Hoşgeldiniz!

sakıp sabancı

Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 04:29
Sakıp Sabancı - Doğu Perinçek Kavgası (2001) 1.882 izlenme - 2 yıl önce Kriz zamanı yapılan Ateş Hattı programında memur bir amcanın serzenişi sonrası rahmetli İş adam Sabancı ile İşçi Partisi Başkanı Perinçek birbirlerine giriyorlar. Umarım ergenekon savcısı bu videoyu görmez. Zira Sabancı'yı öldürmekten dava açabilir Pernçek'e. Sabancı'yı delirtmiş. O değil de kavga da olsa bağırış çağırış da olsa o zamanlar zıt fikirdekiler tvlerde tartışabiliyorlarmış. Bugün tvler tek ses tek renk. Yazık. Mesajımı da verdim sizi videoyla bşbşa bırakabilirim artık ;)
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 05:46
Süper Çocuk Selim Can - Ateş Hattı (Reha Muhtar) 1.867 izlenme - 2 yıl önce 9o yılların sonuna doğru tv de boy göstermiş Kırmızı Koltuk,Siyaset Meydanı,Ateş Hattı gibi programlara ve sayısız anahaber bültenine konuk olmuştu Selimcan..Her boku bilirdi..Tahminen mahalle maçlarında kadroya girememenin sıkıntısıyla hareket ediyordu ya da sorun daha da ciddiydi...Nice genç "top peşinde koşacağına şu çocuğu izle","hanım bak elalem nasıl çocuk yetiştiriyor" laflarına katlanmak zorunda kaldı..Genellikle küçük papyonu ile "problem child stayla" boy gösterirdi...Ali Kırca nın gazıyla siyasetçilerin konuk olduğu kendi tv programını bile yapmıştı..sonunda sanıyorum erken emekli oldu..Not:Sakıp Sabancı yı rahmetle anıyoruz...
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 03:07
Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya Efsane Sözleri 1.322 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Türkeş'in Sakıp Sabancı'ya verdiği ayarı ve fırçayı izliyoruz. Çok özledik başbuğum. Ülkücü haraket senin izinde durmadan ilerleyecek rahat uyu.
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 04:25
Sakıp Sabancı - Para Mutluluk Getirir mi? 821 izlenme - 1 yıl önce Alın yazısı diye bir olay vardır bu değişmez, vaz geçilmez hemde hiç vazgeçilmez kriterlerden birisi kaynaktır, imkandır, fırsatlardır paran olsun ama zannetmeki bu pencereyi açar, mutlulukları getirir vaz geçilmez önemli kriter olmasına rağmen alın yazısı diye bir olay vardır dış yüzünden bakarsın kişilere, firmalara, yuvalara, detaya girip hassas gözlüklerle incelediğin zaman herkesin kendine mahsus ayrı ayrı problemleri var, para ve imkanları olmadığı için inim inim inleyenler var ama benim yanı başımda hepsi var hepsi var ama benimde inim inim inlediğim yerler olabiliyor. bu sözleri "koskoca Toyota fabrikam var, ama araba kullanacak bir oğlum yok!" diyen engelli bir oğlu olan Sakıp Sabancı söylüyor. kısacası herkesin inim inim inlediği bir nokta vardır kendinizi sevin, hayatınızı sevin emin olun daha mutlu olucaksınız.
sakıp sabancı 26:01
sakıp sabancı 1.214 izlenme - 6 yıl önce
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 01:24
Uğur Yücel - Sakıp Sabancı Taklidi 480 izlenme - 2 yıl önce Uğur Yücel den bir taklit daha. Geçtiğimiz günlerde vefatının 7. yılında yeniden andığımız Sakıp Sabancı anısına... İbrahim Tatlıses taklidi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67182/ugur-yucelden-ibrahim-tatlises-taklidi
Sakıp Sabancı Belgeseli 26:01
Sakıp Sabancı Belgeseli 936 izlenme - 4 yıl önce Sakıp Sabancı Belgeseli Full Hd sakıp Sabancı Belgeseli Mehmet Ali Birand Yeni
Salsa 04:45
Salsa 2.251 izlenme - 9 yıl önce
Sakıp Sabancı 26:01
Sakıp Sabancı 810 izlenme - 6 yıl önce
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması 00:49
Sakıp Sabancı'nın İngilizce Konuşması 343 izlenme - 2 yıl önce Lise'yi yarı bırakarak iş hayatına atılan ve malumunuz üzere çok başarılı olan Sakıp Aga'nın bence ortalamanın üstünde bir aksanla yaptığı ingilizce konuşma...
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 00:21
Zengin Olmanın Yolları - Sakıp Sabancı 272 izlenme - 1 yıl önce Yazıyor, Sakıp Sabancı zengin olmanın yollarını anlatıyor, zenginin zenginliği zenginin kalemini çalıştırıyor, peki fakir okuyor mu? İşte babam, nostalci efenim buyrunn!
Sakıp Sabancı - Sabancı Koç Rekabeti 02:20
Sakıp Sabancı - Sabancı Koç Rekabeti 514 izlenme - 2 yıl önce Sakıp Sabancı'nın ağzından babası Ömer Sabancı ve Vehbi Koç arasında geçen ilginç müzayede anısı.
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 01:05
Siyaset Meydanı'ndan İlginç Bir Anektod 431 izlenme - 2 yıl önce 1994'te, atv yayına başladıktan hemen sonra başlamıştı Siyaset Meydanı programı. O devirde sadece TRT'nin insomnia hastalarının tedavisi için yayınladığı açık oturumlar dışında pek konuşamayan toplum temsilcileri, STK'cılar, marjinaller, konkenciler, okey bekleyenler, kısa zamanda Ayamama'nın atv arşivine aktığı gibi Siyaset Meydanı'na akın etmiş, birtakım "iyi saatte olsunlar"ın kanalın kulağını bükmesine kadar da çoğunlukla kırk ağzın bir arada konuştuğu, yine çoğunlukla kimsenin birbirini anlamadığı, herşeye rağmen başarılı ve seviyeli bir tartışma ortamı yaratılmıştı. Bunda Ali Kırca'nın, ve habire dayandığı 150 cm boyundaki cam masasının etkisi de büyüktü tabii. İzleyeceğiniz videoda da, o günlerden kalma ilginç bir anı görüyoruz. Dönemin(hangi partideydi o dönem ya?) Tunceli milletvekili Kamer Genç, Akbank'ın vergi kaçırdığını canlı yayında iddia edince, yanıbaşında oturan Sakıp Sabancı çileden çıkarak Kamer Genç'i tırmalamaya çalışır. Bu sırada arada kalan Ekrem Pakdemirli çeşitli tırmık darbeleri sonucu kendinden geçerken, olayla hiçbir ilgisi olmayan Ahmet Özal, kimseye çaktırmadan gaz çıkarmayı denemektedir. Aslında tüm tartışma ortamları da üç aşağı beş yukarı böyle değil midir zaten? Hayatı alkışlarla yaşatmak için...
Sakıp (Ağa) Sabancı Belgeseli (26 dk) 26:01
Sakıp (Ağa) Sabancı Belgeseli (26 dk) 154 izlenme - 1 yıl önce 9 sene önce Nisan ayının 10'u... Saat Sabah 6'ya beş var. Kanallar; "Sakıp Aga öldü" diyor. Rahmetli Sakıp Sabancı'nın belgeseli... Rahmetli Mehmet Ali Birand'ın katkılarıyla. İyi seyirler. Sakıp Sabancı (d. 7 Nisan 1933, Kayseri – ö. 10 Nisan 2004, İstanbul)
Merhum Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları Türküsü 00:39
Merhum Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları Türküsü 254 izlenme - 2 yıl önce Bugün vefatının 10.yılında rahmetle andıgımız Sakıp Sabancı'dan önce kısa bir nasihat sonrasında da gesi bağları türküsünden bir kuple dinleyeceksiniz. Allah rahmet eylesin.
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 03:56
Kukla Oyunu - Siyasetçiler ve İş Adamları (TV 1) 324 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Kukla Oyunu gibi daha entel olaylarımız vardı. Daha sonra hayatımıza izdivaç, kutu açma ve 120 dakikalık diziler girdi. Televizyon her zaman için aptal kutusu olsa da, sanki bu aralar daha bir salaklaştı.
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması (1998) 02:57
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması (1998) 142 izlenme - 1 yıl önce Sakıp Sabancı'nın çıkardığı kitabın kokteylinde bir araya geliyorlar, Sakıp Sabancı kendi üslubunda yine döktürüyor.
Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi - Adele - Rolling In The Deep 03:41
Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi - Adele - Rolling In The Deep 315 izlenme - 3 yıl önce 2012 İstanbul elemelerinde Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Adele’nin Rolling In The Deep şarkısını seslendiriyor.
hakan katalip karamahmutoglusakıp sabancı yı anl 08:24
hakan katalip karamahmutoglusakıp sabancı yı anl 458 izlenme - 6 yıl önce perakende satış mağazaları avantgardeast asmalı mescit mh. ıstiklal caddesi 120 80060 beyoğlu / istanbul türkiye 90 212 251 0064 90 212 245 1507http//www.facebook.com/avantgardeastfashionsensewww.avantgardeast.comwww.yalcinavci.netistiklal caddesi beyogluavantgardeastfashion@hotmail.comtl0212 2451507http//hoboculture.blogspot.com/http//fashionmaestro.blogspot.com/https//twitter.com/!/sokakmodasiturk
Türkiye Cumhuriyeti 75. yıl Filmi (1998) 01:21
Türkiye Cumhuriyeti 75. yıl Filmi (1998) 169 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti'nin 75. yılında televizyonlarda yayımlanan 3 bölüm halindeki filmin 1. bölümü. bu filmde birçok ünlü isim ve vatandaş Cumhuriyet hakkında görüşlerini anlatıyor.
Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları - Pazar Sürprizi 02:56
Sakıp Sabancı'nın Sesinden Gesi Bağları - Pazar Sürprizi 236 izlenme - 3 yıl önce iş hayatındaki başarılarıyla şirketlerini dünya devleri arasına sokan renkli kişiliğiyle çok sevilen rahmetli iş adamı sakıp sabancı gesi bağları türküsünü yıllar önce söylemiş.
Sakıp Sabancı & Sakıp Sabancı İle Topsecret 11 Temmuz 1995 04:43
Sakıp Sabancı & Sakıp Sabancı İle Topsecret 11 Temmuz 1995 169 izlenme - 3 yıl önce Sakıp Sabancı & Sakıp Sabancı İle Topsecret 11 Temmuz 1995
Bir Zamanlar Haberler - 1. Bölüm 05:07
Bir Zamanlar Haberler - 1. Bölüm 180 izlenme - 2 yıl önce Cnn türk & Kanal D iş birliğiyle arşivlerden eski yıllara ait görüntüleri ufak bir dizayn ederek bizlere sunmuşlar devamı var. Kısım kısım eklenecektir.
Ateş Hattı - Gelir Adaletsizliği Tartışması (2001) 47:29
Ateş Hattı - Gelir Adaletsizliği Tartışması (2001) 130 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede bazı bölümleri paylaşılmış, ekonomik kriz döneminde yapılmış tartışma programının uzun halidir.
Top Secret - Sakıp Sabancı & Ercan Akışık Röportajı 04:43
Top Secret - Sakıp Sabancı & Ercan Akışık Röportajı 111 izlenme - 2 yıl önce Sanata ve sanatçıya olan saygısını kendine has üslubuyla dile getiriyor rahmetli. Hafif şıkıdım, hafif sütlaç dozundaki karşılıklı inceliğin motifleri gözler önünde. Lucescu'yu da vuracam bu akşam.
Sakıp Sabancı Kimdir? 01:59
Sakıp Sabancı Kimdir? 40 izlenme - 1 yıl önce Sakıp Sabancı Kimdir, Sakıp Sabancı Hayatı, Sakıp Sabancı Yaşamı, Sakıp Sabancı Belgesel, Sakıp Sabancı Biyografi, Sakıp Sabancı Kim. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Sakıp Sabancı Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Film Sonu Mutlu Biten Bir Ülkenin Hikayesidir 06:02
Bu Film Sonu Mutlu Biten Bir Ülkenin Hikayesidir 59 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin son yıllarda nasıl bir gelişme kaydettiğini gösteren bu filmde IMF ye olan borcumuzun nasıl bittiğini izliyoruz efendim..
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması | Televole Nostalji - 1998 02:57
İbrahim Tatlıses - Sakıp Sabancı Buluşması | Televole Nostalji - 1998 4 izlenme - 2 ay önce Sakıp Sabancı'nın çıkardığı kitabın kokteylinde bir araya geliyorlar... Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı.
Görme Engelli İlk-Orta Okulları Golbol Türkiye Şampiyonası 02:00
Görme Engelli İlk-Orta Okulları Golbol Türkiye Şampiyonası 64 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -9. Sakıp Sabancı Görme Engelli İlk-Orta Okulları Golbol Türkiye Şampiyonasından sporcu detayları-Dereceye giren takımlara ve sporculara kupa ve madalyaların verilmesi 9. Sakıp Sabancı Görme Engelli İlk-Orta Okulları Golbol Türkiye Şampiyonası- Erkeklerde İstanbul Türkan Sabancı, kızlarda Erzurum Görme Engelliler Okulu şampiyon oldu Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 9. Sakıp Sabancı Görme Engelli İlk-Orta Okulları Golbol Türkiye Şampiyonası, Antalya'nın Alanya ilçesinde sona erdi.
Webisode 23 06:39
Webisode 23 67 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılında düzenlenen, vodafone freezone 15. liselerarası müzik yarışması'nda katılan liseli grupları daha yakında tanıyalım. Bu bölümdeki liseler: nuri cıngıllıoğlu lisesi, gaziosmanpaşa plevne lisesi, sakıp sabancı anadolu lisesi, sarıyer doğa koleji, semiha ayverdi anadolu lisesi, şişli anadolu lisesi