Hoşgeldiniz!

Sakarlık Videoları İzle

Best Of Cenabetlik Derlemesi 03:32
Best Of Cenabetlik Derlemesi 7.020 izlenme - 1 yıl önce Parça parça karşımıza çıkan videoların top 10 listesine dönüştürülmüş hali.. Böyle izleyince daha heyecanlı oluyor.. Acaba listede kendimizi de görürmüyüz havasına kapılıyor insan..
Komik Duruma Düşmekten Kurtulamayan Ünlüler 02:50
Komik Duruma Düşmekten Kurtulamayan Ünlüler 3.392 izlenme - 2 yıl önce Gösteri dünyasının ünlüleri kusursuz görünüyor olabilir. Hatta onların kusursuz görünmesi için çaba harcayan onlarca kişi peşlerinde koşuyor da olabilir. Ama bazen son anda öyle felaketlerle karşılaşabiliyorlar ki... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlar ve Sakarlık 01:44
Kadınlar ve Sakarlık 786 izlenme - 4 ay önce Hepsinin baş aktristi kadınlar olan muhteşem ötesi sakarlık videoları izliyoruz arkadaşlar. Çok tatlılar. Keyifli seyirler...
Sakar Şakir (1977) - Otobüste Geçen Sahneler (Restorasyonlu) 04:37
Sakar Şakir (1977) - Otobüste Geçen Sahneler (Restorasyonlu) 5.801 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Kemal Sunal,Adile Naşit,Ali Şen ve Ünal Gürel'in paylaştığı Sakar Şakir filminden bir kesit izleyeceğiz. Şakir amcasından kalan mirası almak için İstanbul'a gitmeye karar verir.Yolda otobüste sakarlığı yüzünden Fuat ile başından türlü olaylar geçer.
Sakarlıkta sınır tanımayanlar 02:04
Sakarlıkta sınır tanımayanlar 8.328 izlenme - 4 yıl önce Yapmaya çalıştıkları işlerle fenomen olmak isteyen insanlar başarıdan çok beceriksizlikle fenomen oldular.
Sarhoş kızların başına bakın neler geldi? 01:37
Sarhoş kızların başına bakın neler geldi? 9.019 izlenme - 4 yıl önce Sarhoş kızların tehlikeli oyunu. Kendilerinden geçtiler...
Sarışın Güzelin Sakarlığı Başına Bela 00:33
Sarışın Güzelin Sakarlığı Başına Bela 9.855 izlenme - 4 yıl önce Sarışın güzelin sakarlığı başına bela...
İşte Muhteşem Sakarlık 00:25
İşte Muhteşem Sakarlık 3.120 izlenme - 3 yıl önce İşte Muhteşem Sakarlık
En Komik Sakarlıklar 02:44
En Komik Sakarlıklar 4.870 izlenme - 4 yıl önce En komik sakarlıklar...
Sakarlıklarıyla Gülünç Duruma Düşen Bir Değişik Babalar 06:44
Sakarlıklarıyla Gülünç Duruma Düşen Bir Değişik Babalar 84 izlenme - 2 hafta önce Çocuklar da babalarına zarar veriyor, Sadece babalar çocuklarına zarar vermiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlker Ayrık'ın Sakarlığı Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu! 01:54
İlker Ayrık'ın Sakarlığı Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu! 6.548 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak yeni pipetle bardak taşıma oyununun ardından sunucu İlker Ayrık'ın sakarlığı stüdyodakileri kahkaya boğdu.!
Süleyman Demirel'in Düşme Anları (1994) 01:07
Süleyman Demirel'in Düşme Anları (1994) 1.590 izlenme - 2 yıl önce Dönemin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in müthiş düşüşü.Düşen bir arkadaşımız olduğunda ona "Süleyman Demirel gibi düştün lan ehehe" dedirtecek türden düşüşler..İzliyoruz..
Sarhoş Sakarlıkları - Kazaları Komedi 07:26
Sarhoş Sakarlıkları - Kazaları Komedi 2.526 izlenme - 3 yıl önce Frunk Dails || Ultimate Drunk Fails Compilation
en komik görüntüler 02:13
en komik görüntüler 2.028 izlenme - 8 yıl önce bu görüntüler hem komik hemde sakarlığı gösteren görüntüler
Komik Kazalar 04:02
Komik Kazalar 716 izlenme - 3 yıl önce Best Fails Of The Week 1 July 2014 | Failarmy
Dünyadan En Komik Sakarlık Örnekleri 06:53
Dünyadan En Komik Sakarlık Örnekleri 1.451 izlenme - 5 yıl önce
sakarlıga baqın =) 01:47
sakarlıga baqın =) 1.699 izlenme - 8 yıl önce =)
sakar çocuk, komik, salak, 00:36
sakar çocuk, komik, salak, 1.577 izlenme - 8 yıl önce ne yaptığını zannediyor.
Niloya | 77. Bölüm | Sakarlığım Üstümde | Çizgi Film 06:47
Niloya | 77. Bölüm | Sakarlığım Üstümde | Çizgi Film 309 izlenme - 1 yıl önce Niloya o gün çok sakardır. Resim yaparken duvarı boyar. Duvarı silerken, vazoyu kırar. Vazoyu yaptım derken yastık kılıfını yırtar. Niloya bugün gerçekten çok sakardır. Annesine tüm bu olanları nasıl açıklayacaktır! Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çıtır Kızların Sakarlığı 00:21
Çıtır Kızların Sakarlığı 348 izlenme - 4 yıl önce Çıtır Kızların Sakarlığı
Dünyanın En Güzel Ve En Salak Kızları 06:36
Dünyanın En Güzel Ve En Salak Kızları 507 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılının en sakar kızlarını izliyoruz. Mankenlerden, ünlü isimlere bir çok kişinin yer aldığı bu videoyu izlerken gülmekten duramayacaksınız.
Gülmekten Yarılacaksınız 02:18
Gülmekten Yarılacaksınız 779 izlenme - 3 yıl önce Gülmekten Yarılacaksınız...
Feci Kazalar ve Sakarlıklarla 2014 02:30
Feci Kazalar ve Sakarlıklarla 2014 376 izlenme - 2 yıl önce 2014 yılında. Yapılan kazalar insanın içini acıtan cinsten... Düşmeler, araba kazaları, spor kazaları. 2014 yılında. Yapılan kazalar insanın içini acıtan cinsten... Düşmeler, araba kazaları, spor kazaları.
Dalgın insanların yaptığı efsanevi hatalar 01:27
Dalgın insanların yaptığı efsanevi hatalar 290 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin dalgın anlarda yaptığımız, yaşayan dışında herkesi güldüren saçma hareketleri bir videoda toplamışlar. Bunlardan en az birini yaşamadıysanız, insan üstü varlık ödülünü hak etitniz.
Kızların pes dedirten sakarlıkları 10:22
Kızların pes dedirten sakarlıkları 740 izlenme - 4 yıl önce 2012'ye damgasını vuran sakar kızlar... Kızların kaza anları...
salklar her şeyi kırdılar 01:40
salklar her şeyi kırdılar 662 izlenme - 7 yıl önce çok komik sakarlıklar hhahahahahah
kazanın böylesi 00:07
kazanın böylesi 929 izlenme - 7 yıl önce
Ronaldo Takım Arkadaşını Sakatlıyor 00:14
Ronaldo Takım Arkadaşını Sakatlıyor 469 izlenme - 3 yıl önce Ronaldo gole giderken takım arkadaşının üstüne düşüyor.
Bu Kadar Sakar Olunmaz Ki 03:42
Bu Kadar Sakar Olunmaz Ki 215 izlenme - 3 yıl önce Sakarlık Bu Kadar Sakar Olunmazki İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
sakarlık genlerinde var :)) 00:46
sakarlık genlerinde var :)) 614 izlenme - 8 yıl önce sakarlık genlerinde var :))