Hoşgeldiniz!

sakatat

Kışlık Domates Kurutması - Saniye Anne 04:56
Kışlık Domates Kurutması - Saniye Anne 5.433 izlenme - 2 ay önce Sıcak bölgelerdeki bu havaları kaçırmayalım diye eğer yeterince kurutmadıysanız Saniye Anne kışlık domates nasıl kurutulur anlatıyor. Akdeniz mutfağında bolca kullanılan kurutulmuş domatesı kışın sandviçlerde bile kullanabilirsiniz. İnanın çok lezzetli oluyor. Kolay gelsin.. Güncel yemek videolarımızdan haberdar olmak için lütfen abone olunuz. Bizi takip etmeyi unutmayın! Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyl... Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
Karışık Et ve Sakatat Tarifi - Saniye Anne 02:21
Karışık Et ve Sakatat Tarifi - Saniye Anne 4.724 izlenme - 3 ay önce Karışık Et ve Sakatat Malzeme Listesi ve Tarifimiz http://www.saniyeanneyemekleri.com/et... Güncel yemek videolarımızdan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz.
İşkembe Kavurması Tarifi 08:41
İşkembe Kavurması Tarifi 12.605 izlenme - 4 yıl önce İşkembe Kavurması Nasıl Yapılır?
Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi 08:29
Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi 8.292 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Yalancı İşkembe Çorbası Tarifi
Yürek Tava Tarifi 05:34
Yürek Tava Tarifi 6.805 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Yürek Tava Tarifi
Salçalı Dil Tarifi 04:42
Salçalı Dil Tarifi 5.509 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Salçalı Dil Tarifi
Böbrek Kavurması Tarifi 03:52
Böbrek Kavurması Tarifi 4.011 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Böbrek Kavurması Tarifi
Arnavut Ciğeri Tarifi 03:38
Arnavut Ciğeri Tarifi 3.696 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Arnavut Ciğeri Tarifi
Adana Şırdanını İlk Defa Gören Teyzenin Tepkisi 01:34
Adana Şırdanını İlk Defa Gören Teyzenin Tepkisi 1.233 izlenme - 2 yıl önce Midenin bir bölümüdür.Sakatat yemeklerinden Bumbar ve Kokoreç gibi, Adana'da sıkça tüketilen ve Adana'nın yöresel nitelikteki yiyeceğidir. Şırdan olarak anılsa da asıl adı "şırdan dolmasıdır". Bu dolma yapılırken kuzu şırdanı tercih edilmeli, makbul olanı odur.[kaynak belirtilmeli] Şırdan, Adana'da, "Adana kebap" ve "şalgam" kadar yaygın olan bir yiyecek olmasına rağmen Adana dışında pek bilinmeyen bir yiyecektir. Koyunun 4 midesinden biri olan şırdanın temizlenip içine baharatlı pirinç doldurulup dikilip pişirilmesiyle hazırlanır. Şekil olarak biraz sıradışıdır. Yenirken üzerine tuzlu kimyon ve pul biber serpilir. Şırdancılık Adana'da neredeyse başlıbaşına bir sektördür. Adana'da kesilen koyunların şırdan ihtiyacını karşılamadığı için başka şehirlerden çiğ şırdan getirtilmektedir. Yaz veya kış farketmez, her köşebaşında bir şırdancı mutlaka vardır.
Ciğer Pane Tarifi 03:18
Ciğer Pane Tarifi 1.558 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Ciğer Pane Tarifi
Hong Kong Sakatatçısı (Haşgerya) 03:47
Hong Kong Sakatatçısı (Haşgerya) 1.055 izlenme - 2 yıl önce İçinde gergedan penisinden, ejderha dudağına, komodo ejderi vajinasından, ne biliyim bir crocodil rahmine kadar her türlü sakat atı bulunduran sokak yemeğine bakın hele. Bu insanların kıskandığım tek özelliği sağlam sindirim sistmeleri. Ben ne yesem bi yanma ekşime. Neyse bakın bakalım.
Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi 05:25
Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi 1.475 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Mantarlı Ciğer Yahnisi Tarifi
İşkembe Kelle Paça Yürek Ciğer Ve Bilimum Sakatat Nasıl Teşhir Edilir? - Harbiyiyorum.com 00:52
İşkembe Kelle Paça Yürek Ciğer Ve Bilimum Sakatat Nasıl Teşhir Edilir? - Harbiyiyorum.com 899 izlenme - 2 yıl önce Harbiyiyorum.com olarak Mardin'in arka sokaklarını arşınlarken kelle, paça, işkembe, yürek v.b. Allah ne verdiyse sakatatın açık ve saçık bir şekilde alıcılarına ulaşmak için teşhir edildiğini gördük. Doğrusu bu bize bile fazlaydı :) Mardin külliyatımızı Harbiyiyorum.com'dan takip edebilirsiniz.
İşkembe Yahnisi Tarifi 03:28
İşkembe Yahnisi Tarifi 1.219 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla İşkembe Yahnisi Tarifi
Ekmek arası Ciğer Tarifi - Saniye Anne 03:12
Ekmek arası Ciğer Tarifi - Saniye Anne 259 izlenme - 9 ay önce Pratik Yemek Tarifleri kanalımızı takip ediniz https://www.youtube.com/channel/UCy3XwZvN20oyl8x6ITouHBQ Cep telefonundan bizi takip etmek için Android ve İOS uygulamalarımızı indiriniz ANDROİD : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.saniyeanneofficial&referrer=utm_source=web_channel_sidebar&utm_medium=izlesene&utm_campaign=izlesene_share_saniyeanne İOS : https://itunes.apple.com/tr/app/id1083433643?mt=8 Güncel yemek videolarımız dan haberdar olmak için abone lütfen abone olunuz. Sitemiz : http://www.saniyeanneyemekleri.com/ Facebook : https://www.facebook.com/SaniyeAnneyleYemekSaati Twitter : https://twitter.com/Saniye_Anne
Garnitürlü Dil Tarifi 08:03
Garnitürlü Dil Tarifi 433 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Garnitürlü Dil Tarifi
ke'ops & sfenks rases - sakatat 01:36
ke'ops & sfenks rases - sakatat 178 izlenme - 6 yıl önce underworld studio
Sakatat Tüketimi Sakıncalı Mı? 01:02
Sakatat Tüketimi Sakıncalı Mı? 36 izlenme - 1 yıl önce Sakatatlar, çok önemli vitamin ve mineraller içerir. Ancak sakatat tüketirken yüksek miktarda kolesterol içerdiğini de göz önünde bulundurmak ve miktarı abartmamak büyük önem taşır. Kronik hastalığı olan kişilerin sakatat tüketmemeleri gerekir.
Şahan - Alçak Sakatat Rock Grubu 04:31
Şahan - Alçak Sakatat Rock Grubu 68 izlenme - 1 yıl önce Şahanın bir zamanlar sunduğu kime diyorum ben programında yüksek sadakata rakip grup olarak çıkardığı alçak sakatat grubunu izliyoruz.
Sakatat Tüketirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:19
Sakatat Tüketirken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 17 izlenme - 1 yıl önce Kurban Bayramı'nda sakatatların kesim sonrası bir süre dinlendirildikten sonra tüketilmesi gerekir. Salata veya çiğ sebze eşliğinde tüketmek faydalı olur. Kronik hastalığı olmayan kişiler, haftada en fazla bir veya iki gün sakatat tüketebilir. Kronik hastalığı olan kişilerin ise sakatat tüketiminden kaçınmaları gerekir.