Hoşgeldiniz!

sağlamlık

Bong Aletlerine Sağlamlık Testi Yaparken Dükkanın İçine Etmek 01:53
Bong Aletlerine Sağlamlık Testi Yaparken Dükkanın İçine Etmek 10.433 izlenme - 1 yıl önce Adamın o sondaki çaresiz bakışı, o ''ulan testini bilmem ne yapayim'' dercesine bir pişmanlık. İçi acıyan çıksın arkadaşlar.
Koenigsegg Regera'ya Acımasız Sağlamlık Testi! 00:53
Koenigsegg Regera'ya Acımasız Sağlamlık Testi! 2.758 izlenme - 5 ay önce Piyasaya sürülen her otomobil, güvenlik önlemleri gerekçesiyle çarpışma ve çeşitli kaza senaryolarının yer aldığı sağlamlık testlerine tabi tutulurlar. Kısa klipte, aksesuarlarından tamamen arındırılmış bir Ragera’nın ne zalimliklere karşı meydan okuduğunu görüyorsunuz. Yan, ön ve arkadan alınan darbeler, yol girinti ve çıkıntıları gibi engeller, hava yastıkları, camlar ve kaportalar büyük bir özenle teste tabi tutuluyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 iPhone 6 & 6 Plus Sağlamlık Testi 04:52
iPhone 6 & 6 Plus Sağlamlık Testi 15.246 izlenme - 4 yıl önce iPhone 6 vs 6 Plus 'un Düşmeye karşı sağlamlığını kontrol etmek amacıyla yapılan test videosu. Dikkat çekecek bir video aslında. Sert zemine bırakılmasına rağmen çok önemli bir zarar görmedi gibi.
2017 Yılının En Güvenli Otomobili - Volvo XC60 02:55
2017 Yılının En Güvenli Otomobili - Volvo XC60 1.394 izlenme - 4 ay önce Otomobil dünyasının sağlamlık derecelendirme kuruluşu olan Euro NCAP 2017'nin en sağlam otomobilini açıkladı. Türlü eziyetlerle, işkencelere maruz kalan araçların arasından Volvo XC60 sağ çıkmayı başardı. Alınan hasardan çok yolcu korumanın dikkate alındığı değerlendirmelerde, yetişkin yolcu koruma kategorisinde yüzde 98, çocuk korumasında yüzde 87, yaya korumasında yüzde 76 ve yardımcı güvenlik sistemlerindeyse yüzde 95 gibi oldukça yüksek rakamlarla birinciliği adeta sökerek aldı.
Nokia 3310 Bükülme Testi 03:32
Nokia 3310 Bükülme Testi 6.299 izlenme - 4 yıl önce Nokia'nın efsanevi cep telefonu Nokia 3310 son günlerin trendine uydu ve bir bükme testinin konuğu oldu. iPhone 6 Plus ile yarışan telefon testi geçmeyi başardığı belirtildi. Apple'ın kısa süre önce piyasaya sürdüğü ve bir kez daha rekor üstüne rekor kırmayı başaran akıllı telefonu iPhone 6, son günlerde teknoloji dünyasının Gündem odağı haline geldi. Teknik özellikleri ve başarısından çok, phablet sürümü olan iPhone 6 Plus'ın bükülebildiği iddiası ile hatırlanmaya başlayan cihaz doğal olarak sosyal medyanın da en eğlenceli konularından bir tanesine dönüştü. Ardı ardına gelen bükme testlerinden bazen geçen, bazense sınıfta kalan Plus aynı zamanda rakiplerine de konu oldu. Farklı markaların değişik modelleri üzerinde de denenen bükme testleri sosyal medyanın en çok talep edilenleri arasına girerken, ortaya bazı orijinal video örnekleri de çıktı. Bunlardan bir tanesi de Nokia'nın efsane telefonu Nokia 3310 testi! Sağlamlığı ile telefon tarihine adını adeta altın harfler ile kazıyan Nokia 3310 espri amaçlı bir testin konusu oldu. Testi gerçekleştiren kişi 3310'u farklı noktalardan, olabildiğince güç harcayarak bükmeye çalıştı ancak cihazda en ufak bir bükülme dahi gerçekleşmedi.
Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 00:58
Üstünden Araba Geçen 3310'un Bükülmemesi 5.367 izlenme - 4 yıl önce Son zamanlarda iphone 6 gibi yeni nesil telefonların eğilip bükülme gibi sorunlarına cevap olarak telefonların kralı 3310'dan gelmiş.
Volkswagen Sağlamlık Testleri 02:11
Volkswagen Sağlamlık Testleri 3.018 izlenme - 5 yıl önce Volkswagen Sağlamlık Testleri
Çelik Şaft İle Karbon Fiber Şaft Karşılaştırması - Sağlamlık Testi 05:27
Çelik Şaft İle Karbon Fiber Şaft Karşılaştırması - Sağlamlık Testi 3.017 izlenme - 4 yıl önce Steel Shaft Vs Carbon Fiber Shaft
Dünyanın En Dayanıklı Motosikleti - Honda C90 07:12
Dünyanın En Dayanıklı Motosikleti - Honda C90 1.566 izlenme - 3 yıl önce Honda c90 dünyanın bu zamana kadar en çok satılan motosikleti. 50 milyondan fazla satan bir motosikletin neden bu kadar tutulduğunu izliyoruz efenim.
İki Amerikan Kamyoneti Sağlamlık Testinde Karşı Karşıya 03:03
İki Amerikan Kamyoneti Sağlamlık Testinde Karşı Karşıya 634 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde alışık olmasak da yurtdışında firmaların bizzat rakip firmanın ismini ve ürününü kullanarak birbirleriyle atışmalarına aşinayız. Genellikle otomotiv sektöründe karşımıza çıkan bu taşlama şekli bu kez ünlü pick-up üreticileri Chevrolet ve Ford arasında cereyan ediyor. Taşlama derken, gerçek taşlardan bahsediyoruz. Chevrolet, pick-up modeli Silverado‘nun sağlamlığını gözler önüne sermek için Ford F-150‘yi hedef alıyor. İki kamyonet modelini yan yana getiren Chevy görevlileri, kasalarının darbelere karşı dayanıklılığını taş ve alet çantası gibi sert malzememelerle test ediyor. Testin Chevrolet tarafından yayınlandığı düşünülünce sonuç az çok tahmin edilebilir. Silverado’nun çelik kasası ve F-150’nin alüminyum kasasının karşı karşıya geldiği teste yukarıdan göz atabilirsiniz.
Bir Volvo'yu Öldürmek Ne Kadar Zor Olabilir. 02:35
Bir Volvo'yu Öldürmek Ne Kadar Zor Olabilir. 961 izlenme - 5 yıl önce Bir Volvo'yu Öldürmek Ne Kadar Zor Olabilir.
Keskin nişancı tüfeğiyle iPhone sağlamlık testi 02:52
Keskin nişancı tüfeğiyle iPhone sağlamlık testi 1.011 izlenme - 6 yıl önce iPhone 5, CNET'in başını çektiği teknoloji sitelerinin analistleri tarafından akvaryuma atılmaktan, fırında 200 dereceyle pişirilmeye kadar çok sayıda ve çeşitli testlerden geçirildi. Aklı başında hiçbir insanın bu tür eylemlerde bulunmayacağı düşünüldüğünde, alınan sonuçlar çok önemli değil. Ancak YouTube'a düşen yeni bir video, fırında telefon pişirmenin bile ötesine geçiyor: Keskin nişancı tüfeğiyle iPhone kaplaması vurmak. Richard Ryan adlı YouTube kullanıcısı, RatedRR adıyla bulunan hesabına yüklediği videoda, Nisan ayında aldığı bir iPhone 5 panelinin sağlamlığını test ediyor. Birçok nesneyi farklı ağır silahlarla vurduğu videolarını hesabına yüklemiş olan Ryan, iPhone kaplaması için de .50 kalibrelik keskin nişancı tüfeği kullanıyor.
Sarı Baretin Sağlamlığını Test Etmek 04:06
Sarı Baretin Sağlamlığını Test Etmek 44 izlenme - 2 ay önce ''Önce iş güvenliği'' diyerek baret takmayı öneren sistemin aslında ne kadar haklı olduğunu bir kere daha anlıyoruz efendim.
10 Bin Liralık Plazma TV'nin Sağlamlığını Test Etmek 00:36
10 Bin Liralık Plazma TV'nin Sağlamlığını Test Etmek 176 izlenme - 11 ay önce Görüntüde yeni aldığı 10 Bin Liralık plazma tv'nin sağlamlığını test eden ilginç adamı izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Görülmemiş Sağlamlık Testi: Canlı Canlı Tabuta Girmek 01:20
Görülmemiş Sağlamlık Testi: Canlı Canlı Tabuta Girmek 89 izlenme - 6 ay önce Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde belediyenin dağıttığı tabutların sağlamlığını kontrol eden emekli öğretmenin, tabutun içine girerek bir süre omuzlarda taşınması ilginç görüntü oluşturdu.
Çatı Penceresi Sağlamlık Testi 2 00:26
Çatı Penceresi Sağlamlık Testi 2 544 izlenme - 6 yıl önce Çatı Penceresi Sağlamlık Testi 2
Volvo Sağlamlık Testi 00:33
Volvo Sağlamlık Testi 97 izlenme - 1 yıl önce Dokunduranın zarar gördüğü, yolların hastası, rampaların ustası Volvo'nun aşırı sağlamlık testini izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
iPhone 6S Ferrari Sağlamlık Testi 01:50
iPhone 6S Ferrari Sağlamlık Testi 243 izlenme - 3 yıl önce Piyasaya yeni çıkan Apple ürünü iPhone 6s'e yapılan sağlamlık testleri bitmek bilmiyor. Bu seferde Ferrari 458 ile iPhone 6S'in üzerinden geçtiler.
Japon işi Pencere Kilidi Sağlamlık Testi 01:29
Japon işi Pencere Kilidi Sağlamlık Testi 268 izlenme - 3 yıl önce abimiz sanırım bu kilit sistemini bulan adam ürüne o kadar güvenmiş ki tüm gücünü kullanarak kendini harab ediyor sonuç olarak ürün kaliteli ve sağlam.
iPhone 5 Kırılma ve Sağlamlık Testi 00:39
iPhone 5 Kırılma ve Sağlamlık Testi 454 izlenme - 6 yıl önce iPhone 5 Kırılma ve Sağlamlık Testi
Dünyanın En Sağlam Trafik Polisi 00:57
Dünyanın En Sağlam Trafik Polisi 425 izlenme - 5 yıl önce Bu kazadan sonra işinin başına dönen bu pols, dünyanın en güçlü ve sağlam polisi olmalı!
Bariyer Sağlamlık Testi 01:41
Bariyer Sağlamlık Testi 413 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bazı özel alanlarda kullanılmak için geliştirilen bariyerin sağlamlık testi yapıldı. Hızla gelen kamyoneti parçalayıp darmaduman eden demir bariyerin görüntülerini izliyorsunuz efendim. Adamlar yaptığı işin hakkını vermişler, helal olsun. İzleyelim..
2016-2017 Euro Ncap  | Araç Testleri 02:07
2016-2017 Euro Ncap | Araç Testleri 65 izlenme - 12 ay önce Euro NCAP çarpışma testi Volvo V40 Hummer H3 Euro NCAP | Mazda 3 | 2013 Araba Kazaları Rally Kazalrı Drift Kazaları 2017 The best scenes of Rally crash #Car Crash Compilation # #CarCrashCompilation Araba Kaza Videoları Yok böyle trafik kazası ! Feci, korkunç, dehşet trafik kazaları +18 (Car Crash Compilation)
Çatı Penceresi Sağlamlık Testi 3 00:20
Çatı Penceresi Sağlamlık Testi 3 250 izlenme - 6 yıl önce
Bmw İ3 Crash Test Hd 02:49
Bmw İ3 Crash Test Hd 51 izlenme - 12 ay önce BMW İ3 ÇARPIŞMA TESTİ BMW İ3 CRASH TEST parçalanan bmw i3 #Car Crash Compilation# Drivers Fails
Sağlamlık Testi Uyguladığı Telefonunu Kıran Çocuk 00:32
Sağlamlık Testi Uyguladığı Telefonunu Kıran Çocuk 143 izlenme - 3 yıl önce Abilerine özenen çocuk telefonunun kılıfını kapattıktan sonra çekiç ile sağlamlık testi uyguladı. Yaptığı hareket sonrası pişmanlığı fayda etmeyen çocuğun salaklığını izliyoruz...
Basement 00:44
Basement 667 izlenme - 9 yıl önce NATO 60. yılını transatlantik dayanışma içerisinde barış, güven ve istikrarı hedef alarak kutluyor. Daha fazla bilgi icin lüften burayı tıklayın: www.60yearsnato.info
iPhone 6S Sağlamlık Testi (3310 İçerir) 18:36
iPhone 6S Sağlamlık Testi (3310 İçerir) 94 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza abone olmayı unutmayın http://goo.gl/y4AjCY Bu videomuzda iPhone 6s'in ne kadar sağlam olduğunu test ettik. Üzerinde çok farklı deneyler yaptığımız telefon bakın bizlere ne kadar dayanabildi. Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/
Samsung Galaxy S9'ın Sağlamlığını Ayakkabının Altına Bantlayıp Yürüyerek Test Etmek 07:35
Samsung Galaxy S9'ın Sağlamlığını Ayakkabının Altına Bantlayıp Yürüyerek Test Etmek 11 izlenme - 2 ay önce Yeni telefonların sağlamlığını ilginç şekilde test eden ekip bu sefer Samsung Galaxy S9'ı ayakkabanın altına bağlayarak test ettiler
iPhone 6 vs 6 Plus Sağlamlık Testi 04:52
iPhone 6 vs 6 Plus Sağlamlık Testi 143 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 vs 6 Plus 'un Düşmeye karşı sağlamlığını kontrol etmek amacıyla yapılan test videosu .. buyrun.