Hoşgeldiniz!

sakatat

İlk Defa Uykuluk ve Kelle Söğüş Yiyen Hatunlar 00:42
İlk Defa Uykuluk ve Kelle Söğüş Yiyen Hatunlar 8.041 izlenme - 5 ay önce Hayatlarında ilk kez bir etkinlikte İzmir usulü kelle söğüş ve sakatat yiyen kızların tepkileri. Bir güzel yemişler bana mısın dememişler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kışlık Domates Kurutması - Saniye Anne 04:56
Kışlık Domates Kurutması - Saniye Anne 6.895 izlenme - 1 yıl önce Sıcak bölgelerdeki bu havaları kaçırmayalım diye eğer yeterince kurutmadıysanız Saniye Anne kışlık domates nasıl kurutulur anlatıyor. Akdeniz mutfağında bolca kullanılan kurutulmuş domatesı kışın sandviçlerde bile kullanabilirsiniz. İnanın çok lezzetli oluyor. Kolay gelsin.. Güncel yemek videolarımızdan haberdar olmak için lütfen abone olunuz. Bizi takip etmeyi unutmayın! Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyl... Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
İşkembe Kavurması Tarifi 08:41
İşkembe Kavurması Tarifi 14.908 izlenme - 5 yıl önce İşkembe Kavurması Nasıl Yapılır?
Karışık Et ve Sakatat Tarifi - Saniye Anne 02:21
Karışık Et ve Sakatat Tarifi - Saniye Anne 5.108 izlenme - 2 yıl önce Karışık Et ve Sakatat Malzeme Listesi ve Tarifimiz http://www.saniyeanneyemekleri.com/et... Güncel yemek videolarımızdan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz.
Yürek Tava Tarifi 05:34
Yürek Tava Tarifi 7.852 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Yürek Tava Tarifi
Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi 08:29
Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi 8.984 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi
Minik Damaklar: Sakatat Tarifleri 03:53
Minik Damaklar: Sakatat Tarifleri 1.482 izlenme - 9 ay önce
Salçalı Dil Tarifi 04:42
Salçalı Dil Tarifi 6.211 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Salçalı Dil Tarifi
Arnavut Ciğeri Tarifi 03:38
Arnavut Ciğeri Tarifi 4.503 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Arnavut Ciğeri Tarifi
Böbrek Kavurması Tarifi 03:52
Böbrek Kavurması Tarifi 4.323 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Böbrek Kavurması Tarifi
Hong Kong Sakatatçısı (Haşgerya) 03:47
Hong Kong Sakatatçısı (Haşgerya) 2.120 izlenme - 3 yıl önce İçinde gergedan penisinden, ejderha dudağına, komodo ejderi vajinasından, ne biliyim bir crocodil rahmine kadar her türlü sakat atı bulunduran sokak yemeğine bakın hele. Bu insanların kıskandığım tek özelliği sağlam sindirim sistmeleri. Ben ne yesem bi yanma ekşime. Neyse bakın bakalım.
Adana Şırdanını İlk Defa Gören Teyzenin Tepkisi 01:34
Adana Şırdanını İlk Defa Gören Teyzenin Tepkisi 1.613 izlenme - 3 yıl önce Midenin bir bölümüdür.Sakatat yemeklerinden Bumbar ve Kokoreç gibi, Adana'da sıkça tüketilen ve Adana'nın yöresel nitelikteki yiyeceğidir. Şırdan olarak anılsa da asıl adı "şırdan dolmasıdır". Bu dolma yapılırken kuzu şırdanı tercih edilmeli, makbul olanı odur.[kaynak belirtilmeli] Şırdan, Adana'da, "Adana kebap" ve "şalgam" kadar yaygın olan bir yiyecek olmasına rağmen Adana dışında pek bilinmeyen bir yiyecektir. Koyunun 4 midesinden biri olan şırdanın temizlenip içine baharatlı pirinç doldurulup dikilip pişirilmesiyle hazırlanır. Şekil olarak biraz sıradışıdır. Yenirken üzerine tuzlu kimyon ve pul biber serpilir. Şırdancılık Adana'da neredeyse başlıbaşına bir sektördür. Adana'da kesilen koyunların şırdan ihtiyacını karşılamadığı için başka şehirlerden çiğ şırdan getirtilmektedir. Yaz veya kış farketmez, her köşebaşında bir şırdancı mutlaka vardır.
Ciğer Pane Tarifi 03:18
Ciğer Pane Tarifi 1.618 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Ciğer Pane Tarifi
Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi 05:25
Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi 1.582 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi
İşkembe Yahnisi Tarifi 03:28
İşkembe Yahnisi Tarifi 1.400 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla İşkembe Yahnisi Tarifi
İşkembe Kelle Paça Yürek Ciğer Ve Bilimum Sakatat Nasıl Teşhir Edilir? - Harbiyiyorum.com 00:52
İşkembe Kelle Paça Yürek Ciğer Ve Bilimum Sakatat Nasıl Teşhir Edilir? - Harbiyiyorum.com 974 izlenme - 4 yıl önce Harbiyiyorum.com olarak Mardin'in arka sokaklarını arşınlarken kelle, paça, işkembe, yürek v.b. Allah ne verdiyse sakatatın açık ve saçık bir şekilde alıcılarına ulaşmak için teşhir edildiğini gördük. Doğrusu bu bize bile fazlaydı :) Mardin külliyatımızı Harbiyiyorum.com'dan takip edebilirsiniz.
Adana Sakatatlarını Tattık (Bütün Kelle De Var) - Oha Diyorum 07:03
Adana Sakatatlarını Tattık (Bütün Kelle De Var) - Oha Diyorum 660 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Adana'dan gelen sakatatları ve sakatatlarla yapılan yemekleri tadıyoruz. Bize bunları gönderen Mesut Can'a çok teşekkür ederiz. Bir şeyleri tattığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/MXKxZs Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Garnitürlü Dil Tarifi 08:03
Garnitürlü Dil Tarifi 453 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Garnitürlü Dil Tarifi
Ke'ops & Sfenks Rases - Sakatat 01:36
Ke'ops & Sfenks Rases - Sakatat 178 izlenme - 7 yıl önce underworld studio
Şahan - Alçak Sakatat Rock Grubu 04:31
Şahan - Alçak Sakatat Rock Grubu 94 izlenme - 3 yıl önce Şahanın bir zamanlar sunduğu kime diyorum ben programında yüksek sadakata rakip grup olarak çıkardığı alçak sakatat grubunu izliyoruz.