Hoşgeldiniz!

saklıkent

Vay Be  ART NİYET 04:29
Vay Be ART NİYET 5.458 izlenme - 9 yıl önce Art niyet ten super sıcak bir video, albüm yakında geliyor.!! http://www.myspace.com/artniyet
Saklıkent Fethiye 09:38
Saklıkent Fethiye 729 izlenme - 4 yıl önce Saklıkent Fethiye
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 00:51
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 342 izlenme - 2 yıl önce Ey ahali, bu videoda Fethiye Saklıkent' te tatil yapan bir vatandaşımızın kanyon yürüyüşünde rastladığı ilk insanlarla, yaptığı kısa belgeseli seyrediyoruz... İyi seyirler :)
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 09:45
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 144 izlenme - 2 yıl önce doğadayız ile ölüdenizde yaptığımız jeep safariden güzel görüntüler :)
Saklikent Yolu 02:36
Saklikent Yolu 403 izlenme - 8 yıl önce
Saklıkent Kanyonu'nda 02:40
Saklıkent Kanyonu'nda "Bayram Bereketi" 6 izlenme - 1 ay önce Muğla'nın Seydikemer ilçesinde çamur banyosu ve rafting gibi aktivitelerin yapılabildiği Saklıkent Kanyonu, Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi görüyor.
Suzuki Gsx750f 01:34
Suzuki Gsx750f 399 izlenme - 8 yıl önce Saklikente gİdiyorum.
saklıkent 01:21
saklıkent 84 izlenme - 6 yıl önce
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 09:45
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 37 izlenme - 2 yıl önce doğadayız ile yaptığımız etkinliklerden biri, çok eğlendiğimiz ve su savaşına doyduğumuz günden kesitler
Son Anda Böyle Kurtarıldı 00:21
Son Anda Böyle Kurtarıldı 52 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonunda 1 kişinin öldüğü ve 8 kişinin de yaralandığı selde boğulmak üzere olan bayan turistin son anda kurtarılma anı kameralara yansıdı.
Saklıkent'te Turistler Selde Mahsur Kaldı 2 Ölü 8 Yaralı! 01:07
Saklıkent'te Turistler Selde Mahsur Kaldı 2 Ölü 8 Yaralı! 33 izlenme - 2 yıl önce Muğla’nın Seydikemer İlçesi Saklıkent Kanyonu’nda 46 Turist, Dün Saat 18.00 Sıralarında Yağmur Sonrası Oluşan Sel Nedeniyle Mahsur Kaldı. Bir Kişi Hayatını Kaybetti, Bir Kişi Kayboldu Ve 8 Kişi De Yaralandı. Dün Akşamdan Bu Yana Arama Çalışmaları Bu Sabah Sonuç Verdi. Ozan Genç'in Ardından, Ömer Özcan'ın Da Cesedine Ulaşıldı.
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 03:01
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 55 izlenme - 6 yıl önce
The Moment Timelapse 01:26
The Moment Timelapse 16 izlenme - 2 yıl önce The Moment Timelapse Formed Up Of 7800 Photos. Photo Taking Has Taken 4 Days.they Are Done İn Tubitak National Observatory,turkey Antalya Saklıkent, And İn O... 7800 Fotograftan Oluşan The Moment Timelapse 4 Günde Tamamlanabildi. ..
Antalya Gezisi - Vlog 30:37
Antalya Gezisi - Vlog 4 izlenme - 2 ay önce Antalya gezimiz "burası böyle, gelin görün, iyiymiş" gibi kalıp kelimelerden oluşmaktadır.. Amaç video çekmek değil gezmekti bu durumdan dolayı olanla yetinip isyan etmeyiniz... #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #antalya Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! İletişim için yorum yazabilir yada: betasurumucom@gmail.com Web adresimiz: http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/betasurumucom Twitter: https://www.twitter.com/betasurumucom instagram: https://www.instagram.com/betasurumucom Tumblr: https://betasurumucom.tumblr.com Google Plus: https://plus.google.com/+Betasurumucom Myspace: https://myspace.com/betasurumucom Pinterest: https://www.pinterest.com/betasurumucom Blogger: https://betasurumucom.blogspot.com.tr Wordpress: https://betasurumucom.wordpress.com Beta Sürümü Video Kanalları: Youtube: https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow: https://www.younow.com/betasurumucom Dailymotion: http://www.dailymotion.com/betasurumucom İzlesene: https://www.izlesene.com/betasurumucom Webtv: http://betasurumucom.web.tv Vimeo: https://vimeo.com/betasurumucom
The Moment Timelapse 01:26
The Moment Timelapse 7 izlenme - 2 yıl önce 7800 Fotograftan Oluşan The Moment Timelapse 4 Günde Tamamlanabildi. .. Shot Edited and Filmed by: Alper Aykut Music: Future World Music - Rise of the Hero
Turistlik Alanda Sel: 1 Ölü, 8 Yaralı 01:07
Turistlik Alanda Sel: 1 Ölü, 8 Yaralı 7 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Seydikemer ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu'nda yaşanan sel baskınında 1 kişi öldü, 8 kişi de yaralandı. Kanyonda mahsur kalan 25 turisti kurtarmak için tüm imkanlar seferber edildi.