Hoşgeldiniz!

şahine

Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 01:29
Gereksiz Aşırı Özgüvenle İsveç Köftesi Tadımı Yapmak 14.246 izlenme - 1 yıl önce Başrolde bozkırın isli ter kokusuyla masaya kuru-pilav yemeye oturmuş bir tır şoförünün küçülmüş versiyonu yer alıyor. Kaba iç anadolu aksanıyla, Avrupa'nın en elit ülkelerinden biri olan İsveç'in köftesini tanıtması da tabi ki bir ironi unsuru.
modifiye bir şahine sizce ne kadar gider 06:08
modifiye bir şahine sizce ne kadar gider 18.164 izlenme - 8 yıl önce modifiye bir şahine sizce ne kadar gider
modifiye bir şahine sizce ne kadar gider 06:08
modifiye bir şahine sizce ne kadar gider 4.908 izlenme - 8 yıl önce modifiye bir şahine sizce ne kadar gider
Şahin Oyle Yakılmaz Boyle Yakılır :) 00:22
Şahin Oyle Yakılmaz Boyle Yakılır :) 1.636 izlenme - 9 yıl önce turkishpop
gelde gülme şahine 00:49
gelde gülme şahine 395 izlenme - 6 yıl önce gelde gülme şahine
Tüketici Kredisiyle Hayalindeki Filmini Çekti 01:06
Tüketici Kredisiyle Hayalindeki Filmini Çekti 148 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim görevlisi Şahine Hatipoğlu, yıllarca hayalini kurduğu toplumsal şiddet konulu filmi çekebilmek için 60 bin TL tüketici kredisi kullandı. Hatipoğlu, gösterime hazır olan film için gelecek teklifleri bekliyor. ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü öğretim görevlisi Şahine Hatipoğlu, toplumsal şiddeti konu alan ’Dantel Söküğü’ isimli 107 dakikalık film çekti. Ancak bunu gerçekleştirebilmek için filmlere konu olacak bir yol izlemek zorunda kaldı. Yıllarca hayalini kurduğu filmi beyaz perdeye taşıyabilmek için yeterli bütçesi olmayınca bir bankadan tüketici kredisi kullandı. Film çekimleri devam ederken parası bitince iki kez daha kredi çekti. Toplamda 60 bin lira tüketici kredisi kullanarak filmi tamamladı.
tbmm başkanı şahin'e köyün sıkıntılarını şiirle anlattı 06:19
tbmm başkanı şahin'e köyün sıkıntılarını şiirle anlattı 156 izlenme - 7 yıl önce antalya cihan - türkiye büyük millet meclisi tbmm başkanı mehmet ali şahin cep telefonu çekmeyen köye baz istasyonu kurulması için turkcell genel müdürü süreyya ciliv'i arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını istedi. ciliv de en kısa sürede baz istasyonun kurulacağını belirtti. şahin köyünün sıkıntılarını şiirle anlatan kadının isteği üzerine sorunların çözümü için destek olacağını söyledi.
mc_rang by wolkican üfbe şahine bak 02:35
mc_rang by wolkican üfbe şahine bak 72 izlenme - 6 yıl önce
Şahin Özel Şarkı 01:29
Şahin Özel Şarkı 1 izlenme - 1 yıl önce Şahine Özel Şarkı abone olursanız sevinirim Abone Olanlar Teşekürler Şahin Özel Şarkı. İyi Dinlemeler 1 dakika 29 saniye :) :)