Hoşgeldiniz!

şairin

Pinhani - Şairin Elinde 03:47
Pinhani - Şairin Elinde 18.211 izlenme - 3 yıl önce Pinhani'nin Canlı Yayın Albümünden Şairin Elinde (Lyric Video) Formatında Sizlerle
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca (2000) 03:19
Kargo - Yanımda Sen Olmayınca (2000) 1.179 izlenme - 3 ay önce Kargo grubunun yalnızlık mevsimi albümüyle fırtınalar kopardıkları ; badlik amiri,kaderin dizaynı,arabic fahişe,lanetlenmiş omuzlar ve Renklerin İçinde şarkılarıyla adeta türk rock müziğinin kurtarıcısı olarak gösterildikleri yıllardan kalma zamanlarda Kargo grubunun 2000 yılında çıkardıkları Sen Bir Meleksin albümünün çıkış parçası olan Yanımda Sen Olmayınca'nın orjinal klibidir. Ayrıca klipte İstiklal Caddesi'nin 16 yıl önceki hali gözükmektedir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu nostaljik şarkıyı sizlere hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevduğumi - Didou Nana 07:08
Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevduğumi - Didou Nana 1.549 izlenme - 1 yıl önce "şair ceketli çocuk" şairin programında. Kazım Koyuncu'nun Flash Tv'de Yusuf Hayaloğlu'nun (sanırım 2003'te başlayan) Şair'in Yeri programındaki canlı performansını izliyoruz. Kaybettiğimiz iki değerli sanatçıyı saygıyla anıyoruz.
Tuna Kiremitçi - Şairin Şarkısı 03:20
Tuna Kiremitçi - Şairin Şarkısı 909 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kendi Halinde Çıkış Tarihi: 28.12.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Yıllar geçmiş şairim Sen yarısına gelmiş bir gecesin Yıldızları bile seçmez olmuş gözlerin Son bir ateş bile yakmaz artık ellerin Karlı bir günde doğmuşum Bu yüzden soğuktur iklimi ruhumun Sert ve yalnız geceler çocuklukmuş Yarım bir sevdaymış ve gençliğim Ömür dediğin nedir ki Alt tarafı uzayıp kısalan gölgeler Ben üzülsem sevinsem ne farkeder Yavaşça solarken hayallerim
Sildim Seni Gönlümden 04:15
Sildim Seni Gönlümden 2.525 izlenme - 7 yıl önce gökhan cengiz yorumuyla bir kadir güven şiiri
Pinhani - Şairin Elinde [kargo Cover] / #akustikhane #garajkonserleri 04:22
Pinhani - Şairin Elinde [kargo Cover] / #akustikhane #garajkonserleri 515 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde Sözün anahtarı şairin elinde Günün anahtarı şairin elinde Yakın olmak için, uzak dur benden Bir çocuk kadar masum uzandım yanına Kokunu duymak için girdim koynuna Yaşam diye birşey yok, unutmak diye birşey yok Beni bu masum gözlerle yalnız bırak Yakın olmak için, uzak dur benden Söz: Mehmet Şenol Şişli Müzik: Serkan Çeliköz http://www.akustikhane.com http://www.twitter.com/akustikhane http://www.facebook.com/akustikhanepe...
Le Sang d'un Poete (Bir Şairin Kanı) - 1930 50:31
Le Sang d'un Poete (Bir Şairin Kanı) - 1930 307 izlenme - 1 yıl önce Şair, romancı, oyun yazarı ve ressam olan Jean Cocteau'nun yönetmenliğini yaptığı film, ''Orpheus Üçlemesi'' adı verilen bir dizi filminin de ilkidir. Karmaşık ve rüyayı andıran yapısıyla, Bir Şairin Kanı, David Lynch gibi yönetmenlerin sinemasına ilham vermiştir. Kostüm tasarımını devrin ünlü modacısı Coco Chanel yapmış, travesti şovmen Barbette de rol almıştır. Yapımcısı Vikont Charles Noailles, filmin hristiyanlık karşıtı mesajlar içerdiğine dair söylentiler yaygınlaşınca katolik kilisesinden aforoz edilme tehdidi almış, bu nedenle film bir yıl gecikmeyle gösterime girebilmiştir. Süre: 55 dk.
Tuna Kiremitçi - Şairin Şarkısı 03:20
Tuna Kiremitçi - Şairin Şarkısı 561 izlenme - 5 yıl önce
Özgür Çevik - H.kahvesi - Şairin Elinde 04:33
Özgür Çevik - H.kahvesi - Şairin Elinde 678 izlenme - 8 yıl önce www.ozgurcevikfan.com
Pinhani - Şairin Elinde (akustikhane) 04:22
Pinhani - Şairin Elinde (akustikhane) 303 izlenme - 4 yıl önce Pinhani - Şairin elinde Şarkı Sözleri; Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde Sözün anahtarı şairin elinde Günün anahtarı şairin elinde Yakın olmak için uzak dur benden Bir çocuk kadar masum uzandım yanına Kokunu duymak için girdim koynuna Yaşam diye birşey yok unutmak diye birşey yok Beni bu masum gözlerle yalnız bırak Yakın olmak için uzak dur benden Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde Seksin anahtarı şairin elinde Kanın anahtarı şairin elinde Yakın olmak için uzak dur benden Söz: Mehmet Şenol Şişli Müzik: Serkan Çeliköz
Sözün Bittiği Yer  Uzaktakiadam - Bymemoli 03:37
Sözün Bittiği Yer Uzaktakiadam - Bymemoli 367 izlenme - 6 yıl önce karşılıksız aşklara... facebook.com/sairindizeleri
Ertuğrul Türkaydın - Bu Şairin Dilinden 02:01
Ertuğrul Türkaydın - Bu Şairin Dilinden 87 izlenme - 2 yıl önce Ertuğrul Türkaydın - Bu Şairin Dilinden
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 01:41
Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 59 izlenme - 11 ay önce Nurseli İdiz – Hazım Hikmet Şiirleri – Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923 Nurseli İdiz'in, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Nazım Hikmet Şiirleri" albümünde yer alan "Şairin Bir Dakika Tembelliği 1923" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Pinhani - Şairin Elinde (Kargo Cover) 04:22
Pinhani - Şairin Elinde (Kargo Cover) 166 izlenme - 3 yıl önce Söz: Mehmet Şenol Şişli Müzik: Serkan Çeliköz Pinhani - Şairin elinde [Kargo cover] Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde… Sözün anahtarı şairin elinde Günün anahtarı şairin elinde… Yakın olmak için, uzak dur benden x 3 Bir çocuk kadar masum uzandım yanına Kokunu duymak için girdim koynuna Yaşam diye birşey yok, unutmak diye birşey yok Beni bu masum gözlerle yalnız bırak Yakın olmak için, uzak dur benden x 3 Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde… Seksin anahtarı şairin elinde Kanın anahtarı şairin elinde… Yakın olmak için, uzak dur benden x 6
Kargo - Şairin Elinde (Akustik Canlı Performans) 05:19
Kargo - Şairin Elinde (Akustik Canlı Performans) 16 izlenme - 6 ay önce Kargo - Şairin Elinde (Akustik Canlı Performans) Kargo'nun TRT FM'de yayınlanan Michael Kuyucu'nun programında seslendirdiği "Şairin elinde" şarkısının akustik versiyonu.
Pinhani - Şairin Elinde 03:47
Pinhani - Şairin Elinde 67 izlenme - 3 yıl önce By Ahmet Tahtasız
The Best Of Kargo (61 Dk) 01:01:06
The Best Of Kargo (61 Dk) 51 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde değeri pek bilinemmemiş,belki bu yüzden her zaman kalitenin üstünde işler yapmış efsane grup Kargo'nun Türk rock müziğinde büyük izler bırakmış ve dönüm noktası olmuş efsane şarkılarının yer aldığı 61 dakikalık The Best Of Kargo albümü çalışmasıdır. Sırayla parça listesi şöyledir : 1- Yüzleşme 2- Kalamış Parkı 3- Yanımda Sen Olmayınca 4- Şairin Elinde 5- Renklerin İçinde 6- Adımı Çağır 7- Son Defa 8- Ayrılık Şarkısı (Remix) 9- Lanetlenmiş Omuzlar 10- Boğaziçi 11- Farklı Rüyalar 12- Arabic Fahişe 13- Yıllar Sonra 14- Sen Her Zaman Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 61 dakika sizleri 90'lara efsane grup Kargo ile beraber yolculuk yaptırmak istedim. İyi nostaljiler.
Kargo - Şairin Elinde / #akustikhane #sesiniac 04:28
Kargo - Şairin Elinde / #akustikhane #sesiniac 23 izlenme - 1 yıl önce Kargo- Şairin Elinde Şarkı Sözü: Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin Sözün anahtarı şairin elinde Günün anahtarı şairin Yakın olmak için, uzak dur benden Bir çocuk kadar masum uzandım yanına Kokunu duymak için girdim koynuna Yaşam diye birşey yok, unutmak diye birşey yok Beni bu masum gözlerle yalnız bırak Yakın olmak için, uzak dur benden Aşkın anahtarı şairin elinde Suçun anahtarı şairin elinde Seksin anahtarı şairin elinde Kanın anahtarı şairin elinde Yakın olmak için, uzak dur benden Söz: Mehmet Şenol Şişli Müzik: Serkan Çeliköz akustikhane.com twitter.com/akustikhane facebook.com/akustikhaneperformansevi
Şairin Gözyaşı 03:53
Şairin Gözyaşı 69 izlenme - 5 yıl önce süper şarkı ask
Kemal Sahir Gürel - Şairin Aşkı 01:50
Kemal Sahir Gürel - Şairin Aşkı 114 izlenme - 5 yıl önce
Pinhani - Şairin Elinde (Live) 2013 03:47
Pinhani - Şairin Elinde (Live) 2013 123 izlenme - 4 yıl önce Pinhani Canlı Yayın 2013
Şairin Yeri Sevmek Güzeldir 03:04
Şairin Yeri Sevmek Güzeldir 71 izlenme - 5 yıl önce umarım beğenirsiniz
Pinhani - Şairin Elinde 03:47
Pinhani - Şairin Elinde 74 izlenme - 3 yıl önce Pinhani - Şairin Elinde (Lyric video)
Şairin Senaryosu 02:02
Şairin Senaryosu 46 izlenme - 3 yıl önce Kendim Yazmış Ve Okumuş Olduğum Bu Şiiri Sizlere Slayt Şeklinde Tasarladım Eminim Ki Çok Beğeneceksiniz..
Pinhani - Şairin Elinde [kargo Cover] (akustikhane) 04:22
Pinhani - Şairin Elinde [kargo Cover] (akustikhane) 85 izlenme - 4 yıl önce Pinhani - Şairin Elinde [kargo Cover] (akustikhane)
Pinhani - Şairin Elinde (Akustik) 04:22
Pinhani - Şairin Elinde (Akustik) 60 izlenme - 4 yıl önce Pinhani - Şairin Elinde (Akustik)
Pinhani - Şairin Elinde 03:47
Pinhani - Şairin Elinde 89 izlenme - 4 yıl önce Pinhani Şairin Elinde Şarkısı
cv şairin son dileği 01:54
cv şairin son dileği 60 izlenme - 5 yıl önce www.myspace.com/cvdark
Pinhani - Şairin Elinde 2013 Yeni 03:50
Pinhani - Şairin Elinde 2013 Yeni 48 izlenme - 4 yıl önce Pinhani - Şairin Elinde 2013 Yeni
Şerafettin Yıldız - Şairin Not Defteri 01:16:35
Şerafettin Yıldız - Şairin Not Defteri 20 izlenme - 2 yıl önce Guller Diyari Isparta'nin Sanatcilarini tanitiyoruz... "Isparta 32"