Hoşgeldiniz!

sakarlık

Best Of Cenabetlik Derlemesi 03:32
Best Of Cenabetlik Derlemesi 7.069 izlenme - 2 yıl önce Parça parça karşımıza çıkan videoların top 10 listesine dönüştürülmüş hali.. Böyle izleyince daha heyecanlı oluyor.. Acaba listede kendimizi de görürmüyüz havasına kapılıyor insan..
Kadınlar ve Sakarlık 01:44
Kadınlar ve Sakarlık 2.481 izlenme - 11 ay önce Hepsinin baş aktristi kadınlar olan muhteşem ötesi sakarlık videoları izliyoruz arkadaşlar. Çok tatlılar. Keyifli seyirler...
Sarhoş kızların başına bakın neler geldi? 01:37
Sarhoş kızların başına bakın neler geldi? 9.121 izlenme - 5 yıl önce Sarhoş kızların tehlikeli oyunu. Kendilerinden geçtiler...
Sakarlıkta sınır tanımayanlar 02:04
Sakarlıkta sınır tanımayanlar 8.334 izlenme - 4 yıl önce Yapmaya çalıştıkları işlerle fenomen olmak isteyen insanlar başarıdan çok beceriksizlikle fenomen oldular.
Mutfağa Sokulmaması Gereken 30 İnsan 03:19
Mutfağa Sokulmaması Gereken 30 İnsan 882 izlenme - 5 ay önce Bu videoda sakar veya beceriksiz oldukları için mutfağa kesinlikle girmemesi gereken insanların başlarına gelen olaylar var. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sarışın Güzelin Sakarlığı Başına Bela 00:33
Sarışın Güzelin Sakarlığı Başına Bela 9.864 izlenme - 5 yıl önce Sarışın güzelin sakarlığı başına bela...
Komik Duruma Düşmekten Kurtulamayan Ünlüler 02:50
Komik Duruma Düşmekten Kurtulamayan Ünlüler 3.406 izlenme - 2 yıl önce Gösteri dünyasının ünlüleri kusursuz görünüyor olabilir. Hatta onların kusursuz görünmesi için çaba harcayan onlarca kişi peşlerinde koşuyor da olabilir. Ama bazen son anda öyle felaketlerle karşılaşabiliyorlar ki... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşte Muhteşem Sakarlık 00:25
İşte Muhteşem Sakarlık 3.121 izlenme - 4 yıl önce İşte Muhteşem Sakarlık
En Komik Sakarlıklar 02:44
En Komik Sakarlıklar 4.898 izlenme - 5 yıl önce En komik sakarlıklar...
İlker Ayrık'ın Sakarlığı Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu! 01:54
İlker Ayrık'ın Sakarlığı Stüdyoyu Kahkahaya Boğdu! 6.554 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak yeni pipetle bardak taşıma oyununun ardından sunucu İlker Ayrık'ın sakarlığı stüdyodakileri kahkaya boğdu.!
Süleyman Demirel'in Düşme Anları (1994) 01:07
Süleyman Demirel'in Düşme Anları (1994) 1.767 izlenme - 3 yıl önce Dönemin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in müthiş düşüşü.Düşen bir arkadaşımız olduğunda ona "Süleyman Demirel gibi düştün lan ehehe" dedirtecek türden düşüşler..İzliyoruz..
Sarhoş Sakarlıkları - Kazaları Komedi 07:26
Sarhoş Sakarlıkları - Kazaları Komedi 2.536 izlenme - 4 yıl önce Frunk Dails || Ultimate Drunk Fails Compilation
en komik görüntüler 02:13
en komik görüntüler 2.028 izlenme - 8 yıl önce bu görüntüler hem komik hemde sakarlığı gösteren görüntüler
Dünyadan En Komik Sakarlık Örnekleri 06:53
Dünyadan En Komik Sakarlık Örnekleri 1.458 izlenme - 6 yıl önce
Komik Kazalar 04:02
Komik Kazalar 717 izlenme - 4 yıl önce Best Fails Of The Week 1 July 2014 | Failarmy
sakarlıga baqın =) 01:47
sakarlıga baqın =) 1.699 izlenme - 8 yıl önce =)
sakar çocuk, komik, salak, 00:36
sakar çocuk, komik, salak, 1.578 izlenme - 8 yıl önce ne yaptığını zannediyor.
Niloya | 77. Bölüm | Sakarlığım Üstümde | Çizgi Film 06:47
Niloya | 77. Bölüm | Sakarlığım Üstümde | Çizgi Film 455 izlenme - 2 yıl önce Niloya o gün çok sakardır. Resim yaparken duvarı boyar. Duvarı silerken, vazoyu kırar. Vazoyu yaptım derken yastık kılıfını yırtar. Niloya bugün gerçekten çok sakardır. Annesine tüm bu olanları nasıl açıklayacaktır! Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çıtır Kızların Sakarlığı 00:21
Çıtır Kızların Sakarlığı 357 izlenme - 5 yıl önce Çıtır Kızların Sakarlığı
Dünyanın En Güzel Ve En Salak Kızları 06:36
Dünyanın En Güzel Ve En Salak Kızları 522 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılının en sakar kızlarını izliyoruz. Mankenlerden, ünlü isimlere bir çok kişinin yer aldığı bu videoyu izlerken gülmekten duramayacaksınız.
Gülmekten Yarılacaksınız 02:18
Gülmekten Yarılacaksınız 779 izlenme - 4 yıl önce Gülmekten Yarılacaksınız...
Feci Kazalar ve Sakarlıklarla 2014 02:30
Feci Kazalar ve Sakarlıklarla 2014 377 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılında. Yapılan kazalar insanın içini acıtan cinsten... Düşmeler, araba kazaları, spor kazaları. 2014 yılında. Yapılan kazalar insanın içini acıtan cinsten... Düşmeler, araba kazaları, spor kazaları.
Kızların pes dedirten sakarlıkları 10:22
Kızların pes dedirten sakarlıkları 754 izlenme - 5 yıl önce 2012'ye damgasını vuran sakar kızlar... Kızların kaza anları...
Dalgın insanların yaptığı efsanevi hatalar 01:27
Dalgın insanların yaptığı efsanevi hatalar 290 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin dalgın anlarda yaptığımız, yaşayan dışında herkesi güldüren saçma hareketleri bir videoda toplamışlar. Bunlardan en az birini yaşamadıysanız, insan üstü varlık ödülünü hak etitniz.
Sakarlıklarıyla Gülünç Duruma Düşen Bir Değişik Babalar 06:44
Sakarlıklarıyla Gülünç Duruma Düşen Bir Değişik Babalar 95 izlenme - 7 ay önce Çocuklar da babalarına zarar veriyor, Sadece babalar çocuklarına zarar vermiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
kazanın böylesi 00:07
kazanın böylesi 932 izlenme - 8 yıl önce
salklar her şeyi kırdılar 01:40
salklar her şeyi kırdılar 662 izlenme - 8 yıl önce çok komik sakarlıklar hhahahahahah
Ronaldo Takım Arkadaşını Sakatlıyor 00:14
Ronaldo Takım Arkadaşını Sakatlıyor 471 izlenme - 4 yıl önce Ronaldo gole giderken takım arkadaşının üstüne düşüyor.
Asansör Kapısını Beton Döşemeyle Kapatmak 00:27
Asansör Kapısını Beton Döşemeyle Kapatmak 30 izlenme - 3 ay önce Amacının ne olduğunu tam olarak anlamadım ama asansörü baya bir zarar uğratıp 30000 euro ödemiş. Gereksiz masraf işte...
sakarlık genlerinde var :)) 00:46
sakarlık genlerinde var :)) 615 izlenme - 8 yıl önce sakarlık genlerinde var :))