Hoşgeldiniz!

Saklı Düşler

Cengiz Kurtoğlu  - Saklı Düşler 04:23
Cengiz Kurtoğlu - Saklı Düşler 307 izlenme - 2 ay önce
Cengiz Kurtoğlu - Saklı Düşler (Album Teaser) 00:46
Cengiz Kurtoğlu - Saklı Düşler (Album Teaser) 824 izlenme - 3 yıl önce Saklı Düşler © 2014 ESEN MÜZİK Cengiz Kurtoğlu - Saklı Düşler (Album Teaser) 1. Saklı Düşler şarkısı 2. Yanmayalım şarkısı 3. Kül şarkısı 4. Bilsem Ki şarkısı 5. Yazıklar Olsun şarkısı 6. Her Sevda Bir Ölümmüş şarkısı 7. Kör Olsun şarkısı / Cengiz Kurtoğlu feat. Orçun Kurdoğlu 8. Umursamıyor şarkısı 9. Hangimiz Haklıyız şarkısı 10.Kadehi Şişeyi Kırarım Bugün şarkısı
Simge Akdamar - Saklı Düşler 02:00
Simge Akdamar - Saklı Düşler 226 izlenme - 1 yıl önce Simge Akdamar - Saklı Düşler Şarkı Sözleri: Sunduğun zehir olsa yine içerim. Gözyaşın nehir olsa yine geçerim, geçerim. Gül yanakların solsa bir hüzün akar bedenime. Yazgıma inat yine de seni seçerim, seçerim. Saklı düşlerin en derin ifadesi, Tanrının bana en zarif hediyesi. Saklı düşlerin en derin ifadesi, Tanrının bana en zarif hediyesi. Ayrı yolları yazsa kaderime, Son durakları geçse bile bile, Bir sözün yeter, gülüşüne dayanamam, Dönerim. Cam kırıkları batsa yüreğime, Kor dudakların yaksa beni yine, Ömrümü sana feda ederim. Ayrı yolları yazsa kaderime, Son durakları geçse bile bile, Bir sözün yeter, gülüşüne dayanamam, Dönerim. Cam kırıkları batsa yüreğime, Kor dudakların yaksa beni yine, Ömrümü sana feda ederim. Saklı düşlerin en derin ifadesi, Tanrının bana en zarif hediyesi. Saklı düşlerin en derin ifadesi, Tanrının bana en zarif hediyesi. Ayrı yolları yazsa kaderime, Son durakları geçse bile bile, Bir sözün yeter, gülüşüne dayanamam, Dönerim. Cam kırıkları batsa yüreğime, Kor dudakların yaksa beni yine, Ömrümü sana feda ederim.
Beşiktaş'a Cengiz Kurtoğlu'ndan Yeni Beste: Bir Sözün Yeter 03:07
Beşiktaş'a Cengiz Kurtoğlu'ndan Yeni Beste: Bir Sözün Yeter 26 izlenme - 9 ay önce Genç taraftar gruplarından olan IŞIK UNI BJK, Beşiktaş için yeni beste yaptı ve Cengiz Kurtoğlu'nun, Saklı Düşler şarkısını "Bir sözün yeter" olarak derledi.