Hoşgeldiniz!

Şaha Kalkmak Videoları İzle

Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 03:51
Davutoğlu Gittiğinde Türkiye Şaha Kalkacak 4.073 izlenme - 1 yıl önce Son 2 gündür olan biteni hepimiz biliyoruz ve dünden itibaren Küçük enişteyi itibarsızlaşma çabaları başladı. Bizlerin gözünde zaten pek itibarı olmasa da kendi seçmeleri her şeyi yalayıp yuttukları için bu tarz göndermeler onlara sanırım. Neyse AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi adlı programda "Seçilmiş bir Cumhurbaşkanı varsa, Başbakan biraz daha geride duracak" dedii ve ekledi. Davutoğlu gittiğinde Türkiye Şaha kalkaca. :D Olm akpli olmak zor iş lan. Düşünsenize bugün deliler gibi savunduğunuz değerleri ertesi gün durduk yere satıyorsunuz. ahahaha iyice boka batıyoruz beyler. Yüklenen tübitak videosundan sonra ben göç etme kararı aldım.
Beton Kamyonu Şaha Kalkarsa 05:17
Beton Kamyonu Şaha Kalkarsa 3.521 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir şantiyeye beton taşıyan kamyon yolun çok dik olmasından dolayı şaha kalktı ve devrildi.
mustang şahlanıyor 00:14
mustang şahlanıyor 7.654 izlenme - 9 yıl önce mustang şahlanmalarının en iyisi
Düz Yolda Şaha Kalkan Araba 00:44
Düz Yolda Şaha Kalkan Araba 275 izlenme - 3 yıl önce Düz yolda elektrik kablosunu takılınca hiç beklenmedik bir sonuç ortaya çıkar. Not: Çekimi yapan aracın radyosundan çalan müzikte bir film izliyormuşuz efekti verir:)
At Neden Şaha Kalkar? 00:37
At Neden Şaha Kalkar? 129 izlenme - 2 yıl önce Atlar vahşi hayatta bir tehditle karşılaştıklarında şaha kalkarlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Red Bull Leipzig'in Allah Ne Verdiyse Attığı Gol 00:27
Red Bull Leipzig'in Allah Ne Verdiyse Attığı Gol 165 izlenme - 2 yıl önce Red Bull Leipzig takımı, santra yapıldığı gibi 7 kişiyle hücuma kalkıyor ve daha rakip defans oyuncuları "allah'ını seven defansa gelsin!" diyemeden golü buluyor. İzliyoruz efendim.
Şaha Kalkan Tekne 01:48
Şaha Kalkan Tekne 102 izlenme - 3 yıl önce Bu teknenin motorları o kadar güçlü ki ...