Hoşgeldiniz!

Şahinbey Belediyesi

Belediye'nin Kamyonları Yormak İstememesi (Küfür İçerir) 03:58
Belediye'nin Kamyonları Yormak İstememesi (Küfür İçerir) 223 izlenme - 3 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki ülkemizin bir köşesinden ilginç bir olayla karşılaşmayalım. Gaziantep'in Şahinbey ilçesi kamyonları yormak istemese olsa gerek bir alana moloz döküp aynı molozu başka bir kamyona yükleyip yine başka bir yere götürüyor. Video çeken inşaatçı kardeşimiz de durumu yadırgayıp cep telefonuna davranmış. Konu ile ilgili olan yorumlardan anlaşıldığı üzere söz konusu alan belediyeninmiş buraya özel firmalar moloz döküyor, belediye de bunları satıyormuş ancak yine yorumlardan anlaşıldığı üzere söz konusu alanda bir rantın olduğu. Takdir siz değerli site ahalisinindir. (İnşaat işçisi kardeşimizin iş güvenliği konusundaki tespitlerini de es geçemeyeceğim.)
Aşure Afiyet Olsun 02:40
Aşure Afiyet Olsun 58 izlenme - 2 yıl önce Şahinbey Belediyesi okulumuza ve sınıfımıza sürpriz yaptı 09.11.2016 Çarşamba günü aşure dağıttı. Bize de okul bahçesinde güzel bir değişiklik oldu, güle oynaya aşuremizi yedik. Teşekkürler ...
Şahinbey Belediyesinden 2 Bin Ton Tohum 05:22
Şahinbey Belediyesinden 2 Bin Ton Tohum 4 izlenme - 7 ay önce Şahinbey Belediyesinden 2 bin ton tohumGAZİANTEP - Gaziantep'te sosyal sorumluluk projesi kapsamında çiftçilere 2 bin ton buğday tohumu ve gübre dağıtıldı.
Şahinbey'de Okuma - Yazma Öğrenen Kursiyerlerin Hayatı Kolaylaştı 01:06
Şahinbey'de Okuma - Yazma Öğrenen Kursiyerlerin Hayatı Kolaylaştı 2 izlenme - 4 ay önce Şahinbey'de okuma - yazma öğrenen kursiyerlerin hayatı kolaylaştıGAZİANTEP - Şahinbey Belediyesi Yaşar Torun Gençlik Merkezi'nde okuma yazma kursuna gelen kursiyerler aldıkları eğitimle yaşamlarının değiştiğini ifade ettiler.