Hoşgeldiniz!

Sahalar

Vakit Geçirmeye Çalışan Kalecinin Dramı 00:15
Vakit Geçirmeye Çalışan Kalecinin Dramı 838.000 izlenme - 2 yıl önce Son derece profesyonelce vakit geçirmeye çalışan abimizin hatası ve sonucunda oluşan gol.
Hayvanlar Vs Sporcular 02:31
Hayvanlar Vs Sporcular 1.116 izlenme - 1 ay önce Sporcuların sahalara giren hayvanlarla mücadelelerini anlatan adam. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aynı Hareketle En Fazla Kaç Kişiyi Geçersin 01:23
Aynı Hareketle En Fazla Kaç Kişiyi Geçersin 7.910 izlenme - 10 yıl önce top cambazları burada..!
Yeşil Sahalarda Su Topu Gibi Futbol Maçı 03:51
Yeşil Sahalarda Su Topu Gibi Futbol Maçı 111 izlenme - 3 ay önce Mersin Amatör Lig'de mücadele eden iki takımın yoğun yağış altında oynadığı futbol müsabakası, sahadaki su birikintileri nedeniyle ilginç görüntülere sahne oldu. Mersin Süper Amatör Lig'de mücadele eden Meskispor ile Anamur Muzspor'un hafta sonu Tevfik Sırrı Gür Stadyumu'nda oynadığı karşılaşma, oyundan çok hava şartları ile lige damgasını vurdu. Yoğun yağış altında gerçekleştirilen müsabakada her iki takımın oyuncuları da oldukça zor anlar yaşadı. Önce dolu, ardından başlayan sağanak yağıştan dolayı futbol sahasının zemini yer yer su birikintileriyle doldu. Normal şartlarda tehir edilmesi gereken, ancak şartlar zorlanarak devam ettirilen karşılaşma, özellikle yağmurun etkisini arttırdığı ikinci yarından sonra futbol müsabakasından çok su topu müsabakası şeklinde devam etti. Ağır saha şartları nedeniyle topa sahip olmakta zorlanan oyuncuların, ayakta durmakta dahi güçlük çektikleri görüldü. İkili mücadele sırasında ise bazı oyuncuların sulu sahada metrelerce kaydıkları gözlendi. Karşılaşmayı anlatan yerel televizyon muhabiri de sık sık saha şartlarına vurgu yaptı. Zor şartlar altında oynanan karşılaşma, Meskispor'un 4-0'lık üstünlüğü ile sonuçlandı.
Sahalardaki Fair play anları 05:35
Sahalardaki Fair play anları 444 izlenme - 3 yıl önce Daima olması gereken, sahalarda görmemiz gereken fair play içeren hareketler...
Can Acıtan Yeşil Sahalarda Karşılaştığımız Sedye Olayları 01:07
Can Acıtan Yeşil Sahalarda Karşılaştığımız Sedye Olayları 252 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın filmlerinde şaka olarak yaptığı sedyeden düşme olayının gerçek hayatta karşımıza çıktığı durumlar. Sakatlık geçiren oyuncuları kenara taşımak için gelen görevlilerin sedyelerle oyuncuları daha da bir sakatladıkları anlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."