Hoşgeldiniz!

sailing

Rod Stewart - I Am Sailing 04:08
Rod Stewart - I Am Sailing 6.655 izlenme - 5 yıl önce Rod Steward'dan I Am Sailing Away...
Rod Stewart - Sailing 04:06
Rod Stewart - Sailing 4.108 izlenme - 4 yıl önce Rod Stewart - Sailing
Yelkenli ile Buzda Kaymak 03:29
Yelkenli ile Buzda Kaymak 1.318 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da Gouwzee isimli, (pek bir bilgi bulamadım)haritada bakıldığında bir iç deniz gibi duruyor, kışları donan, üstünde buz sporları ve yelkenli sporları yapılan bir yer. Anakara'nın içinde kalmış, doğusunda bir ada bulunan ve bu adayla anakaranın arasında bir set bulunmakta. Ama diğer yandan setsiz bir tarafla denize bağlı bir yer. Aslında bir iç denizinde içinde kalmış bi denizcik/yer ve bu büyük iç denizi de bi setle Kuzey Denizinden ayırmışlar. Volendam'ın güneyinde gözüküyor Gouwzee. Yanlış olmasın, haritada bakın. Fazla bilgi bulamadım. Kafamda bulanmış vaziyette.
Rod Stewart - Sailing 04:51
Rod Stewart - Sailing 419 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri I am sailing, I am sailing, home again 'cross the sea. I am sailing, stormy waters, to be near you, to be free. I am flying, I am flying, like a bird 'cross the sky. I am flying, passing high clouds, to be with you, to be free. Can you hear me, can you hear me thro' the dark night, far away, I am dying, forever trying, to be with you, who can say. Can you hear me, can you hear me, thro' the dark night far away. I am dying, forever trying, to be with you, who can say. We are sailing, we are sailing, home again 'cross the sea. We are sailing stormy waters, to be near you, to be free. Oh Lord, to be near you, to be free. Oh Lord, to be near you, to be free, Oh Lord.
Smart Sailing Yelken Okulu 04:10
Smart Sailing Yelken Okulu 427 izlenme - 4 yıl önce yelken eğitimi - yelken kursu - yelken okulu Sizi Ege'nin şiirimsi güzelliğinde yelken yapmaya davet ediyoruz! Yılın 12 ayı boyunca dünyanın çoğu yerinde geçerli olan MCA onaylı yelken eğitimini alın. Düzgün ve kaliteli bir eğitimle yelken yapmayı öğrenerek, kendi başınıza tekne kullanmanın güvenine kavuşun. Şehrin kalabalığından, iş yerinizin ya da evinizin dört duvarı arasından kurtulup, denizle buluşma vakti geldi.yelken eğitimi IYT onaylı okulumuzda kalite standardartları yüksek ve devamlı denetlenen bir eğitim alacaksınız. Bu eğitim sonunda güvenle ve keyifle tek başınıza yelken yapmanın keyfini yaşayabileceksiniz. IYT dünyanın 25 ülkesinde ve MCA, ve IC&C olarak Avrupa Birliğinin onaylı belgelerini vermektedir.yelken okulu Böylece alacacağnız sertifika ile dünyanın çoğu yerinde yelken kiralamanız yada kullanmanız mümkün hale gelecektir. AlabileceğinizIY sertifikaları için IYT sayfamızı inceleyebilirsiniz.yelken kursu Eğitimlerimiz Marmaris çıkışlı olarak teknelerde yapılmaktadır. Bazı kurslarda ise okul binamızda teorik dersler verilmektedir. Dolayısyla yelken eğitimini kurs süresince tekne üzerinde 24 saat Pratik olarak yapacaksınız. Ege'nin zamanı durduran sahillerinde ve adalarında sakince yelken yapabilir, pastoral küçük adaları keşfetmek için demir atabilir, saklı ufak koyların kristal berraklığındaki sularında yüzebilir, eşsiz gün batımlarının keyfine varabilir, yıldız dolu gökyüzünde huzuru bulabilirsiniz. Mitolojik tanrıların ve tarihi olayların yaşandığı yerleri keşfedebilir, yunuslar, uçan balıklar ve denizdeki zengin yaşamın büyüleyiciliğini gözlemleyebilir, zengin Ege mutfağının ve deniz ürünlerinin tadına varabilirsiniz. Tüm bunlar normal yaşama döndüğünüzde size bir rüya gibi gelecektir ama bu maceranın sonunda alacağınız IYT sertifikası yaşadıklarınınızın gerçek olduğunu ispatlayacaktır.
Bayk Volitan 19:52
Bayk Volitan 174 izlenme - 4 yıl önce Bayk Volitan
Sailing Rod Steward - Measlan 04:08
Sailing Rod Steward - Measlan 138 izlenme - 4 yıl önce Sailing Rod Steward - Measlan
Mustafa Çalkılıç - Sailing 04:17
Mustafa Çalkılıç - Sailing 180 izlenme - 6 yıl önce
Rod Stewart - Sailing 04:08
Rod Stewart - Sailing 110 izlenme - 3 yıl önce Malum en baba Rod Steward şarkısı. Bu da en eski versiyonu. Huzur verir, dinlendirir, rahatlatır. Daha yüksek verim almak isterseniz, hafif dalgalı denizde bir sandalın içine uzanıp gökyüzünü seyrederken dinleyebilirsiniz.
Extreme Sailing And Offshore Sailboat Racing 04:44
Extreme Sailing And Offshore Sailboat Racing 137 izlenme - 5 yıl önce Extreme Sailing And Offshore Sailboat Racing
Shaman 2012 08 11 Vakıf Karaincirlik Sailing In Storm Yelkinli Fırtına Seyiri 02:26
Shaman 2012 08 11 Vakıf Karaincirlik Sailing In Storm Yelkinli Fırtına Seyiri 114 izlenme - 5 yıl önce Shaman 2012 08 11 Vakıf Karaincirlik Sailing In Storm. Şiddetli poyraz karadan 21-22 knot esiyor.
Best Of : Heavy Weather Sailing İn Big Storms 02:00
Best Of : Heavy Weather Sailing İn Big Storms 99 izlenme - 5 yıl önce The Best Videos Of Heavy Weather Sailing Broadcasted On Sailingnews Tv - The Biggest Storms
Bozcaada Start Devam 2 01:09
Bozcaada Start Devam 2 89 izlenme - 9 yıl önce
The Toughest Sailing Race İn The World - Volvo Ocean Race 03:04
The Toughest Sailing Race İn The World - Volvo Ocean Race 36 izlenme - 5 yıl önce Volvo Ocean Race 2011-12
Audi - Copa Del Rey 02:07
Audi - Copa Del Rey 9 izlenme - 4 yıl önce Yelken yarışlarını sever misiniz? Dünyanın en önemli yelken yarışlarından biri olan Palma de Mallorca'da bu yıl 31.si gerçekleştirilen Copa Del Rey'den eğlen...
Sailing Ships - Whitesnake 03:58
Sailing Ships - Whitesnake 2 izlenme - 1 yıl önce Sailing Ships - Whitesnake Şarkı Sözleri: Do you remember Standing on the shore, Head in the clouds, Your pockets filled with dreams Bound for glory On the seven seas of life, But, the ocean is deeper than it seems The wind was with you When you left on the morning tide, You set your sail for an island in the sun, On the horizon, dark clouds up ahead, For the storm has just begun Take me with you, Take me far away, Lead me to the distant shore Sail your ship across the water, Spread your wings across the sky Take the time to see You're the one who holds the key, Or sailing ships will pass you by You cry for mercy, When you think you've lost your way, You drift alone, if all your hope is gone So find the strength and you will see You control, your destiny, After all is said and done So take me with you, Take me far away, An' lead me to the distant shore Sail your ship across the water, Spread your wings across the sky Take the time to see You're the one who holds the key, Or sailing ships will pass, Sailing ships will pass you, Sailing ships will pass you by... Take me with you, Take me far away, We'll ride the wind across the sky Spread your wings and you will see You control, your destiny, So sailing ships don't pass you by So take me with you, Take me far away, We'll ride the wind across the sky Spread your wings and you will see You control, your destiny, So sailing ships don't pass, So sailing ships don't pass you, So sailing ships don't pass you by... Baby, baby, baby, baby, You'll find that you're the only one Can sail your ship across the sky