Hoşgeldiniz!

sahtekarlık

Dünyanın En Salak Sahtekarı  00:48
Dünyanın En Salak Sahtekarı 5.089 izlenme - 9 ay önce İngiltere'de meydan gelen olayda iki sahtekar kişi bir kadının oyuna getiriyim derken çuvallanmanın ötesinde çuvallıyolar
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 01:58
Aşırı Sahtekarlık İçeren Altınlı Lokum Kurası 6.037 izlenme - 2 yıl önce Adamlar bu küçücük oyunda bile bin türlü hile dalavere numara yapıyorlar toplam 1000 tl civarı ödülü bile kendi adamlarına peşkeş çekiyor. Kimbilir başka ne haltlar yiyorlar allah bin belalarını versin.
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 10.680 izlenme - 3 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
TRT ve TUİK'den Türk Halkına, İsviçre Muamelesi! 01:51
TRT ve TUİK'den Türk Halkına, İsviçre Muamelesi! 3.952 izlenme - 1 yıl önce Bu ülkede yaşayan ve duyarlı olan her birey enflasyonu yüzde 20-30 arası ifade ederken TUİK e göre nasıl oluyorsa yüzde 7 yi geçmiyor,hatta geriliyor halkımızın diğer bir kesimine göre de karnıbahar fiyatı iyi olduğundan kıymalı yemeği ve beşamel soslu yemeği tercih ediliyor.Diğer ürünler sudan ucuz,her şey bedava.Pazarda fiyatlar çok yüz güldürüyor,mutluyuz ama nasıl mutluyuz geberiyoruz mutluluktan.Saklayın bu videoları gelecekte çok eğlenecekler...
Damacana Su Sahtekarlığı 01:05
Damacana Su Sahtekarlığı 401 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da kaydedildiği söylenen görüntülerde, damacanaları musluk suyuyla doldurup orijinal gibi satışa hazırlayan elemanları izliyoruz efendim.
Cep Telefonlu Sağır Dilsiz Dilenci 03:51
Cep Telefonlu Sağır Dilsiz Dilenci 1.935 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu belirteyim sağır ve dilsiz bir insan cep telefonu kullanabilir mesajlala iletişim kurabiliyor okuma yazma bilirse tanıdığım brisi olduğu için belirtmek istedim ama bu olay farklı, bildiğiniz sahtekarlık. Şimdi haberi olduğu gibi kopyala yapıştır yapıyorum. Antalya'nın Alanya'nın ilçesinde Zabıta ekipleri tarafından yapılan çalışmada dilenirken yakalanan ve belediyeye getirilen kimliği belirsiz iki kişi, üzerlerinden cep telefonu çıkınca zabıta görevlilerinin dikkatini çekiyor. Durumlarından şüphelenen ve dilencileri sorgulamaya çalışan zabıta görevlisi sonunda amacına ulaşıyor. Boynunda sağır ve dilsiz yazan dilenci, zabıtanın ısrarlarına dayanamıyor ve tabiri yerindeyse bülbül gibi şakımaya başlıyor. Zabıta müdürü dilencilere nasihatler yaparken, onlar bu işin inceliklerini anlatıp, "Sen ceza makbuzu yazsan kaç yazar. Çıkınca yırtar yeniden bu işe devam ederiz" diye karşılık verdi. İki sahtekarın üzerinden çıkan bozuk paralara el konulup haklarında yasal işlem yapıldı.
Kaza Süsü Verip Para Koparmaya Çalışmak! - İngiltere 00:48
Kaza Süsü Verip Para Koparmaya Çalışmak! - İngiltere 398 izlenme - 9 ay önce İngiltere'de iki gerzek, kadın sürücüyü kaza oyununa getirmek isterken kadının aracın içinde kamera olduğunu görüntülerin kayıta alındığını ve durumu polise bildireceğini söylemesi üzerine topukladılar efendim. Böyle plansız sahtekarlıklar ingiltere olağan şeylerden.
Kadir İnanır'la Jetpa Konutları Reklamı (1994) 01:40
Kadir İnanır'la Jetpa Konutları Reklamı (1994) 1.003 izlenme - 3 yıl önce Jet Fadıl abimiz ortaya çıktığı üzere son enayi avından yani son projesinden topladığı 1 milyar lirayla gene kayıplara karıştı onun bu başarısı hatırına efsanenin başladığı zamanlara kadir inanırla çekilmiş buram buram sahtekarlık kokan jetpa konutları reklamını izleyelim..
Activex Sıvı Sabundaki Hile 01:21
Activex Sıvı Sabundaki Hile 1.248 izlenme - 3 yıl önce İyi pazarlar activex sıvı sabunda bulunan hileyi izleyiniz, izletiniz. Arkadaşın ses tonu biraz gıcık, ancak anlattıkları ciddi ve önemli.
tuna tabu-satilik aŞkinin fİyati ne(by yiğit) 02:18
tuna tabu-satilik aŞkinin fİyati ne(by yiğit) 1.200 izlenme - 9 yıl önce süper Şarkiii
Öğrenciye Zorla Poşu Takıp Fişleme Yapan Polis 01:00
Öğrenciye Zorla Poşu Takıp Fişleme Yapan Polis 514 izlenme - 3 yıl önce Evet 1 mayıs kutlamalarında polisin kolpadan hareketleri olay çıkartmaları zorla poşu takıp fişlemeleri bend emiyorum haber öyle diyo
Cep Telefonu Yerine Lastik Tamir Seti Gelmesi 01:21
Cep Telefonu Yerine Lastik Tamir Seti Gelmesi 251 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanı nasıl olurda hala özellikle 7/24 halay çekilen kanalda satılan bal,cep telefonu,halı,krem tarzı şeylere inanırda para verir anlamıyorum.
Aya Ayak Basıldı mı (Bölüm 1) 14:36
Aya Ayak Basıldı mı (Bölüm 1) 330 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin böyle büyük bir sahtekârlık yapması için ortaya konan nedenler şunlardır: 1. Uzay Yarışı: ABD, Sovyetler ile büyük bir prestij yarışına girmişti ve kaybetmemesi gerekiyordu. Sahtekârlık teorisyenlerine göre ABD'nin aya gerçekten gitmesi, bu sahtekârlığı düzenlemekten daha pahalı ve riskliydi. Sahtekârlık sayesinde ABD ucuz bir zafer kazanmış oluyordu. Buna cevap olarak, yine Uzay Yarışı nedeniyle ABD'nin böyle bir sahtekârlık yapmasının daha riskli olduğu, ABD'nin rakibi Sovyetler Birliği'nin elindeki geniş imkânlarla bu sahtekârlığı ortaya çıkartarak bir propaganda zaferi kazanması riskinin büyük olduğu, tüm dünya medyasını ve Sovyetler'in gözü önünde inandırıcı sahtekârlık yapmanın maliyetinin çok yüksek olduğu belirtilmiştir. Sovyetler Birliği, ABD'nin Ay'a ayak bastığının doğru olmadığını asla öne sürmemiştir. Ancak Sovyetler, Apollo Projesi'nin başarıyla Ay'a insan göndermesinden sonra kendi Ay projelerinin varlığını inkâr etmiş, asla Ay'a insan göndermeyi hedeflemediklerini öne sürmüşlerdir. 2. Gündem: Böyle bir nedenin varlığını iddia edenlere göre, o günlerde ABD gündemde olan Vietnam Savaşı'nı gündemden düşürmek istiyordu. Savaşı bir süreliğine unutturmak için ABD'nin karşısındaki diğer süper güç olan SSCB'nin uzay başarılarını geride bırakarak dünya gündemini değiştirmeyi amaçladılar. Ancak bu durum, sadece iddia edilen sahtekârlık için değil, tarihsel olarak gerçek olan Apollo Projesi için de bir nedendir. Apollo Projesi'nin başarısı, sadece Vietnam Savaşı değil, o dönemde ABD hükümeti aleyhine oluşabilecek tüm hususları gündemde geri plana itmek için Soğuk Savaş koşulları altında bir propaganda aracı olarak kullanılmıştır. 3. Para: Apollo tasarısına aktarılan para, tasarının başındakiler tarafından alıkonmuş, artan küçük miktarla sahtekârlık yapılmış olabilir. Bu denli geniş çaplı olduğu iddia edilen bir sahtekârlığın küçük bir bedelle yapılması mümkün değildir 4. Risk: Apollo tasarısı o kadar riskliydi ki, gerçekten denenseydi o dönemin teknolojisiyle başarısız olma ihtimali yüksekti. Bu nedenle yöneticileri sahtekârlık yapma gereği duydular.
İhtiyar 00:10
İhtiyar 527 izlenme - 10 yıl önce ilgiinç olay yakalanan görüntüler bazı şeylerin yaşanmadığı görüntüden başka bişey olmadığını açıklıo
Metin2 00:25
Metin2 297 izlenme - 8 yıl önce
Her Derde Deva Gıda Takviyesi (Yersen) 14:59
Her Derde Deva Gıda Takviyesi (Yersen) 124 izlenme - 2 yıl önce gün geçmiyor ki yeni bir sözde gıda takviyesi zımbırtısı piyasaya çıkmasın. daha önce zayıflatıcı gıda takviyesi adı altında satılan haplardan kullanan genç bir kız hayatını kaybetmişti, damar açıcı gıda takviyesi diye satılan haplar yüzünden bir adamın tüm damarlarında tıkanmalar oluşmuştu. bütün bunlara rağmen sağlık bakanlığı enik gibi çoğalan bu sahtekarlara hala müdahale etmiş değil.
RTE'nin Elini Öpmeye Çalışan Hukuk Fakültesi Dekanı 00:49
RTE'nin Elini Öpmeye Çalışan Hukuk Fakültesi Dekanı 135 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Temel Bilimleri Binası açılış töreninde üniversite Hukuk Fakültesi Bölümünün Fahri Doktora Diploması taktim edildi. YBÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uşan, Erdoğan'ın elini öpmek için harekete geçti ancak Erdoğan elini öptürmedi.
Kendini Yere Atmakta Çığır Açmak 00:44
Kendini Yere Atmakta Çığır Açmak 71 izlenme - 3 yıl önce Manta ile LDU Loja arasında oynanan Ekvador 1. Lig maçında Manta forması giyen Miller Castillo rakip ceza sahası içinde kendini yere bıraktı ve takımına penaltı kazandırdı. (sahsi görüsüm sanki sol ayaga darbe var gibi kalecide kendi oyuncusunu neredeyse dövecek ee neden böyle baslik attin derseniz medyaya yansimasi böyle)
Ecomag Kireç Önleyici Tasarruflu Yıkama Topu - Reklam 01:44
Ecomag Kireç Önleyici Tasarruflu Yıkama Topu - Reklam 98 izlenme - 3 yıl önce Bir kaç sene önce reklamı televizyonlarda çokça reklamı çıktı, pek çok arkadaşım da bundan aldı. Şimdi neden piyasada yok? Üretici sahtekarlar voliyi vurdu da ondan.
Fast Food Restoranında İnanılmaz Sahtekarlık   00:23
Fast Food Restoranında İnanılmaz Sahtekarlık 13 izlenme - 5 ay önce Amerika Birleşik Devletleri'nde bir fast foot restoranında çekilen görüntüler, müşterilere verilen farklı boylardaki bardaklarda yapılan sahtekarlığı gözler önüne serdi. Görüntülerde üç farklı boydaki bardağı dolduran kişinin aynı miktarda sıvıyı sırasıyla orta boy ve sonra da büyük boy bardağa döktüğü görülüyor. Durumu skandar yapan olay da bundan sonra ortaya çıkıyor. Çünkü aynı miktardaki sıvı en büyük bardağa döküldüğünde bile bardağı tamamen doldurduğu görülüyor
Hz. Mehdi (as)'ın en büyük düşmanları ehli sünnet alimi görünümlü sahtekar hocalar olacaktır. 11:40
Hz. Mehdi (as)'ın en büyük düşmanları ehli sünnet alimi görünümlü sahtekar hocalar olacaktır. 68 izlenme - 3 yıl önce ADNAN OKTAR: Tabii Mehdiyeti Cenab-ı Allah murat ettiğinde, sessiz sedasız o engelleri kaldırıyor. Ve sessiz sedasız ilerliyor. Mehdiyet’in ilerlemesi çok yavaştır. Böyle saatin akrep yelkovanı gibi. Çok yavaş olduğu için, pek sezilmez. Birde Hz. Mehdi (a.s) yetmiş perdeyle kapatılmış bir insan. Fark edemezler. Delalette görecekleri için hiç anlayamazlar. Çünkü Hz. Mehdi (a.s)’ın perdesi o. O zamanki müşrikler, ehli delalet, gelenekçi Ortodoks Müslümanlar “bu bizim dinimizi mahvetti” diyorlar. “Dinimizi değiştirdi, yani dini yok etti” diyor. “Bu bir dinsiz” diyorlar. “Bir zındık, din karşıtı” diyorlar. Hatta İmam-ı Rabbani Mektubat’ın da diyor; “Şehrin (Medine’nin, büyük şehrin) büyük bilinen ünlü olan âlimi çıkar ‘bu adam bizim dinimiz mahvetti’ der” diyor. “Onu din karşıtı olarak tanıtır” diyor. İslam karşıtı olarak. Birçok insan öyle bileceği için o, Hz. Mehdi (a.s)’ın perdesi olacaktır, kapatacaktır Hz. Mehdi (a.s)’ı. Deccaliyet 40 sürüyor, deccaliyetle çatışma. Dolayısıyla Mehdiyet’in mücadelesi 40 yıl. Yani ana blok mücadele. Yenme tabi bu beyinlerde olan, fikirlerde olan bir yenme olmuş oluyor. Sonra dünya hâkimiyeti aşaması var. Ki, o Hz. Mehdi (a.s)’ın yaşlılığına gelen bir dönem, “9 veyahut 7 yıldır” diyor Peygamberimiz (s.a.v), dünya hâkimiyeti. Sırf dünyaya o süsü göstertmek, güzelliği göstermek için. Dünyanın amacını bilmediği için insanlar, dünyayı böyle çek, senet döndürülür. Araba alırsın araba yarışı yaparsın, eğlenirsin. “Biz” diyor Cenab-ı Allah, “oyun ve oyalanma yeri yapmadık” diyor “dünyayı” diyor. “Eğer bir ‘oyun ve oyalanma’ edinmek isteseydik, bunu, Kendi Katımızdan edinirdik” (Enbiya, 16-17) Ama amacımız sizin eğlenmeniz değil” diyor Allah. “Oyun eğlence yeri değil orası” diyor “orası imtihan yeri” diyor. Dolayısıyla, imtihanın gereği oluyor.   OKTAR BABUNA: Hadiste Hocam, Peygamberimiz (s.a.v.); “Önce insanlar koyunların çobandan kaçtığı gibi, Mehdi (a.s)’dan kaçacaklar. Sonra başka ıslah edici bulamayınca insanlar ona koşacaklar” diyor, inşaAllah. ADNAN OKTAR: Evet, “İlk başta kaçarlar” diyor. İmam-ı Rabbani diyor ki; “İşittiğimize göre Hz Mehdi (a.s) hüküm sürdüğü zaman” diyor İmam-ı Rabbani Mektubat’ında, “dini yayarken ve sünneti dirilirken” sünnetten kasıt, Kuran’a tabiiyet. Çünkü Hz Ayşe (r.a)’a soruyorlar, “Peygamber(s.a.v.)’in sünnetini bize söyle” diyorlar “Kuran’dır” diyor. “Bidat işlemeye alışmış olan” uydurma ve hurafelerle yaşamaya alışmış olan “hurafeci sahtekar bir Hoca Medine’deki” yani büyükşehirdeki sahtekar bir Âlim. “Bidati güzel sandığı” uydurma ve hurafeleri güzel sandığı “ibadet olarak yaptığı için.” Bu, Allah’ın emri, Peygamber (s.a.v.)’in emri, Peygamber (s.a.v.)’in sünneti diye o hurafeleri yaşadığı için “Hz. Mehdi (a.s)’ın emirlerine şaşarak” yani onun anlatımına, tebliğine şaşarak “bu adam bizim dinimizi yok etti, dinimizi öldürdü diyecektir” diyor. İmamı Rabbani 255’inci mektubunda. Belki bu sahtekâr Hoca, İmamı Rabbani’nin bu Mektubat’ını da okuyacak, belki herkese de anlatacak. Ama buna rağmen bunu yapacak. Ve Hz. Mehdi (a.s)’ı dinsizlikle itham edecek, zındıklıkla hitam edecek, kendini de ehl-i sünnetin, Fırka-i Naciye’nin en önde geleni olarak göstertecek belki. Böyle azılı sahtekâr. Medine dediği, İstanbul büyük şehir. Azılı bir sahtekâr Hoca’nın çıkacağı hatta diyor “o kişiye tabii olan kişiler” diyor “saçları traşlıdır, başlarında sarık vardır, yetmiş bin kişidirler” kalabalıktırlar diyor. “Taylasanlı (sarıklı) yetmiş bin kişi Mehdi (a.s)’a karşı huruç ederler. Mehdi (a.s)’ın dinsiz olduğunu söylerler, İslam’dan çıktığını söylerler. Ama başlarında da bu sahtekâr Hoca var. Peygamberimiz (s.a.v.) bakmış tarihin akışına, zaman mekân kaldırılmış, o sahtekâr Hoca’yı görmüş. İstanbul’daki o sahtekâr Hoca’yı görmüş, onu söylüyor. “Mehdi (a.s)’a karşı huruç eder” diyor. Belki de bu sahtekâr kendini biliyor da olabilir yani. “Mehdi (a.s)’a karşı mücadele edecek” diyor. “Mehdi (a.s)’ı dinsizlikle, zındıklıkla hitap edecek” diyor. İmam Rabbani söylüyor bunu Mektubat’ın da. Büyük âlimlerden çok fazla bu konuda açıklama var. İBRAHİM TUNCER: Muhyiddin İbn-i Arabi Hazretleri “Onun en büyük düşmanları ehlisünnet âlimlerinin mukallitleri olacak” diyor. ADNAN OKTAR: Ehl-i sünnet âlimlerinin mukallitleri ne demek biliyor musun? Mezhebe uyan herhangi bir sahtekâr âlim görünümünde kişi. Diyor ki mesela “Ben Hanefi Mezhebi’ne uyuyorum, mukallidim” diyor “ve âlimim” diyor. Öyle “mukallit olduğunu söyleyen sahtekâr âlimler, Mehdi (a.s)’ın başına bela olacaklar” diyor, Muhyiddin Arabi Hazretleri, “lakin ondan çekinecekler” diyor “hem de bir şeyleri de umacaklar” diyor para verir, bir şey verir, bir çıkar. Tam sahtekârlıklarını ne kadar mükemmel anlatmış. Böyle yağcı, sahtekâr kafalarını tam anlamış. “Bir şeyler umacaklar” diyor, “fakat hiçbir şey elde edemeyecekler, başarılı olamayacaklar” diyor. Muhyiddin Arabi Hazretleri, bu konuyu çok geniş işlemiş. Yani Hz. Mehdi (a.s)’a karşı böyle sahtekârların huruç edeceği. “Yetmiş bin taylasanlı” bak, açık açık söylüyor, “saçları traşlı” diyor. “Geceli gündüzlü Hz. Mehdi (a.s)’a karşı mücadele verirler” diyor. Bak ne diyor “bidati güzel sandığı ve ibadet olarak yaptığı için” diyor. Dini değiştirmiş, uydurma hadislere uymuş, bir hurafe dini meydana getirmiş o hurafeye de uyuyor. Çok doğru yolda olduğu kanaatinde. “Fırkayı Naciye’yim” diyor “kurtuluşa ermiş kişiyim” diyor. Hâlbuki belanın içine batmış. Allah onu Hz. Mehdi (a.s)’a düşman yaratmış. Yani ne demek bu? Deccal konumunda. Deccal olduğu halde farkında değil. Fırkayı Naciye zannediyor kendini. Ahirette de, ayette diyor ki: “Biz müşriklerden değildik’ demelerinden başka fitneleri olmadı (kalmadı.)” (Enam, 23) diyor Allah. Sürekli bunu diyorlar “biz müşriklerden değildik” diyorlar “ben müşrik değildim” diyor. Halbuki bütün ömrü Mehdiyet’e karşı Mücadeleyle geçmiş. İttihad-ı İslam’ı durdurmaya çalışmış, tam sahtekar, yancı, üçkağıtçı bir âlim ve ona uyan bazı sahtekarlar.  Peygamber (s.a.v)’in zamanın kalkmasıyla onları görmesi de çok büyük mucize. Bak, detay detay, adamların saç tıraşına kadar dikkat etmiş Peygamberimiz (s.a.v), kıyafetleri, hepsini açıklıyor, sarıkları. Yetmiş bin kişiden kasıt çok fazla anlamına geliyor. “Çok kalabalık olacaklar” diyor. Ve Hz. Mehdi (a.s)’a karşı mücadele verecekler” diyor. Hz. Mehdi (a.s) çok küçük sayısı, üç yüz on üç kişi. Bak, sırf yobaz takımı bile yetmiş bin kişinin üstünde, Hz. Mehdi (a.s) ile mücadele eden. Yetmiş binin üstünde yobaza karşı, üç yüz on üç kişilik bir nurani topluluk mücadele veriyor. Hem deccaliyete, hem diğer deccallara, hem Mesih deccala, hem süfyan deccala, hem böyle azılı sahtekâr hocalara, hepsine karşı mücadele veriyor ve hepsinin sonucunda başarılı oluyor. ALTUĞ BERKER: “İlim kılıcından çekinirler” diyor. ADNAN OKTAR: Evet. GÖKALP BARLAN: “Nice küçük topluluk, daha çok olan bir topluluğa Allah’ın izniyle galip gelmiştir.” (Bakara, 249) diyor. ADNAN OKTAR: Cenab-ı Allah, işte gücünü göstermek istiyor. İBRAHİM TUNCER:  “Onun birliği altında hiçbir ordu mağlup edilemez” diyor inşaAllah, Hz. Mehdi (a.s) için. ADNAN OKTAR: Yobazlarda Mehdiyet’e karşı kin, onların kaderinde oluyor, yaratılışında. Yobaz yaratılırken, Mehdiyet düşmanı olarak yaratılıyor. Hâlbuki onun düşmanlığı Mehdiyet’e, Mehdiyet’in makamını yükselmek için özel yapılmış bir sistem. O, sadece Mehdiyet’i yükseltmek için oluşturulmuş bir cehennem adamı. Öyle cehennem adamlarıyla Cenab-ı Allah, Hz. Mehdi (a.s)’ın makamını yükseltiyor. Çünkü adamlar soruyor ahirette “Hz. Mehdi (a.s)’ın üstünlüğü nedir?” diyor. Sırf yetmiş bin tane taylasanlı yobaz takımı var, sırf ona karşı mücadele veren. Dünya sekiz milyar, yedi buçuk milyar Allah’a isyan eden insanla mücadele ediyor. Dünya tarihinde hiç görülmemiş. Peygamberimiz (s.a.v) zamanında, birkaç milyon insan var. Hz. İbrahim (a.s)’ın zamanında birkaç yüz bin insan var. Hz. Süleyman (a.s) zamanında da birkaç milyon insan var. Onların içerisinde en fazla yüz-iki yüz bin müşrik, dinsiz oluyor. Şu an yedi buçuk milyar Allah’ı inkâr eden var. Ve bunlara galip geliyor Hz. Mehdi (a.s). “Hizbu’l galibun” diyor Allah, “Allah hizbi galip olandır”. Hizbullah; Allah hizbi. OKTAR BABUNA: Hocam “Allah’ın varlığında yok olmuştur” diyor Peygamber Efendimiz (s.a.v), Hz. Mehdi (a.s) için, maşaAllah. ADNAN OKTAR: Evet. Resulullah (s.a.v) diyor ki: “Ben miraçta iken, evlatlarımı gördüm” diyor “Hasan, Hüseyin, Ali. Ama aralarında çok müthiş bir ışık vardı” diyor “bir nurlu varlık.” “Cenab-ı Allah’a sordum, bu kimdir dedim” diyor “evlatlarımdan Mehdi’dir dedi” diyor. “Ben onu seviyorum, sizde onu sevin” diyor. “Ona düşman olan, bana düşman olmuş olur” diyor Peygamberimiz (s.a.v.). Yani bu müthiş bir meydan okumak. Bak “Mehdi’ye düşman olan, bana düşman olur” diyor Peygamberimiz (s.a.v.). Onun için vay o yobazların haline ve o müşriklerin haline. Vahiyle söylüyor Peygamberimiz (s.a.v.), “ona düşman olan bana düşman olur” diyor. “Onu seven beni sever” diyor. “Onu sevin ona uyun” diyor. Onun için bak başbakan ne diyor? “Ben, Hz. Mehdi (a.s) talebesiyim” diyor, “sizde Hz. Mehdi (a.s)’a uyun” diyor. Bunu diyen insanın sırtı yere gelmez. Bunu demiyorsa, bir uğursuz bulut etrafını sarar. Bir uğursuzluk elektriği etrafını sarar. OKTAR BABUNA: Siz demiştiniz; “Herkes Hz. Mehdi (a.s) olmak ister. Biz de isteriz. Ben sizin de isterim, başka âlimlerinde isterim, inşaAllah. Kaderde kimse odur, inşaAllah. Hz. Mehdi (a.s)’a iddia değil ispat makamıdır.” ADNAN OKTAR: Hz. Mehdi (a.s) olmayı her Müslüman istesin. Yani mükemmel bir şey. Yani onu suçmuş gibi görmek çok anormal olur. Her Müslüman Mehdi (a.s) olmayı isteyecek. Ama Allah’ın murat ettiği kişi, Hz. Mehdi (a.s)’dır. OKTAR BABUNA: Hatta sizde söylemiştiniz Hocam, hadiste Peygamberimiz (s.a.v.) Mehdiyet’i ve ahir zaman hadislerini en iyi Hz. Mehdi (a.s) anlatacak, inşaAllah. ADNAN OKTAR: İnşaAllah. “Miraç gecesi Allah azze ve celle bana şöyle vahyetti: "Ey Muhammed! Onları görmek ister misin?" "İsterim ya Rabbim" dedim. Şöyle buyurdu: Cenap-ı Allah "Öyleyse biraz ilerle." Biraz ilerleyince Ali bin Ebu Talib'i gördüm. Sonra Hasan, Hüseyn, Ali bin Hüseyn, Muhammed bin Ali, Cafer bin Muhammed, Musa bin Cafer, Ali bin Musa” hep peygamberin torunları, “Muhammed bin Ali, Ali bin Muhammed, Hasan bin Ali ve hüccet - kaim - Muhammed (Hz. Mehdi (as)’ı) gördüm. Mehdi onların içinde parlayan yıldız gibiydi” diyor. Dedim ki: "Ey Rabbim! Kimdir bunlar?" Şöyle buyurdu: "Onlar imamlardır. Bu da Kaim” kıyam edici (Mehdi’)’dir. Helalimi helal edecek, haramımı ise haram edecektir. Düşmanlarımdan da intikam alacaktır” diyor bak Cenab-ı Allah. Benim düşmanlarımdan, deccallardan intikam alacaktır. “Ey Muhammed” diyor Cenab-ı Allah. “Ey Muhammed onu sev” Hz. Mehdi (a.s)’ı sev. “Çünkü Ben onu seviyorum” diyor Cenab-ı Allah. “Onu seveni de seviyorum” diyor Cenab-ı Allah. Şimdi adam, Hz. Mehdi (a.s)’ın aleyhine konuşunca, tahmin etmediği yerden onu bir uğursuzluk bulutu sarıyor. Bir ayağından, bir kafasından, bir bedeninden bela yağmur gibi yağmaya başlıyor. O zannediyor ki, aksilik oldu. Hâlbuki Mehdiyet’e karşı ağzını bozmuş oluyor, o yüzden Allah ağzını parçalıyor, konu bu. Mehdiyet’e karşı güzel tavır alanlarda bakın hep bereket, güzellik, ilerleme, hayır, nuraniyet oluyor. Kim ki mücadele ediyor, Allah aklını alıyor ilk önce. İçini karartıyor, kalbini yakıyor, işlerini sarpa sardırıyor, uğursuzluk bulutunun içine sokup, helak ediyor. http://www.a9.com.tr/izle/198585/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Hz-Mehdi-(as)in-en-buyuk-dusmanlari-ehli-sunnet-alimi-gorunumlu-sahtekar-hocalar-olacaktir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
yalancı sevgilere gelsin 02:18
yalancı sevgilere gelsin 155 izlenme - 9 yıl önce
Telefon Pazarlama Sahtekarlığı 00:06
Telefon Pazarlama Sahtekarlığı 66 izlenme - 4 yıl önce Telefon pazarlama sahtekarlığı
Sahtekarlığın Kralını Yaptı! Kendini Atmanın Da Bir Adabı Var 00:18
Sahtekarlığın Kralını Yaptı! Kendini Atmanın Da Bir Adabı Var 40 izlenme - 2 yıl önce Almanya Bundesliga'da Mainz ile Schalke 04 arasında oynanan maçta kanat oyuncusu Jairo Samperio, Junior Caicara'nın hareketi sonrası kendisini oscarlı oyuncular gibi yere bıraktı ve herkesin diline düştü.
Adnan Oktar Evrim Fikrine Neden Bu Kadar Karşı? (İzleyici Sorusu) 07:03
Adnan Oktar Evrim Fikrine Neden Bu Kadar Karşı? (İzleyici Sorusu) 2 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar’ın 20 Ekim 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/263350/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-evrim-fikrine-neden-bu-kadar-karsi-(Izleyici-sorusu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sahte teoriye sahte fosil- Tiktaalik roseae/ 01:33
Sahte teoriye sahte fosil- Tiktaalik roseae/ "Evrim teorisinin sahte delilleri 2" belgeselinden. 23 izlenme - 2 yıl önce "Evrim teorisinin sahte delilleri 2" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/215226/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Sahte-teoriye-sahte-fosil-Tiktaalik-roseae A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Şafak Sezer - Sihirli Ayna 01:05
Şafak Sezer - Sihirli Ayna 38 izlenme - 3 yıl önce "Şafak Sezer'den; Döneklik, çıkarcılık, adamına göre muamele, yalakalık, yusuf yusuf olmak, sahtekarlık, memleketi sömürmek ve benzeri konular hakkında, kendi filminden bir kareyi izliyoruz."
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 02:16
Dövüş Sanatları Ustasının Farkında Olmadan Oyununu Bozan Sunucu 14 izlenme - 2 yıl önce Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzleyici sorusu: “Fitne nedir, bana bunu bir örnekle anlatabilir misiniz?” 01:49
İzleyici sorusu: “Fitne nedir, bana bunu bir örnekle anlatabilir misiniz?” 1 izlenme - 2 ay önce Sayın Adnan Oktar'ın 13 Şubat 2018 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/271243/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Izleyici-sorusu-“Fitne-nedir-bana-bunu-bir-ornekle-anlatabilir-misiniz” A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Neandertal / 02:30
Neandertal / "Evrim teorisinin sahte delilleri 2" belgeselinden. 16 izlenme - 2 yıl önce "Evrim teorisinin sahte delilleri 2" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/215227/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Neandertal A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo