Hoşgeldiniz!

saklayacağım

Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım 01:25
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım 3.016 izlenme - 3 yıl önce Sözleri; Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Edip Akbayram - Saklayacağım 03:54
Edip Akbayram - Saklayacağım 1.125 izlenme - 5 yıl önce
Seni Saklayacağım Bir Özdemir Asaf Şiiri 01:39
Seni Saklayacağım Bir Özdemir Asaf Şiiri 1.843 izlenme - 4 yıl önce Seslendiren: Ali İhsan Konukçu Müzik: Eternity and a Day Soundtrack - Eternity Theme (Eleni Karaindrou) Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Edip Akbayram - Saklayacağım 03:57
Edip Akbayram - Saklayacağım 292 izlenme - 5 yıl önce
Seni Saklayacağım 03:57
Seni Saklayacağım 467 izlenme - 5 yıl önce Edip Akbayram, Özdemir Asaf'ın Seni Saklayacağım adlı şiirinden uyarlanan şarkıyı seslendiriyor. Şarkı sözleri: Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım (SüleymanBenli) 01:41
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım (SüleymanBenli) 66 izlenme - 2 yıl önce Şiir : Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım Seslendiren : Süleyman Benli Müzik : Nurettin Rençber - Ay Düşünce Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya... Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım... Anlayacaksın.
Enver Seyitoğlu Şiir - Seni Saklayacağım 01:36
Enver Seyitoğlu Şiir - Seni Saklayacağım 9 izlenme - 2 yıl önce Trt Müzik - Şiirimsin Şarkımsın - 27 Aralık 2014 - Hazırlayan:Erhan Duzturk