Hoşgeldiniz!

saklıkent

Vay Be  Art Niyet 04:29
Vay Be Art Niyet 5.473 izlenme - 10 yıl önce Art niyet ten super sıcak bir video, albüm yakında geliyor.!! http://www.myspace.com/artniyet
Saklıkent Fethiye 09:38
Saklıkent Fethiye 737 izlenme - 5 yıl önce Saklıkent Fethiye
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 00:51
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 382 izlenme - 3 yıl önce Ey ahali, bu videoda Fethiye Saklıkent' te tatil yapan bir vatandaşımızın kanyon yürüyüşünde rastladığı ilk insanlarla, yaptığı kısa belgeseli seyrediyoruz... İyi seyirler :)
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 09:45
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 176 izlenme - 3 yıl önce doğadayız ile ölüdenizde yaptığımız jeep safariden güzel görüntüler :)
Saklikent Yolu 02:36
Saklikent Yolu 409 izlenme - 9 yıl önce
Saklıkent Kanyonu'na Düşen Tatilciyi 1 Saatte Kurtarıldı 05:38
Saklıkent Kanyonu'na Düşen Tatilciyi 1 Saatte Kurtarıldı 5 izlenme - 4 hafta önce - Saklıkent Kanyonu'na düşen tatilciyi 1 saatte kurtarıldıMUĞLA - Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonu'nda tırmandığı şelaleden düşen 49 yaşındaki Şükrü Bayat, Ulusal Medikal Kurtarma ve Arama Kurtarma Derneği tarafından 1 saat süren çalışmalar sonucu kurtarıldı.
Saklıkent Kanyonu'nda Yaralanan Vatandaş Umke Ekiplerince Kurtarıldı 04:07
Saklıkent Kanyonu'nda Yaralanan Vatandaş Umke Ekiplerince Kurtarıldı 3 izlenme - 1 hafta önce Saklıkent Kanyonu'nda yaralanan vatandaş UMKE ekiplerince kurtarıldıMUĞLA - Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonu'nda yürüyüş yapığı sırada düşen ve başını kayalıklara çarparak yaralanan vatandaşı UMKE gönüllüsü kurtarıldı.
Suzuki Gsx750f 01:34
Suzuki Gsx750f 399 izlenme - 9 yıl önce Saklikente gİdiyorum.
Saklıkent 01:21
Saklıkent 85 izlenme - 7 yıl önce
Son Anda Böyle Kurtarıldı 00:21
Son Anda Böyle Kurtarıldı 53 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonunda 1 kişinin öldüğü ve 8 kişinin de yaralandığı selde boğulmak üzere olan bayan turistin son anda kurtarılma anı kameralara yansıdı.
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 03:01
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 58 izlenme - 7 yıl önce
Saklıkent Kanyonu'nda 02:40
Saklıkent Kanyonu'nda "Bayram Bereketi" 7 izlenme - 10 ay önce Muğla'nın Seydikemer ilçesinde çamur banyosu ve rafting gibi aktivitelerin yapılabildiği Saklıkent Kanyonu, Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi görüyor.
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 30:37
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 11 izlenme - 11 ay önce Antalya gezimiz "burası böyle, gelin görün, iyiymiş" gibi kalıp kelimelerden oluşmaktadır.. Amaç video çekmek değil gezmekti bu durumdan dolayı olanla yetinip isyan etmeyiniz... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com