Hoşgeldiniz!

Şahane Pazar

Şahane Pazar - İlk Bölüm (1994) 01:22:33
Şahane Pazar - İlk Bölüm (1994) 7.195 izlenme - 6 yıl önce Şahane Pazar, yönetmenliğini Gencer İşlek'in yaptığı, Türk televizyonların en uzun süre ekranda kalan yarışma programlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Uğur Aksay, Birkan Uz ve Ebru Yalçın dahil, Medyapım'dan yolu geçen hemen hemen bütün yönetmenlerin imzası bulunan program olma özelliği de taşıyan Şahane Pazar, Behzat Uygur ve Süheyl Uygur kardeşlerin sempatik ve başarılı sunumları sayesinde yıllarca en iyi ratinglerle ekranlarda kalmayı başardı. Albümü çıkan sanatçıların, kendilerini göstermek ve popüler olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Şahane Pazar, yıllarca sanatçıların promosyonlarına katkıda bulunmuş, yeni müzisyenler ilk defa Şahane Pazar aracılığı ile Türk halkıyla tanışma imkânı bulmuştur. Şahane Pazar, Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin başarısı sayesinde bir ekran klasiği olmayı başarmıştır.
Şahane Pazar Programının Komik Anıları 05:38
Şahane Pazar Programının Komik Anıları 5.173 izlenme - 6 yıl önce Teve2 kanalında hafta içi her gün yayınlanan, Armağan Çağlayan'ın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği "Hepsi Bugün Oldu" isimli programın konukları Behzat & Süheyl Uygur kardeşler olunca konu döndü dolaştı Şahane Pazar günlerine ve o günlerde yaşanan komik anılara geldi. İzliyoruz efendim..
Behzat Uygur'un Facebook'taki Canlı Yayın Denemesi 36:34
Behzat Uygur'un Facebook'taki Canlı Yayın Denemesi 2.811 izlenme - 7 yıl önce 90'larda çocuk olanlarda ayrı bir yeri vardır Behzat Uygur'un.Ağabeyi Süheyl Uygur'la şahane ikili olmuşlardı.Vazgeçilmezlerimiz arasındaydı Şahane Pazar.Ve tabii ki rahmetli Nejat Uygur'la birlikte oynadıkları tiyatro oyunları.Harikaydı tek kelimeyle.Geçen gün ilk kez canlı yayın denemesi yaptı Behzat Uygur facebookta."Şahane Pazar'ı yeniden yapacaklar mı" sorusuna da cevap veriyor.Soruları cevapladı.Samimi bir sohbet oldu kanımca.
Serdar Ortaç'ın Karpuz Kesme Oyununda Raiden ile Kapışması (Şahane Pazar) 20:30
Serdar Ortaç'ın Karpuz Kesme Oyununda Raiden ile Kapışması (Şahane Pazar) 2.312 izlenme - 4 yıl önce Yıllar önce Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunumu ile akranlarımıza gelen Şahane Pazar'ın bir bölümünde Serdar Ortaç'ın Mortal Kombat Raiden ile karpuz kesme oyununda kapışmasını izliyoruz.
Şahane Pazar - 1996 - Küçük İbo'nun Katıldığı Bölüm 17:43
Şahane Pazar - 1996 - Küçük İbo'nun Katıldığı Bölüm 2.638 izlenme - 6 yıl önce Şahane Pazar Yönetmenliğini Gencer İşlek'in yaptığı,Türk televizyonların en uzun süre ekranda kalan yarışma programlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Uğur Aksay, Birkan Uz ve Ebru Yalçın dahil, Medyapımda'dan yolu geçen hemen hemen bütün yönetmenlerin imzası bulunan program olma özelliği de taşıyan Şahane Pazar, Behzat Uygur ve Süheyl Uygur kardeşlerin sempatik ve başarılı sunumları sayesinde yıllarca en iyi raitinglerle ekranlarda kalmayı başardı. Albümü çıkan sanatçıların, kendilerini göstermek ve popüler olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olan Şahane Pazar yıllarca sanatçıların promosyonlarına katkıda bulunmuş, yeni müzisyenler ilk defa Şahane Pazar aracılığı ile Türk halkıyla tanışma imkânı bulmuştur. Şahane Pazar Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin başarısı sayesinde bir ekran klasiği olmayı başarmıştır.
Şahane Pazar - Uzman 00:58
Şahane Pazar - Uzman 1.806 izlenme - 5 yıl önce Pazar gecelerimizin vazgeçilmez programı Şahane Pazar'da her etabın nasıl yapıla(maya)cağını gösteren Uzman'ı izliyoruz efenim.
Şahane Yılbaşı - Süheyl ve Behzat Uygur - Konuk: İbrahim Tatlıses (31 Aralık 1998) 55:57
Şahane Yılbaşı - Süheyl ve Behzat Uygur - Konuk: İbrahim Tatlıses (31 Aralık 1998) 1.693 izlenme - 5 yıl önce Bir Zamanların Efsane TV Programlarından Biri Olan Şahane Pazar Programının Yılbaşı Özel Bölümüdür ve Bu Bölümdeki Konuğu İbrahim Tatlıses
Şahane Pazar - Küçük İbo'ya Büyük Mikrofon 03:05
Şahane Pazar - Küçük İbo'ya Büyük Mikrofon 1.915 izlenme - 8 yıl önce Pazar gecelerimizin vazgeçilmez programı olarak hafızalarda kalan Şahane Pazar Banyodan hemen sonra izlenenler arasındaydı. En çok akılda kalan ise Süheylin değişik kıyafetleriydi tabiki. Bu iki kardeş Küçük İbo'yu davet ederler ve akla gelebilecek ilk espriyi yaparak eline büyük bir mikrofon tutuştururlar. Birlikte izleyelim.
Nejat Uygur ve Oğulları - Şahane Pazar 00:59
Nejat Uygur ve Oğulları - Şahane Pazar 1.833 izlenme - 5 yıl önce Nejat Uygur'un oğullarının sunduğu programa konuk olduğu bölümden bir kesit izleyeceğiz.
Harika Onur - Yuh Yuh Soyanlara (Şahane Pazar) 03:17
Harika Onur - Yuh Yuh Soyanlara (Şahane Pazar) 2.155 izlenme - 7 yıl önce Harika Onur'un, Küçük İbo ile piyasayı kasıp kavurduğu yıllarda dönemin eğlence programı olan Şahane Pazar programında ki performansını izleyelim.
Şahane Pazar - Yıldız Tilbe 17:09
Şahane Pazar - Yıldız Tilbe 636 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin efsane programının Yıldız Tilbe'li bölümünü izleyeceğiz.
Süheyl ve Behzat Uygur - Abdülkadir & Kötü Şarkılar Kaseti  (2000 - 26 Dk) 26:29
Süheyl ve Behzat Uygur - Abdülkadir & Kötü Şarkılar Kaseti (2000 - 26 Dk) 1.471 izlenme - 8 yıl önce Eskiden her pazar akşamı Bizimkiler dizisi ile beraber kaçırmadan izlediğimiz Şahane Pazar programının efsane sunucuları Süheyl ve Behzat Uygur'un 2000 yılında dönemin müzik piyasasına,hayatın şartlarına,pahalılığına,sıkıntılarına dair yaptıkları ve resmen bugünleri görmüş olan efsane şarkılarla dolu Kötü Şarkılar albümüdür. Ayrıca bu albüm,içerdiği şarkılarla ve nostaljik özeliğiyle bir şaheser albümüdür. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Abdülkadir 2-Klozete Şiir 3-Klozete Şarkı 4-Abdülkadir (Enstrümental) 5-Kötü Şarkı 6-Göztepe'ye Şiir 7-Göztepe'ye Şarkı 8-Kötü Şarkı (Enstrümental) 9-Şiir Mix Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Brezilya Usulü Şahane Pazar 05:18
Brezilya Usulü Şahane Pazar 1.364 izlenme - 8 yıl önce Bizim zamanımızda Şahane Pazar programı çok daha sıkıcıydı. Programda fazla bir aksiyon olmazdı. Ama bu şekil bir program izleyebilseydik, hayata bakış açımız çok daha farklı olurdu gibime geliyor. En azından pazartesileri futbol maçları kadar bu faydalı programdan da bahsederdik.
Şahane Pazar - Dönme Dolap 03:37
Şahane Pazar - Dönme Dolap 1.086 izlenme - 8 yıl önce Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunduğu Şahane Pazar, çocukluk yıllarımızın vazgeçilmezi, katılan yarışmacıların yaptığı absürd ve saçma hareketler bizleri kahkahaya boğmuştur. Alkışlarla izliyoruz.
Şahane Pazar - Güreş Yarışması 05:21
Şahane Pazar - Güreş Yarışması 1.123 izlenme - 8 yıl önce Süheyl ve Behzat Uygur'un sunduğu Şahane Pazar çocukluk nostaljilerindendir. Her ne kadar espiri kalitesi yerlerde olsa da izleyenleri eski günlere döndürecektir.
Şahane Pazar 'Batmaz' Kolajı 02:42
Şahane Pazar 'Batmaz' Kolajı 856 izlenme - 8 yıl önce Benim yaşımdakilere ertesi gün okul olduğunu ister istemez hatırlatıp burukluk yaratan ama yarışmaları çok eğlenceli geçen programın "Batmaz" skeçlerinden 5ini bir videoda birleştirdim. Komik olmasa da noltalji değeri büyüktür benim için.
Süheyl & Behzat Uygur - Şahane Pazar (Serdar Ortaç - Yüzük Oyunu) 07:25
Süheyl & Behzat Uygur - Şahane Pazar (Serdar Ortaç - Yüzük Oyunu) 754 izlenme - 8 yıl önce Beyler bugün pazar duşunuzu alın anneniz ütü yaparken sıcak sobalı odada bir yandan bunu izleyin bir yandan da kestanelerin olmasını bekleyin. Yarın da okul var ha geç yatmayın öyle. Hadi iyi seyirler.
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 20:30
Şahane Pazar - Karpuz Oyunu 880 izlenme - 8 yıl önce Çocuklugumuzun programı olan Şahane Pazar'ın Serdar Ortaç'lı bir bölümünü buldum, sizinle de paylaşmak istedim. Bölümümüzde karpuz oyunu oynanmakta. Keyifli seyirler...
Şahane Pazar - Güreş Oyunu (90'lar) 05:21
Şahane Pazar - Güreş Oyunu (90'lar) 549 izlenme - 8 yıl önce 90'ların efsane programlarından Şahane Pazar'ın arşivlik değerinde olan Güreş Oyunu görüntüsüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu arşivlik videoyla sizleri 90'lara götürmek istedim. İyi nostaljiler.
Şahane Pazar - Yüzük Oyunu (90'lar) 07:25
Şahane Pazar - Yüzük Oyunu (90'lar) 455 izlenme - 8 yıl önce 1995 ile 2003 yılına kadar Kanal D'de yayınlanmış , her pazar günlerinin vazgeçilmez programı , ailecek ilgiyle izlediğimiz Şahane Pazar programının oyunlarından biri olan Yüzük Oyunu'dur . Ayrıca programa sevgili Serdar Ortaç da konuktur . Nostaljik bir değer olur diye düşünüp 90'lara dönmek için paylaşmak istedim . İyi izlemeler .
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 03:37
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 571 izlenme - 8 yıl önce Bunca içerik ekledim alkışlarlayaşıyorum'a, bu kadar kelimelerin anlamsız kaldı bir şeye denk gelmemiştim. Uzun yıllar pazar akşamları Şahane Pazar izlemeye mahkum kalmış bir ademevladı olarak ne Süheyl'in ceketine, ne de kendini durduk yere maymun etmeyi seçen yarşmacılar hakkında bir yorum yapmıyorum ve izninile "şölebel şölebeeel" diye koşarak uzaklaşıyorum. Video sahibi oxygeme85 nickli YouTube kullanıcısına da Kök Tengri'den sabır diliyorum.
Şahane Pazar - Şarkıcı Habib ve Kafada Top Sektirme Oyunu (1999) 07:12
Şahane Pazar - Şarkıcı Habib ve Kafada Top Sektirme Oyunu (1999) 249 izlenme - 8 yıl önce 90'ların ve çocukluğumuzun efsane programı Şahane Pazar'a o dönem Habibi şarkısıyla çıkış yapmış Habib'in konuk olduğu eğlenceli programdan bir videodur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara bir yolculuk yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Beyin Yakan Vlog Teaser 01:45
Beyin Yakan Vlog Teaser 114 izlenme - 8 yıl önce Youtube'da Dog Talkin' adlı kanalın "coming soon" teaserı. Ben izlerken eğlendim, nasıl desem, değişik bir çalışma olmuş.