Hoşgeldiniz!

sağlıklı yaşam

Çörek Otunun Faydaları Ve Çörek Otu İle Zayıflama 07:22
Çörek Otunun Faydaları Ve Çörek Otu İle Zayıflama 13.272 izlenme - 4 yıl önce Dr. Ömer Coşkun Çörek Otunun Faydalarından Ve Çörek Otuyla Zayıflama Yöntemlerinden Bahsediyor.
1 Haftada 3 Kilo Vermek Gelin Diyeti 24:00
1 Haftada 3 Kilo Vermek Gelin Diyeti 10.075 izlenme - 3 yıl önce 1 Haftada 3 Kilo Vermek Gelin Diyeti Çok Kolay1 Haftalık Diyet Ve Diyetler
Kalp Krizi Geçirme Riskinizi Hesaplayın 01:13
Kalp Krizi Geçirme Riskinizi Hesaplayın 11.809 izlenme - 4 yıl önce Uzm. Diyetisyen Özge Kelebek Kalp Krizi Geçirme Riskinizi Hesaplayabileceğiniz Özel Formülü Açıkladı...
Bacak ve Kalça Sıkılaştırma Egzersizleri 22:47
Bacak ve Kalça Sıkılaştırma Egzersizleri 5.282 izlenme - 3 yıl önce Bacak ve Kalça Sıkılaştırma Egzersizleri
Geniş ve Kaslı Omuzlar için 5 Egzersiz 02:17
Geniş ve Kaslı Omuzlar için 5 Egzersiz 6.159 izlenme - 2 yıl önce Geniş omuzlara sahip olmak için rutin bir çalışma programını takip etmeniz gerekir. Uzmanımız Sami Hamidi, kendisi için özel olarak geliştirdiği omuz kaslarını çalıştırma programını sizlerle paylaşıyor. Bu beş egzersiz sayesinde geniş ve güçlü omuzlara sahip olabilirsiniz.
Neden Uyuruz? 02:39
Neden Uyuruz? 1.528 izlenme - 4 ay önce Neden Uyuruz? Uyumak, uyumamak ya da uyuyamamak! Neden'de bu hafta neden uyuduğumuzu sorguluyoruz. Yoksa neden uyandığımızı mı demeliydik? Bedenimizin de ruhumuzun da yapmaktan en çok hoşlandığı şeylerin en başlarında gelecek olan uyuma eylemi ve süreci oldukça ilginç. İşte bu ilginç konuya, Neden'e ve Hilal Şefkatli'ye has komik, eğlenceli ve bilimsel bir dille ele alıyoruz. Baştan söyleyelim, Neden Uyuruz videosunu komik, eğlenceli ya da itici bulabilirsin; ama izlerken bolca esneyeceğin kesin;) Ya sen, uykucu musundur; yoksa şu uyumak zaman kaybıdır diyenlerden mi? Uyumak için rahatlatıcı bir uyku müziğine ya da ninniye ihtiyaç duyanlardan mısındır, yoksa yastığa başını koyduğu anda uykuya dalıverenlerden mi? Öyle ya da böyle olabilirsin; ama rahat ve iyi bir uykunun değeri asla ve asla paha biçilemez;) Zzzz!
Kurcala - Belediye Parkları 00:59
Kurcala - Belediye Parkları 4.730 izlenme - 1 yıl önce Nasıl sağlıklı yaşarım? Bir haftada zayıflayabilir miyim? Nasıl kas yaparım? Bu sorular artık tarih oluyor! Belediyelerden dev hizmet! Belediye parklarında spor yapmak artık çok kolay!
Vücudunu Değiştirecek 1 Aylık Egzersiz Programı 02:50
Vücudunu Değiştirecek 1 Aylık Egzersiz Programı 6.955 izlenme - 2 yıl önce Tüm vücudunu değiştirecek bir aylık egzersiz programı. Jen Ator yine çok işe yarayan egzersiz taktiklerini sizlerle paylaşıyor.
Burcu İle Pilates Kalça Ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri 08:34
Burcu İle Pilates Kalça Ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri 6.875 izlenme - 4 yıl önce Burcu İle Pilates Kalça Ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri
Sudaki Ph Nedir ? Ph İle İlgili Merak Ettiklerimiz 05:03
Sudaki Ph Nedir ? Ph İle İlgili Merak Ettiklerimiz 5.966 izlenme - 6 yıl önce ph nedir ? ph ile ilgili merak ettiklerinizi dr. yasemin bradley videoda anlatıyor ...bu videoyu ve sular hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına sakasu.blogcu.com adresinden ulaşabilirsiniz .
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 05:41
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 5.934 izlenme - 2 yıl önce Egzersiz bandıyla güçlendiren ve incelten hareketler pilates yapmayı sevenler için ekranlarımızda! Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için gün içinde kolayca yapabileceğiniz hareketler sizlerle!
Evde Yapabileceğiniz Spor Hareketleri 08:58
Evde Yapabileceğiniz Spor Hareketleri 6.771 izlenme - 5 yıl önce Evde Yapabileceğiniz Spor Hareketleri
Kök Hücre İle Yüz Gençleştirme 01:30
Kök Hücre İle Yüz Gençleştirme 4.578 izlenme - 4 yıl önce Yağ Dokusundan Elde Edilen Kök Hücreler İle Doğal Yüz Gençleştirme Mümkün. Üstelik Uzun Yıllar Etkisi Devam Edecektir. Ciltte Yenilenme Yaparken Aynı Zamanda...
Selin Demiratar İle Kamera Arkası 05:25
Selin Demiratar İle Kamera Arkası 5.496 izlenme - 2 yıl önce 1999 Miss Globe Türkiye Birincisi Ve Dünya Üçüncüsü, Başarılı Oyuncu Selin Demiratar'la Kapak Çekimimizin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Unutkanlığa Ne İyi Gelir 15:00
Unutkanlığa Ne İyi Gelir 6.458 izlenme - 3 yıl önce Unutkanlığa Bitkisel Çözüm Havuç Kürü-Hafızayı Güçlendirici
Zencefilli Ananas Suyu Tarifi 01:44
Zencefilli Ananas Suyu Tarifi 4.938 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Zencefilli Ananas Suyu
Ece Vahapoğlu Sağlık Deposu Bakliyatı Anlatıyor! 04:07
Ece Vahapoğlu Sağlık Deposu Bakliyatı Anlatıyor! 129 izlenme - 3 hafta önce B vitamini ve yanı sıra pek çok minerali barındıran, yüksek oranda lif ve ç?k ?z yağ iç?r?n, sağlıklı beslenmeye olumlu katkılarının yanı sıra lezzetiyle sofralarımızı dolduran bakliyatları da daha çok tüketmek için çok nedenimiz var! ‘Herkes İçin Spor Federasyonu’ resmi sözcüsü ve lisanslı atlet Ece Vahapoğlu sağlık deposu bakliyatları anlatıyor.
 Zumba Nasıl Yapılır? 00:53
Zumba Nasıl Yapılır? 4.380 izlenme - 2 yıl önce Dans ederek form tutmanın en eğlenceli yollarından biri olan zumbayla ilgili Depo Dans'tan Gökçe Güngör ile keyifli bir röportaj yaptık. Zumbanın ne olduğunu sorduğumuz Güngör'e şimdi de zumbanın nasıl yapıldığını sorduk. "Zumba nasıl yapılır?" yanıtı şimdi yayında! Sağlıklı yaşam ve iyi gelecek adına aradığınız her şey MigrosTV'de!
Mısır Şurubunun Yol Açtığı Hastalıklar 02:09
Mısır Şurubunun Yol Açtığı Hastalıklar 3.314 izlenme - 4 yıl önce Yediğimiz Hazır Gıdaların Hemen Hepsinde Bulunan Mısır Şurubu Bakın Hangi Hastalıklara Neden Oluyor...
Aletsiz Yapılan Egzersiz Programı 03:52
Aletsiz Yapılan Egzersiz Programı 4.247 izlenme - 2 yıl önce Senin için yine harika bir egzersiz videosu hazırladık! Bu egzersiz programında göreceğin hareketler hiçbir alet kullanmanı gerektirmiyor. Her zaman, her yerde egzersiz yapabilirsin diye boşuna söylemiyoruz. Hemen videoyu izle ve bu pratik programı uygulamaya başla.
Sigaranın Zararları 04:49
Sigaranın Zararları 8.269 izlenme - 7 yıl önce sigaranın zararlarını hiç böyle görmediniz
Hande Subaşı İle Kamera Arkası 02:28
Hande Subaşı İle Kamera Arkası 3.836 izlenme - 2 yıl önce Bu Ay Kapağımızda 2005 Türkiye Güzeli, Başarılı Oyuncu Hande Subaşı Yer Alıyor. Kapak Çekiminin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Lipton Form Plus İle Hayatı Hafiflet - Arka Bacak Ve Yanlar 05:38
Lipton Form Plus İle Hayatı Hafiflet - Arka Bacak Ve Yanlar 4.276 izlenme - 3 yıl önce Lipton Form Plus İle Hayatı Hafiflet - 22 - Arka Bacak Ve Yanlar
Ebru Şallı İle Pilates - Selülit Savar Egzersizler 02:10
Ebru Şallı İle Pilates - Selülit Savar Egzersizler 3.539 izlenme - 2 yıl önce Ebru Şallı ile Pilates hareketleri sayesinden artık çok daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olucaksınız!
Özge Ulusoy İle Kamera Arkası 02:47
Özge Ulusoy İle Kamera Arkası 3.469 izlenme - 2 yıl önce Bu Ay Kapağımızda Eski Balerin, Bugün Ne Giysem Yarışmasının Güzel Jüri Üyesi, Model Özge Ulusoy Yer Alıyor. Kapak Çekiminin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Geniş ve Kaslı Bir Sırt için 3 Egzersiz 01:34
Geniş ve Kaslı Bir Sırt için 3 Egzersiz 2.770 izlenme - 2 yıl önce Sırta yönelik egzersizlere yoğunlaşmak genel görünümünüzü düzeltmek adına çok önemlidir. Uzmanımız Sami Hamidi, kendisi için özel olarak geliştirdiği sırt kaslarını çalıştırma programını sizlerle paylaşıyor. Bu egzersizler sayesinde geniş ve güçlü sırta sahip olabilirsiniz.
Hande Doğandemir İle Kamera Arkası 02:20
Hande Doğandemir İle Kamera Arkası 3.368 izlenme - 2 yıl önce Güneşi Beklerken Dizisiyle Dikkatleri Üzerine Çeken Hande Doğandemir İle Gerçekleştirdiğimiz Kapak Çekiminin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Sağlıklı Diyet Nasıl Olmalı? 02:26
Sağlıklı Diyet Nasıl Olmalı? 2.539 izlenme - 4 yıl önce Sağlıklı Diyet Nasıl Olur? Sağlıklı Bir Yaşam İçin Hareket Ve Doğru Beslenme Şart. 24 Saat İçinde En Önemli Öğün İse Kahvaltı, Peki Kahvaltıda Neler Yenilmeli?
Wh Haftanın Egzersizi: Temel Crossfıt Programı 06:30
Wh Haftanın Egzersizi: Temel Crossfıt Programı 2.512 izlenme - 2 yıl önce Kim Demiş Crossfit Sadece Erkeklere Göre Diye! Uzman Eğitmenlerimizin Hazırladığı Bu Temel Programla Dayanıklılığını Artırabilirsin.
Diyetler Ve Sağlıklı Zayıflama 03:55
Diyetler Ve Sağlıklı Zayıflama 2.338 izlenme - 4 yıl önce Diyetler Ve Sağlıklı Zayıflama