Hoşgeldiniz!

Şakirt Videoları İzle

Siri'ye Şehadet Getirtmek 02:08
Siri'ye Şehadet Getirtmek 18.439 izlenme - 12 ay önce Sözler köşkünden fatih yağcının Apple yazılımı Siri'ye şehadet getirtmesi, ibret alarak izliyoruz.
Nakavt Tarikatı 02:17
Nakavt Tarikatı 7.703 izlenme - 1 yıl önce Elinde sihirli asasıyla kablosuz bağlantı üzerinden şakirtleri ikişer üçer indiren tarikat lideri müritleri coşturuyor.
En Küçük Şakirt Elif Nisa 01:06
En Küçük Şakirt Elif Nisa 10.520 izlenme - 2 yıl önce Elif Nisa isimli 4 yaşındakı küçük kızımız daha önceden kendine ezberletilen şeyleri söylüyor.Kızımız tatlı olduğu kadar zeki de hemen kavramış.
Saykodelik Yasin Bebek Reklamı 06:00
Saykodelik Yasin Bebek Reklamı 5.342 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde uyduda bulunan kanalların birinde denk geldim,sonuna kadar izledim ve internette araştırdım. Sonra da buraya yükledim. Yorumu sizlere bırakıyorum. Allah ıslah etsin diyip kaçıyorum.
 Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 07:57
Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 5.106 izlenme - 2 yıl önce Efendim aslında şu başlığı yazarken house ' a ek nasıl gelecek diye bayağı bir düşündüm kendileri bu saçma sapan ismi nasıl telaffuz ediyorlar hiç bilmiyorum. İnternette rastladığım bu güzide videoda Çay House ekibinden sevgili arkadaşlar Risale-i Nur yardımıyla evrim teorisini bir güzel çürütüyorlar. Afiyet olsun. İzleyelim.
Tüpçü 00:56
Tüpçü 12.111 izlenme - 8 yıl önce 2 kafadar şakirt evinde ışıkçılarla beraber tüpçülük yapıyorlar
Superman - Doğu Demirkol 02:53
Superman - Doğu Demirkol 3.743 izlenme - 2 yıl önce Milyarlarca ışık yılından gelen bir insanın kriptonit denen bir yeşil taştan bu denli huylanması yadırganır, hoşa geçmez, irritasyon toplar dedim, kimse kağaliyeye almadı.
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 04:02
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 1.788 izlenme - 1 yıl önce İnsandaki küçük hücrelerden büyük galaksilere, yıldızlara kadar gördüğümüz bu temizlik faaliyetini kim yapıyor? 4 dk'da tefekkür için izlemenmesi gereken bir çalışma.. Yorum bırakarak ve paylaşarak daha çok kişiye erişmesine destek olabilirsiniz.
şakirt çiçek abbas 01:14
şakirt çiçek abbas 6.376 izlenme - 8 yıl önce şakirt çiçek abbas
Çay House Thug Life 00:53
Çay House Thug Life 1.567 izlenme - 1 yıl önce Daha önce de birçok videosunu gördüğümüz Çay House ekibi bu defa da Thug Life modasına uymuş. İyi seyirler
Yutkunma Dersi - Sözler Köşkü 01:30
Yutkunma Dersi - Sözler Köşkü 1.645 izlenme - 2 yıl önce Youtube'ta tesadüf eseri gördüğüm ilk izlediğimde taşak geçiyor sandığım sonra ben bu adamı nerden tanıyorum diye düşününce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111450/pilot-kalem-ile-ateizmi-cokertmek-2 bu videoyu anımsadım. işte o an yutkunamadım meğer adam ciddi bişey anlatıyormuş lan..
koyu şakirt bilal(geniş aile) 00:16
koyu şakirt bilal(geniş aile) 2.792 izlenme - 7 yıl önce
Hüzünlü Gurbet - Rap 04:06
Hüzünlü Gurbet - Rap 820 izlenme - 12 ay önce Fetö terör örgütü liderinin popüler olduğu zamanlar da onun eserleri kullanılarak ve onun hayatını anlatan dizi ile harmanlanmış bir klip çalışması,
Çay İlahisi - Animasyon 03:20
Çay İlahisi - Animasyon 1.009 izlenme - 2 yıl önce Çay şakirdin mazotudur mottosundan yola çıkılarak hazırlanan bu eğlenceli animasyonu sizlerle paylaşmaktan şeref duyarım. Özellikle yürüyen şekerler insanı neşe ile dolduruyor.
Fatih Yağcı  - Afrika'da Kimse Açlıktan Ölmüyor (Şakirt Bilimi) 13:54
Fatih Yağcı - Afrika'da Kimse Açlıktan Ölmüyor (Şakirt Bilimi) 752 izlenme - 1 yıl önce Hayata dair tüm bilgileri, risale-i nur gibi süpersonik kaynaktan öğrenen şakirt abimizin, bu bilgiler ışığında; biyoloji, coğrafya, sosyoloji ve ekonomi gibi konulara getirdiği ilginç bakış açısı.
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 08:07
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 394 izlenme - 12 ay önce Zaman gazetesine yapılan baskını protesto etmek için binâya giden Levent Gültekin cemaatin kanalında cemaati yerden yere vuruyor.
Insomnia - Uykusuzluğa Çözüm 03:57
Insomnia - Uykusuzluğa Çözüm 565 izlenme - 2 yıl önce uykusuzluk içinde geçen gecelerime bir ilaç oldun şamar. şaplatıverseler de rüyalara dalarım apar topar. hayallerimin büyüsünde gezinirim gerçeklerden kopar. arabesk mi dinledim neddim ? zihnim kayık, ruhum damar...
Hafızların Kapışması 02:20
Hafızların Kapışması 397 izlenme - 1 yıl önce Kur'an Kursu talebesi hafızların latife dolu kapışması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Naabeerrrrrrr...
Çay İlahisi 05:09
Çay İlahisi 451 izlenme - 2 yıl önce Çav Bella Şakirt versiyonundan sonra şakirt kardeşlerimizden yine ilginç bir çalışma. "Pala Remzi" melodisini alıp üzerine yeni sözler yazıp bunu bir de ilahi şeklinde coverlayarak bizlere sunmuşlar. Biz de "çay, şakirtin mazotudur" demekten kendimizi alamıyoruz, buyurun dinleyelim. Çay piştiyse getirin, Aşıklara içirin, Çok salavat getirin, Doldur aşık çay doldur,
Namaz kılan robot ŞAKİRT C 3000 03:20
Namaz kılan robot ŞAKİRT C 3000 858 izlenme - 5 yıl önce Namaz kılan robot ŞAKİRT C 3000
Flash Tv Gerçek Kesit Fon Müziği - Sızı 04:09
Flash Tv Gerçek Kesit Fon Müziği - Sızı 535 izlenme - 2 yıl önce Fılaş tivinin araklama konseptli programlarıı Gerçek Kesit ve Kader Yolu’nun o akıllara dingillik veren müziğidir efem, hoş birkaç müzik var fonda kullanılan ama eğer konu inanç üzerineyse kendileri başka müzik bilmezler, zaten geçimi Alihan Samedov'un üzerine atmışlar öyle devam ediyolar. Alihan Samedov sizler için hüfflüyor, Sızı. Damarlarım çatlıyooo …
Namaz Kılan Robot - Şakirt C 3000 03:20
Namaz Kılan Robot - Şakirt C 3000 586 izlenme - 2 yıl önce En sonunda bu da yapıldı. Teknolojinin son harikası Şakirt C 3000'le hayatınız kolaylaşacak. 5 şartı yerine getiren robot Şakirt C 3000 huzularınızda, gazete bayinizden ısrarla isteyiniz.
Dershanelerdeki Test Çözme Teknikleri - B Şıkkı Bulma 04:49
Dershanelerdeki Test Çözme Teknikleri - B Şıkkı Bulma 516 izlenme - 2 yıl önce Ciddi ciddi bunu mu anlatmış dedirten bir ders olmuş. Youtube'da dolanırken denk geldi alkışlarlayaşıyorzadelerin yorumlarını merak ettiğim için ekledim.
Ronaldo'nun Kafasında Allah Yazması (İbretlik) 00:24
Ronaldo'nun Kafasında Allah Yazması (İbretlik) 465 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar nette öyle saçma videolar gördük ki xxx'in üzerinde Allah yazan şeklinde. Karpuz, koyun, keçi vb. neyse de kimin aklına gelirdi bir gün Ronaldo'nun kafasında Allah yazıyor diye bir videonun karşımıza çıkacağını. Bu videoyu hazırlayan ve de sunanı da gerçekten merak ediyor ve de yorum yeteneğine hayran kaldığımızı belirtmeden geçemeyeceğim. Neyse şimdi ateistler düşünsün...
Neler Oluyor İlahiyatta? 02:22
Neler Oluyor İlahiyatta? 387 izlenme - 2 yıl önce Bilumum yeteneklerle yaratılmış öğrencilerimiz bu defa kariyerlerinin doruk noktasına ulaşmış durumdalar, tek nefeste izlediğim bu başyapıtı sizlerle paylaşmasaydım, çüküm düşerdi.
El Nusra Üniversitede Stand Açıp Para Toplamak - Uludağ Üniversitesi 03:20
El Nusra Üniversitede Stand Açıp Para Toplamak - Uludağ Üniversitesi 237 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar elkaide nin ne kadar cani eli kanlı bir yapılanma olduğunu herkeş bilir. Bu yapılanmanın içinde bulunan ve suriye yi kan gölüne çeviren cani müslim kardeşler elnusra için uludağ üniversitesinde para toplamaya çalışan şakirtleri üniversiteden nasıl kovulduğunu izliyoruz. Suriye de olan olaylar yüzünden sınır kapılarını bu adamlar için kevgire çeviren yetkililerin buradan götüne koyayım. Ayrıca bu adamlar için bizim ülkemiz Suriyed'en daha kafir ve bir gün bizim şehirlerimizde de bomba patlatıp adam kesip kadınlarımıza tecavüz edecekler o zaman aslında olayın ne kadar büyük bir hata olduğunu daha iyi anlayacak bu tabloya neden olanlar....
Bu Dünyaya Hizmet Etmeye Geldim 04:07
Bu Dünyaya Hizmet Etmeye Geldim 299 izlenme - 2 yıl önce Ayna grubunun çayımın şekeri adlı şarkısını kendi üslubuyla ve derlediği sözlerle seslendiren arkadaşımızın performansını dinliyoruz.
Çay Şakirtin Mazotudur - Polat Alemdar 01:36
Çay Şakirtin Mazotudur - Polat Alemdar 415 izlenme - 2 yıl önce polat alemdar yani necati şaşmaz aslında çay ile çalışıyormuş da haberimiz yokmuş. günde 50 diyor 80'i buluyor diyor ne diyor bu yahu derken aklıma meşhur sözü getirdi "çay şakirtin mazotudur"
Otogarda Zikirle Asker Uğurlamak 10:30
Otogarda Zikirle Asker Uğurlamak 198 izlenme - 1 yıl önce Güzide ülkemin içler acısı durumu. Bu durumu çevrede toplanıp tepkisiz şekilde izleyen halk.
37 Yıl Ateist Olan Adamın İbretlik İman Mektubu 08:32
37 Yıl Ateist Olan Adamın İbretlik İman Mektubu 253 izlenme - 1 yıl önce Ateistlere verdiği elma örneğiyle meşhur olan abimizin müslüman olmasına vesile olduğu bir ateistten mektub gelmiş buyrun bu duygu yüklü anları sizde izleyin ben çok duygulandım