Hoşgeldiniz!

Sahte Polis Videoları İzle

Adana'nın Yeni Fenomeni Sahte Polis ve İlginç Savunması 00:51
Adana'nın Yeni Fenomeni Sahte Polis ve İlginç Savunması 5.838 izlenme - 11 ay önce Edinilen bilgiye göre, olay Sarıçam ilçesine bağlı Şahintepe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Durmuş İ.'nin telefonu çaldı. İ. telefonunu açtığında karşıdaki kişiler polis olduğunu söyleyip bir kuyumcuda soygun olduğunu, altın ve para çalındığını belirterek, "Sizin kimliğiniz de bu kuyumcuda bulundu. Hırsızlık olayını sizin yaptığınız düşünülüyor. Biz polisiz gizli bir operasyon yürütüyoruz sizin hırsız olmadığınızı biliyoruz ancak bunu kanıtlamamız için evdeki altın ve paraları bize getirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde cezaevine girersiniz" dedi. Bunun üzerine korkan Durmuş İ., sahte polislerin verdiği adrese evdeki 5 bin lira değerindeki altın ve 5 bin lira parayı getirdi. Şahıslar taksiyle geldiği adreste parayı alıp ayrıldı. Bir süre sonra Durmuş İ., soruşturmanın sonucunu öğrenmek için kendisini arayanlar ile görüşmek istedi. Ancak aradığı numaranın kullanılmadığını öğrenen Durmuş İ. şüphelenerek polise başvurdu. Olayla ilgili inceleme başlatan polis, yaptığı araştırmada zanlıların Aşit O. (26) ile Kadir E. (25) olduğunu belirledi. Evlerine yapılan baskında gözaltına alınan 2 kişi, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılar basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini görünce gülmeye başladı. Basın mensuplarının "Neden gülüyorsunuz" diye sorması üzerine, "Suçumuz yok ondan gülüyoruz, ifademiz var ondan alındık. Hayata gıcıklık olsun diye bir kez olsun gülümse sen boş ver" diye cevap verdi.
Sahte Polis 00:13
Sahte Polis 610 izlenme - 2 yıl önce Sahte Polis Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefermedya
Maltepe'de Sahte Polis Tesadüfen Yakalandı 01:01
Maltepe'de Sahte Polis Tesadüfen Yakalandı 75 izlenme - 1 yıl önce Maltepe'de uygulama yapan polisler, şüpheli gördüğü bir otomobilde yaptığı inceleme pompalı tüfek, tabanca, sivil polis yeleği, telsiz ve kelepçe ele geçirdi.
Kayseri -  Yine 01:26
Kayseri - Yine "Sahte Polis" Numarası 22 izlenme - 11 ay önce Kayseri'de telefonla aradığı 47 yaşındaki kadına kendini 'polis' olarak tanıtıp, 50 bin lira para isteyen 19 yaşındaki M.F.N., parayı almaya gelince suçüstü yakalandı.
Sahte Polisin Hesabına İkinci Kez Para Yatırırken Son Anda Engellendi 02:19
Sahte Polisin Hesabına İkinci Kez Para Yatırırken Son Anda Engellendi 1 izlenme - 2 ay önce Adana'da telefon dolandırıcılarının hesabına 8 bin 100 lira havale eden adam, ikinci kez havale göndermek için gittiği PTT şubesinde güvenlik görevlisinin dikkati sayesinde engellendi.
Kendisini Polis Gibi Tanıtıp Dolandırmak İstedi Ama... 00:10
Kendisini Polis Gibi Tanıtıp Dolandırmak İstedi Ama... 7 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da, kendisini polis gibi tanıtarak, Muazzez Ersoy'un oğlu olduğunu zannettiği asistanını telefonla arayıp 100 bin lira dolandırmak isteyen kişi suçüstü yakalandı.
Adana'da Sahte Polis Gerçeğinden Kaçamadı! 01:23
Adana'da Sahte Polis Gerçeğinden Kaçamadı! 5 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Adana'da Sahte Polis Gerçeğinden Kaçamadı!