Hoşgeldiniz!

saklayacağım

Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım 01:25
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım 3.919 izlenme - 4 yıl önce Sözleri; Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Edip Akbayram - Saklayacağım 03:54
Edip Akbayram - Saklayacağım 1.137 izlenme - 6 yıl önce
Seni Saklayacağım Bir Özdemir Asaf Şiiri 01:39
Seni Saklayacağım Bir Özdemir Asaf Şiiri 1.913 izlenme - 6 yıl önce Seslendiren: Ali İhsan Konukçu Müzik: Eternity and a Day Soundtrack - Eternity Theme (Eleni Karaindrou) Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Edip Akbayram - Saklayacağım 03:57
Edip Akbayram - Saklayacağım 297 izlenme - 6 yıl önce
Seni Saklayacağım 03:57
Seni Saklayacağım 486 izlenme - 6 yıl önce Edip Akbayram, Özdemir Asaf'ın Seni Saklayacağım adlı şiirinden uyarlanan şarkıyı seslendiriyor. Şarkı sözleri: Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya.. Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım.. Anlayacaksın.
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım (SüleymanBenli) 01:41
Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım (SüleymanBenli) 91 izlenme - 3 yıl önce Şiir : Özdemir Asaf - Seni Saklayacağım Seslendiren : Süleyman Benli Müzik : Nurettin Rençber - Ay Düşünce Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde, Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde. Sen göreceksin, duyacaksın Parıldayan bir sevi sıcaklığı, Uyuyacak, uyanacaksın. Bakacaksın, benzemiyor Gelen günler geçenlere, Dalacaksın. Bir seviyi anlamak Bir yaşam harcamaktır, Harcayacaksın. Seni yaşayacağım, anlatılmaz, Yaşayacağım gözlerimde; Gözlerimde saklayacağım. Bir gün, tam anlatmaya... Bakacaksın, Gözlerimi kapayacağım... Anlayacaksın.
Enver Seyitoğlu Şiir - Seni Saklayacağım 01:36
Enver Seyitoğlu Şiir - Seni Saklayacağım 19 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik - Şiirimsin Şarkımsın - 27 Aralık 2014 - Hazırlayan:Erhan Duzturk
Ferdi Tayfur - Bu Duyguyu Senden Saklayacağım 05:50
Ferdi Tayfur - Bu Duyguyu Senden Saklayacağım 6 izlenme - 1 yıl önce Ferdi Tayfur - Bu Duyguyu Senden Saklayacağım Albüm: Niçin Benden Uzaktasın Şarkı Sözleri: Senden kopmak bana zor gelse bile, Bu duyguyu senden saklayacağım. Gelişin mutluluk vermiyor bana, Artık yollarına bakmayacağım. Bir emanet gibi geldikten sonra, Yanımda olmanın ne anlamı var. Yalan olduğunu bildikten sonra, Sana inanmanın ne anlamı var. Sana güvenmenin ne anlamı var. Seninle olmanın ne anlamı var. Tam alışıyorken sensiz olmaya, Küllenen ateşi alevliyorsun. Ne olur bir daha çıkma karşıma, Ömrümü zamansız tüketiyorsun.