Hoşgeldiniz!

sahanda yumurta

Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 04:54
Dünyanın En Büyük Sahanda Yumurtası! 5.938 izlenme - 2 yıl önce Deve kuşu yumurtası ile sahanda yumurta yapmanın tarihini tekrar'dan yazan ablamız eline geçirdiği yumurtayı pişirerek dünyanın en büyük sahanda yumurtasına imzasını attığını düşünüyoruz.
Kaşarlı Salamlı Tereyağlı Kolay Omlet Tarifi 01:23
Kaşarlı Salamlı Tereyağlı Kolay Omlet Tarifi 6.194 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sahanda tereyağlı yumurta yediyseniz ne kadar lezzetli olduğunu bilirsiniz. Bizde sizlere çok lezzetli tereyağı ile yapılan salamlı ve kaşarlı bir omlet tarifi hazırladık. Bu harika salamlı yumurtamızı denedikten sonra bundan sonra kesinlikle tavada yumurta yapacağınız zaman bu tarifi deneyeceksiniz. Bizim tereyağlı kaşarlı omlet tarifimiz klasik yumurtalı tarifleri bir üst aşamaya taşımak gibi. Zaten videomuzu izledikten sonra sizde bizimle aynı fikirde olacaksınız. Artık uzun sürelerden beri yaptığınız klasik omlet tariflerini değiştirmenin zamanı geldi. Bizim yaptığımız omlette yumurtayı ikiye katladıktan sonra arada kalan kaşarlar eriyor ve siz omletinizi bitirene kadar içinde sıcak kaldığı için her zaman ağzınıza harika bir tat geliyor. Şimdiden sizlere afiyet olsun diyoruz! :)
Sahanda Yumurta Yer misin? 01:51
Sahanda Yumurta Yer misin? 491 izlenme - 2 yıl önce Bir gün otel odanızın kapısı hiç tanımadığınız biri tarafından çalınırsa sakın kapıyı çalanı reddetmeyin. Onu içeri davet edin, ona sahanda yumurta ikram edin görüceksiniz o günü hayatınız boyunca unutamayacaksınız.
Sahanda yumurta ile nasıl sandviç yapılır? 00:15
Sahanda yumurta ile nasıl sandviç yapılır? 101 izlenme - 2 yıl önce Sahanda yumurta ile nasıl sandviç yapılır? İzliyoruz...