Hoşgeldiniz!

sağlıksız

Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 02:01
Patates Kızartmasını Sigara Niyetine İçen Adam 3.498 izlenme - 5 ay önce Bu esmer abimiz fast food dükkanından aldığı patates kızartmasını sigaraymış gibi yakıp paf küf üflüyor. dumanın bol olsun reis ne diyelim.
Ediz Hun'un Aşırı Sağlıksız İlişkisi 00:45
Ediz Hun'un Aşırı Sağlıksız İlişkisi 120 izlenme - 1 yıl önce Yine yadigar sinemamızdan enginlere sığmayan bir kesit sizlerle. Gül ve Şeker filminin akılda kalan sahnesi sizlerle. Ediz Hun'un troll oktay vari kafa dönüşü hareketine dikkatinizin çekmesini isterim.
Kokoreç Yerken Bir Kez Daha Düşünün 01:16
Kokoreç Yerken Bir Kez Daha Düşünün 81 izlenme - 2 yıl önce Bir imalathaneye baskın yapan zabıta ekipleri, kokoreç üretilen yerdeki sağlıksız koşulları tespit etti. Kokoreç yerken bir kez daha düşünün
Sigarayı Bırakma Sürecinde Kilo Alma Nasıl Önlenir? 01:41
Sigarayı Bırakma Sürecinde Kilo Alma Nasıl Önlenir? 13 izlenme - 1 yıl önce Sigara bırakma sürecinde sigaranın yerine sağlıksız besinler koymak, kişinin kilo almasına yol açar. Bu süreçte yüksek kalorili atıştırmalıklardan uzak durmak gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 01:37
Odunpazarı'nda Sağlıksız Gıdaya Geçit Yok 21 izlenme - 2 yıl önce Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Gelen Yoğun Şikâyet Üzerine, Okul Önlerinde Denetimsiz Gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yönelik Operasyon Gerçekleştirdi. Öğrencilerin Sağlığını Tehlikeye Atabilecek Gıda Ürünlerinin Satışının Önüne Geçmek İçin Yapılan Denetimler Sonucu Sağlıksız Gıdalara El Konuldu. gıda Satışı Yapan Seyyar Satıcılara Yasal İşlem Uygulayan Zabıta Ekipleri, Denetimlerin Aralıksız Devam Edeceğini Belirtti.
Okul çağı çocuklarında sağlıksız beslenme ne gibi sorunlara yol açar? 01:10
Okul çağı çocuklarında sağlıksız beslenme ne gibi sorunlara yol açar? 7 izlenme - 11 ay önce Yetersiz ve dengesiz beslenme, okul çağı çocuklarının bağışıklık sistemine zarar verir. Demir eksikliği ve mineral yetersizliği gibi sorunlara yol açar. Diş çürükleri, iyot yetersizliği ve kronik enfeksiyon problemleriyle sık karşılaşılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç Dökülmesine Sebep Olan Faktörler Neler? 04:06
Saç Dökülmesine Sebep Olan Faktörler Neler? 11 izlenme - 1 yıl önce Saç dökülmesinde genetik faktörler çok önemli. Saç köklerinin sağlamlaşması için çeşitli bakımlar ve masajlar uygulanabilir. Mevsim değişiklikleri, sağlıksız beslenme ve sinirsel rahatsızlıklar da saç dökülmesine sebep olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eskişehir'de öğrenciye dayak 02:58
Eskişehir'de öğrenciye dayak 11 izlenme - 4 yıl önce