Hoşgeldiniz!

şakalaşmak

Ajan Bebek İş Başında 01:56
Ajan Bebek İş Başında 2.526 izlenme - 5 yıl önce Ajan Bebek İş Başında :d Cok Komik
Bu Komediyi Kaçırmayın Dmsşklhfıuoejddddd 00:27
Bu Komediyi Kaçırmayın Dmsşklhfıuoejddddd 1.519 izlenme - 8 yıl önce dersin boşluğundan yararladıp huu çekemeye calışan süper arkadaşlar ismail we saz arkadşları ddd
Türk Yapımı Oyuncak 00:12
Türk Yapımı Oyuncak 1.883 izlenme - 5 yıl önce Türklerin Yaptığı Oyuncak Anca Bukadar Olur
Birinci Geleneksel Alkışlarlayaşıyorum Zirvesi 02:17
Birinci Geleneksel Alkışlarlayaşıyorum Zirvesi 305 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin adminlerinden alihassan'ın malikanesinde çılgınlı house party zirvesi yaptık. Gelmeyenler çok şey kaçırdı. Hatun düşürürüm umuduyla giden babayiğitlerin birbirleriyle şakalaşarak coştuğu pek de güzel bir zirve oldu. 10 erkek başına 5 erkek düşen alkışlarlayaşıyorum sitesi magazin servisi adına wesaire.
Camide Domino Etkili Çelme 00:10
Camide Domino Etkili Çelme 291 izlenme - 3 yıl önce Çocukken şakalaşılır, uzun eşek falan oynanır da bu ne olum yaa gitti bütün cemaatin namaz yandı. Peki şimdi bu olayda bu yanan namazların günahı çelmeyi takanın mı olur yoksa yiyenin mi?
Gorillerin İnsanla İmtihanı 03:20
Gorillerin İnsanla İmtihanı 139 izlenme - 3 yıl önce Gorillerin insan gördüğünde verdiği tepkiyi izliyoruz.
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 00:16
Guardiola'nın Robben'in Kıçına Tekme Atması 86 izlenme - 3 yıl önce guardiola takımın başına geçer geçmez kaynaşmış anlaşılan futbolcular. meslek lisesi havası yakalanmış hemen. neyse efenim bu kısacık görüntüye alman basını da pek bir itibar etmiş esprili yaklaşımlar olmuş bizim onlardan ne eksiğimiz var bizde bu video üzerinde sallayalım istedim...
Şakalaştığı Arkadaşını 4 Yerinden Bıçaklayan Ruh Hastası Adam 00:34
Şakalaştığı Arkadaşını 4 Yerinden Bıçaklayan Ruh Hastası Adam 19 izlenme - 1 yıl önce Konya'nın merkez Selçuklu ilçesinde 23 İsmail Buyrukbilen, arkadaşı 20 Alihan Yaraşlı ile şakalaşmaya başladı. Şakalaşma bir süre sonra küfürleşmeye dönüşünce Yaraşlı, arkadaşı Buyrukbilen'i bıçaklayıp olay yerinden kaçtı. Buyrukbilen hastaneye kaldırılırken, arkadaşı Yaraşlı gözaltına alındı. ŞAKALAŞMA KÜFÜRLEŞMEYE DÖNÜŞTÜ İddiaya göre, madde bağımlısı olan ve bir süre tedavi gördüğü öğrenilen İsmail Buyrukbilen, arkadaşı Alihan Yaraşlı ile şakalaşmaya başladı. Şakalaşma bir süre sonra küfürleşmeye dönüştü. Buyrukbilen'in arkasını dönmesini fırsat bilen Yaraşlı, arkadaşını sırtından ve kolundan 4 kez bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçtı. ÇEVREDEKİ VATANDAŞLARIN İHBARIYLA HASTANEYE KALDIRILDI Kanlar içinde yerde kalan Buyrukbilen çevredeki vatandaşların çağırdığı ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İsmail Buyrukbilen'in tedavisinin devam ettiği belirtildi. SUÇ ALETİYLE KISA SÜREDE YAKALANDI Şüpheli Alihan Yaraşlı ise Cinayet Büro ekipleri tarafından suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Yaraşlı'nın polise verdiği ilk ifadesinde, Şakalaşıyorduk. Sonra küfürleşme başladı. Bende bıçakladım dediği öğrenildi.