Hoşgeldiniz!

Sağlık Görevlisi Videoları İzle

Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 00:28
Sağlık Görevliliğine de Futbola da Lanet Olsun! 16.245 izlenme - 2 yıl önce Sakatlanan bir futbolcuyu sedye ile saha kenarına almaya çalışan sağlık görevlilerinin muamelesi izleyenleri güldürdü.
sakatlanan oyuncuya böyle eziyet görülmedi 00:34
sakatlanan oyuncuya böyle eziyet görülmedi 8.425 izlenme - 6 yıl önce
Karacabey'de Sağlık Çalışanı Rehin Alındı 03:02
Karacabey'de Sağlık Çalışanı Rehin Alındı 239 izlenme - 3 ay önce Karacabey'de Sağlık çalışanı rehin alındı, Karacabey Devlet Hastanesi, rehin alma
Kolombiya'da şok olay - Sağlık görevlisi kafa attı 00:54
Kolombiya'da şok olay - Sağlık görevlisi kafa attı 835 izlenme - 3 yıl önce Kolombiya Postobon Ligi'nde bir maçta rakip kaleciye sert bir faul yapan futbolcuya tepki sağlık görevlisinden gelince ortalık fena karıştı...
Sakat Futbolcuların Korkulu Rüyası 8 Sağlık Görevlisi 02:00
Sakat Futbolcuların Korkulu Rüyası 8 Sağlık Görevlisi 38 izlenme - 1 yıl önce Sakat futbolcuları saha dışına taşıyacağım derken birbir türlü sakarlık yapan 8 sağlık görevlisini bu videomuzda izleyebilirsiniz.
Sağlık Görevlisi Oyuncunun Üstüne Düştü! 00:31
Sağlık Görevlisi Oyuncunun Üstüne Düştü! 29 izlenme - 2 yıl önce AEL Larissa-Ergotelis maçında sağlık görevlileri önce oyuncunun üzerinne düştü, sonra saha kenarına fırlattı.
Bir sedye komedisi daha! 01:05
Bir sedye komedisi daha! 15 izlenme - 1 yıl önce Romanya 2. Ligi'nde Rapid Bükreş ile Otelul Galati arasında oynanan maçta sakatlanan Cheick Diarra sağlık personelinin gazabına uğradı. Oelul Galai, Romanya'da bulunan bir futbol takımı. Kulüp Romanya'nın Galai şehrinde, 1964 yılında kurulmuştur. Romanya'nın en üst ligi olan Liga 1'de mücadele etmektedir. Maçlarını ise 13,500 kişilik Oelul Stadı'nda oynamaktadır.
Sakat Futbolcuya Resmen İşkence 00:56
Sakat Futbolcuya Resmen İşkence 8 izlenme - 1 yıl önce Maccabi Herzilya ile Maccabi Ahi Nazareth arasında oynanan maçta Maccabi Ahi Nazareth forması giyen oyuncu Amjad Sulaiman sakatlık yaşadı. Sağlık ekiplerinin müdahalesi futbolcuya daha da işkence oldu.