Hoşgeldiniz!

Saklıkent Videoları İzle

Vay Be  Art Niyet 04:29
Vay Be Art Niyet 5.461 izlenme - 9 yıl önce Art niyet ten super sıcak bir video, albüm yakında geliyor.!! http://www.myspace.com/artniyet
Saklıkent Fethiye 09:38
Saklıkent Fethiye 732 izlenme - 4 yıl önce Saklıkent Fethiye
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 00:51
Fethiye Saklıkent Kanyonundaki Yabani İnsanlar 359 izlenme - 2 yıl önce Ey ahali, bu videoda Fethiye Saklıkent' te tatil yapan bir vatandaşımızın kanyon yürüyüşünde rastladığı ilk insanlarla, yaptığı kısa belgeseli seyrediyoruz... İyi seyirler :)
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 09:45
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 157 izlenme - 2 yıl önce doğadayız ile ölüdenizde yaptığımız jeep safariden güzel görüntüler :)
Saklikent Yolu 02:36
Saklikent Yolu 408 izlenme - 9 yıl önce
Suzuki Gsx750f 01:34
Suzuki Gsx750f 399 izlenme - 9 yıl önce Saklikente gİdiyorum.
Saklıkent 01:21
Saklıkent 84 izlenme - 7 yıl önce
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 09:45
Ölüdeniz Jeep Safari Ve Saklıkent 37 izlenme - 2 yıl önce doğadayız ile yaptığımız etkinliklerden biri, çok eğlendiğimiz ve su savaşına doyduğumuz günden kesitler
Son Anda Böyle Kurtarıldı 00:21
Son Anda Böyle Kurtarıldı 53 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonunda 1 kişinin öldüğü ve 8 kişinin de yaralandığı selde boğulmak üzere olan bayan turistin son anda kurtarılma anı kameralara yansıdı.
Saklıkent'te Turistler Selde Mahsur Kaldı 2 Ölü 8 Yaralı! 01:07
Saklıkent'te Turistler Selde Mahsur Kaldı 2 Ölü 8 Yaralı! 33 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Seydikemer İlçesi Saklıkent Kanyonu’nda 46 Turist, Dün Saat 18.00 Sıralarında Yağmur Sonrası Oluşan Sel Nedeniyle Mahsur Kaldı. Bir Kişi Hayatını Kaybetti, Bir Kişi Kayboldu Ve 8 Kişi De Yaralandı. Dün Akşamdan Bu Yana Arama Çalışmaları Bu Sabah Sonuç Verdi. Ozan Genç'in Ardından, Ömer Özcan'ın Da Cesedine Ulaşıldı.
Saklıkent Kanyonu'nda 02:40
Saklıkent Kanyonu'nda "Bayram Bereketi" 6 izlenme - 5 ay önce Muğla'nın Seydikemer ilçesinde çamur banyosu ve rafting gibi aktivitelerin yapılabildiği Saklıkent Kanyonu, Kurban Bayramı'nda yoğun ilgi görüyor.
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 03:01
Gezi35.org Fethiye Turundan Görüntüler 55 izlenme - 7 yıl önce
The Moment Timelapse 01:26
The Moment Timelapse 16 izlenme - 2 yıl önce The Moment Timelapse Formed Up Of 7800 Photos. Photo Taking Has Taken 4 Days.they Are Done İn Tubitak National Observatory,turkey Antalya Saklıkent, And İn O... 7800 Fotograftan Oluşan The Moment Timelapse 4 Günde Tamamlanabildi. ..
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 30:37
Antalya Gezisi | Yürüyerek Olimpos'u geziyoruz | Olimpos Harabeleri - Vlog 6 izlenme - 6 ay önce Antalya gezimiz "burası böyle, gelin görün, iyiymiş" gibi kalıp kelimelerden oluşmaktadır.. Amaç video çekmek değil gezmekti bu durumdan dolayı olanla yetinip isyan etmeyiniz... @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
Turistlik Alanda Sel: 1 Ölü, 8 Yaralı 01:07
Turistlik Alanda Sel: 1 Ölü, 8 Yaralı 8 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Seydikemer ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu'nda yaşanan sel baskınında 1 kişi öldü, 8 kişi de yaralandı. Kanyonda mahsur kalan 25 turisti kurtarmak için tüm imkanlar seferber edildi.
The Moment Timelapse 01:26
The Moment Timelapse 7 izlenme - 2 yıl önce 7800 Fotograftan Oluşan The Moment Timelapse 4 Günde Tamamlanabildi. .. Shot Edited and Filmed by: Alper Aykut Music: Future World Music - Rise of the Hero