Hoşgeldiniz!

sakalsız

Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 02:00
Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 3.911 izlenme - 1 yıl önce Her biri birer Adriana Lima olan ablaların sakallı erkek mi, sakalsız erkek mi tartışmasını izliyoruz.
Sakalsız Erkek Olur Mu? - Röportaj 02:09
Sakalsız Erkek Olur Mu? - Röportaj 126 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de bir televizyon kanalında "Erkek, kadından ayrılmak için sakal bırakmalıdır. Şimdi kadınımız da erkeğimiz de aynı giyiniyor. Şimdi, bir bakıyorsun uzun saçlı, sakalı da yok. Şimdi yakınına gelene kadar onu kadın zannedersin. Allah muhafaza bir sürü düşünceye de girersin" şeklindeki ifadeler tartışmalara yol açmıştı. Peki, halk bu tür açıklamalar konusunda ne düşünüyor.Sokak röportajında halka soruldu
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 01:27
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 1.845 izlenme - 3 yıl önce Sevimli kız çocuğu yıllarca alışmış kaptan mağara adamı gibi babasını görmeye. Sakalsız halini görünce verdiği tepki gerçekten çok komik , özellikle selam vermesi. İyi seyirler.
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Tepkisi 01:27
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Tepkisi 1.705 izlenme - 3 yıl önce babasını tanıyamadı
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek 02:33
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek 581 izlenme - 2 yıl önce Bebeklerin babalarını sakalsız görünce yüz şekillerini değiştirmesi çok komik ama bu görüntüdeki, bebek babasını görünce nasıl çıldırdı.
Sakalsız Erkek Neye Benzer? 10:35
Sakalsız Erkek Neye Benzer? 283 izlenme - 1 yıl önce Sakalsız erkek sakalsız olduğu zaman kendini çıplak gibi hisseder.Sakallı erkek önemli delikanlı olduğunu belli edersin,görüntüde bu konu üzerine soruldu.
Babasını İlk Kez Sakalsız Gören Bebek Bakın Nasıl Tepki Verdi 01:18
Babasını İlk Kez Sakalsız Gören Bebek Bakın Nasıl Tepki Verdi 167 izlenme - 1 yıl önce Babasını doğduğu günden beri sakallı gören sevimli bebek, bir anda babasını karşısında sakalsız görünce bakın ne yaptı. İşte o anlar.
Uzun Yürüyüşe Çıkan 61 Yaşındaki Adamın Timelapse Hali 00:35
Uzun Yürüyüşe Çıkan 61 Yaşındaki Adamın Timelapse Hali 106 izlenme - 2 yıl önce Uzun ve solukluz bir yürüyüşe çıkan sakalsız 61 yaşındaki adamın sakalının nasıl büyüdüğünü timelapse ile göreceksiniz
Bebek Babasını Sakalsız Görünce 01:27
Bebek Babasını Sakalsız Görünce 168 izlenme - 4 yıl önce Bebek Babasını Sakalsız Görünce
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce 01:27
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce 227 izlenme - 4 yıl önce Sevimli bebek sakalsız kalan babasını tanıyamayınca bakın ne yaptı.. 24.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sakalsız Babayı Tanıyamadı 01:18
Sakalsız Babayı Tanıyamadı 109 izlenme - 3 yıl önce Küçük kızıyla "Cee" oynayan adam sakalını kesince hiç beklemediği bir tepki alıyor..Babasını sakalsız görünce ne tepki vereceğini şaşırdı
Icerde Oyuncularinin Sakalsiz Halleri!!! 01:33
Icerde Oyuncularinin Sakalsiz Halleri!!! 25 izlenme - 1 yıl önce Daha Fazlasi Icin Abone Ol
Survivor 2017 Yarışmacılarının Sakalsız Halleri 02:03
Survivor 2017 Yarışmacılarının Sakalsız Halleri 2 izlenme - 8 ay önce Adaya gider gitmez saça sakala karışan yarışmacıların neredeyse birbirleriyle alakası olmayan sakalsız hallerini izliyoruz.