Hoşgeldiniz!

sakalsız

Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 02:00
Sakallı Erkek mi Sakalsız Erkek mi? 3.468 izlenme - 1 ay önce Her biri birer Adriana Lima olan ablaların sakallı erkek mi, sakalsız erkek mi tartışmasını izliyoruz.
Babasını İlk Kez Sakalsız Gören Bebek Bakın Nasıl Tepki Verdi 01:18
Babasını İlk Kez Sakalsız Gören Bebek Bakın Nasıl Tepki Verdi 166 izlenme - 4 hafta önce Babasını doğduğu günden beri sakallı gören sevimli bebek, bir anda babasını karşısında sakalsız görünce bakın ne yaptı. İşte o anlar.
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 01:27
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebek Tepkisi 1.529 izlenme - 2 yıl önce Sevimli kız çocuğu yıllarca alışmış kaptan mağara adamı gibi babasını görmeye. Sakalsız halini görünce verdiği tepki gerçekten çok komik , özellikle selam vermesi. İyi seyirler.
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Tepkisi 01:27
Babasının Sakalsız Halini İlk Kez Gören Bebeğin Tepkisi 1.697 izlenme - 2 yıl önce babasını tanıyamadı
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek 02:33
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek 92 izlenme - 2 ay önce Bebeklerin babalarını sakalsız görünce yüz şekillerini değiştirmesi çok komik ama bu görüntüdeki, bebek babasını görünce nasıl çıldırdı.
Uzun Yürüyüşe Çıkan 61 Yaşındaki Adamın Timelapse Hali 00:35
Uzun Yürüyüşe Çıkan 61 Yaşındaki Adamın Timelapse Hali 99 izlenme - 1 yıl önce Uzun ve solukluz bir yürüyüşe çıkan sakalsız 61 yaşındaki adamın sakalının nasıl büyüdüğünü timelapse ile göreceksiniz
Bebek Babasını Sakalsız Görünce 01:27
Bebek Babasını Sakalsız Görünce 166 izlenme - 2 yıl önce Bebek Babasını Sakalsız Görünce
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce 01:27
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce 227 izlenme - 3 yıl önce Sevimli bebek sakalsız kalan babasını tanıyamayınca bakın ne yaptı.. 24.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sakalsız Babayı Tanıyamadı 01:18
Sakalsız Babayı Tanıyamadı 104 izlenme - 2 yıl önce Küçük kızıyla "Cee" oynayan adam sakalını kesince hiç beklemediği bir tepki alıyor..Babasını sakalsız görünce ne tepki vereceğini şaşırdı
Erdal Bakır Sakalsız Sakırler İzmirde 04:40
Erdal Bakır Sakalsız Sakırler İzmirde 36 izlenme - 2 yıl önce DİZİ VE SİNEMA OYUNCUSU
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce.. 01:27
Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce.. 36 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Bebek Babasının Sakalsız Halini Görünce..
Hz Mehdi AS'ın Sakalsız Olacağı İddiası Doğru Değildir 03:27
Hz Mehdi AS'ın Sakalsız Olacağı İddiası Doğru Değildir 13 izlenme - 1 yıl önce Hz. Mehdi (AS)'ın Sakalsız Olacağı İddiası Doğru Değildir!