Hoşgeldiniz!

saksağan

Kendisini Tedavi Eden Veterinerden Ayrılamayan Saksağan 04:49
Kendisini Tedavi Eden Veterinerden Ayrılamayan Saksağan 2.262 izlenme - 3 ay önce İstanbul Başakşehir’de yaralı halde bulunan saksağan, tedavisinin ardından doğaya salınmasına rağmen kendisini tedavi eden veterinerden ayrılamıyormuş. Veteriner Yunus Kanlı tedavi ettiği saksağana Alex adını vermiş.
Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 01:34
Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 17.598 izlenme - 9 yıl önce Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı
atmaca ve saksağan 01:45
atmaca ve saksağan 12.853 izlenme - 9 yıl önce atmacanın pençelerine saksağan büyük gelince,çareyi saksağanı suda boğmakta buldu.
02:49
"Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" Ne Demek? 2.780 izlenme - 2 yıl önce Sarı Mikrofon bu bölümde "Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" sözüyle ne denmek istenmiş olabileceğini sokaktaki insanlara sordu. İşte şaşırtan cevaplar...
Motosikletliye Saldıran Saksağan Kuşu 01:36
Motosikletliye Saldıran Saksağan Kuşu 235 izlenme - 3 ay önce Saksağan kuşunun motosikletliye saldırması. Agresif saksağan kuşu inatla hareket halindeki motosiklete ardı ardına saldırıyor.
Saksağan Güvercini Öldürdü 01:14
Saksağan Güvercini Öldürdü 564 izlenme - 1 yıl önce Saksağanlar dünyanın en uzun yaşayan kuşlarından biridir. Çok kinci ve katildir. Videodaki saksağan da sanırım 150 yaşındadır.
Yavru Saksağan Acıkmış 00:53
Yavru Saksağan Acıkmış 1.507 izlenme - 5 yıl önce Bahçede kedinin elinden kurtardığımız saksağan yavrusunu balkonda besleyip büyüttük.
Saksağanın Kendisini Horoz Zannetmesi 00:59
Saksağanın Kendisini Horoz Zannetmesi 535 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da tavuk çiftliğinde yavru olarak terk edilmiş bulunan saksağan çiftlikte duyduğu sesleri taklit ediyor ve çoğu zaman horoz gibi davranıyormuş.
Saksağan Kuşlarıyla Başı Derde Giren Golfçü 00:37
Saksağan Kuşlarıyla Başı Derde Giren Golfçü 51 izlenme - 3 ay önce Golf sahasında saldıran saksağan kuşları ile uğraşan adamın hali. Golf oynamaya giden adamın saksağan kuşlarını golf sopasıyla kovalamak ile uğraştığı komik görüntüleri.
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 01:05
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 579 izlenme - 3 yıl önce Tavuğun civcivine dadanan ala karganın hazin sonunu izleyeceğiz. Gerçi bu kuşa bazıları ala karga der bazıları saksağan da diyebilir. Annelik duygusu insan hayvan farketmez yavru koruma içgüdüsü hepsinde vardır. Burada da annesinin yavruları için saksağanı nası geberttiğiniz izliyoruz
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 02:03
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 1.171 izlenme - 4 yıl önce Kemal Sunal'ın Sakar Şakir filminin uyarlaması olan ve Starda sonrasında da Kanal D de yayınlanan filmdi. Sinan Bengier başrolde tabi ki, hep beraber izleyelim.
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 00:45
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 479 izlenme - 4 yıl önce Kendini insan zanneden saksağan ‘Penguen’le tanışın. Sydney’de, Bloom ailesiyle birlikte yaşayan kuş, ailenin akşam yemeklerine eşlik ediyor, çocuklar dişlerini fırçalarken gagasıyla diş temizliğine katkı sunuyor, onlarla birlikte kanepeye kuruluyor... Sydney’de yaşayan Cameron ve Sam Bloom çiftinin 13, 11 ve dokuz yaşlarında üç çocuğu bir de ‘penguen’ kılıklı saksağanları var. Penguene benzediği için ona bu ismi vermişler. Ona evin her köşesinde rastlanabilir; aileyle yemek yerken, okula gitmek üzere hazırlanan çocuklara ‘yardımcı olurken’, evin sakinleri spor yaparken, bilgisayar başındayken Penguen de yanıbaşlarında. 2013’ten beri ailenin ferdi olan bu karizmatik kuşun bir de Instagram hesabı var. 3 bin 569 takipçisiyle sosyal medyadaki tanınırlığı da her geçen gün artıyor.Sam Bloom, Penguen’i henüz birkaç haftalıkken yolun ortasında bir başına bulmuş: “Ona güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağlayabileceğimizi düşündüğümüz için onu yanımıza aldık. En yakın arkadaşım veteriner. Penguen için uygun bir beslenme düzeni hazırladı. Çocuklarımız da Penguen’e adeta evcil bir köpek gibi davranıyor, dolayısıyla gündelik yaşamımızda Penguen’in ortalıkta olması bize normal geliyor. Neden bilmiyoruz ama diş macununun tadını seviyor ve çocuklar dişlerini fırçalarken yanlarında bitip gagasını çocukların ağzına sokmaya çalışıyor.”Bloom, çocuklar okuldan eve döndüklerinde Penguen’in sevinçle kanat çırptığını, mönüde spagetti olduğu zamanlar tabağa daldığını anlatıyor.
kedi ile saksağan 00:28
kedi ile saksağan 1.036 izlenme - 10 yıl önce
Bisikletliye Saldıran Saksağan Kuşu 00:54
Bisikletliye Saldıran Saksağan Kuşu 32 izlenme - 4 ay önce Avustralya’da gerçekleşen olayda saksağan kuşu hareket halindeki bisikletliye inatla saldırıyor...
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 01:50
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 260 izlenme - 3 yıl önce Youtuber olan Amber bisiklet üzerindeyken defalarca saksağan tarafından saldırıya uğradı. Bu anlarını da elindeki kamera ile kayda alan kadın adeta korku filmindeymişcesine çığlık çığlığa kalıyor.
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 01:21
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 82 izlenme - 2 yıl önce Başkentte bir parkta bir saksağan ile kedi arasında yaşananlar ilginç bir görüntü oluşturdu. Parkta çimlerin üzerinde güneşlenen bir kediye bir saksağan saldırmaya başladı. Saksağanın üzerine gelmesine kedi bir süre sesini çıkarmadı. Saksağanın saldırılarını artırması üzerine kedi tepki verdi. . Bunun üzerine saksağan çareyi kaçmakta buldu.
Saksağanın Araba Keyfi 01:23
Saksağanın Araba Keyfi 154 izlenme - 5 yıl önce Saksağanın Araba Keyfi
Küçük Kızın Peşine Takılan Saksağan 00:20
Küçük Kızın Peşine Takılan Saksağan 21 izlenme - 5 ay önce İngiltere'de bulunan bir parkta yeni yürümeye başlayan küçük kızın peşine takılan saksağan renkli görüntülerin oluşmasını sağlamış.
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 03:12
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 114 izlenme - 3 yıl önce Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan Ağacın üzerinden pencereye gelen saksağanın çıkardığı ses adeta çocuk gülmesi gibi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tavuk ve Horoz Taklidi Yapan Saksağan 01:00
Tavuk ve Horoz Taklidi Yapan Saksağan 56 izlenme - 1 yıl önce Bir tavuk çiftliğinde evcilleştirilen saksağan tavuk seslerini taklit ediyor, görenleri şaşkına çeviren saksağan hem tavuk hem horoz sesi çıkarabiliyor.
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 04:43
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 18 izlenme - 2 yıl önce Kargagillerden olan saksağanın bu kişiyle kurduğu dostluk hayretler içerisinde bıraktı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.