Hoşgeldiniz!

sakık

Namık Sakık: Kürdüm Ama HDP Beni Temsil Etmiyor  01:47
Namık Sakık: Kürdüm Ama HDP Beni Temsil Etmiyor 4.429 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık ' ın kardeşi Namık Sakık, Beyaz Tv ekranlarında ezber bozan açıklamalarda bulundu.
Ankara'daki Patlama Sırrı Sakık'ı Ağlattı 01:03
Ankara'daki Patlama Sırrı Sakık'ı Ağlattı 5.083 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki patlama Sırrı Sakık'ı ağlattı HDP'li Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, Ankara'da meydana gelen patlamayla ilgili yaptığı açıklamasında gözyaşlarına hakim olamadı.
Sırrı Sakık'ın Mustafa Kemal'in Askerlerine İt Sürüsü Demesi 00:36
Sırrı Sakık'ın Mustafa Kemal'in Askerlerine İt Sürüsü Demesi 630 izlenme - 2 yıl önce Genel secimlerde oyumuz Hdp'ye diyen tatlı su solcularının izlemesi gereken video. Her firsatta kolladiklari HDP'li kardesleri Mustafa Kemal ismini duyunca nasıl da yuhluyor, yuhlarken nasıl da kendinden geciyor. Cumhurbaskanligi seciminde Ekmelettin Bey'i Islamcı diye beğenmeyen, Selo'ya oy atan Kemalistlere selam olsun. Gaz verin daha siz bu adamlara yakında Suriyelileri de kendi yanlarına çekip başımıza sıçarlar!
sırrı sakık'tan olay yaratacak sözler 02:05
sırrı sakık'tan olay yaratacak sözler 915 izlenme - 7 yıl önce sırrı sakık tan şok sözler...
Sakık Kürtlere ilk kurşunu Abdullah Öcalan sıktı 01:40
Sakık Kürtlere ilk kurşunu Abdullah Öcalan sıktı 756 izlenme - 6 yıl önce Sakık Kürtlere ilk kurşunu Abdullah Öcalan sıktı İbrahim güçlüden sonra terör örgütü PKK'nın iç infazları ile ilgili bildiklerini savcıya anlatan bir başka isim şemdin Sakık oldu. Sakık, 2 bine yakın militanı 'ajan' veya 'hain' suçlamasıyla öldürten Öcalan'ın, cesetleri de Bekaa Vadisine gömdüğünü söyledi. İnfaz listesini, faili meçhuller soruşturmasını yürüten savcıya veren Sakık'a göre, örgütten ayrılan şiddet karşıtı yöneticiler hl hedefte.Güneydoğu'da işlenen faili meçhul cinayetleri
Sırı Sakık 2011 Muş Mitingi Yekmal1071 Arcığıyla 01:50
Sırı Sakık 2011 Muş Mitingi Yekmal1071 Arcığıyla 528 izlenme - 7 yıl önce
sırrı sakık bdp facebook tanıtım ..by huso40.. 01:31
sırrı sakık bdp facebook tanıtım ..by huso40.. 358 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/sırrı-sakık-bdp/105513372872583http//www.facebook.com/pages/sırrı-sakık-bdp/105513372872583
BDPli Vekil Polise Silah Çekti 02:03
BDPli Vekil Polise Silah Çekti 295 izlenme - 5 yıl önce BDPli Vekil Polise Silah Çekti
Özal'ın Ölümü İle Son Bulan 93' Çözüm Süreci 36:47
Özal'ın Ölümü İle Son Bulan 93' Çözüm Süreci 128 izlenme - 2 yıl önce PKK adlı terör örgütünün en kanlı olduğu dönemler olarak bildiğimiz 90'ların başında, gülücükler saçan ve barış elçisi (!) durumunda olan terör örgütü lideri Apo, o günün siyasetcilerine teklif götürerek, belki gerçekten olacak belki de basit bir oyun olarak gerçekleşme aşamasında kalan barış ve bugün ki adı ile çözüm girişimi, her ölüm gibi beklenmedik (!) bir anda gelen Cumhurbaşkanı Özal'ın ölümü ile askıda kalmıştır.
Terör olaylarının perde arkası 10:46
Terör olaylarının perde arkası 15 izlenme - 2 yıl önce Artan terör saldırılarının perde arkası
Ağrı Sırrı Sakık: İmralı Görüşmeleri Yeniden Başlamalı 03:49
Ağrı Sırrı Sakık: İmralı Görüşmeleri Yeniden Başlamalı 12 izlenme - 2 yıl önce Sırrı Sakık: İmralı görüşmeleri yeniden başlamalı Ağrı Belediye Başkanı DBP'li Sırrı Sakık, "Sayın Öcalan ile başlattığınız görüşmelerin, yeniden İmralı'da hayat bulması gerekir. Barış bu şekilde sağlanmalıdır" dedi.
Burada Hayat Var'da bu haftanın kenti Muş 00:22
Burada Hayat Var'da bu haftanın kenti Muş 25 izlenme - 4 yıl önce Aynur Tartan, her hafta siyaset, sanat ve iş dünyasını bir araya getirip memleketlerini konuşmaya devam ediyor... Burada Hayat Var'da bu haftanın kenti Muş... Konuklarımız Muş Milletvekili Sırrı Sakık, Yorumcu Nilüfer Akbal... Burada Hayat Var, 19 Ocak Pazar günü 16.10'da CNN TÜRK'te!
Başbakan Erdoğan, Sırrı Sakık'ı Topa Tuttu 03:15
Başbakan Erdoğan, Sırrı Sakık'ı Topa Tuttu 34 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık'ın Kazım Karabekir isminin şehirden silineceğine dair açıklamalarını sert sözlerle eleştirdi.
AK Parti Ağrı Adayı: Şamil Tayyar Kendisi Aday Olsaydı 00:25
AK Parti Ağrı Adayı: Şamil Tayyar Kendisi Aday Olsaydı 31 izlenme - 4 yıl önce Ağrı'da koltuğu Sırrı Sakık'a kaptıran AK Parti adayı Hasan Arslan, kendisi için "Yanlış aday' diyen Şamil Tayyar'a tepki gösterdi.