Hoşgeldiniz!

şakirt

Siri'ye Şehadet Getirtmek 02:08
Siri'ye Şehadet Getirtmek 19.933 izlenme - 2 yıl önce Sözler köşkünden fatih yağcının Apple yazılımı Siri'ye şehadet getirtmesi, ibret alarak izliyoruz.
En Küçük Şakirt Elif Nisa 01:06
En Küçük Şakirt Elif Nisa 10.825 izlenme - 3 yıl önce Elif Nisa isimli 4 yaşındakı küçük kızımız daha önceden kendine ezberletilen şeyleri söylüyor.Kızımız tatlı olduğu kadar zeki de hemen kavramış.
Nakavt Tarikatı 02:17
Nakavt Tarikatı 7.915 izlenme - 2 yıl önce Elinde sihirli asasıyla kablosuz bağlantı üzerinden şakirtleri ikişer üçer indiren tarikat lideri müritleri coşturuyor.
Tüpçü 00:56
Tüpçü 12.135 izlenme - 10 yıl önce 2 kafadar şakirt evinde ışıkçılarla beraber tüpçülük yapıyorlar
Saykodelik Yasin Bebek Reklamı 06:00
Saykodelik Yasin Bebek Reklamı 5.409 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde uyduda bulunan kanalların birinde denk geldim,sonuna kadar izledim ve internette araştırdım. Sonra da buraya yükledim. Yorumu sizlere bırakıyorum. Allah ıslah etsin diyip kaçıyorum.
 Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 07:57
Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 5.364 izlenme - 3 yıl önce Efendim aslında şu başlığı yazarken house ' a ek nasıl gelecek diye bayağı bir düşündüm kendileri bu saçma sapan ismi nasıl telaffuz ediyorlar hiç bilmiyorum. İnternette rastladığım bu güzide videoda Çay House ekibinden sevgili arkadaşlar Risale-i Nur yardımıyla evrim teorisini bir güzel çürütüyorlar. Afiyet olsun. İzleyelim.
şakirt çiçek abbas 01:14
şakirt çiçek abbas 6.377 izlenme - 9 yıl önce şakirt çiçek abbas
Superman - Doğu Demirkol 02:53
Superman - Doğu Demirkol 4.366 izlenme - 3 yıl önce Milyarlarca ışık yılından gelen bir insanın kriptonit denen bir yeşil taştan bu denli huylanması yadırganır, hoşa geçmez, irritasyon toplar dedim, kimse kağaliyeye almadı.
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 04:02
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 1.797 izlenme - 3 yıl önce İnsandaki küçük hücrelerden büyük galaksilere, yıldızlara kadar gördüğümüz bu temizlik faaliyetini kim yapıyor? 4 dk'da tefekkür için izlemenmesi gereken bir çalışma.. Yorum bırakarak ve paylaşarak daha çok kişiye erişmesine destek olabilirsiniz.
Yutkunma Dersi - Sözler Köşkü 01:30
Yutkunma Dersi - Sözler Köşkü 1.852 izlenme - 3 yıl önce Youtube'ta tesadüf eseri gördüğüm ilk izlediğimde taşak geçiyor sandığım sonra ben bu adamı nerden tanıyorum diye düşününce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111450/pilot-kalem-ile-ateizmi-cokertmek-2 bu videoyu anımsadım. işte o an yutkunamadım meğer adam ciddi bişey anlatıyormuş lan..
Çay House Thug Life 00:53
Çay House Thug Life 1.841 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de birçok videosunu gördüğümüz Çay House ekibi bu defa da Thug Life modasına uymuş. İyi seyirler
koyu şakirt bilal(geniş aile) 00:16
koyu şakirt bilal(geniş aile) 2.795 izlenme - 9 yıl önce
Fatih Yağcı  - Afrika'da Kimse Açlıktan Ölmüyor (Şakirt Bilimi) 13:54
Fatih Yağcı - Afrika'da Kimse Açlıktan Ölmüyor (Şakirt Bilimi) 1.105 izlenme - 3 yıl önce Hayata dair tüm bilgileri, risale-i nur gibi süpersonik kaynaktan öğrenen şakirt abimizin, bu bilgiler ışığında; biyoloji, coğrafya, sosyoloji ve ekonomi gibi konulara getirdiği ilginç bakış açısı.
Çay İlahisi - Animasyon 03:20
Çay İlahisi - Animasyon 1.209 izlenme - 3 yıl önce Çay şakirdin mazotudur mottosundan yola çıkılarak hazırlanan bu eğlenceli animasyonu sizlerle paylaşmaktan şeref duyarım. Özellikle yürüyen şekerler insanı neşe ile dolduruyor.
Hüzünlü Gurbet - Rap 04:06
Hüzünlü Gurbet - Rap 837 izlenme - 2 yıl önce Fetö terör örgütü liderinin popüler olduğu zamanlar da onun eserleri kullanılarak ve onun hayatını anlatan dizi ile harmanlanmış bir klip çalışması,
Çay İlahisi 05:09
Çay İlahisi 611 izlenme - 3 yıl önce Çav Bella Şakirt versiyonundan sonra şakirt kardeşlerimizden yine ilginç bir çalışma. "Pala Remzi" melodisini alıp üzerine yeni sözler yazıp bunu bir de ilahi şeklinde coverlayarak bizlere sunmuşlar. Biz de "çay, şakirtin mazotudur" demekten kendimizi alamıyoruz, buyurun dinleyelim. Çay piştiyse getirin, Aşıklara içirin, Çok salavat getirin, Doldur aşık çay doldur,
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 08:07
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 462 izlenme - 2 yıl önce Zaman gazetesine yapılan baskını protesto etmek için binâya giden Levent Gültekin cemaatin kanalında cemaati yerden yere vuruyor.
Insomnia - Uykusuzluğa Çözüm 03:57
Insomnia - Uykusuzluğa Çözüm 646 izlenme - 3 yıl önce uykusuzluk içinde geçen gecelerime bir ilaç oldun şamar. şaplatıverseler de rüyalara dalarım apar topar. hayallerimin büyüsünde gezinirim gerçeklerden kopar. arabesk mi dinledim neddim ? zihnim kayık, ruhum damar...
Namaz Kılan Robot - Şakirt C 3000 03:20
Namaz Kılan Robot - Şakirt C 3000 792 izlenme - 3 yıl önce En sonunda bu da yapıldı. Teknolojinin son harikası Şakirt C 3000'le hayatınız kolaylaşacak. 5 şartı yerine getiren robot Şakirt C 3000 huzularınızda, gazete bayinizden ısrarla isteyiniz.
Hafızların Kapışması 02:20
Hafızların Kapışması 466 izlenme - 3 yıl önce Kur'an Kursu talebesi hafızların latife dolu kapışması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Naabeerrrrrrr...
Ronaldo'nun Kafasında Allah Yazması (İbretlik) 00:24
Ronaldo'nun Kafasında Allah Yazması (İbretlik) 549 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar nette öyle saçma videolar gördük ki xxx'in üzerinde Allah yazan şeklinde. Karpuz, koyun, keçi vb. neyse de kimin aklına gelirdi bir gün Ronaldo'nun kafasında Allah yazıyor diye bir videonun karşımıza çıkacağını. Bu videoyu hazırlayan ve de sunanı da gerçekten merak ediyor ve de yorum yeteneğine hayran kaldığımızı belirtmeden geçemeyeceğim. Neyse şimdi ateistler düşünsün...
Dershanelerdeki Test Çözme Teknikleri - B Şıkkı Bulma 04:49
Dershanelerdeki Test Çözme Teknikleri - B Şıkkı Bulma 555 izlenme - 3 yıl önce Ciddi ciddi bunu mu anlatmış dedirten bir ders olmuş. Youtube'da dolanırken denk geldi alkışlarlayaşıyorzadelerin yorumlarını merak ettiğim için ekledim.
37 Yıl Ateist Olan Adamın İbretlik İman Mektubu 08:32
37 Yıl Ateist Olan Adamın İbretlik İman Mektubu 508 izlenme - 3 yıl önce Ateistlere verdiği elma örneğiyle meşhur olan abimizin müslüman olmasına vesile olduğu bir ateistten mektub gelmiş buyrun bu duygu yüklü anları sizde izleyin ben çok duygulandım
Neler Oluyor İlahiyatta? 02:22
Neler Oluyor İlahiyatta? 452 izlenme - 3 yıl önce Bilumum yeteneklerle yaratılmış öğrencilerimiz bu defa kariyerlerinin doruk noktasına ulaşmış durumdalar, tek nefeste izlediğim bu başyapıtı sizlerle paylaşmasaydım, çüküm düşerdi.
El Nusra Üniversitede Stand Açıp Para Toplamak - Uludağ Üniversitesi 03:20
El Nusra Üniversitede Stand Açıp Para Toplamak - Uludağ Üniversitesi 285 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar elkaide nin ne kadar cani eli kanlı bir yapılanma olduğunu herkeş bilir. Bu yapılanmanın içinde bulunan ve suriye yi kan gölüne çeviren cani müslim kardeşler elnusra için uludağ üniversitesinde para toplamaya çalışan şakirtleri üniversiteden nasıl kovulduğunu izliyoruz. Suriye de olan olaylar yüzünden sınır kapılarını bu adamlar için kevgire çeviren yetkililerin buradan götüne koyayım. Ayrıca bu adamlar için bizim ülkemiz Suriyed'en daha kafir ve bir gün bizim şehirlerimizde de bomba patlatıp adam kesip kadınlarımıza tecavüz edecekler o zaman aslında olayın ne kadar büyük bir hata olduğunu daha iyi anlayacak bu tabloya neden olanlar....
Bu Dünyaya Hizmet Etmeye Geldim 04:07
Bu Dünyaya Hizmet Etmeye Geldim 349 izlenme - 3 yıl önce Ayna grubunun çayımın şekeri adlı şarkısını kendi üslubuyla ve derlediği sözlerle seslendiren arkadaşımızın performansını dinliyoruz.
Çay Şakirtin Mazotudur - Polat Alemdar 01:36
Çay Şakirtin Mazotudur - Polat Alemdar 561 izlenme - 3 yıl önce polat alemdar yani necati şaşmaz aslında çay ile çalışıyormuş da haberimiz yokmuş. günde 50 diyor 80'i buluyor diyor ne diyor bu yahu derken aklıma meşhur sözü getirdi "çay şakirtin mazotudur"
Nevşehir Şakirtlerinin Gülşehir Gezisi (Köşektaşlı 04:12
Nevşehir Şakirtlerinin Gülşehir Gezisi (Köşektaşlı 556 izlenme - 10 yıl önce
Mona Lisa'yı, Da Vinci Yapmadı 03:24
Mona Lisa'yı, Da Vinci Yapmadı 342 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, maalesef toplumdaki bir sürü insanın peşine takıldığı bu gibi tiplerden böyle fantastik açıklamalar gelmesin... Ben ilk izlediğimde herhalde parodi amaçlı çekmişler sanmıştım fakat bu kişi gerçekmiş. Ne diyeyim, artık yorumu siz değerli alkışlarla yaşıyorum üyelerine bırakıyorum...
Namaz Kılan Robot Geliştiren İranlı Öğretmen 00:55
Namaz Kılan Robot Geliştiren İranlı Öğretmen 212 izlenme - 3 yıl önce İran’da bir öğretmenin geliştirdiği robot, çocuklara namaz kılmayı ve ibadet etmeyi öğretiyor. Başkent Tahran’ın 35 km güneydoğusundaki Varamin kentinde bir ilköğretim okulunda görev yapan Ekber Rezai isimli 27 yaşındaki öğretmen, kurslara katılarak insansı robotların nasıl geliştirildiği konusunda dersler almış. Robotun asıl amacının çocuklara ilave bir eğitim katkısı sunmak ve aynı zamanda onları eğlendirmek olduğunu belirten Rezai’nin öğrencilerinden Muhammed Yasir şöyle konuşuyor: “Daha önceleri çok daha hızlı namaz kılıyordum, şimdi artık bu robot gibi daha yavaş kılacağım” Vildan ismini verdiği robotun resmi olarak patentini de aldığını belirten Rezai, bu fikrin ilk kez, misafirliğe gittiği bir evde çocukların elinde dans edip oyun oynayan bir oyuncağı gördükten sonra aklına geldiğini belirtiyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76731/namaz-kilan-robot-sakirt-c-3000 Bu da Türk Versiyonu....