Hoşgeldiniz!

Şaka Yapmak Videoları İzle

Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 01:19
Orgazmı Hapşırığa Bağlayan Kadın 9.190 izlenme - 7 ay önce Banklarda oturan erkeklerin yanına oturan ve orgazm taklidi yapıp sonunda hapşırığa bağlayan kadın.
Asansörde Seks Şakası 01:54
Asansörde Seks Şakası 29.066 izlenme - 3 yıl önce Asansörde birden sevişmeye başlayan çift. Bu tarz şakaları neden Türkiye'de denemiyorlar. İşte o zaman şakanın derecesi belli olur. Verilen tepkilerin neler olacağını düşünemiyorum bile.
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 00:45
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 8.394 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta da yazıldığı gibi erkek adama böyle şaka yapılır mı? İzlerken sanki biz erkeklere yapılmış gibi içimiz cız edecek.
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 17.146 izlenme - 2 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
Duş Alan Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 01:22
Duş Alan Kız Arkadaşa Şaka Yapmak 11.701 izlenme - 2 yıl önce Yeni Türkiyenin yeni model hanım kızımız duş alan arkadaşına şaka yapmak istemiş ve olanlar olmuş. Ayakları ıslanan hanım kızımız son saniyede bilgisayarın üzerine kapaklanmaktadır. İyi seyirler.
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak 11.820 izlenme - 1 yıl önce Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
İnternet Kafede Ossurup Müşterileri Kaçırmak 00:47
İnternet Kafede Ossurup Müşterileri Kaçırmak 5.830 izlenme - 1 yıl önce İnternet kafede otururken arkadaşlarına piçlik yapmak için osurup kaçan çocuk, koku dağıldıktan sonra müşterileri kaçırmayı başarmıştır.
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 01:55
Türkiye'de Vurulma Şakası Yapmak 14.746 izlenme - 2 yıl önce Çin başta olmak üzere birçok Asya ülkesinde oldukça yaygın olan vurulma şakalarını örnek alan iki genç, aynı şakayı Türkiye'de yaparsa.
Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 02:20
Clinton'a Oy Verenlere Oral Seks Yapacağım - Madonna 4.058 izlenme - 8 ay önce Amerikalı stand-up'çı Amy Schumer'ın programına katılan 58 yaşındaki pop yıldızı Madonna, Clinton'a oy vereceklere şaka yollu, oral seks yapacağı sözünü verdi.
Penisimi Yalar Mısınız? - Ergen Şakası 02:30
Penisimi Yalar Mısınız? - Ergen Şakası 4.933 izlenme - 11 ay önce Şimdi bizim ülkemizde bu şaka nasıl karşılanır diyenler olacaktır. Muhtemelen çocukta olsa dayak yer sanırım. 12 yaşındaki bu velet kızlara yaklaşıp konuya direk dalarak 'Benim penisimi yalar mısınız?) diye soruyor. Cevaplar mı? İzleyin görün.
Çiçekle Orgazm Olup Kadınlara Muz Yedirmek 02:18
Çiçekle Orgazm Olup Kadınlara Muz Yedirmek 8.997 izlenme - 2 yıl önce Hindistan sokaklarını arşınlayıp sokaktan geçen bayanlara kendince şaka yapmaya çalışan bu Hintli adam bakın nasıl tepkiler alıyor.
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 00:39
Arkadaşa Boktan Şaka Yapmak 6.019 izlenme - 2 yıl önce Yerde bulunan hayvan pisliğini bir kase ile üzerini örten genç adam arkadaşını yanına çağırıp bir hayvan yakaladığını ve kaseyi kaldırır kaldırmaz elini sokup yakalamasını istiyor.
Babaya Klasik Korkutmalı Şaka Yapmak 00:57
Babaya Klasik Korkutmalı Şaka Yapmak 4.516 izlenme - 3 yıl önce Birine şaka yapıp onun korkmasını izlemek. Ne kadar eğlenceli geliyor kulağa. Ama bu şaka değil, eşşek şakası. Yıllarca büyüt, yemeğini yedir, harçlığını ver o seni kalbinden vursun. Kalp hastalıkları yüzünden Türkiye'de her 2.5 dakikada 1 insan ölüyör. Ama korktuğu yüzden kalp krizi geçirenlerin sayısı bunun 2 katı. (Tam ne yazayim diye düşünürken reklamlar imdadıma yetişti)
Çaydanlık Şakası - Sandalyeden Uçmak 00:33
Çaydanlık Şakası - Sandalyeden Uçmak 3.207 izlenme - 2 yıl önce Bardağı uzatan adam düşüncelidir, iyi adamdır. Şakaya maruz kalınsa da can güvenliği her şeyden önce geldiği için verilen tepkiler normal karşılanmalı.
Şaka imanımıza mâl olabilir - Nurettin Yıldız 07:59
Şaka imanımıza mâl olabilir - Nurettin Yıldız 1.721 izlenme - 2 yıl önce Şaka yapmadan önce iyice bir düşünmek gerek. Allah korusun imanımız elimizden gidebilir. Dehşet bir örnek veren Nurettin yıldız hocamıza kulak verelim
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 03:50
Gözü Kapalı Erkeklere Öpücük Şakası Yapan Kızlar 1.149 izlenme - 2 yıl önce Efendim sokakta kamera şakası yaparak bedavadan öptüren kızlar erkeklere komik bir şaka yapıyorlar. Gözlerini kapatan erkekleri öpen kızlar öptükten sonra erkek arkadaşlarını şakazedenin karşısına alarak onun öptüğü imajını veriyorlar. Şakazede gözlerini açtığında karşısında erkeği görünce de ortaya böyle komik görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Bi Şaka - Ben Adam Öldürdüm İtirafı (Sosyal Deney) 05:35
Bi Şaka - Ben Adam Öldürdüm İtirafı (Sosyal Deney) 1.154 izlenme - 1 yıl önce Bugün Bi Şaka ekibi olarak ilk videomuzda tanımadığımız insanların yanına oturup "ben adam öldürdüm" diye itirafta bulunduk ve gelen tepkileri videoya çektik. İyi seyirler..
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 00:09
Bir Yavşağın Yaptığı Eşek Şakası 317 izlenme - 5 ay önce Akşam vakti otobüs durağında otobüsün gelmesini bekleyen iki yolcu kötü bir eşek şakasına maruz kalır. Hem de çok kötü bir eşek şakası.
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 02:41
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 1.229 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da sokakta yürüyenler arkası dönük ve tuhaf hareketler yapan bir adamı görünce önce gerçek sanıp sonra şaka olduğunu anlıyorlar
Ev Arkadaşı Arayanlara Yapılan Ürkütücü Şaka 02:26
Ev Arkadaşı Arayanlara Yapılan Ürkütücü Şaka 1.625 izlenme - 2 yıl önce Ev arkadaşımı arıyorsunuz. Kirayı tek başına ödemekten bıktınız mı? Hemen bu eve gelin yalnızlıktan, fazla paradan kurtulun. Herkese güvenmeyin güvenirken birkez daha düşünün tabi bizi tanıyana kadar. En güvenilir biziz. Biz kimiz biz şaka yaparken #eşeğin a**na su kaçıranlarız...
Arjantin'de Televizyon Programında Şaka Yapmak 2 01:01
Arjantin'de Televizyon Programında Şaka Yapmak 2 1.150 izlenme - 3 yıl önce Uydu alıcısı satan bir tanıdığa gittim. Arjantin kanallarını artık izleyebiliyorum. Yıllarca boşuna Samanyolu Tv izlemişim. Televizyonun faydalı yanları da varmış. Her ne kadar şifreli Cine 5 kadar net olmasa da artık idare edeceğiz.
Torbacılara Yapılan Tehlikeli Şaka 02:24
Torbacılara Yapılan Tehlikeli Şaka 1.009 izlenme - 2 yıl önce Sokak aralarında bulunan torbacılara şaka yapmak isteyen bir grup bakın nelerle karşılaşıyorlar.
şaka yapmak isterken tavayı kafasında buldu 00:15
şaka yapmak isterken tavayı kafasında buldu 1.756 izlenme - 8 yıl önce öyle şaka yaparsan böylede yersin kafaya tavayı :))
Endüstri Meslek Lisesi Usulü Şaka Yapmak 00:24
Endüstri Meslek Lisesi Usulü Şaka Yapmak 490 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler malumunuz meslek lisesinden, meslek lisesi memleket meselesi diyorlarya hani gerçektende memleketimizin halini bu liselilere bakarak anlayabiliriz.
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı 01:27
Türk İnsanının Elindekiyle Şaka Yapma Hastalığı 401 izlenme - 2 yıl önce Gezinirken rastladığım bir haber malesef. Öldürdükleri yılanla şaka yapmayı marifet sanan ağabeyimizin halen çocukluğunda olduğunu gördüm. Arabanın antenine takmak başlı başına bir özür belirtisi. Anlatım da yerel televizyon kanallarının aynısı. Klasik haber laf dizimleri.
Beyin Yakan Şaka Eğitimi 02:44
Beyin Yakan Şaka Eğitimi 297 izlenme - 1 yıl önce Valla abi çocuk falan dedim uğraşmışlar izleyeyim falan sekmeyi açtığım gibi ıqmun yarısını masada bıraktım böylesine ender raslanan videoyu sizinle paylaşayım dedim.
Şaka yapmak isterken şakalanmak 00:33
Şaka yapmak isterken şakalanmak 575 izlenme - 5 yıl önce
Arkadaşının Suratına Pizzayla Vuran Gencin Hazin Sonu 01:51
Arkadaşının Suratına Pizzayla Vuran Gencin Hazin Sonu 521 izlenme - 2 yıl önce Yaaa işte öyle şaka yaparsan, öyle de yanıtını alırsın. Demek ki neymiş her kuşun eti yenmezmiş. Bir arkadaşına tokalaşma numarası yapıp suratına pizza ile vuran gencin hazin sonunu izliyoruz. Yapılması gerekeni yapmış arkadaş, ellerine sağlık. Tabi sizin yorumlarınız farklı olabilir, izleyelim..
İsveçli Ergenleri Kekleyen Sahte Justin Bieber 03:28
İsveçli Ergenleri Kekleyen Sahte Justin Bieber 374 izlenme - 2 yıl önce İsveç'in Stockholm şehrinde vereceği konseri öncesi Grand Hotel'de kalacak olan Justin Bieber'ı otele gelmeden önce kalabalık bir ergen kız sürüsü beklemektedir. Bunu fırsat bilen birkaç çocuk da limuzin kiralayıp, Justin Bieber'a benzeyen arkadaşları ile otele gider. Olayı anlamak için İngilizce bilmenize gerek bırakmayan bu videonun sonlarında kızların çığlıklarını duyduğunuzda bilgisayarınız anteni ile oynamayınız, sadece biraz sesi kısmanız yeterli olacaktır.
Tanımadığı Kızları 5 Saniyede Yatağa Atan Eleman 03:08
Tanımadığı Kızları 5 Saniyede Yatağa Atan Eleman 420 izlenme - 2 yıl önce Efendim güç geçmiyor ki ilginç kamera şakalarına bir yenisi daha eklenmesin. Bu seferki amaçta diğerlerinden oldukça orjinal ve farklı olsa gerek. Bu arkadaşımız beraber selfie çekmeye ikna ettiği kadınlara küçük bir sürpriz hazırlıyor. Tam selfie çekecekken yatakta yatıyormuş imajı verilen fotoğraf kadınları oldukça sinir ediyor elbette. Hatta şaplak yemeyi de ihmal etmiyor bu çılgın arkadaşımız. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkmış. İzleyelim..