Hoşgeldiniz!

sağlıklı dişler

Serho_21'in Filmleri 04:24
Serho_21'in Filmleri 147 izlenme - 6 yıl önce Sanalika Yönetmeni Serho_21'den 3 Ay Önce Çekilmiş,3 Ay Sonra Atılmış Bir Film..NOTSerho_21'in İlk Sesli Filmi
Sağlıklı Diş İçin Diş Taraması 02:22
Sağlıklı Diş İçin Diş Taraması 181 izlenme - 7 yıl önce edebali ilköğretim okulu 1b diş taramasıçukurova-adana
Diş Hassasiyetini Önlemek için Neler Yapılmalıdır? 02:01
Diş Hassasiyetini Önlemek için Neler Yapılmalıdır? 70 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-hassasyetini-onlemek-icin-neler-yapilmalidir/ Sonbahar geldi çattı! Bedenimiz, ruhumuz kışa hazırlanıyor. Üzerinde titizlikle durulması gereken bir sorunu dile getiriyoruz; diş hassasiyeti. Diş hassasiyetini önlemek için neler yapılmalıdır? İşte, videomuzda bu soruya yanıt arıyoruz. Diş ağrısı özellikle soğuk ile etkileşime geçtiğinde daha da çekilmez bir hal alır. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde diş bakımına daha çok önem göstermemiz gerekiyor. Diş bakımı ile ilgili daha fazla püf noktasını MigrosTV videolarında bulabilirsiniz.
Ağız ve Diş Bakımı Kaç Yaşında Başlamalıdır? 02:09
Ağız ve Diş Bakımı Kaç Yaşında Başlamalıdır? 63 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/agiz-ve-dis-bakimi-kac-yasinda-baslamalidir/ Kişisel bakımın en önemli adımlarından biri ağız ve dişlerin bakımıdır. Ağız ve diş bakımı sadece güzel bir görüntü elde etmek için değil, sağlık açısından da önemlidir. Peki, ağız ve diş bakımı kaç yaşında başlamalıdır? Cevaplar MigrosTV'de!
Diş Tedavisinde Uyuşturma Yöntemleri Zararlı mıdır? 01:23
Diş Tedavisinde Uyuşturma Yöntemleri Zararlı mıdır? 45 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/dis-tedavisinde-kullanilan-uyusturma-yontemleri-zararli-midir/ Diş tedavisindeki en zorlu süreçlerden biridir çekilen ağrı… Peki, bunun için kullanılan uyuşturma yöntemleri zararlı mıdır? Detaylar videomuzda! Diş sağlığından söz açılmışken, bu video da dikkatinizi çekebilir. Diş hassasiyetini önlemek için neler yapılması gerektiğini biliyor musunuz? Hamilelik döneminde diş hekimine gidilir mi, cevabı için buraya buyurun.