Hoşgeldiniz!

Sahte Peygamber

vahiy geliyor 00:48
vahiy geliyor 4.079 izlenme - 7 yıl önce ali iskender mihr - nam-ı diğer sahte peygamber
 Tüfekle Vurulan Genç: Beni Sahte Peygamber Vurdu  01:23
Tüfekle Vurulan Genç: Beni Sahte Peygamber Vurdu 121 izlenme - 1 yıl önce Kayseri'de, av tüfeğiyle vurularak hastaneye kaldırılan Bülent Görkem, ambulanstan indirildiği sırada, ''Beni sahte peygamber Metin Adak vurdu'' dedi. Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde husumetli olduğu şahıs tarafından av tüfeğiyle vurulan Bülent Görkem, ambulanstan indirilirken, ''Beni sahte peygamber Metin Adak vurdu'' dedi. ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR İHBAR ETTİ İddiaya göre 51 yaşındaki Metin Adak, bir dava nedeniyle aralarında husumet bulunan 19 yaşındaki Bülent Görkem'i av tüfeğiyle sol bacağından yaraladı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 ekipleri gönderildi. ''SAHTE PEYGAMBER BENİ VURDU'' Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırdı. Yaralı Görkem ambulansta indirildiği sırada, ''Sahte peygamber Metin Adak beni vurdu. Sonunu düşünsün.'' ifadelerini kullandı. Olayın zanlısı Metin Adak da Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak, gözaltına alındı.
Azerbaycan'ın Sahte Peygamberleri 03:08
Azerbaycan'ın Sahte Peygamberleri 179 izlenme - 3 yıl önce Azerbaycan'da peygamber olduğunu iddia eden kişi, kendisine inananlardan para topluyor. Kendisine bazı bölgelerde para toplayan kişilerin de peygamber olduğunu söylüyor. Resul olduğunu iddia eden kişi videodaki tartışmada bunu ispatlamaya çalışıyor. Toplantıya yanında getirdiği 13 kişinin hepsini bu da "Resul .....aleyhisselam" diyerek tanıtıyor. Para toplamak için tayin ettiği müdürlere "halife" diyorlar. Müritlerin arasında para toplama ve yönetme konusunda yetenekli olanların resul olduğunu söylüyorlar. Bu da daha etraflıca bir video; http://youtu.be/8Hvd_wxcs9U
Sahte Peygamberler, Başbakan Cemaate Yüklendi 01:51
Sahte Peygamberler, Başbakan Cemaate Yüklendi 176 izlenme - 4 yıl önce Sahte Peygamberler, Başbakan Cemaate Yüklendi
Erdoğan: 'Geziciler, Fikri Olmayandır' 01:32
Erdoğan: 'Geziciler, Fikri Olmayandır' 76 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Fetih Ruhu, Fatih ve Gençlik” konulu kompozisyon yarışması ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Geziciler, fikri olmayandır” dedi.
Başbakan Erdoğan: 'Üç Dönem Kuralıyla Makamları Gençlere Devrediyoruz' 01:59
Başbakan Erdoğan: 'Üç Dönem Kuralıyla Makamları Gençlere Devrediyoruz' 29 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan: 'Siyasette üç dönem kuralıyla makamları gençlere devrediyoruz' dedi.
Mhp: Başbakan Çok Acımasız, Vahşi, Kalleş Psikolojik Harekatına Devam Etmekte 00:44
Mhp: Başbakan Çok Acımasız, Vahşi, Kalleş Psikolojik Harekatına Devam Etmekte 9 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Başbakan milletimize karşı 30 Mart seçimleri öncesinde başlattığı çok acımasız, çok vahşi, çok kalleş psikolojik harekâtına devam etmektedir.