Hoşgeldiniz!

Sakallı Kadın Videoları İzle

Conchita Wurst: Ön Yargıları Kırma Peşindeyim 01:32
Conchita Wurst: Ön Yargıları Kırma Peşindeyim 40.274 izlenme - 3 yıl önce Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanan Avusturyalı transseksüel şarkıcı Conchita Wurst, Viyana’da büyük bir coşkuyla karşılandı. Wurst’un bazı kadın hayranları yüzlerine sakal çizerek şarkıcıya olan sevgilerini gösterdi. Avusturya’ya tarihinde ikinci birinciliği getiren Conchita Wurst, bu zaferiyle ön yargıları kırmak istediğini söyledi: “Dünkü zafer sadece benim için değil aynı zamanda ön yargısız bir geleceğe inananların da zaferiydi. Ön yargıları kırma peşindeyim. Gelecekten daha çok hoşgörü ve karşılıklı saygı bekliyorum.” Conchita Wurst sıra dışı tarzıyla adaylık sürecinden bu yana tartışma konusu olmuştu. Uzun saçları, koyu renk sakalları ve ilginç giysileriyle Wurst, 290 puan toplayarak ülkesi Avusturya’yı Eurovision’da birinciliğe ulaştırdı. Daha önce İsrailli transseksüel bir şarkıcı da 16 yıl önce yapılan Eurovision yarışmasında birinci olmuştu. Türkiye’nin yarışma puanlamasına itirazları nedeniyle katılmadığı yarışmada, kurallar gereği doğrudan finale katılan Fransa ise sonuncu oldu.
Eurovision'u Sakallı Kadın Conchita Wurst Kazandı 03:17
Eurovision'u Sakallı Kadın Conchita Wurst Kazandı 9.732 izlenme - 3 yıl önce 59. Eurovision Şarkı Yarışması eşcinsellerin yoğun ilgi gösterdiği sakallı kadın Avusturya temsilcisi Conchita Wurst kazandı. 59. Eurovision Şarkı Yarışması bu yıl, Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da düzenlendi. Bu yılki yarışmada eşcinsellerin yoğun ilgi gösterdiği sakallı kadın görüntüsüyle farklı bir imaj çizen Avusturya temsilcisi Conchita Wurst kazandı. Eurovision'da final heyecanı Avusturya ile Danimarka arasında yaşandı. Finale adını hem bayan hem erkek görünümlü yarışması Conchita Wurst yazdırdı. Gece boyu Wurst'un destekçileri renkli bıyıklı maskeler takarak Kopenhag Refshaleöen B&W Hallerne'de yapılan yarışmada, Ukrayna, Belarus, Azerbaycan, İzlanda, Norveç, Romanya, Ermenistan, Karadağ, Polonya, Yunanistan, Avusturya, Almanya, İsveç, Fransa, Rusya, İtalya, Slovenya, Finlandiya, İspanya, İsviçre, Macaristan, Malta, Danimarka, Hollanda, San Marino ve İngiltere temsilcileri sahneye çıktı. İlk olarak Ukrayna ekibi sahneye çıkarken basın merkezindeki Ukrayna bayrakları taşıyan kalabalık bir grup tezahürat yaparak destek verdi. Azerbaycan ekibi de temsilcileri Dilara Kazimova'yı ekran başında yalnız bırakmadı. İLGİ ODAĞI OLDU Bu yılki yarışmada eşcinsellerin yoğun ilgi gösterdiği sakallı kadın görüntüsüyle farklı bir imaj çizen Avusturya temsilcisi Conchita Wurst ise hem salonda hem de basın merkezinde yoğun tezahürat aldı.
Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix (Canlı Performans) 03:12
Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix (Canlı Performans) 9.548 izlenme - 3 yıl önce AIDS ile mücadele için düzenlenen dünyanın en büyük hayır organizasyonu Viyana Hayat Balosu (Life Bal) birbirinden ünlü konuklarıyla Avusturya’da yapıldı. Bu müthiş gösteride yer alanlar arasında eski Amerikan Başkanı Bill Clinton, oyuncu Lindsay Lohan gibi isimler yer alırken, Eurovision’da birinciliği Avusturya’ya getiren Conchita Wurst ise bir konser verdi. Conchita Wurst - Rise Like A Phoenix (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Waking in the rubble Walking over glass Neighbours say we’re trouble Well that time has passed Peering from the mirror No, that isn’t me A stranger getting nearer Who can this person be? You wouldn’t know me at all today From the fading light I fly Rise like a phoenix Out of the ashes, seeking rather than vengeance Retribution, you were warned Once I’m transformed, once I’m reborn You know I will rise like a phoenix But you’re my flame Go about your business Act as if you’re free No one could have witnessed What you did to me ‘Cause you wouldn’t know me today And you have got to see to believe From the fading light I fly Rise like a phoenix Out of the ashes, seeking rather than vengeance Retribution, you were warned Once I’m transformed, once I’m reborn I rise up to the sky You threw me down but I’m gonna fly And rise like a phoenix Out of the ashes, seeking rather than vengeance Retribution, you were warned Once I’m transformed, once I’m reborn You know I will rise like a phoenix But you’re my flame
Sakalsız Conchita Wurst 01:10
Sakalsız Conchita Wurst 1.398 izlenme - 3 yıl önce Eurovision'u kazanan 'sakallı diva' Conchita Wurst'un sakalsız fotoğrafları ortaya çıktı. Upuzun saçları, koyu renk sakalları ve cüretkar giysileriyle Wurst, yarışmanın en dikkat çeken ismi oldu.
Sakallı Kadınlar 01:38
Sakallı Kadınlar 401 izlenme - 2 yıl önce Evet yanlış okumadınız... Onlar ya çeşitli nedenlerden ya da Polikistik over sendromu denilen bir hastalık nedeni ile sakalı çıkan kadınlar. Fakat bu kadınlar buna rağmen özgüvenlerini kaybetmemiş kendilerini bu şekilde kabul etmişler ve hayatlarına devam etmişler, ediyorlar. İşte onların ilginç hikâyeleri... İnanması güç ama fotoğraftakilerin hepsi kadın... ANNIE JONES Annie Jones en güzel ve trajik sakallı kadınlardan biri. 19 yaşındayken çekilen yandaki fotoğrafta görülen Annie Jones, 14 Temmuz 1865'te Virjinya'nın Marion kentinde doğdu. Doğduğunda başından ayak parmağına kadar ince, koyu renkli tüy tabakası ile kaplıydı. 9 aylıkken bolca sakala sahipti. Bu sakalları bir şovmenin ilgisini çekti. Ailesi diğer 11 kardeşine para gerektiği için Annie'nin şovmenle birlikte tura gitmesine izin verdi. 9 yaşına kadar annesi de yanında kaldı. Daha 1 yaşındayken bu yolla haftada 150 dolar kazanıyordu. 15 yaşında sir
Makyajla Conchita Wurst Olmak 03:47
Makyajla Conchita Wurst Olmak 386 izlenme - 3 yıl önce 59. Eurovision Şarkı Yarışması kazanan sakallı kadın olarak adlandırılan Avusturyalı Conchita Wurst'e makyajla benzeyen ablamızı izliyoruz.
Sakallı Kadının En Büyük Destekçisi Kocası 00:37
Sakallı Kadının En Büyük Destekçisi Kocası 77 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de hormon bozukluğu nedeniyle yüzünde sakal çıkmaya başlayan Annalisa isimli kadına en büyük desteği kocası veriyor.
Viyana Hayat Balosuna Conchita Damga Vurdu 00:20
Viyana Hayat Balosuna Conchita Damga Vurdu 65 izlenme - 3 yıl önce AIDS ile mücadele için düzenlenen dünyanın en büyük hayır organizasyonu Viyana Hayat Balosu (Life Bal) birbirinden ünlü konuklarıyla Avusturya’da yapıldı. Bu müthiş gösteride yer alanlar arasında eski Amerikan Başkanı Bill Clinton, oyuncu Lindsay Lohan gibi isimler yer alırken, Eurovision’da birinciliği Avusturya’ya getiren Conchita Wurst ise bir konser verdi.