Hoşgeldiniz!

Sakinleştirici Videoları

Brozak... Reklam 00:31
Brozak... Reklam 3.113 izlenme - 8 yıl önce
Serdar Gökalp Telefon Şakası - Sakinleştirici 16:14
Serdar Gökalp Telefon Şakası - Sakinleştirici 99 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kızılderili Müziği - Ruhunuzu Dinlendirin 05:30
Kızılderili Müziği - Ruhunuzu Dinlendirin 1.991 izlenme - 6 yıl önce Kızılderili müziğiyle ruhunuzu dinlendirin...
Kenevir Yağı Kansere Çare Olabilir mi? 02:13
Kenevir Yağı Kansere Çare Olabilir mi? 306 izlenme - 2 yıl önce Kenevirin tıbbi faydaları yüzyıllardır tartışılır. Sakinleştirici ve ağrı kesici etkilerinin yanında kanser gibi ciddi hastalıkların tedavisinde de olumlu rolü olduğu, iddialardan biri. Kenevir yağı ile kanseri yendiğini söyleyenler olsa da doktorlar daha ciddi araştırmalar gerektiğini söylüyor. Alastair Leithead'in ABD'de tıbbi amaçlı esrar kullanımının serbest olduğu California'dan haberi...
Dünyanın Ünlü Şelaleleri 1 Saatlik Video 01:00:00
Dünyanın Ünlü Şelaleleri 1 Saatlik Video 178 izlenme - 2 yıl önce 1 saat boyunca dünyanın en ünlü şelalelerinden görüntüler. HD kalitede şelale seslerini dinleyebilir, rahatlamak ve sakinleşmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.
Brozak Etkisi 2 00:31
Brozak Etkisi 2 125 izlenme - 2 yıl önce Absürd çalışmanın devamı niteliğindeki ikinci reklam filmi. Senaryosunu ögrenci evlerinin en büyük problemlerinden bir tanesi olan bulaşığa ayırmış olup,çözümün aslında uzaklarda olmadığının sinyallerini vermektedir.
Kurumların O sakinleştirici müziği 00:06
Kurumların O sakinleştirici müziği 69 izlenme - 2 yıl önce Kurumların O sakinleştirici müziği - yeni vine
 Bob Marley'in gücü! 00:52
Bob Marley'in gücü! 106 izlenme - 4 yıl önce Bob Marley'in insanlar üzerindeki sakinleştirici etkisini izliyoruz efendim..
Caetano Veloso - Amante Amado 04:31
Caetano Veloso - Amante Amado 35 izlenme - 2 yıl önce 60'ların sonlarında, dönemin değişime olan umudu artıran atmosferinde Brezilya'da ortaya çıkan Tropicalia müzik akımının öncüllerinden Caetano Veloso ve sakinleştirici etkisi yaratan şarkısı Amante Amado.