Hoşgeldiniz!

şair ceketli çocuk

Grup Dinmeyen Dam Üstüne Çul Serer 05:26
Grup Dinmeyen Dam Üstüne Çul Serer 19.324 izlenme - 8 yıl önce kazım koyuncu anısına
Kazım Koyuncu - Konser - Oy Oy Güzelim (M_u_r_a_t_ 04:25
Kazım Koyuncu - Konser - Oy Oy Güzelim (M_u_r_a_t_ 5.772 izlenme - 9 yıl önce
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 03:59
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 4.495 izlenme - 9 yıl önce şarkılarla geçtim aranızdan
kazım koyuncu - anılar düştü peşime 02:28
kazım koyuncu - anılar düştü peşime 3.718 izlenme - 8 yıl önce
Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevduğumi - Didou Nana 07:08
Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevduğumi - Didou Nana 1.802 izlenme - 3 yıl önce "şair ceketli çocuk" şairin programında. Kazım Koyuncu'nun Flash Tv'de Yusuf Hayaloğlu'nun (sanırım 2003'te başlayan) Şair'in Yeri programındaki canlı performansını izliyoruz. Kaybettiğimiz iki değerli sanatçıyı saygıyla anıyoruz.
kazım koyuncu anısına yaşar kurt - ayrilik 04:09
kazım koyuncu anısına yaşar kurt - ayrilik 3.122 izlenme - 9 yıl önce
Kazım Koyuncu - Avlaskani Cuneli (Canlı Performans) 03:41
Kazım Koyuncu - Avlaskani Cuneli (Canlı Performans) 1.450 izlenme - 3 yıl önce Bu içeriği paylaşırken müzik, sanat, nostalji kategorilerinden hangisine ekleyeceğimi bilemedim. Sen her aklımıza geldiğinde kalbimizi kanatanlar kategorisinde,efsane ve unutulmaz kategorisinde değişmez yerinde duruyorsun Kazım. Avlaskani Cuneli, kemençe ve tulumun enfes uyumuyla bezenmiş bir Karadeniz türküsü. Dahası üstüne Kazım'ın eşsiz yorumu eklenince gerçekten ortaya harika bir performans çıkmış. Sanatın ve gerçek sanatçının ne olduğunu unuttuğumuz şu yıllarda değerin bir kat artıyor ve ne kaybettiğimizi daha iyi anlıyoruz şair ceketli çocuk.Kısacık ömrüne sığdırdığın unutulmaz şarkılarla geçtin aramızdan ve alkışlarla yaşıyorsun Kazım ..
ernesto - kazım koyuncu (konser) 02:53
ernesto - kazım koyuncu (konser) 1.707 izlenme - 9 yıl önce şarkılarla geçtim aranızdan adlı belgesel filmden alıntıdır
Kazım Koyuncu Dido 02:12
Kazım Koyuncu Dido 1.830 izlenme - 8 yıl önce
Kazım Koyuncu Narino 01:10
Kazım Koyuncu Narino 1.349 izlenme - 8 yıl önce
şair ceketli çocuk anısına 00:57
şair ceketli çocuk anısına 831 izlenme - 7 yıl önce şair ceketli çocuk anısına
Kazım Koyuncu - Narinno 02:43
Kazım Koyuncu - Narinno 1.194 izlenme - 9 yıl önce
Kazım Koyuncu - Gyuli Çkimi 03:27
Kazım Koyuncu - Gyuli Çkimi 143 izlenme - 3 yıl önce Kazım Koyuncu'nun doğum gününü kutladığımız şu 7 kasım sabahında yine yüreğinizde yankılanan bir parçadır efenim. iyi ki doğdun şair ceketli çocuk.
Kazım Koyuncu - Tsira - Didou Nana - Ella Ella 10:48
Kazım Koyuncu - Tsira - Didou Nana - Ella Ella 222 izlenme - 3 yıl önce Karadeniz'in ve Türk müziğinin en önemli seslerinden ve sembollerinden biri Kazım Koyuncu'nun hastalığından evvel verdiği konserden bir bölüm. Birbirinden güzel bu üç parçayı Kazım Abi'nin ciğer delen sesinden dinleyelim. Parçalar sırasıyla Tsira, Didou Nana ve Ella Ella.
Kazım Koyuncu'nun Vedası - Şarkılarla Geçtim Aranızdan 14:02
Kazım Koyuncu'nun Vedası - Şarkılarla Geçtim Aranızdan 159 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde bir müzik markette dolaşırken "Kazım İçin Bir Film , Şarkılarla Geçtim Aranızdan" adında bir DVD ye rastladım. Satın alıp eve geldim ve karşıma 3 DVD 'den oluşan muhteşem bir eser çıktı. 5-6 Saatlik bu muhteşem yapımda Kazım Koyuncu'nun doğumundan vefatına kadar geçen 33 yıllık süreç bütün ayrıntılarıyla , müthiş bir müzik-görsellik ziyafetiyle sunulmuş. Filmin en vurucu kısmı ise şüphesiz veda kısmıydı. Boğazım düğümlenerek ve ağlamamak için kendimi zor tutarak izlediğim b kısmı sizlerle paylaşıyorum. Büyük sanatçı Kazım Koyuncu'nun hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyor ve alkışlarla yaşatıyoruz.
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 04:05
Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var 82 izlenme - 3 yıl önce Ölümünün 9. yılında barış için bir ömrünü adayan şair ceketli çocuk, Trabzon'un gururu olan Kazım Koyuncu'yu Denizde Karartı Var adlı şarkısıyla anmak istedim. Mekanın cennet olsun Kazım Koyuncu..