Hoşgeldiniz!

Sağlık Bakanı Videoları İzle

Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 02:56
Osman Durmuş'un Başhekimle Tartışması 3.493 izlenme - 1 yıl önce 28 Mayıs 1999 - 18 Kasım 2002 tarihleri arasında sağlık bakanı görevinde bulunmuş olan Osman Durmuş'un bir hastane ziyareti sırasında başhekimle yaşadığı tartışma
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 00:41
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 4.198 izlenme - 2 yıl önce Bakan Müezzinoğlu CNN Türk'te seçim sonuçlarını değerlendirirken, Ahmet Hakan "Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu top çevirmeye başladı" diyerek yayını kesip stüdyoya döndü.
Bakan Akdağ: 02:38
Bakan Akdağ: "15 Temmuz Ruhundan Kılıçdaroğlu Bir Şeyler Öğrenir Diye Umut Ediyorduk. Öğrenememiş,.. 1 izlenme - 6 gün önce Bakan Akdağ: "15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut ediyorduk. Öğrenememiş, maalesef öğrenememiş"ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Erzurum'un Horasan ilçesinde miting düzenledi.
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 04:36
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 934 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Terör zihniyetini kınadığını belirten Müezzinoğlu, olay yerinde hayatını kaybedenlerin sayısının 30 olduğunu belirterek, "Bu 30 kayıptan 1'i kesin 2'si şüpheli terörist olması söz konusu. Hastanede 3 vatandaşımızı daha kaybettik. Hastanede kaybettiğimiz vatandaşımızın sayısı 7 oldu. 71 yaralımız var. 15'i yoğun bakımda ve durumları ciddiyetini koruyor" dedi.
Recep Yazıcıoğlu - Politikacı Karşılama 02:42
Recep Yazıcıoğlu - Politikacı Karşılama 766 izlenme - 2 yıl önce Halkına tepeden bakmayan, "salla başını - al maaşını" demeden çalışan, "taşkafa zihniyete" pabuç bırakmadan dobra dobra konuşan rahmetli süper vali Recep Yazıcıoğlu'nun 2001 Aydın marangozlar odası derneği konusmasında yaptıgı politikacılar ve bakanlar hakkında ki açıklamaları izleyelim.
Bakan Akdağ, Kahraman Şehit Fethi Sekin'in Kabrini Ziyaret Etti 01:45
Bakan Akdağ, Kahraman Şehit Fethi Sekin'in Kabrini Ziyaret Etti 1 izlenme - 2 gün önce Bakan Akdağ, kahraman şehit Fethi Sekin'in kabrini ziyaret ettiELAZIĞ - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İzmir Adliyesi'ne yönelik saldırıda kahramanca mücadele edip şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in kabrini ziyaret etti.
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 06:41
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 11 izlenme - 2 hafta önce - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın İspir Kaymakamlığını ziyareti Akdağ'ın mitingdeki konuşması ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, partisinin İspir'de düzenlediği mitingde halka hitap etti.
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 00:30
Sağlık Bakanı'nın Yediği Tarihi Ayar - Ayakkabı Kutusu 596 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşmasında yolsuzlukla ilgili belge olmadığını söylediği sıralarda dinleyici sıralarından aldığı ayarla error veriyor.
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 05:11
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 600 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de partisinin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği, hasta randevu çağrı merkezinden 'Alo'182'yi aramasına rağmen ulaşamadı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bugün AK Parti belediye başkan adayı Ahmet Günşen ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından bakanlığa bağlı çarı merkezine gitti. Partililer ile birlikte merkezi gezen ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Bakan Mehmet Müezinoğlu, telefonla merkezi arayarak randevu almak istedi. Bakan telefonla tüm aramalarına rağmen çağrı merkezine ulaşamadı. Bunun üzerine Müezzinoğlu, çağrı merkezinde çalışan görevlilere dönerek, "Arıyorum ama ulaşamıyorum dedi. Bakan'nın kendi cep telefonundan arayıp ulaşamadığını gören danışmanları kendisine başka telefon uzattılar. Kendisine uzatılan telefondan da 182 çağrı merkezine ulaşıp randevu alamayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, bu sırada merkezi arayan ve kalp ritim bozukluğu hastası olduğunu söyleyen Mücella isimli bir kadın ile sohbet ederek randevu verdi. Gelen çağrılara yanıt veren personeli bir süre izleyen Bakan Müezzinoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yedikten sonra merkezdan ayrıldı.
Yaşlı Kadın Sağlık Bakanına Derdini Anlatmaya Çalışırsa 01:10
Yaşlı Kadın Sağlık Bakanına Derdini Anlatmaya Çalışırsa 279 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, Trakyalı ve Balkan göçmeni kadınlarla bir araya geldiği toplantıda, yaşlı bir kadının memleket özlemini anlatırken Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenmesi renkli görüntüler oluşturdu.
Bakan Akdağ, 182 Mhrs ile Çağrı Yanıtladı 05:10
Bakan Akdağ, 182 Mhrs ile Çağrı Yanıtladı 0 izlenme - 19 saat önce Bakan Akdağ, 182 MHRS ile çağrı yanıtladı Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Gençler gibi bu referandumda bizim geleceğimiz" "Bize Almanlar yada Hollandalılar geleceğimizi öğretemez"ADIYAMAN - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Adıyaman'da 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi lokasyonunda gelen çağrıyı...
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 00:46
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 760 izlenme - 7 yıl önce sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi
Recep Akdağ - Detone Olmak 00:18
Recep Akdağ - Detone Olmak 230 izlenme - 2 yıl önce Recep Akdağ, sağlık bakanı. Onu engelli vatandaşı azarlamasından tanıyor olabilirsiniz. Peki ya sanatçı kişiliğini biliyor muydunuz? Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Recep Akadğ bir düğünde ve ısrarlara dayanamayan Recep beyin performansını gördükten sonra, 'o ses Türkiye' yarışmasında neden o yok? diyebilirsiniz. Ya da demeyebilirsiniz. Seviye çok yükseldi yeter ya. Öhm.. Sesi kapatınca güzel.
Hangi 23 Nisan? 05:28
Hangi 23 Nisan? 227 izlenme - 2 yıl önce Hangi 23 Nisan, Hangi Çocuk Bayramı? Şimdi sizinle bir video paylaşıyorum. Bu video'da 1990'lı yıllarda devlet tarafından yaptırılan bayat kızamık aşıları nedeniyle SSPE hastalığına yakalanan Kürt çocukların hikayesini anlatıyor. Bu çocuklar yaklaşık 10 yıldır yatağa mahkum. Eski Başbakan Tansu Çiller döneminde son kullanma tarihi geçmiş kızamık aşılarının Kürdistan'a gönderilmesi SSPE hastalığına yakalanan çocukların aileleri isyan ediyor. SSPE hastalığına yakalanan Kürt çocuklarına aşılar çift doz yapılmış. Sağlık Bakanlığı bu hastalığın tedavisinin pahalı olduğunu söyleyerek ailelere sadece mama ve bez yardımında bulunuyor. "Bu şekilde tanıdığımız 500'ün üzerinde arkadaşımız var. Onlar diyorlar ki 14-15 hasta var. Bir iğne vurdular yarım adam ettiler, ee bir iğne daha vursunlar öldürsünler." @[309272629091835:274:Cinnet Mevsimi] #cure
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: 04:29
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kendi Ülkelerinde PKK Paçavralarıyla On Yıllardır Arz-I Endam Edenlere.. 1 izlenme - 1 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kendi ülkelerinde PKK paçavralarıyla on yıllardır arz-ı endam edenlere göz yuman Almanya, mesele kendisiyle ilgili olunca hukuku hatırlıyor.
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 03:15
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 109 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te (2) TERÖR OLAYLARINDA 30'UN ÜZERİNDE AMBULANS TAHRİP EDİLDİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gaziantep'te bölge illerinin sağlık müdürlerinin katılımıyla düzenlenen 'Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 01:49
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 0 izlenme - 19 saat önce Bakan Akdağ'ın eşi depremzedeleri yalnız bırakmadıADIYAMAN - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın eşi Şeyma Akdağ, Samsat ilçesini ziyaret ederek depremzedelerin sıkıntılarını dinledi.
Referandum Günü Hasta Vatandaşlara Ambulans Servisi 07:44
Referandum Günü Hasta Vatandaşlara Ambulans Servisi 0 izlenme - 2 hafta önce Referandum günü hasta vatandaşlara ambulans servisi Sağlık Bakanı Akdağ: 16 Nisan"da hasta olanları ambulanslarla oy kullanmaya götüreceğiz bu bir memleket meselesidirBURSA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Sağlık Bakanlığı olarak 16 Nisan'da büyük bir hazırlık yapıyoruz.
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 01:24
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 32 izlenme - 5 ay önce Sağlık Bakanı Prf. Dr. Recep Akdağ basın mensuplarının Canan Karatay ile ilgili sorduğu soruya, “Bütün bilim insanlarının aksine şeyler söylüyor. İlla orijinal olacağım diye bilim insanlarıyla çatışarak, hele hele tıbbın kabul ettiği hususlara karşı çıkarak vatandaşlara mesajlar vermek çok yanlış” dedi.
Bakan Akdağ: 04:04
Bakan Akdağ: "İhtiyaç Olmadığı Sürece Sezaryen Talebinde Bulunmayın" 0 izlenme - 2 gün önce Bakan Akdağ: "İhtiyaç olmadığı sürece sezaryen talebinde bulunmayın" Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Sezaryen ihtiyaç olduğunda annenin ve bebeğin hayatını kurtaran ameliyattır,ihtiyaç olmadığında da anne ve bebeğe riskler yüklemektedir" "Evde sağlık hizmeti için yeni bir birim kuruyoruz"ELAZIĞ...
Akdağ: 04:14
Akdağ: "Pkk'lı Teröristleri, Fetö Darbe Teşebbüsünden Sonra Birtakım Kaçakları Kendi Ülkesinde... 1 izlenme - 2 gün önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Özellikle Almanya istihbaratının FETÖ çete örgütünü aklayıcı tarzda konuşması asla kabul edilebilir bir durum değil.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: 06:56
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Suriyeli Doktorlar, Suriyeli Misafirlerimize Bu Yıl İçinde Hizmet... 1 izlenme - 2 gün önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Suriyeli doktorlar, Suriyeli misafirlerimize bu yıl içinde hizmet etmeye başlayacak" -"Sağlıkta dönüşümün ikinci dönemine başlıyoruz" -"16 Nisan'da Türkiye'de yeni bir sayfa açılacak"ELAZIĞ - Sağlık Bakanı Recep Akdağ,"Hükümet olarak sağlıkta dönüşümün ikinci...
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 01:03
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 78 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Şu an itibariyle domuz gribi teşhisiyle salt ölen vaka sayımız 2 ama domuz gribi virüsünün de etken olduğu sağlık sorunları olup ta vefat eden vaka sayısı da 12' dedi.
Doktordan Enseye Şaplak 01:15
Doktordan Enseye Şaplak 190 izlenme - 2 yıl önce Doktorun eski Çek Sağlık Bakanının ensesine attığı bir hayli ses getiren şaplak. Elini enseye tam oturtmasından ve ortaya çıkan 110 db büyüklüğündeki sesten doktorumuzda Türklük olduğunu tahmin ediyor hatta hamlesini yapmadan önce dil çıkartmasından Medyum Memiş ve Caner'le akraba olduğu varsayımını ortaya atıyorum. Umuyoruz ki milletçe hasret kaldığımız bu tip görüntülere yakın zamanda ülkemizde de şahit oluruz efendim.
sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt 12:51
sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt 383 izlenme - 6 yıl önce sağlık bakanı prof. dr. recep akdağ'ın trt3 - trt gap genel kurul konuşması
Sağlık Bakanı Akdağ: 04:36
Sağlık Bakanı Akdağ: "Almanya ve Hollanda Boşuna Uğraşıyorsunuz" 0 izlenme - 2 hafta önce Sağlık Bakanı Akdağ: "Almanya ve Hollanda Boşuna uğraşıyorsunuz" "Sadece demokrasi tarihine utanç vesikaları koyuyorsunuz. Birde utanmadan Türkiye'ye demokrasi dersi verirsiniz"BURSA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Önce Almanya başladı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 21:17
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Cnn Türk'e Özel Açıklamalar 4 izlenme - 3 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'nin acilen 30-40 bin civarında doktora ihtiyacı olduğunu açıkladı. Bunun FETÖ soruşturmaları ile ilgisi bulunmadığını, doktorun hastaya daha çok vakit ayırabilmesi için sayının artırılması gerektiğini anlattı. CNN TÜRK'te özel röportajda Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan bakan Akdağ, sigarayla mücadele ve obezite konusunda atılacak adımları da açıkladı.
Bakan Akdağ'dan Canlı Yayında ' Evet' Çağrısı 00:24
Bakan Akdağ'dan Canlı Yayında ' Evet' Çağrısı 7 izlenme - 2 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ 24 Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'e konuk oldu. Bakan Akdağ, 'Elbette ben de istikrarlı bir yönetim için, güçlü bir Türkiye için referandumda evet diyeceğim. Sıklıkla beraber çalıştığım değerli kardeşim Süleyman Soylu, sayın Bakanım, değerli bakanım siz de bu referanduma 'evet' demeye var mısınız? Referandumdan sonra sayın Cumhurbaşkanı artık partisiyle ilişki kurabilecek.' dedi.
Belçika'daki 127 kiloluk Sağlık bakanı 00:34
Belçika'daki 127 kiloluk Sağlık bakanı 90 izlenme - 2 yıl önce Belçika’da 127 kilo ağırlığındaki siyasetçi Maggie De Block’un Sağlık Bakanlığı görevine getirildi. Videoda ise kendisine zamanında düzenlenen pastalı bir protesto. http://img.hurriyet.com.tr/_np/0271/26340271.jpg Tahminimce "sağlıksız beslenirseniz benim gibi şişman olursunuz" gibisinden cümlelerle halkı bilinçlendirmeye çalışacak.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: 03:43
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kılıçdaroğlu'nun Açıklaması Felaket" 2 izlenme - 2 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kılıçdaroğlu'nun açıklaması felaket" "Kılıçdaroğlu'nun sağa sola sapmadan kitabın ortasından bu soruya cevap vermesini bekliyorum" "16 Nisan'a yepyeni bir Türkiye ile uyanacağız"ERZURUM - Sağlık Bakanı Prof. Dr.