Hoşgeldiniz!

saklamak

Sakız Hırsızı Kadının İlginç Zulası 02:06
Sakız Hırsızı Kadının İlginç Zulası 4.672 izlenme - 3 hafta önce Markette hırsızlık yaparken yakalanan hırsız kadın bakın çalmış olduğu sakızları nereye zulalamış.
Taze Yeşillikleri Saklamak 03:17
Taze Yeşillikleri Saklamak 2.936 izlenme - 2 yıl önce Taze yeşillikleri tadını bozmadan, kolayca saklamanın yolunu öğrenmek için bu videoyu izleyin.
Dondurucuda Neler Saklanır? 02:28
Dondurucuda Neler Saklanır? 1.989 izlenme - 2 yıl önce Dondurucunuzu daha etkili kullanmanız için Refika'dan size birkaç tavsiye.
Silahını Sakalının Altına Saklayan Psikopat 00:11
Silahını Sakalının Altına Saklayan Psikopat 554 izlenme - 1 yıl önce Bu psikopat kılıklı adam silahını saklamak için öyle bir yöntem bulmuş ki, şeytanın bile aklına gelmez.
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 02:53
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 1.439 izlenme - 2 yıl önce Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde 70 yaşındaki Bahaddin Uysal, işçi olarak gittiği Almanya'dan satın aldığı Ford Taunus marka otomobili 33 yıldır, 5 katlı apartmanının giriş katındaki bir odada tutuyor.
Minecraft - SANDIKLARINIZI GİZLEMENİN 5 FARKLI YOLU 09:56
Minecraft - SANDIKLARINIZI GİZLEMENİN 5 FARKLI YOLU 1.136 izlenme - 12 ay önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com Bu videoda gördüğünüz 5 yöntem ile sandıklarınızı saklayabilirsiniz ! Bir çok yöntem içerisinden en anlaşılır , en basit ve en pratiklerini sizin için derledim topladım ! Artık arkadaşlarınızdan chestlerinizi gizleyebileceksiniz :P Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Sincabın Köpeğin Tüyleri Arasına Fındık Saklama Çabası 00:40
Sincabın Köpeğin Tüyleri Arasına Fındık Saklama Çabası 733 izlenme - 3 yıl önce İsmi Wally Olan Bu Sincap ,köpeğin Tüyleri Arasına Fındık Saklamaya Çalışıyor. Özellikle Elleriyle Tüyleri Kapatmaya Çalıştığı An Mükemmel :d
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 02:53
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 1.523 izlenme - 4 yıl önce Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde 70 yaşındaki Bahaddin Uysal, işçi olarak gittiği Almanya'dan satın aldığı Ford Taunus marka otomobili 33 yıldır, 5 katlı apartmanının giriş katındaki bir odada tutuyor.
Duman - Seni Kendime Sakladım 03:58
Duman - Seni Kendime Sakladım 483 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan arkanızdan yol almam onlar ister alınsın isterlerse darılsın onu bunu bilmem karışmam kim ne derse desin lan ben alınıp satılmam onlar ister alınsın isterlerse satılsın seni kendime sakladım hepsini ben hesapladım (2) onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desin lan işte meydan işte can onlar ister kapışsın isterlerse barışsın seni kendime sakladım hepsini ben hesapladım
Ibrahimovic'in Serbest Vuruş Sırasında Burnunu Koruması 00:21
Ibrahimovic'in Serbest Vuruş Sırasında Burnunu Koruması 295 izlenme - 2 yıl önce İnsanlar tarafından sürekli burnuyla dalga geçilen Ibrahimovic, sanırım özeleştiri yapmak ve insanlara "burnumu seviyorum, onu koruyorum" tarzında espri yapmak amacıyla serbest vuruş sırasında sadece yumurtalarını değil burnunu da korumuş. Spikerin de dediği gibi bu maçtan sonra PSG'nin performansı değil, Ibrahimovic'in bu hareketi konuşulmuş. Tuhaf adam şu Zlatan.
Sinsi Kumbara 01:16
Sinsi Kumbara 236 izlenme - 1 yıl önce Eskiden buna benzer bir kumbara vardı şimdilerde çogu kişi bilmez benimde vardı bu tip kumbaram Eminönü Mercan'dan almışmıştım, küçük bir kutu bir bozuk parayı koyduğunuz bir hazne vardı parayı oraya koyduğunuzda iki eli ileriye dogru çıkan dracula parayı kumbaraya çekerdi böyle bir sitenin varlığını o zamandan bilseydim saklardım, o kumbarayı küçük çocuklara yem etmezdim şimdilerde nereye sorsam bulamam o kumbaradan youtube'de gezinirken aynı prensibe sahip bir kumbara videosu görünce paylaşmak istedim benim anlattığım kumbara 90'ların ortalarında bayağa bi revaçtaydı, pazarlarda bile rastlamışlıgım vardı neyse iyi seyirler diliyorum.
Bir Aşk S/aklıyor Gönül - Işın Ergüney 05:34
Bir Aşk S/aklıyor Gönül - Işın Ergüney 387 izlenme - 6 yıl önce kadın ve adam uzun bir yolculuğun kısa hikayesiydiler..'gözlerinden bir şarkı silerekve avuçlarımıza yarına dair umutları da sıkıştırıpbu kez beklentisiz çıktık upuzun bir yolculuğasen ve ben yorgun iki sefiriçimiz rahat ...her geçen an uzaklaştırırken sevdiklerimizden bizigönlümüz u/mutluyakınlaşıyoruz usulca kendimizegözlerimde sen kitlenmeleridudaklarında yerleşik huzur gülücüklerinerefakat ediyor...ağarırken gök bilemediğimiz kentlerin kapısındakendi bilinmezliklerimizin eşiğinden atlayarak
Rehber: Fotoğraflar nasıl saklanmalı 04:04
Rehber: Fotoğraflar nasıl saklanmalı 179 izlenme - 3 yıl önce
Minecraft - SANDIKLARINIZI GİZLEMENİN 5 FARKLI YOLU 09:56
Minecraft - SANDIKLARINIZI GİZLEMENİN 5 FARKLI YOLU 152 izlenme - 12 ay önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com Bu videoda gördüğünüz 5 yöntem ile sandıklarınızı saklayabilirsiniz ! Bir çok yöntem içerisinden en anlaşılır , en basit ve en pratiklerini sizin için derledim topladım ! Artık arkadaşlarınızdan chestlerinizi gizleyebileceksiniz :P Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Babanızdan En Son Ne Sakladınız? - Sokak Röportajı 02:50
Babanızdan En Son Ne Sakladınız? - Sokak Röportajı 35 izlenme - 1 yıl önce Babanızdan En Son Ne Sakladınız? diye sorduk. Sorudan korkan kızlar kaçacak delik aradığından videoda pek görünmeseler de elimizden geldiği kadar iyi olanları sizler için Babalar Günü Özel videosu haline getirdik. Soma'da 432 çocuk artık babasına sarılamıyor. Siz de bu yıl size kızacağı için sakladığınız küçük sırları bir kenara atın ve o çocuklar için de #babanızasarılın . Belki babalarımıza duyduğumuz sevgiyi görenler artık onların hayatlarını hiçe sayarken bir daha düşünürler.
Köpek kendini suçlu hissederse! 00:50
Köpek kendini suçlu hissederse! 89 izlenme - 4 yıl önce Tatlı köpek Lexi kendini suçunu saklayamıyor.
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 02:53
Otomobilini 33 Yıldır Odada Saklamak 114 izlenme - 4 yıl önce Almanya'dan satın aldığı Ford Taunus marka otomobili 33 yıldır apartmanının giriş katında saklıyor.
Peruğun Altındaki Şok - Nijeryalı Kurye 01:23
Peruğun Altındaki Şok - Nijeryalı Kurye 53 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen kadının üst araması yapılırken, polis kadının başında peruk olduğunu fark etti. Önce bir polis memuru peruğu çıkarmak istedi. Ancak Jose O.’nun peruğu saçlarına iple tutturduğu tespit edildi. Durumdan şüphelenen ekipler, ipleri makasla kesti. Jose O.’nun başından çıkarılan peruğun içinde, 6 paket halinde 1 kilo 40 gram kokain ele geçirildi.
Kemiğini Saklayamayan Köpek 00:31
Kemiğini Saklayamayan Köpek 31 izlenme - 1 yıl önce Kemiğini Saklayamayan Köpek Kemik saklamak her köpeğin işidir aç kaldıklarında sakladıkları kemiklerle karınlarını doyururlar ama bu köpek bir türlü kemiği saklayamıyor
Üstatların Kemençelerini Gelecek Kuşaklar İçin Saklıyor 05:25
Üstatların Kemençelerini Gelecek Kuşaklar İçin Saklıyor 25 izlenme - 2 yıl önce Üstatların kemençelerini gelecek kuşaklar için saklıyor- Usta sanatçıların kemençelerini gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen Giresunlu Kenan Poşul, koleksiyonuna kattığı kemençeleri gözü gibi koruyor- Poşul: "Üstadın bana güvenip verdiği değeri gelecek kuşaklara aktarma açısından bu kemençeleri çok önemli buluyorum"GİRESUN (AA) - GÜLTEKİN YETGİN - KAMİL YILMAZ - Usta sanatçıların kemençelerini gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen Giresunlu Kenan Poşul, koleksiyonuna kattığı kemençelere gözü gibi bakıyor.