlamaz - Rıdvan Dilmen 03:42
Drogba Hava Getirir Ama Katkı Sağlamaz - Rıdvan Dilmen 144 izlenme - 3 yıl önce Yapılan ya da yapılması beklenen transferler hakkında saçma sapan yorumlar almış başını giderken her zaman ki gibi taraf olan ancak olaylara tarafsız bakabilen ve yorumlayan Rıdvan yine en doğrusunu söylüyor.
Huzur ve Refahı Nasıl Sağlayabiliriz 01:29
Huzur ve Refahı Nasıl Sağlayabiliriz 2 izlenme - 1 ay önce Huzur ve refahı nasıl sağlayabiliriz?
Bilime Anneanne Engeli! 00:49
Bilime Anneanne Engeli! 92 izlenme - 3 yıl önce Bilime anneanne engeli! Mehmet Salih Aydın, bilime destek sağlamak amacıyla deneyler yapıp Youtube kanalında yayınlamak istedi. Fakat ilk deneyinde beklemediği bir olayla karşılaştı.
7b Uydusu Yeni Teknolojiler İçin Yeni Kapasiteler Sağlayacak' 00:06
7b Uydusu Yeni Teknolojiler İçin Yeni Kapasiteler Sağlayacak' 53 izlenme - 4 yıl önce 7b Uydusu Yeni Teknolojiler İçin Yeni Kapasiteler Sağlayacak'
E-Arşiv, E-Ticarete Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 00:57
E-Arşiv, E-Ticarete Nasıl Bir Katkı Sağlıyor? 11 izlenme - 4 yıl önce FİT Solutions CEO'su Koray Gültekin Bahar, e-arşiv uygulamalarını e-ticaretin geri dönüşümü olarak tanımladı.
7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor? 01:24
7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor? 8 izlenme - 4 yıl önce 7b Uydusunun Yedekleme Özelliği Ne Tür Avantajlar Sağlıyor?