Hoşgeldiniz!

Sağlık Bakanı Videoları İzle

Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 02:56
Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 3.543 izlenme - 1 yıl önce 28 Mayıs 1999 - 18 Kasım 2002 tarihleri arasında sağlık bakanı görevinde bulunmuş olan Osman Durmuş'un bir hastane ziyareti sırasında başhekimle yaşadığı tartışma
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 00:41
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 4.206 izlenme - 2 yıl önce Bakan Müezzinoğlu CNN Türk'te seçim sonuçlarını değerlendirirken, Ahmet Hakan "Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu top çevirmeye başladı" diyerek yayını kesip stüdyoya döndü.
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 04:36
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 936 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Terör zihniyetini kınadığını belirten Müezzinoğlu, olay yerinde hayatını kaybedenlerin sayısının 30 olduğunu belirterek, "Bu 30 kayıptan 1'i kesin 2'si şüpheli terörist olması söz konusu. Hastanede 3 vatandaşımızı daha kaybettik. Hastanede kaybettiğimiz vatandaşımızın sayısı 7 oldu. 71 yaralımız var. 15'i yoğun bakımda ve durumları ciddiyetini koruyor" dedi.
Recep Yazıcıoğlu - Politikacı Karşılama 02:42
Recep Yazıcıoğlu - Politikacı Karşılama 829 izlenme - 2 yıl önce Halkına tepeden bakmayan, "salla başını - al maaşını" demeden çalışan, "taşkafa zihniyete" pabuç bırakmadan dobra dobra konuşan rahmetli süper vali Recep Yazıcıoğlu'nun 2001 Aydın marangozlar odası derneği konusmasında yaptıgı politikacılar ve bakanlar hakkında ki açıklamaları izleyelim.
Bakan Akdağ: 04:38
Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın Maalesef Durumu Ciddiyetini Muhafaza Ediyor" 65 izlenme - 2 ay önce Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor" Bakan Arslan: "Ülkenin bugünü dünden çok iyi.
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 00:30
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 642 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında yolsuzlukla ilgili belge olmadığını söylediği sıralarda dinleyici sıralarından aldığı ayarla error veriyor.
Yaşlı Kadın Sağlık Bakanına Derdini Anlatmaya Çalışırsa 01:10
Yaşlı Kadın Sağlık Bakanına Derdini Anlatmaya Çalışırsa 320 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, Trakyalı ve Balkan göçmeni kadınlarla bir araya geldiği toplantıda, yaşlı bir kadının memleket özlemini anlatırken Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenmesi renkli görüntüler oluşturdu.
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 05:11
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 611 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de partisinin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği, hasta randevu çağrı merkezinden 'Alo'182'yi aramasına rağmen ulaşamadı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bugün AK Parti belediye başkan adayı Ahmet Günşen ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından bakanlığa bağlı çarı merkezine gitti. Partililer ile birlikte merkezi gezen ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Bakan Mehmet Müezinoğlu, telefonla merkezi arayarak randevu almak istedi. Bakan telefonla tüm aramalarına rağmen çağrı merkezine ulaşamadı. Bunun üzerine Müezzinoğlu, çağrı merkezinde çalışan görevlilere dönerek, "Arıyorum ama ulaşamıyorum dedi. Bakan'nın kendi cep telefonundan arayıp ulaşamadığını gören danışmanları kendisine başka telefon uzattılar. Kendisine uzatılan telefondan da 182 çağrı merkezine ulaşıp randevu alamayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, bu sırada merkezi arayan ve kalp ritim bozukluğu hastası olduğunu söyleyen Mücella isimli bir kadın ile sohbet ederek randevu verdi. Gelen çağrılara yanıt veren personeli bir süre izleyen Bakan Müezzinoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yedikten sonra merkezdan ayrıldı.
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 00:46
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 760 izlenme - 8 yıl önce sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi
Bakan Akdağ: 02:38
Bakan Akdağ: "15 Temmuz Ruhundan Kılıçdaroğlu Bir Şeyler Öğrenir Diye Umut Ediyorduk. Öğrenememiş,.. 42 izlenme - 3 ay önce Bakan Akdağ: "15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut ediyorduk. Öğrenememiş, maalesef öğrenememiş"ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Erzurum'un Horasan ilçesinde miting düzenledi.
Recep Akdağ - Detone Olmak 00:18
Recep Akdağ - Detone Olmak 241 izlenme - 2 yıl önce Recep Akdağ, sağlık bakanı. Onu engelli vatandaşı azarlamasından tanıyor olabilirsiniz. Peki ya sanatçı kişiliğini biliyor muydunuz? Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Recep Akadğ bir düğünde ve ısrarlara dayanamayan Recep beyin performansını gördükten sonra, 'o ses Türkiye' yarışmasında neden o yok? diyebilirsiniz. Ya da demeyebilirsiniz. Seviye çok yükseldi yeter ya. Öhm.. Sesi kapatınca güzel.
Hangi 23 Nisan? 05:28
Hangi 23 Nisan? 237 izlenme - 2 yıl önce Hangi 23 Nisan, Hangi Çocuk Bayramı? Şimdi sizinle bir video paylaşıyorum. Bu video'da 1990'lı yıllarda devlet tarafından yaptırılan bayat kızamık aşıları nedeniyle SSPE hastalığına yakalanan Kürt çocukların hikayesini anlatıyor. Bu çocuklar yaklaşık 10 yıldır yatağa mahkum. Eski Başbakan Tansu Çiller döneminde son kullanma tarihi geçmiş kızamık aşılarının Kürdistan'a gönderilmesi SSPE hastalığına yakalanan çocukların aileleri isyan ediyor. SSPE hastalığına yakalanan Kürt çocuklarına aşılar çift doz yapılmış. Sağlık Bakanlığı bu hastalığın tedavisinin pahalı olduğunu söyleyerek ailelere sadece mama ve bez yardımında bulunuyor. "Bu şekilde tanıdığımız 500'ün üzerinde arkadaşımız var. Onlar diyorlar ki 14-15 hasta var. Bir iğne vurdular yarım adam ettiler, ee bir iğne daha vursunlar öldürsünler." @[309272629091835:274:Cinnet Mevsimi] #cure
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 44:41
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 13 izlenme - 2 ay önce Türkiye’de neden fazla ilaç tüketiliyor? Şehir hastaneleri ile hangi alanlarda daha iyi hizmet sağlanması hedefleniyor? Merdiven altı hizmet veren sağlık merkezlerine karşı vatandaş nasıl tedbir almalı? Sağlık Bakanı Recep Akdağ gündemdeki önemli gelişmeleri Hafta Sonu’nda değerlendirdi.
Sağlık Bakanı Akdağ: 04:21
Sağlık Bakanı Akdağ: "12 Bin 500 Sağlık Personeli Ataması 2 Ay İçerisinde Yapılacak" 22 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "12 bin 500 sağlık personeli ataması 2 ay içerisinde yapılacak" "CHP, FETÖ'cülerin savunucusu haline geldi" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ceyhan Kültür Merkezi'nde 'Gençlik Kürsüsü' programı kapsamında gençlerle bir araya geldiADANA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2017 yılı için...
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 03:15
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 109 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te (2) TERÖR OLAYLARINDA 30'UN ÜZERİNDE AMBULANS TAHRİP EDİLDİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gaziantep'te bölge illerinin sağlık müdürlerinin katılımıyla düzenlenen 'Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Sağlık Bakanı Akdağ: 03:59
Sağlık Bakanı Akdağ: "(Sma İlacı ile İlgili Açıklama) Durumları Müsait Olan Hastaları Bu İlaçları... 13 izlenme - 2 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "(SMA ilacı ile ilgili açıklama) Durumları müsait olan hastaları bu ilaçları kullanmak üzere firmayla görüştük"İSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılan ilaçla ilgili açıklama yaptı.
Doktordan Enseye Şaplak 01:15
Doktordan Enseye Şaplak 198 izlenme - 3 yıl önce Doktorun eski Çek Sağlık Bakanının ensesine attığı bir hayli ses getiren şaplak. Elini enseye tam oturtmasından ve ortaya çıkan 110 db büyüklüğündeki sesten doktorumuzda Türklük olduğunu tahmin ediyor hatta hamlesini yapmadan önce dil çıkartmasından Medyum Memiş ve Caner'le akraba olduğu varsayımını ortaya atıyorum. Umuyoruz ki milletçe hasret kaldığımız bu tip görüntülere yakın zamanda ülkemizde de şahit oluruz efendim.
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 01:03
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 78 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Şu an itibariyle domuz gribi teşhisiyle salt ölen vaka sayımız 2 ama domuz gribi virüsünün de etken olduğu sağlık sorunları olup ta vefat eden vaka sayısı da 12' dedi.
Bakan Akdağ'dan Bayramda Vatandaşlara Hem Trafik Hem Tatlı Uyarısı 02:36
Bakan Akdağ'dan Bayramda Vatandaşlara Hem Trafik Hem Tatlı Uyarısı 1 izlenme - 3 gün önce Bakan Akdağ'dan bayramda vatandaşlara hem trafik hem tatlı uyarısıERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ramazan Bayramı münasebetiyle memleketi Erzurum'a geldi.
sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt 12:51
sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt 390 izlenme - 6 yıl önce sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt gap genel kurul konuşması
Belçika'daki 127 kiloluk Sağlık bakanı 00:34
Belçika'daki 127 kiloluk Sağlık bakanı 115 izlenme - 3 yıl önce Belçika’da 127 kilo ağırlığındaki siyasetçi Maggie De Block’un Sağlık Bakanlığı görevine getirildi. Videoda ise kendisine zamanında düzenlenen pastalı bir protesto. http://img.hurriyet.com.tr/_np/0271/26340271.jpg Tahminimce "sağlıksız beslenirseniz benim gibi şişman olursunuz" gibisinden cümlelerle halkı bilinçlendirmeye çalışacak.
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 01:24
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 32 izlenme - 8 ay önce Sağlık Bakanı Prf. Dr. Recep Akdağ basın mensuplarının Canan Karatay ile ilgili sorduğu soruya, “Bütün bilim insanlarının aksine şeyler söylüyor. İlla orijinal olacağım diye bilim insanlarıyla çatışarak, hele hele tıbbın kabul ettiği hususlara karşı çıkarak vatandaşlara mesajlar vermek çok yanlış” dedi.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 03:48
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 11 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yenilenen Doğa Park'ın açılışını yaptı Sağlık Bakanı Akdağ, "Güçlü bir hükümet onu kontrol eden, denetleyen güçlü bir meclis yapıyoruz"İSTANBUL - Çekmeköy Belediyesi tarafından yenilenen Doğa Park'ın açılışı Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımı ile gerçekleşti.
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 06:41
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 12 izlenme - 4 ay önce - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın İspir Kaymakamlığını ziyareti Akdağ'ın mitingdeki konuşması ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, partisinin İspir'de düzenlediği mitingde halka hitap etti.
Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'da 05:03
Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'da 3 izlenme - 4 hafta önce - Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'daIĞDIR - Sağlık Bakan'ı Recep Akdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
Bakan Akdağ: 06:26
Bakan Akdağ: "İstanbul'un Önemli Ölçüde Sağlık Yatırımına İhtiyacı Var" 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Akdağ: "İstanbul'un önemli ölçüde sağlık yatırımına ihtiyacı var"İSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbulSağlık Yatırımları Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi Açılış Törenine Katıldı 05:38
Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi Açılış Törenine Katıldı 8 izlenme - 3 ay önce Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi açılış törenine katıldıİSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mustafa Cebir Onkoloji Merkezi'nin açılış törenine katıldı.
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 00:34
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 75 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü doktorumuz Amerikalı abimiz Dr. Mehmet Öz doğum günü pastasını kesecektir lakin kriter bellidir göbek büyüklüğü ile pastadan alınacak dilim ters orantılıdır. Ve hemen de ilk iş Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın göbeğe davranır ve ölçer. Sayın Bakanımızdan da tepki "idare eder ama değil mi?"
Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı 06:01
Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı 7 izlenme - 3 ay önce Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine KatıldıERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller Kampanyası" Kapsamında Düzenlenen Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı.
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 01:49
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 6 izlenme - 3 ay önce Bakan Akdağ'ın eşi depremzedeleri yalnız bırakmadıADIYAMAN - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın eşi Şeyma Akdağ, Samsat ilçesini ziyaret ederek depremzedelerin sıkıntılarını dinledi.