Hoşgeldiniz!

sakıp

Türkiye'nin En Zengini Kimdir ? (Sapık Sabancı İçerir ) 00:43
Türkiye'nin En Zengini Kimdir ? (Sapık Sabancı İçerir ) 2.219 izlenme - 8 ay önce Van Ercişte bir grup gencin o ufuk açıcı sohbetine dahil oluyoruz.
Sakıp Sabancı - İflas Ettim Ben ! 00:56
Sakıp Sabancı - İflas Ettim Ben ! 2.608 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin önde gelen işadamlarından rahmetli, Sakıp Sabancı'nın ibretlik bir konuşması. Sahip olduklarıyla yetinemeyenler için..
Amerikada 2.El Yoğurt Fabrikası Satın Alıp Zengin Olan Erzurumlu 49:13
Amerikada 2.El Yoğurt Fabrikası Satın Alıp Zengin Olan Erzurumlu 3.595 izlenme - 11 ay önce Chobani yoğurt firmasının kurucusu ve sahibi Hamdi Ulukaya bir üniversitede girişimcilik serüvenini anlattı.
Vehbi Koç İle Sakıp Sabancı'nın Mütevazı Sohbeti 11:38
Vehbi Koç İle Sakıp Sabancı'nın Mütevazı Sohbeti 6.873 izlenme - 1 yıl önce Uğur Dündar'ın programına konuk olan Türkiye'nin zengin iki ailesinin üst isimlerinde Vehbi Koç ile Sakıp Sabancının hoş sohbeti.
Pazarlık Nasıl Yapılır? (Sakıp Sabancı) 01:55
Pazarlık Nasıl Yapılır? (Sakıp Sabancı) 3.391 izlenme - 1 yıl önce Pazarlık Nasıl Yapılır? (Sakıp Sabancı) Rahmetli Sakıp Sabancı, alışveriş sırasında pazarlığın amacına yöntemine dair konuştuğu bir kesit.
Cem Özer'den Sakıp Sabancı'ya Neden Hala Çalışıyorsunuz Sorusu (Laf Lafı Açıyor) 02:00
Cem Özer'den Sakıp Sabancı'ya Neden Hala Çalışıyorsunuz Sorusu (Laf Lafı Açıyor) 4.232 izlenme - 1 yıl önce Sakıp Sabancı ya neden hala çalışıyorsun sorusuna bakın nasıl cevap verildi . Karun kadar zenginsin diyen Cem Özer niye hala çalışıyorsun diyor Bakın Sakıp Ağa ne cevap veriyor .
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 5.419 izlenme - 3 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
Sakıp Sabancı ve İbo'nun Uçak Muhabbeti 02:30
Sakıp Sabancı ve İbo'nun Uçak Muhabbeti 3.309 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 11 yıl evvel kaybettiğimiz renkli sima, ünlü iş adamı, rahmetli Sakıp Sabancı nam-ı diğer Sakıp Ağa ve ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İbo Show'da bir araya geliyor. Bakın sanata, bilime, başarıya değer veren bir iş adamının sohbeti nasıl da dönüp dolaşım İbrahim Tatlıses'in uçağına geliyor.
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 04:29
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 2.940 izlenme - 3 yıl önce Kriz zamanı yapılan Ateş Hattı programında memur bir amcanın serzenişi sonrası rahmetli İş adam Sabancı ile İşçi Partisi Başkanı Perinçek birbirlerine giriyorlar. Umarım ergenekon savcısı bu videoyu görmez. Zira Sabancı'yı öldürmekten dava açabilir Pernçek'e. Sabancı'yı delirtmiş. O değil de kavga da olsa bağırış çağırış da olsa o zamanlar zıt fikirdekiler tvlerde tartışabiliyorlarmış. Bugün tvler tek ses tek renk. Yazık. Mesajımı da verdim sizi videoyla bşbşa bırakabilirim artık ;)
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.695 izlenme - 3 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
Koparma Gülleri Dalında Kalsın 04:17
Koparma Gülleri Dalında Kalsın 2.186 izlenme - 8 yıl önce .......................................................
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 04:25
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 2.052 izlenme - 3 yıl önce Alın yazısı diye bir olay vardır bu değişmez, vaz geçilmez hemde hiç vazgeçilmez kriterlerden birisi kaynaktır, imkandır, fırsatlardır paran olsun ama zannetmeki bu pencereyi açar, mutlulukları getirir vaz geçilmez önemli kriter olmasına rağmen alın yazısı diye bir olay vardır dış yüzünden bakarsın kişilere, firmalara, yuvalara, detaya girip hassas gözlüklerle incelediğin zaman herkesin kendine mahsus ayrı ayrı problemleri var, para ve imkanları olmadığı için inim inim inleyenler var ama benim yanı başımda hepsi var hepsi var ama benimde inim inim inlediğim yerler olabiliyor. bu sözleri "koskoca Toyota fabrikam var, ama araba kullanacak bir oğlum yok!" diyen engelli bir oğlu olan Sakıp Sabancı söylüyor. kısacası herkesin inim inim inlediği bir nokta vardır kendinizi sevin, hayatınızı sevin emin olun daha mutlu olucaksınız.
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 01:24
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 808 izlenme - 3 yıl önce Uğur Yücel den bir taklit daha. Geçtiğimiz günlerde vefatının 7. yılında yeniden andığımız Sakıp Sabancı anısına... İbrahim Tatlıses taklidi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67182/ugur-yucelden-ibrahim-tatlises-taklidi
sakıp sabancı 26:01
sakıp sabancı 1.234 izlenme - 7 yıl önce
Sakıp Sabancı - Sabancı Koç Rekabeti 02:20
Sakıp Sabancı - Sabancı Koç Rekabeti 1.400 izlenme - 3 yıl önce Sakıp Sabancı'nın ağzından babası Ömer Sabancı ve Vehbi Koç arasında geçen ilginç müzayede anısı.
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 00:21
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 672 izlenme - 3 yıl önce Yazıyor, Sakıp Sabancı zengin olmanın yollarını anlatıyor, zenginin zenginliği zenginin kalemini çalıştırıyor, peki fakir okuyor mu? İşte babam, nostalci efenim buyrunn!
Sakıp Sabancı Belgeseli 26:01
Sakıp Sabancı Belgeseli 977 izlenme - 5 yıl önce Sakıp Sabancı Belgeseli Full Hd sakıp Sabancı Belgeseli Mehmet Ali Birand Yeni
Salsa 04:45
Salsa 2.249 izlenme - 10 yıl önce
Sakıp Sabancı 26:01
Sakıp Sabancı 820 izlenme - 7 yıl önce
Kilis 7 Aralığın Delileri 01:04
Kilis 7 Aralığın Delileri 1.702 izlenme - 9 yıl önce mali2706@hotmail.com kilisli mehmet ali
Sakıp (Ağa) Sabancı Belgeseli (26 dk) 26:01
Sakıp (Ağa) Sabancı Belgeseli (26 dk) 329 izlenme - 3 yıl önce 9 sene önce Nisan ayının 10'u... Saat Sabah 6'ya beş var. Kanallar; "Sakıp Aga öldü" diyor. Rahmetli Sakıp Sabancı'nın belgeseli... Rahmetli Mehmet Ali Birand'ın katkılarıyla. İyi seyirler. Sakıp Sabancı (d. 7 Nisan 1933, Kayseri – ö. 10 Nisan 2004, İstanbul)
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması (1998) 02:57
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması (1998) 534 izlenme - 3 yıl önce Sakıp Sabancı'nın çıkardığı kitabın kokteylinde bir araya geliyorlar, Sakıp Sabancı kendi üslubunda yine döktürüyor.
Simolu Acemi Baklavacılar 01:19
Simolu Acemi Baklavacılar 1.114 izlenme - 9 yıl önce fıstıklı baklava
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması 00:49
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması 614 izlenme - 3 yıl önce Lise'yi yarı bırakarak iş hayatına atılan ve malumunuz üzere çok başarılı olan Sakıp Aga'nın bence ortalamanın üstünde bir aksanla yaptığı ingilizce konuşma...
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 01:05
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 598 izlenme - 3 yıl önce 1994'te, atv yayına başladıktan hemen sonra başlamıştı Siyaset Meydanı programı. O devirde sadece TRT'nin insomnia hastalarının tedavisi için yayınladığı açık oturumlar dışında pek konuşamayan toplum temsilcileri, STK'cılar, marjinaller, konkenciler, okey bekleyenler, kısa zamanda Ayamama'nın atv arşivine aktığı gibi Siyaset Meydanı'na akın etmiş, birtakım "iyi saatte olsunlar"ın kanalın kulağını bükmesine kadar da çoğunlukla kırk ağzın bir arada konuştuğu, yine çoğunlukla kimsenin birbirini anlamadığı, herşeye rağmen başarılı ve seviyeli bir tartışma ortamı yaratılmıştı. Bunda Ali Kırca'nın, ve habire dayandığı 150 cm boyundaki cam masasının etkisi de büyüktü tabii. İzleyeceğiniz videoda da, o günlerden kalma ilginç bir anı görüyoruz. Dönemin(hangi partideydi o dönem ya?) Tunceli milletvekili Kamer Genç, Akbank'ın vergi kaçırdığını canlı yayında iddia edince, yanıbaşında oturan Sakıp Sabancı çileden çıkarak Kamer Genç'i tırmalamaya çalışır. Bu sırada arada kalan Ekrem Pakdemirli çeşitli tırmık darbeleri sonucu kendinden geçerken, olayla hiçbir ilgisi olmayan Ahmet Özal, kimseye çaktırmadan gaz çıkarmayı denemektedir. Aslında tüm tartışma ortamları da üç aşağı beş yukarı böyle değil midir zaten? Hayatı alkışlarla yaşatmak için...
Merhum Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları Türküsü 00:39
Merhum Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları Türküsü 444 izlenme - 3 yıl önce Bugün vefatının 10.yılında rahmetle andıgımız Sakıp Sabancı'dan önce kısa bir nasihat sonrasında da gesi bağları türküsünden bir kuple dinleyeceksiniz. Allah rahmet eylesin.
Sakıp - Salih - Rak Tak Tak 01:54
Sakıp - Salih - Rak Tak Tak 631 izlenme - 6 yıl önce
Sakıp Sabancı'ya Göre Tayyip Erdoğan 00:30
Sakıp Sabancı'ya Göre Tayyip Erdoğan 90 izlenme - 1 yıl önce Sakıp Sabancı, 18 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'ın ceza almasını kendine has konuşmasıyla sert sözlerle eleştirmiş. İzliyoruz.
Mutlaka İzleyin 04:27
Mutlaka İzleyin 955 izlenme - 8 yıl önce işte böyle oynanılırrr,
Karataş Kilis 03:57
Karataş Kilis 563 izlenme - 9 yıl önce mehmet ali den bir tanesine e...... ya gelsin