Hoşgeldiniz!

Saint Preux

Küçük Sevgilim Film Müziği (1971) 02:52
Küçük Sevgilim Film Müziği (1971) 939 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Cüneyt Arkın ve Filiz Akın'ın paylaştığı Küçük Sevgilim adlı filmin ve belki de Yeşilçam'ın bize armağan ettiği en güzel parçalardan; Concerto Pour Une Voix (Saint Preux), Franck Pourcel yorumu ile karşınızda efendim. Alkışlarla yaşatılması dileğiyle.
Danielle Licari - Concerto Pour Une Voix 04:00
Danielle Licari - Concerto Pour Une Voix 455 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın bize kazandırdığı en güzel eserlerden biri ve bu parçaya getirilen güzel bir ahenk. Saint Preux imzalı Concerto Pour Une Voix'in Danielle Licari yorumunu unutmamak gerek, eser bu zamana kadar birçok sanatçı tarafından farklı tarzlarda yorumlanmış ki bu isimler Franck Pourcel, Dalida, Raymond Lefevre diye koca bir liste olur gider. Frank Pourcel yorumu da Yeşilçam'nın ruhuna işlemiş ve duygu selinde kulaklarımıza çalınan bir parça olmuştur.
Phytandros / Saint Preux - LeSCINTILLA 02:34
Phytandros / Saint Preux - LeSCINTILLA 11 izlenme - 3 yıl önce This is "Phytandros / Saint Preux - SOPHIE~" by SOPHIE~ on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Pour Elle - Saint Preux - Sophiedelammermoor Sophıe~ 03:24
Pour Elle - Saint Preux - Sophiedelammermoor Sophıe~ 11 izlenme - 3 yıl önce Les anges le souffle coupe a la suite de sa presence, sa beaute est celle d'un million de diamants etincelants au soleil .
Intermezzo   Saint Preux - Sophiedelammermoor Sophıe~ 01:55
Intermezzo Saint Preux - Sophiedelammermoor Sophıe~ 5 izlenme - 3 yıl önce Monde n'est pas a attendre que la tempete passe, la vie est courte et ne regrette jamais rien qui vous a fait sourire.
Arrangement Pour Trompette - Saint Preux - Lescıntılla  Sophıe 02:48
Arrangement Pour Trompette - Saint Preux - Lescıntılla Sophıe 4 izlenme - 3 yıl önce This is "Arrangement pour trompette - Saint Preux - Sophie Lammermoor SOPHIE~" by SOPHIE~ on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Cauchemar Nightmare Saint Preux - Lescıntılla Sophıe 07:17
Cauchemar Nightmare Saint Preux - Lescıntılla Sophıe 3 izlenme - 3 yıl önce This is "Cauchemar - Saint Preux - SophieDeLammermoor SOPHIE~" by SOPHIE~ on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Amour Meteores / Saint Preux - Lescıntılla   Sophıe 03:07
Amour Meteores / Saint Preux - Lescıntılla Sophıe 2 izlenme - 3 yıl önce Il est dit qu'il ya des anges dans le ciel au-dessus, ils brillent avec la lumiere d'un amour interieur.