Hoşgeldiniz!

Şakalaşma Videoları İzle

Fasulye - Şakalaşma Sahnesi 02:15
Fasulye - Şakalaşma Sahnesi 2.368 izlenme - 5 ay önce Türk sinemasının bitkisel hayata girdiği şu günlerde, adeta unutulmuş ve değeri anlaşılamamış olan "Fasulye" filminden bir bukle sunuyorum sizlere.. Haberi olmayan sevgili Alkışlarla Yaşıyorum ahalisine filmi şiddetle tavsiye ederim. Hani bir ingiliz sinemasının Snatch'i, Layer Cake'i, Lock, Stock and Two Smoking Barrels'i ne ise, Türk sinemasının da Fasulye'si odur. Pazarınızın keyifle geçmesi dileğiyle iyi seyirler dilerim..
Sonu Kaza ile Biten Araç İçi Şakalaşma 01:42
Sonu Kaza ile Biten Araç İçi Şakalaşma 7.962 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşını korkutmak için gazladı, sonu feci kaza ile bittti. Şöför sanırım arkadaşını korkutmaya calısıyor ve arkadasıda araba emanet diyor ve dikkatli olmasını söylüyor lakin şöförün pek umrunda degil. Ve sonunda adam arabanın umrunda oluyor. Böyle kişileri allah bildiği gibi yapsın.
Fasulye Film Fragmanı (1999) 02:35
Fasulye Film Fragmanı (1999) 1.095 izlenme - 2 yıl önce 1999 yapımı (vizyon yılı: 2000) bir Türk filmi olan ve kanımca Türk sinemasında efsane filmler arasında sayılabilecek,absürd komedinin dik alasını yapmış,kadrosunda Bülent Kayabaş,Gürkan Uygun,Haluk Bilginer,Burak Sergen, Elvin Beşikçioğlu,Selim Erdoğan gibi sağlam oyuncuları kadrosunda barındıran harika bir filmdir.Selim Erdoğan başrol olarak tek kelime konuşmaz.Yapımcı kadrosunda Kaan Kural da vardır.Evet,o Kaan Kural. Konusu: Köylünün vergi iade zarflarını şehre götürmek üzere görev verilen gencin tesadüfi karşılaşmalar sonrası, başından geçen olayların anlatıldığı bir filmdir.Filmin en eğlenceli bölümlerinden biri de şakalaşma muhabbetidir.izlenmesini şiddetle tavsiye ederim.ağzınızı,gözünüzü patlatırım.o derece.izleyenin unutamayacağı bir filmdir zaten.
derste şakalaşma kötü bitti :)) 00:27
derste şakalaşma kötü bitti :)) 2.490 izlenme - 8 yıl önce o nasıl bir tokat atmak
Kendini Karıştıran Salak Kız 00:51
Kendini Karıştıran Salak Kız 557 izlenme - 2 yıl önce Gündemden düşmeyen ve yenilerine yenilerinin her an eklendiği salak kız videolarımızın başka bir versiyonunu izliyoruz. İki arkadaşımız, muhtemelen bacı- gardaşlar güzelce krema hazırlıyorlar felan, o sıralarda bi şakalaşmalar gülüncükler depişmeler felan, sonrasını hep beraber izleyelim. Yorum sizin, izleyelim!
Kavga Eden Cocuklar ! 01:14
Kavga Eden Cocuklar ! 766 izlenme - 9 yıl önce arda ile volkan ŞakalaŞmali kavgasi !
1912 Yılında Şakalaşan Osmanlı Askerleri 02:03
1912 Yılında Şakalaşan Osmanlı Askerleri 356 izlenme - 2 yıl önce British Pathe arşivinden çıkan bir kayıt. Şakalaşmalar 1.49'dan sonra başlıyor.
Enes Kaya ve Samin Şakalaşması (1. Bölüm) TR Altyazılı 00:53
Enes Kaya ve Samin Şakalaşması (1. Bölüm) TR Altyazılı 202 izlenme - 3 yıl önce Enes Kaya ve Samin Şakalaşması (1. Bölüm) TR Altyazılı
Yaya Toure ve Eden Hazard Şakalaşması 00:30
Yaya Toure ve Eden Hazard Şakalaşması 255 izlenme - 2 yıl önce Yaya Toure önden ilerleyen Hazard'a enseye şaplak bir şaka yapmaya kalkar ve olaylar gelişir.
Şakalaşma 01:13
Şakalaşma 453 izlenme - 9 yıl önce gerçek sanmayın
Durasi Ve Mesut 02:59
Durasi Ve Mesut 190 izlenme - 6 yıl önce durasi ve mesut
Uğur Deniz Ayıya Karşı 00:47
Uğur Deniz Ayıya Karşı 65 izlenme - 3 yıl önce Uğur Deniz Ayıya Karşı
Kavga Burda Gençler ! 00:17
Kavga Burda Gençler ! 63 izlenme - 3 yıl önce Bu Kavga Kaçmaz
Abi Kardeş Şakalaşması 01:30
Abi Kardeş Şakalaşması 115 izlenme - 3 yıl önce Abi Kardeş Şakalaşması
Şakanın sonu böyle bitti! 00:09
Şakanın sonu böyle bitti! 62 izlenme - 3 yıl önce 3 genç kızın şakalaşmasının sonu, kızlardan birinin elindeki oklavayla tavandaki avizeyi kırıp yaralanmasıyla tatsız bir şekilde bitti
Aşırı Samimi Şakalaşan İşçiler 00:56
Aşırı Samimi Şakalaşan İşçiler 107 izlenme - 4 yıl önce Evet arkadaşlar işçilerimizin kendi aralarında çektiği aşırı samimi ve hafif tecavüz içeren dadaist bir çalışma...
zeytinim 00:44
zeytinim 164 izlenme - 8 yıl önce kanarya sevgisi
El bombalarıyla şakalaşıyorlardı 00:43
El bombalarıyla şakalaşıyorlardı 95 izlenme - 4 yıl önce AFYONKARAHİSAR'da 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlamanın Eskişehir'deki Askeri Mahkeme'de görülen davada, tanık askerlerin talimatla alınan ifadeleri okundu. İfadelerde şehit askerlerin sabah saat 07.00'den gece saat 24.00'e kadar çalıştırıldıkları öne sürüldü. Geçen yıl 5 Eylül tarihinde Afyonkarahisar'da meydana gelen ve 25 askerin şehit olduğu askeri mühimmat deposundaki patlamayla ilgili olarak, olay tarihinde Afyonkarahisar 500'üncü İstikam Ana Depo Komutanlığı 4'üncü Mühimmat Bölge Komutanı 51 yaşındaki Kıdemli Albay Veysel Özbay, Bölük Komutanı Binbaşı 44 yaşındaki Ali Duran ve Üsteğmen 31 yaşındaki Tarık Aydın'ın sanık olarak yargılandığı davanın önceki gün başlayan ve dün akşam saatlerinde ara verilen 4'üncü duruşmasına bugün devam edildi. 4'üncü duruşmanın 3'üncü gününde mahkeme heyeti patlamada yaralanan ve patlamanın olduğu zaman birlikte vatani görevlerini yapan toplam 60 kişinin talimatla verdikleri ifadelerini tek tek okudu. Tanık askerler ifadelerinde, el bombalarını depolara yerleştiren askerlere bu konuda hiçbir eğitim verilmediğini, askerlerin sabah saat 07.00'den gece saat 23.00-24.00'e kadar çalıştırıldıkları, 3-4 saatte bir 10 dakika verilen molada dinlendiklerini söyledi. Tanıklar, el bombalarının olduğu sandıklardan bazılarının kırık olduğunu, el bombalarının taşınma sırasında bu kırık yerlerden düştüğünü, sandıklara çivi çakıldığını, araç farları ve el lambalarıyla çalışma yapıldığını öne sürdüler. Talimatla ifade veren erler şu iddialarda bulundu:
Sonu Feci Kaza İle Biten Araç İçi Şakalaşma 01:42
Sonu Feci Kaza İle Biten Araç İçi Şakalaşma 61 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşını korkutmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmaSonu feci kaza ile biten araç içi şakalaşmak için gazladı, sonu feci kaza ile bittti.
Barcelona Antrenmanında Suarez'i 'linç' Ettiler! 00:21
Barcelona Antrenmanında Suarez'i 'linç' Ettiler! 25 izlenme - 1 yıl önce Barcelona antrenmanında futbolcuların Luis Suarez ile arasındaki sert şakalaşma kameralara böyle yansıdı.
2 Kardeşin Şakalaşması 02:24
2 Kardeşin Şakalaşması 54 izlenme - 5 yıl önce 2 KARDEŞİN şakalaşması