Hoşgeldiniz!

sahte polis

Adana'nın Yeni Fenomeni Sahte Polis ve İlginç Savunması 00:51
Adana'nın Yeni Fenomeni Sahte Polis ve İlginç Savunması 5.890 izlenme - 1 yıl önce Edinilen bilgiye göre, olay Sarıçam ilçesine bağlı Şahintepe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Durmuş İ.'nin telefonu çaldı. İ. telefonunu açtığında karşıdaki kişiler polis olduğunu söyleyip bir kuyumcuda soygun olduğunu, altın ve para çalındığını belirterek, "Sizin kimliğiniz de bu kuyumcuda bulundu. Hırsızlık olayını sizin yaptığınız düşünülüyor. Biz polisiz gizli bir operasyon yürütüyoruz sizin hırsız olmadığınızı biliyoruz ancak bunu kanıtlamamız için evdeki altın ve paraları bize getirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde cezaevine girersiniz" dedi. Bunun üzerine korkan Durmuş İ., sahte polislerin verdiği adrese evdeki 5 bin lira değerindeki altın ve 5 bin lira parayı getirdi. Şahıslar taksiyle geldiği adreste parayı alıp ayrıldı. Bir süre sonra Durmuş İ., soruşturmanın sonucunu öğrenmek için kendisini arayanlar ile görüşmek istedi. Ancak aradığı numaranın kullanılmadığını öğrenen Durmuş İ. şüphelenerek polise başvurdu. Olayla ilgili inceleme başlatan polis, yaptığı araştırmada zanlıların Aşit O. (26) ile Kadir E. (25) olduğunu belirledi. Evlerine yapılan baskında gözaltına alınan 2 kişi, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılar basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini görünce gülmeye başladı. Basın mensuplarının "Neden gülüyorsunuz" diye sorması üzerine, "Suçumuz yok ondan gülüyoruz, ifademiz var ondan alındık. Hayata gıcıklık olsun diye bir kez olsun gülümse sen boş ver" diye cevap verdi.
Sahte Polis 00:13
Sahte Polis 611 izlenme - 2 yıl önce Sahte Polis Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefermedya
Polisim Dedi, Gerçek Polislere Kısa Sürede Yakalandı 01:09
Polisim Dedi, Gerçek Polislere Kısa Sürede Yakalandı 1 izlenme - 18 saat önce Polisim dedi, gerçek polislere kısa sürede yakalandıDENİZLİ - Denizli'de kendisini polis olarak tanıtarak bir vatandaştan 4 bilezik alarak kayıplara karışan şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalandı.
17 Yaşındaki Sahte Polis Silah Çekip Gasp Yaptı 01:04
17 Yaşındaki Sahte Polis Silah Çekip Gasp Yaptı 6 izlenme - 1 hafta önce 17 yaşındaki sahte polis silah çekip gasp yaptıSAMSUN - Samsun'da 17 yaşındaki genç, internetten telefonlarını bularak aradığı travesti ve eskort kadın ile fuhuş yapmak için anlaşıp adresine giderek polis rozeti gösterip silah çekerek cep telefonlarını ve kimliklerini gasp etti.
Maltepe'de Sahte Polis Tesadüfen Yakalandı 01:01
Maltepe'de Sahte Polis Tesadüfen Yakalandı 80 izlenme - 1 yıl önce Maltepe'de uygulama yapan polisler, şüpheli gördüğü bir otomobilde yaptığı inceleme pompalı tüfek, tabanca, sivil polis yeleği, telsiz ve kelepçe ele geçirdi.
Adana'da Sahte Polis Yaşlı Kadını Dolandırmaya Çalışırken Yakalandı 01:05
Adana'da Sahte Polis Yaşlı Kadını Dolandırmaya Çalışırken Yakalandı 7 izlenme - 2 ay önce Adana'da sahte polis yaşlı kadını dolandırmaya çalışırken yakalandıADANA - Adana'da kendisini polis olarak tanıtıp, yaşlı bir kadından 60 bin lira almaya çalışan dolandırıcı polis tarafından yakalanıp adliyeye sevk edildi.
Sahte Polis Yakalanınca Gerçek Polisi Isırıp Kaçmaya Çalıştı 01:09
Sahte Polis Yakalanınca Gerçek Polisi Isırıp Kaçmaya Çalıştı 4 izlenme - 2 ay önce Sahte polis yakalanınca gerçek polisi ısırıp kaçmaya çalıştı Adana'da kendisini polis olarak tanıtıp 7 kişiyi 300 bin lira dolandırdığı iddiası ile aranan zanlının, yakalandığı sırada polisin bileğini ısırıp kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı ADANA - Adana'da kendisini polis olarak tanıtıp 7 kişiyi...
Genç Kadını Ağlatan Sahte Polislerden Biri Yakalandı 03:16
Genç Kadını Ağlatan Sahte Polislerden Biri Yakalandı 4 izlenme - 2 ay önce Genç kadını ağlatan sahte polislerden biri yakalandı Adana'da eşinin gözaltında olduğunu söyleyen sahte polislere inanıp küpesini bozdurarak 2 bin 900 lira parayı yatırdıktan sonra gerçekleri öğrenip gözyaşlarına boğulan Saniye İpek'in parayı yatırdığı hesap sahibi yakalandı Zanlı...
Kayseri -  Yine 01:26
Kayseri - Yine "Sahte Polis" Numarası 26 izlenme - 1 yıl önce Kayseri'de telefonla aradığı 47 yaşındaki kadına kendini 'polis' olarak tanıtıp, 50 bin lira para isteyen 19 yaşındaki M.F.N., parayı almaya gelince suçüstü yakalandı.
87 Bin Lirayı Camdan Alırken Yakalanan Sahte Polisler Tahsilata Gelmiş 02:56
87 Bin Lirayı Camdan Alırken Yakalanan Sahte Polisler Tahsilata Gelmiş 1 izlenme - 2 ay önce 87 bin lirayı camdan alırken yakalanan sahte polisler tahsilata gelmişBURSA - Bursa'da, FETÖ yalanıyla yaşlı çiftin 87 bin lirasını camdan teslim alırken, mahalleye pusu kuran polisler tarafından yakalanan 2 şüpheli arkadaşlarının alacağını tahsil etmeye geldiklerini söyledi.
Kendisini Polis Gibi Tanıtıp Dolandırmak İstedi Ama... 00:10
Kendisini Polis Gibi Tanıtıp Dolandırmak İstedi Ama... 7 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da, kendisini polis gibi tanıtarak, Muazzez Ersoy'un oğlu olduğunu zannettiği asistanını telefonla arayıp 100 bin lira dolandırmak isteyen kişi suçüstü yakalandı.
Sahte Polisin Hesabına İkinci Kez Para Yatırırken Son Anda Engellendi 02:19
Sahte Polisin Hesabına İkinci Kez Para Yatırırken Son Anda Engellendi 1 izlenme - 5 ay önce Adana'da telefon dolandırıcılarının hesabına 8 bin 100 lira havale eden adam, ikinci kez havale göndermek için gittiği PTT şubesinde güvenlik görevlisinin dikkati sayesinde engellendi.