Hoşgeldiniz!

Sahası Videoları İzle

Super Mario Gerçek Oldu 00:39
Super Mario Gerçek Oldu 4.202 izlenme - 1 ay önce ABD'de beyzbol takımı Memphis Redbirds, beyzbol sahasının bir kısmını Super Mario setine dönüştürerek taraftarlarına, yılların bilgisayar oyununu gerçek hayatta oynama fırsatı sundu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nizami Penaltı Kullandırmanın Bokunu Çıkaran Hakem 03:51
Nizami Penaltı Kullandırmanın Bokunu Çıkaran Hakem 10.496 izlenme - 8 ay önce Görüntüler 18.07.2004 tarihinde, 2004 olimpiyatları çerçevesinde oynanan Sırbistan Karadağ - Tunus maçından. Hakem abimiz yaptığı işi çok ciddiye alanlardan. Maçı 3-2 Tunus kazanmış.
Türk Pilotlarımız Rus Pilotları Uyardığı Anlar 02:19
Türk Pilotlarımız Rus Pilotları Uyardığı Anlar 14.614 izlenme - 2 yıl önce Türk F-16'larının sınır ihlali yapan SU 24 tipi Rus savaş uçağını düşürmeden önce uyardığı anların kayıtları ortaya çıktı. FOX TV'nin yayınladığı haberde, Rus uçaklarına "Nöbetteki Türk Hava Kuvvetleri konuşuyor. Türk Hava sahasına yaklaşıyorsunuz. Rotanızı acilen güneye değiştirin" deniliyor. BİRÇOK KEZ UYARI YAPILDI Askeri kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Türk F-16'ları sınır ihlali yapan SU 24 tipi Rus uçağını birçok kez uyardı. Ancak bu uyarılara Rus pilotlardan yanıt gelmiyor. Türkiye sınırına 30 mil kala başlayan uyarının 10 kez tekrar edildiği belirtiliyor. Kayıtlarda yer alan konuşmada şunlar kaydedildi: "Türk Hava Kuvvetleri konuşuyor. Türk Hava sahasına yaklaşıyorsunuz. Rotanızı acilen güneye değiştirin. (The unknown air traffic position to humaynim 020 Radial 26 Miles.. This is Turkish Air Force speaking on guard you are aproaching Turkish Air Space change your heading south immediately)" Bu uyarının ardından sınır ihlali yapan uçağa Türk F16'ları tarafından müdahale edildi.
Lensini Kaybetmiş Lafa Bak 01:31
Lensini Kaybetmiş Lafa Bak 99.758 izlenme - 10 yıl önce golf sahasında lensini kaybetmiş bayan
Pablo Escobar'ın Özel Hapishanesi - la Catedral 06:34
Pablo Escobar'ın Özel Hapishanesi - la Catedral 3.838 izlenme - 6 ay önce La Catedral oldu hapishane şehir manzaralı Medellín'in içinde, Kolombiya . Cezaevi tarafından sipariş özelliklerine inşa edilmiş medellín karteli lideri Pablo Escobar Escobar beş yıl maksimum terim yetkililere teslim ve hizmet edecek olan Kolombiya hükümeti ile 1991 anlaşması uyarınca, ve Kolombiya hükümeti olmaz iade onu Amerika Birleşik Devletleri . Escobar'ın spesifikasyonlarına göre inşa edilen tesisin yanısıra, Escobar'a da kimin kendisini koruyacağını seçme hakkı verildi ve kendisine sadık koruyucular seçtiğine inanılıyordu. Ayrıca, cezaevi içinde Escobar tutmak yerine, Escobar'ın düşmanları uzak tutmak ve suikast girişimleri onu korumak için daha fazla tasarlanmış inanılırdı. [1] Bitirilmiş cezaevine, aktiviteleri nedeniyle genellikle "Hotel Escobar" ya da "Club Medellín" deniyordu. La Catedral özellikli futbol sahası , dev bebek evi, bar, jakuzi ve şelale. Escobar'ın telefonla onunla konuşurken kızının ikametgahına Medellín şehrine bakmasına izin veren bir teleskop da vardı. [1](wiki)
Mehmet Demirkol'dan Yandex'li Fenerbahçe Eleştirisi 00:30
Mehmet Demirkol'dan Yandex'li Fenerbahçe Eleştirisi 7.306 izlenme - 2 yıl önce NTVSPOR'da sabah kuşağında yer alan Spor Servisi programında Mehmet Demirkol'un Fenerbahçe'nin futbolu ilgili yaptığı açıklamaları izliyoruz.
Erdoğan: Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz 00:15
Erdoğan: Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz 5.891 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus uçağı için Rusya'dan özür dilenmeyeceğini açıkladı.
Düşürülen Rus Uçağının Pilotu Konuştu 01:22
Düşürülen Rus Uçağının Pilotu Konuştu 5.115 izlenme - 2 yıl önce Türk hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus uçağının ikinci pilotu Suriye’deki Rus askeri üssünde basına konuştu. Konstantin Murahtin adlı pilotun yüzünün kameralara dönük olması ve sadece Rus basın mensuplarına konuşması soru işaretlerini de beraberinde getirdi. İkinci pilot, Türkiye’den hava ihlaline yönelik her hangi bir ikaz almadıklarını iddia etti. Pilot, “Hiç bir uyarı olmadı. Ne radyo dalgalarıyla ne de görsel bir uyarı oldu. Hiç bir şekilde bir irtibat olmadı. O nedenle biz normal seyrimize devam ettik.” dedi. Suriye’de hava operasyonlarını sürdüren Rusya sınır ihlalinin söz konusu olmadığını savunurken, Başbakan Ahmet Davutoğlu uçağın düştüğü Bayırbucak bölgesinde tek bir IŞİD unsurunun olmadığını, örgüte saldırıyoruz diye masum insanlara saldırılmasına göz yumulmayacağını ifade etti. Bu arada, Türk basını Türkmen Dağı’ndaki kampı ziyaret etti. Bölgedeki Türkmenler Rus uçaklarının kendilerini bombaladığını söyledi. Bölgedeki silahlı bir muhalif lider uçağın düşürülmesine tanık olduklarını şöyle anlattı: “Uçak ilk bombayı bize attıktan sonra Türk hava sahasını ihlal etti ve Türkiye tarafından vuruldu. Ankara, Moskova yönetimini Suriye’nin kuzeyinde 30 Eylül’den beri süren hava operasyonlarında Türkmenleri hedef aldığı gerekçesiyle eleştiriyor. Kremlin ise operasyonların IŞİD’e yönelik olduğunu savunuyor.
Sigara Doldurma Konusunda Master Yapmak 01:10
Sigara Doldurma Konusunda Master Yapmak 7.603 izlenme - 2 yıl önce Tütün sarmak veya satılan filtreli tüplere tütün doldurmak gibi çok basit işlemlerle sigara içmenin maliyeti kabaca 3-4 kat düşebiliyor.Bu arkadaş,konu hakkında uzmanlaşmış ve hazırladığı düzenekle evinde seri imalata geçmiş.
Teşekkür Ederiz.swf 00:03
Teşekkür Ederiz.swf 2.388 izlenme - 1 yıl önce
Unutmuşsun Sen Benim Gözlerimin Rengini.... 03:18
Unutmuşsun Sen Benim Gözlerimin Rengini.... 12.212 izlenme - 7 yıl önce herkez beni sevdaya asi sanır oysa aşk beni nerde görse tanır...
Golf Sahalarından Görüp Görebileceğiniz En İyi 5 Hareket 01:51
Golf Sahalarından Görüp Görebileceğiniz En İyi 5 Hareket 2.028 izlenme - 2 yıl önce Golf sahalarından eşine benzerine pek rastlanmayan hareketler. Her biri birbirinden güzel ve yetenek dolu 5 hareketi izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ceza sahası dışından kafayla şut! 01:20
Ceza sahası dışından kafayla şut! 5.359 izlenme - 5 yıl önce
Ceza Sahası Dışından Rövaşata Golü 01:03
Ceza Sahası Dışından Rövaşata Golü 5.636 izlenme - 4 yıl önce Milli Maçta Süper Gol. Arjantin İle Uruguay 17 Yaş Takımları Arasında Oynanan Maça, Ceza Sahası Dışından Atılan Jeneriklik Gol Damgasını Vurdu. Arjantin'in 17 Yaşlaltı Takımının Forveti Sebastian Driussi Uzun Süre Hafızalardan Silinmeyecek Bir Gole İmza Attı. İşte O İnanılmaz Gol.
Ceza Sahası 03:37
Ceza Sahası 7.749 izlenme - 9 yıl önce
Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar 06:54
Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar 4.092 izlenme - 3 yıl önce Futbol Sahalarında Yaşanan Komik Olaylar
celil astsubay eğitim sahası 01:21
celil astsubay eğitim sahası 4.537 izlenme - 6 yıl önce
Schalke - Galatasaray 2-3 Uzun Maç Özeti 06:01
Schalke - Galatasaray 2-3 Uzun Maç Özeti 5.376 izlenme - 4 yıl önce Schalke - Galatasaray 2-3 Uzun Maç Özeti
 Bu tilki yumurta değil, top hırsızı 00:35
Bu tilki yumurta değil, top hırsızı 2.084 izlenme - 4 yıl önce İsviçre’de bir golf sahasına dadanan tilki, tüm topları çalıyor. Alpler’in eteğinde kurulu olan bir golf sahasına dadanan bu tilki, hiçbir oyunu tamamlatmıyor. Golf toplarını çalan sevimli hayvan, bir anda da gözden kayboluyor.Golf kulübündeki oyuncular, tilkinin sahaya girerek attıkları topları götürdüğünü, şu ana kadar 100’den fazla topun tilki tarafından çalındığını söylüyor. Oyun sırasında sahaya giren tilkinin, şaşırtıcı derecede cesur olduğunu söyleyen oyuncular, "Giden top bir daha geri gelmiyor" diyor.Golf sahası yetkilileri ise tilkinin her gün sahaya girip top çaldığını belirterek, "Topları alıp hemen kaçıyor. Müthiş, çok cesur bir tilki. İnsanlara bu kadar yaklaşmaya cesaret ediyor" şeklinde konuşuyor.Tilkinin 6 Eylül’den bu yana sahaya "dadandığını" söyleyen yetkililer, çok aramalarına rağmen tilkinin topları nereye gizlediğini tespit edemediklerini söylüyor.
Ceza Sahası Dışından İnanılmaz Gol 00:29
Ceza Sahası Dışından İnanılmaz Gol 2.400 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika 1. Ligi'nde Lemessa Fikru Teferra, İnanılmaz Bir Gole İmza Atmış..
dumansız hava sahası 00:44
dumansız hava sahası 2.862 izlenme - 8 yıl önce tulın şahınde dumansız hava sahasına katılıyor..
Kağıttan Mini Futboll Sahası 03:30
Kağıttan Mini Futboll Sahası 2.638 izlenme - 8 yıl önce minikler için
Basket Sahasının Ortasından Sırt Dönük Basket Atmak 00:37
Basket Sahasının Ortasından Sırt Dönük Basket Atmak 276 izlenme - 6 ay önce Basket inanılmaz basket atışları görüldü.Şimdi nerdeyse potayı bile görmeden arkası dönük şekilde basket atan bu adamı alkışlıyoruz
 Futbol Sahasına Pisleyen Köpek 02:44
Futbol Sahasına Pisleyen Köpek 1.099 izlenme - 3 yıl önce Arjantin Ligi'nde oynanan Central-River Plate maçında sahaya giren başı boş bir köpek çimeni görnce dayanamıyor ve sahanın ortasına pisliyor.
Muhteşem Asfalt Çalışması 03:15
Muhteşem Asfalt Çalışması 165 izlenme - 6 ay önce İzlemesi Aşırı Keyifli Şeylerde Bugün Drone görüntüleriyle bir asfalt çalışması sahasına konuk olacağız. İzlerken keyif veren görüntüler Avustralya'dan.
Küfürbaz Haydo - Basketbol Sahnesi (Cehennem Melekleri) 01:24
Küfürbaz Haydo - Basketbol Sahnesi (Cehennem Melekleri) 1.412 izlenme - 3 yıl önce Küfürbaz Haydo'nun Statham serisi sürüyor. Aksiyon filmi Cehennem Melekleri'nde Jason Statham'ın bulunduğu bir basketbol sahası sahnesini bir kez de Haydo'nun sözleriyle izleyelim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rusya Sonuçlarına Katlanır 03:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Rusya Sonuçlarına Katlanır 560 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağıyla ilgili "Rusya bu ihlallere devam ettiği takdirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır" dedi. Şili, Peru ve Ekvador'da temaslarda bulunacak Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ziyareti öncesi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda basın toplantısı yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Şili yolculuğu öncesi açıklamalarda bulundu Konuşmadan satırbaşları; 2006 başlattığımız Latin Amerika'ya açılım politikamız geldiğimiz nokta itibariyle olgunluğa erişmiş durumdadır. Bölge ülkelerinden 250 civarında öğrenciye lisans, yüksek lisans ve doktora imkanı sunuyoruz. Amacımız bölgedeki köklü ortaklarımız işbirliğini geliştirmek ve temaslarımız artırmaktır - Önümüzdeki dönemde ziyaretlerimiz devam edecek Erdoğan'ın açıklamaları şöyle: Dün öğle saatlerinde hava kuvvetlerine ait olduğu tespit edilen bir savaş uçağı hava sahamızı ihlal etti. Tüm ikazlara rağmen gerçekleşen bu ihlali krizi tırmandırma çabasının bir sonucu olarak görüyoruz. Konu NATO'nun da takibindedir. Bizden önce NATO bu tespiti yapmış bulunuyor. Rusya bu ihlallere devam ettiği takdirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır. Putin ile görüşmek istediğimi belirttim ancak dönüş olmadı. Suriye'nin sınırımıza yakın bölgelerindeki sivil hedeflere yönelik saldırılar bizde endişe meydana getirmektedir. Rusya'nın bölgedeki operasyonlarının terörle mücadeleyle hiçbir ilgisinin olmadığı, tamamen Suriye rejimini ayakta tutma çabasına dönüştüğü açıktır. Bu saldırıların DAEŞ'le yakından uzaktan alakası yoktur. DAEŞ mevzilerine yönelik herhangi bir adım söz konusu değildir.
bir futbol hikayesi 05:11
bir futbol hikayesi 1.925 izlenme - 5 yıl önce Metro Yüksek Enerji Sahası videosunu dikkatle izle! Soruları yanıtla, gözünden hiçbir şeyin kaçmadığını kanıtla!
Avustralya'da Golf Sahasını Basan Kangurular 01:11
Avustralya'da Golf Sahasını Basan Kangurular 59 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da golf oynamak için sahaya gidenler ilginç bir sürprizle karşılaştı. Kangurular bir anda golf sahasını bastı. Kimi şaşkın şaşkın kameraya baktı kimi de oyunu izledi.
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 04:44
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 2.224 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net/tr/rulocim ideal ortamda güçlüce yetiştirilen hazır çim tüm hastalık ve yabancı otlardan arındırılmıştır.uygulama yerinde otlardan arındırılmıştır. www.hazirdogalrulocim.com daha az su daha az bakım ister.sıcak yaz günlerinde hazır çimin sık formu kullanım çevresinde serinlik sağlar ve bol oksijen ihtiva eder. www.baycim.com sık yapılı hazır çim hava kirleticiler için iyi bir filtredir.çim alan oluşturmanın en sağlıklı en hızlı ve en ekonomik yolu hazır çimdir.