Hoşgeldiniz!

sağlık

Bambu Bıçak İle Sağlıklı Salata - Oktay Usta - 00:24
Bambu Bıçak İle Sağlıklı Salata - Oktay Usta - 872.656 izlenme - 6 yıl önce Oktay Usta Doktorunuz Programında Sağlıklı Salata Yaparken Bambu Bıçak Kullanıyor
orkid comfort şimdi de merdivenlerde! 00:52
orkid comfort şimdi de merdivenlerde! 802.492 izlenme - 6 yıl önce orkid comfort olarak hayatı kolaylaştırıyor yumuşatıyoruz. şimdi de sıradan bir güne keyif katmak için merdivenlerdeyiz! sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş ipad kazanma şansı yakala!
  Maxim Hometown Hottie Christine Bently 01:42
Maxim Hometown Hottie Christine Bently 215.371 izlenme - 3 yıl önce Maxim Hometown Hottie Christine Bently
15.000 Euroluk Bisikletin Kurulumu (Türk Bisikletçi) 12:51
15.000 Euroluk Bisikletin Kurulumu (Türk Bisikletçi) 6.357 izlenme - 4 hafta önce Bisiklet kullananları kıskandıracak, kullanmayanların ise hass..tir o kadar para verilir mi diyeceği bir bisiklet... Trek markayı anlatmaya gerek yoktur bisiklette. Dünyada tek olduğunu söylüyor anlatan arkadaş. Ben izlerken bu bisiklete bu paranın verilebileceğini düşündüm çünkü adamlar triatlonlara katılıyor bu bisikletle, dolayısıyla kazanıyorlar bir nevi... Buyurun izleyin efenim.
Meme Dikleştirme Masajı - Brezilya Versiyonu ( 18) 03:10
Meme Dikleştirme Masajı - Brezilya Versiyonu ( 18) 90.859 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün paylaştığım meme dikleştirme masajının brezilya versiyonun izleyeceksiniz . Paylaşmamın nedeni ise bu masaj türünün farklı şekillerini göstererek sitede bulunan bayan üyelerimize yardımcı olmak . Önce ki videoyu merak edenler için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/130177/meme-diklestirme-masaji
Ani Bebek Olumu Sendromu | Beşik Ölümü | Defne'nin Vlog'u | İki Anne Bir Mutfak 04:58
Ani Bebek Olumu Sendromu | Beşik Ölümü | Defne'nin Vlog'u | İki Anne Bir Mutfak 638 izlenme - 20 saat önce Bebek yemek tarifleri ve daha fazlası için kanala abone olun: http://goo.gl/rd2RYk Genellikle uyku esnasında gerçekleşen, 1 yaşında altındaki sağlıklı bir bebeğinsebepsiz olarak, nedeni açıklanamayan ölümü olarak tanımlanıyor. Vakalar genellikle uykuda gerçekleştiği için de Beşik Ölümü olarak da adlandırılıyor. Mayo Clinic’e göre bu sendromun olası sebepleri olarak, beynin nefes ve uykudan uyanmadan sorumlu kısmındaki bir anormallik, fazla düşük kilo ile dünyaya gelme ve solunum yolları iltihabı üzerinde duruluyor. Sendrom Riskini Minimize Etmek İçin Ne Yapılabilir? En önemli soru bu; cevapları da videomuzda : ) İki Anne Bir Mutfak Google Play Store'da; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetoniletisim.ikiannebirmutfak&hl=tr İki Anne Bir Mutfak Apple Store'da; https://appsto.re/tr/hBCBab.i Sosyal Medya hesaplarımız: https://www.ikiannebirmutfak.com https://www.facebook.com/2anne1mutfak https://twitter.com/2anne1mutfak https://instagram.com/2anne1mutfak/
Obeziteye Karşı Hareket Zamanı - Bir Araba Hikayesi 02:07
Obeziteye Karşı Hareket Zamanı - Bir Araba Hikayesi 122.625 izlenme - 3 yıl önce Obeziteye Karşı Hareket Zamanı - Bir Araba Hikayesi
İşler Nasıl - Fena Değil 2 Sakso Yaptım 01:43
İşler Nasıl - Fena Değil 2 Sakso Yaptım 46.294 izlenme - 12 ay önce Kendisini Sinem Çelik adlı biri olarak tanıtan bu travesti vatandaşımız sokak ortasında müşteri beklerken yaşadığı ilginç dialogları ve anları cep telefonuna kaydetmiş.
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 01:28
Asansörde Orkid Comfort Yumuşaklığı 148.860 izlenme - 6 yıl önce sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş muhteşem ödüller kazanma şansı yakala!
facebook’ta paylaş çok komik mutlaka izle paylaş 01:39
facebook’ta paylaş çok komik mutlaka izle paylaş 241.680 izlenme - 6 yıl önce
Bir Aşkın Röntgeni 03:24
Bir Aşkın Röntgeni 138.297 izlenme - 3 yıl önce Aşkın röntgeni çekilseydi eğer nasıl olurdu, hiç merak ettiniz mi? İşte cevabı! facebook.com/anadolusigorta
Jordan Carver - Büyük Memeliler Ne Giyemez (Oynama Şıkıdım İçerir) 02:22
Jordan Carver - Büyük Memeliler Ne Giyemez (Oynama Şıkıdım İçerir) 62.432 izlenme - 3 yıl önce Jordan Craver'ın sitede mevcut videoları var tanımayan kalmamıştır artık. Bu videoda büyük memelilerin neleri giyemediğini anlatıyor Jordan. Bugün videoyu izlerken "oynama şıkıdım"ı söylemesi üzerine siteye yükleyeyim dedim.
Otopark Sorununa Çözüm 01:40
Otopark Sorununa Çözüm 138.384 izlenme - 6 yıl önce sen de hayatı yumuşat. sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş muhteşem ödüller kazanma şansı yakala.
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 06:28
Doğum Sancısı Çeken Kedi Sağlık Ocağına Gitti 10.808 izlenme - 6 ay önce Bitlis'te doğum sancısı çeken sokak kedisi, Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına giderek yardım istedi. Doğum sancısı çeken bir sokak kedisi Tatvan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına geldi. Sancıyla sağlık ocağının kapısına gitti Aile sağlığı merkezi yetkilileri, kediyi veterinere yönlendirerek doğum yapmasını sağladı. Kedinin sağlık merkezine gelişinden doğum anına kadar geçen süreç de kameraya yansıdı:
Geleceğimiz Çocuklar İçin 01:24
Geleceğimiz Çocuklar İçin "Geleceğe Yol Al" 32.206 izlenme - 2 yıl önce Gelecekleri tehlikede. Çocuklarımızın gelecekte de sağlıkla gülebilmesi için neler yapman gerektiğini merak ediyor musun ?
Aerobik Yaparken Ne Giyilir? 00:52
Aerobik Yaparken Ne Giyilir? 56.879 izlenme - 6 yıl önce Aerobik Yaparken Ne Giyilir?
Ton Balıklı Salata Tarifi 04:07
Ton Balıklı Salata Tarifi 61.007 izlenme - 5 yıl önce Ton Balıklı Salata
Merdivenlerde Orkid Comfort Yumuşaklığı 01:28
Merdivenlerde Orkid Comfort Yumuşaklığı 70.049 izlenme - 6 yıl önce sen de hayatı yumuşatma fikirlerini kizlararasinda.com adresinde paylaş ipad kazanma şansı yakala!
İstemsizce Günde 8,000 Kez Hapşıran Küçük Kız 01:27
İstemsizce Günde 8,000 Kez Hapşıran Küçük Kız 3.156 izlenme - 3 ay önce 9 yaşındaki Ira Saxena isimli kız, istemsizce günde 8 bin kez hapşırıyor ve rahatsızlığına çare bulunamıyor.
Çalışan Kadınlar İçin Pratik Saç Modelleri 01:29
Çalışan Kadınlar İçin Pratik Saç Modelleri 36.006 izlenme - 3 yıl önce İş hayatında kullanılan saç modellerinin başında topuzlar geliyor. Sabah saatlerinde uykunun da verdiği etkiyle bayanlar saçlarını çabuk yapıp çıkma telaşına düşerler ve bu durumda topuz saç modelleri ideal seçimdir. İşe giderken yapılabilecek saç modellerini sizler için bir araya getirdik. Bu saç modelleri çalışan kadınlar için oldukça pratik ve kolay yapımlıdır.
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 00:28
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 16.117 izlenme - 1 yıl önce Sakatlanan bir futbolcuyu sedye ile saha kenarına almaya çalışan sağlık görevlilerinin muamelesi izleyenleri güldürdü.
Remi Gaillard Bu Defa Sağlık Sektöründe Kahkahaya Boğdu 04:32
Remi Gaillard Bu Defa Sağlık Sektöründe Kahkahaya Boğdu 6.443 izlenme - 5 ay önce Hayal gücü ile ortaya çıkardığı çalışmaları ile her defasında yarıla yarıla gülmemizi sağlayan efsane Fransız komedyen Remi Gaillard bu defa sağlık sektöründe kendini gösterdi. Yaptığı şakalarla insanları dumura uğratırken kaydettiği görüntülerle de izleyenleri yine eğlendirmesini bildi.
Büyük Göğüslü Kadınların Anlayabileceği Sorunlar 02:06
Büyük Göğüslü Kadınların Anlayabileceği Sorunlar 12.427 izlenme - 1 yıl önce Büyük göğüslere sahip kadınların gündelik hayatta karşılaştıkları önemli problemler... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anne Karnındaki Bebeğin Çok Net Görüntüleri 01:08
Anne Karnındaki Bebeğin Çok Net Görüntüleri 32.400 izlenme - 3 yıl önce Anne Karnında Bebek
Emily Ratajkowski (GQ Kamera Arkası) 01:12
Emily Ratajkowski (GQ Kamera Arkası) 42.280 izlenme - 3 yıl önce 'Çıplaklık Kişiliğimin Parçası' Yazın hit şarkısı 'Blurred Lines’la bir anda ünlenen model Emily Ratajkowski, GQ Ekim sayısı için Terry Richardson’a poz verdi.
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 00:31
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 45.134 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de kinematik MR teknolojisiyle ilk kez anne karnında ikiz bebeklerin kavgası görüntülendi.
Dünyanın En Şişman Adamı 03:51
Dünyanın En Şişman Adamı 46.479 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en şişman adamı tam 580kg
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10:56
Kambur Gencin Kropraktik Tedavisi 10.209 izlenme - 9 ay önce Omurilik, bel ve boyun rahatsızlığı olan genç arkadaş, kropraktik tedavisi uygulayan bir merkeze gidip tedavi oluyor. Değişim inanılmaz.
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 00:16
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 990 izlenme - 1 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, işaret dilini kullanarak konuşuyor. Sanırım bize bi şeyler anlatmak istiyor.
Abdominal Kasları Güçlendirecek Egzersiz 00:12
Abdominal Kasları Güçlendirecek Egzersiz 16.777 izlenme - 2 yıl önce Ebru Şallı abdominal kaslarınızı güçlendirebileceğiniz kolay bir egzersizle sizlerle buluşuyor! Linkler: www.ebrusalli.com.tr/ www.facebook.com/ebrusalliofficial https://instagram.com/ebrusalli/