Hoşgeldiniz!

sağlık ekibi

Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 00:28
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 16.422 izlenme - 3 yıl önce Sakatlanan bir futbolcuyu sedye ile saha kenarına almaya çalışan sağlık görevlilerinin muamelesi izleyenleri güldürdü.
Kemal Sunal Parodisi Gibi Sedye Vakası 00:52
Kemal Sunal Parodisi Gibi Sedye Vakası 740 izlenme - 3 yıl önce Portekiz'de oynanan bir futbol maçında sakatlanan oyuncuyu sahadan çıkarmak için sahaya giren sedye görevlileri Şabanoğluşaban filmindeki sedye sahnesini aratmıyor...
Alman Sedyeci - Kamasutra 00:11
Alman Sedyeci - Kamasutra 359 izlenme - 3 yıl önce Almanya Liginden futbolcu sakatlanıp sakatlanmayacağına pişman olmaktadır. Zira sedye elemanı değişik pozisyonları hasta üzerinde deneyerek daha saha kenarına almadan futbolcuyu iyileştirmiştir.
Sağlık Ekibi Hastanelik Etti 00:14
Sağlık Ekibi Hastanelik Etti 78 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da geçilen bisiklet yarışında sporcu Stig Broecky arkadan gelen sağlık ekibi motosikletin çarpması sonrası hastaneye kaldırıldı.
Ölüm fatura öderken yakaladı 02:46
Ölüm fatura öderken yakaladı 138 izlenme - 5 yıl önce Bartın'da su faturası ödemek için belediyeye giden 67 yaşındaki Hasan Köse adlı bir vatandaş kalp krizi geçirip hayatını kaybetti. Ölüm anı kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Bartın'da belediyeye su faturası ödemek için giden bir kişi, faturasını ödedikten saniyeler sonra geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Bartın'ın Kozcağız Beldesi'nde TTK Maden Müessesesinden emeklisi 67 yaşındaki Hasan Köse, su faturasını ödemek için belediye veznesine gitti. Sırası geldikten sonra su faturasını ödemek için banka yaklaşan Köse, fatura tutarı olan 50 TL'yi ödedi. Makbuzu almak için bekleyen Köse bir anda fenalaşarak yere düştü. Belediye görevlileri ve vatandaşlar panik içerisinde yere yığılan Köse için sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibi ilk müdahale olarak Hasan Köse'ye kalp masajı yaptı. Daha sonra ambulansla Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Köse'nin geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü öğrenildi. Ölüm anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Hasan Köse'nin daha önce By-pass ameliyatı olduğu ve ara sıra rahatsızlık geçirdiği öğrenildi.
Sağlık ekibinde son teknoloji: El arabası 00:35
Sağlık ekibinde son teknoloji: El arabası 78 izlenme - 5 yıl önce Romanya’da beşinci lig maçında sahaya sedye yerine el arabası girdi.
112 Yaşlı Adamı Hayata Bağladı 01:36
112 Yaşlı Adamı Hayata Bağladı 3 izlenme - 8 ay önce 112 yaşlı adamı hayata bağladıANTALYA - Antalya'da 112 Acil Sağlık ekiplerinin zamanında ve yerinde müdahalesi kalbi duran yaşlı adamı yeniden hayata bağladı.