Hoşgeldiniz!

sahte doktor

Kuklagiller 07:18
Kuklagiller 11.076 izlenme - 5 yıl önce Kuklagiller Bu Bölümünde Organ Mafyasını Çökertiyor
Dr. Ömer Coşkun - Kanal C Reklamı 01:05
Dr. Ömer Coşkun - Kanal C Reklamı 2.348 izlenme - 3 yıl önce Aslen Adanalı olan Ömer Coşkun nedense Kanal Adana tarzı bir isim yerine soyadı baş harfinin yer aldığı Kanal C hakkında otomobiliyle reklam yapıyor.. Anlayamayanlar uğraşmasın lütfen..
Niğde Sahte Doktor Hastane Odasında Hamile Kadını Taciz Etti 00:44
Niğde Sahte Doktor Hastane Odasında Hamile Kadını Taciz Etti 266 izlenme - 1 yıl önce niğdede sahte doktor odasına aldığını hamile kadına cinsel istismarda bulunarak reizllikte bir kademe daha atlıyor kesinlikle en büyük cezayı almalı ...
İstanbul'da 11 Ay Hastanede Çalışan Sahte Doktor 02:13
İstanbul'da 11 Ay Hastanede Çalışan Sahte Doktor 157 izlenme - 3 yıl önce İddaalara göre birde kalp ameliyatına girmiş. Şaşırıyormuyuz? Tabiki hayır. Çünkü artık türkiyede imkansız diye bir şey kalmadı. Canı doktorluk isteyen doktor, cumhurbaşkanı olmak isteyen cumhurbaşkanı falan oluyor. ilginç...
Niğde Sahte Doktor Hastane Odasında Hamile Kadını Taciz Etti 00:43
Niğde Sahte Doktor Hastane Odasında Hamile Kadını Taciz Etti 89 izlenme - 2 yıl önce Niğde Devlet Hastanesi 'Riskli Gebelik Servisi'nde yatan hamile D.Y., kendini doktor olarak tanıtan 34 yaşındaki Mustafa S.'nin tacizine uğradı.
Sahte Estetikçinin İnşaat Silikonu Enjekte Etmesi 04:26
Sahte Estetikçinin İnşaat Silikonu Enjekte Etmesi 14 izlenme - 6 ay önce Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan sahte estetikçiye dudaklarına silikon yaptıran Gülle Sel, "Dudaklarımda inşaat silikonu varmış bunu acı bir şekilde öğrendim ameliyat olmam gerekiyor" demiş.