Hoşgeldiniz!

saksağan

Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 01:34
Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 17.598 izlenme - 9 yıl önce Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı
atmaca ve saksağan 01:45
atmaca ve saksağan 12.762 izlenme - 9 yıl önce atmacanın pençelerine saksağan büyük gelince,çareyi saksağanı suda boğmakta buldu.
02:49
"Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" Ne Demek? 2.759 izlenme - 2 yıl önce Sarı Mikrofon bu bölümde "Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" sözüyle ne denmek istenmiş olabileceğini sokaktaki insanlara sordu. İşte şaşırtan cevaplar...
Saksağan Güvercini Öldürdü 01:14
Saksağan Güvercini Öldürdü 530 izlenme - 9 ay önce Saksağanlar dünyanın en uzun yaşayan kuşlarından biridir. Çok kinci ve katildir. Videodaki saksağan da sanırım 150 yaşındadır.
Yavru Saksağan Acıkmış 00:53
Yavru Saksağan Acıkmış 1.471 izlenme - 4 yıl önce Bahçede kedinin elinden kurtardığımız saksağan yavrusunu balkonda besleyip büyüttük.
Saksağanın Kendisini Horoz Zannetmesi 00:59
Saksağanın Kendisini Horoz Zannetmesi 497 izlenme - 12 ay önce Avustralya'da tavuk çiftliğinde yavru olarak terk edilmiş bulunan saksağan çiftlikte duyduğu sesleri taklit ediyor ve çoğu zaman horoz gibi davranıyormuş.
Küçük Kızın Peşine Takılan Saksağan 00:20
Küçük Kızın Peşine Takılan Saksağan 6 izlenme - 4 gün önce İngiltere'de bulunan bir parkta yeni yürümeye başlayan küçük kızın peşine takılan saksağan renkli görüntülerin oluşmasını sağlamış.
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 02:03
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 1.119 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın Sakar Şakir filminin uyarlaması olan ve Starda sonrasında da Kanal D de yayınlanan filmdi. Sinan Bengier başrolde tabi ki, hep beraber izleyelim.
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 01:05
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 504 izlenme - 2 yıl önce Tavuğun civcivine dadanan ala karganın hazin sonunu izleyeceğiz. Gerçi bu kuşa bazıları ala karga der bazıları saksağan da diyebilir. Annelik duygusu insan hayvan farketmez yavru koruma içgüdüsü hepsinde vardır. Burada da annesinin yavruları için saksağanı nası geberttiğiniz izliyoruz
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 00:45
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 474 izlenme - 3 yıl önce Kendini insan zanneden saksağan ‘Penguen’le tanışın. Sydney’de, Bloom ailesiyle birlikte yaşayan kuş, ailenin akşam yemeklerine eşlik ediyor, çocuklar dişlerini fırçalarken gagasıyla diş temizliğine katkı sunuyor, onlarla birlikte kanepeye kuruluyor... Sydney’de yaşayan Cameron ve Sam Bloom çiftinin 13, 11 ve dokuz yaşlarında üç çocuğu bir de ‘penguen’ kılıklı saksağanları var. Penguene benzediği için ona bu ismi vermişler. Ona evin her köşesinde rastlanabilir; aileyle yemek yerken, okula gitmek üzere hazırlanan çocuklara ‘yardımcı olurken’, evin sakinleri spor yaparken, bilgisayar başındayken Penguen de yanıbaşlarında. 2013’ten beri ailenin ferdi olan bu karizmatik kuşun bir de Instagram hesabı var. 3 bin 569 takipçisiyle sosyal medyadaki tanınırlığı da her geçen gün artıyor.Sam Bloom, Penguen’i henüz birkaç haftalıkken yolun ortasında bir başına bulmuş: “Ona güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağlayabileceğimizi düşündüğümüz için onu yanımıza aldık. En yakın arkadaşım veteriner. Penguen için uygun bir beslenme düzeni hazırladı. Çocuklarımız da Penguen’e adeta evcil bir köpek gibi davranıyor, dolayısıyla gündelik yaşamımızda Penguen’in ortalıkta olması bize normal geliyor. Neden bilmiyoruz ama diş macununun tadını seviyor ve çocuklar dişlerini fırçalarken yanlarında bitip gagasını çocukların ağzına sokmaya çalışıyor.”Bloom, çocuklar okuldan eve döndüklerinde Penguen’in sevinçle kanat çırptığını, mönüde spagetti olduğu zamanlar tabağa daldığını anlatıyor.
kedi ile saksağan 00:28
kedi ile saksağan 1.033 izlenme - 10 yıl önce
Rüya Çağla - Dam Üstünde Saksağan 03:51
Rüya Çağla - Dam Üstünde Saksağan 782 izlenme - 6 yıl önce
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 01:50
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 251 izlenme - 3 yıl önce Youtuber olan Amber bisiklet üzerindeyken defalarca saksağan tarafından saldırıya uğradı. Bu anlarını da elindeki kamera ile kayda alan kadın adeta korku filmindeymişcesine çığlık çığlığa kalıyor.
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 01:21
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 71 izlenme - 1 yıl önce Başkentte bir parkta bir saksağan ile kedi arasında yaşananlar ilginç bir görüntü oluşturdu. Parkta çimlerin üzerinde güneşlenen bir kediye bir saksağan saldırmaya başladı. Saksağanın üzerine gelmesine kedi bir süre sesini çıkarmadı. Saksağanın saldırılarını artırması üzerine kedi tepki verdi. . Bunun üzerine saksağan çareyi kaçmakta buldu.
Saksağanın Araba Keyfi 01:23
Saksağanın Araba Keyfi 147 izlenme - 5 yıl önce Saksağanın Araba Keyfi
Tavuk ve Horoz Taklidi Yapan Saksağan 01:00
Tavuk ve Horoz Taklidi Yapan Saksağan 50 izlenme - 12 ay önce Bir tavuk çiftliğinde evcilleştirilen saksağan tavuk seslerini taklit ediyor, görenleri şaşkına çeviren saksağan hem tavuk hem horoz sesi çıkarabiliyor.
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 03:12
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 96 izlenme - 3 yıl önce Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan Ağacın üzerinden pencereye gelen saksağanın çıkardığı ses adeta çocuk gülmesi gibi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 04:43
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 15 izlenme - 1 yıl önce Kargagillerden olan saksağanın bu kişiyle kurduğu dostluk hayretler içerisinde bıraktı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.