Hoşgeldiniz!

saksağan

02:49
"Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" Ne Demek? 2.656 izlenme - 7 ay önce Sarı Mikrofon bu bölümde "Dam Üstünde Saksağan Vur Beline Kazmayı" sözüyle ne denmek istenmiş olabileceğini sokaktaki insanlara sordu. İşte şaşırtan cevaplar...
Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 01:34
Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı 17.450 izlenme - 7 yıl önce Atmaca Şahini'nin Tavşan Avı
atmaca ve saksağan 01:45
atmaca ve saksağan 12.551 izlenme - 7 yıl önce atmacanın pençelerine saksağan büyük gelince,çareyi saksağanı suda boğmakta buldu.
Yavru Saksağan Acıkmış 00:53
Yavru Saksağan Acıkmış 1.299 izlenme - 3 yıl önce Bahçede kedinin elinden kurtardığımız saksağan yavrusunu balkonda besleyip büyüttük.
Dam Üstünde Saksağan - (1994) Sakar Şakir Filmi Çakması 01:10:22
Dam Üstünde Saksağan - (1994) Sakar Şakir Filmi Çakması 481 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal'ın Sakar Şakir filminin uyarlaması olan ve Starda sonrasında da Kanal D de yayınlanan filmdi. Sinan Bengier başrolde tabi ki, hep beraber izleyelim.
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 02:03
Dam Üstünde Saksağan - Sakar Şakir (1994) 986 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın Sakar Şakir filminin uyarlaması olan ve Starda sonrasında da Kanal D de yayınlanan filmdi. Sinan Bengier başrolde tabi ki, hep beraber izleyelim.
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 01:21
Saksağanın Kediyi Çıldırtması! 47 izlenme - 2 ay önce Başkentte bir parkta bir saksağan ile kedi arasında yaşananlar ilginç bir görüntü oluşturdu. Parkta çimlerin üzerinde güneşlenen bir kediye bir saksağan saldırmaya başladı. Saksağanın üzerine gelmesine kedi bir süre sesini çıkarmadı. Saksağanın saldırılarını artırması üzerine kedi tepki verdi. . Bunun üzerine saksağan çareyi kaçmakta buldu.
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 01:05
Civcivleri Yiyen Saksağanın Hazin Sonu 329 izlenme - 1 yıl önce Tavuğun civcivine dadanan ala karganın hazin sonunu izleyeceğiz. Gerçi bu kuşa bazıları ala karga der bazıları saksağan da diyebilir. Annelik duygusu insan hayvan farketmez yavru koruma içgüdüsü hepsinde vardır. Burada da annesinin yavruları için saksağanı nası geberttiğiniz izliyoruz
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 00:45
Kendini İnsan Zanneden Saksağan 433 izlenme - 2 yıl önce Kendini insan zanneden saksağan ‘Penguen’le tanışın. Sydney’de, Bloom ailesiyle birlikte yaşayan kuş, ailenin akşam yemeklerine eşlik ediyor, çocuklar dişlerini fırçalarken gagasıyla diş temizliğine katkı sunuyor, onlarla birlikte kanepeye kuruluyor... Sydney’de yaşayan Cameron ve Sam Bloom çiftinin 13, 11 ve dokuz yaşlarında üç çocuğu bir de ‘penguen’ kılıklı saksağanları var. Penguene benzediği için ona bu ismi vermişler. Ona evin her köşesinde rastlanabilir; aileyle yemek yerken, okula gitmek üzere hazırlanan çocuklara ‘yardımcı olurken’, evin sakinleri spor yaparken, bilgisayar başındayken Penguen de yanıbaşlarında. 2013’ten beri ailenin ferdi olan bu karizmatik kuşun bir de Instagram hesabı var. 3 bin 569 takipçisiyle sosyal medyadaki tanınırlığı da her geçen gün artıyor.Sam Bloom, Penguen’i henüz birkaç haftalıkken yolun ortasında bir başına bulmuş: “Ona güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağlayabileceğimizi düşündüğümüz için onu yanımıza aldık. En yakın arkadaşım veteriner. Penguen için uygun bir beslenme düzeni hazırladı. Çocuklarımız da Penguen’e adeta evcil bir köpek gibi davranıyor, dolayısıyla gündelik yaşamımızda Penguen’in ortalıkta olması bize normal geliyor. Neden bilmiyoruz ama diş macununun tadını seviyor ve çocuklar dişlerini fırçalarken yanlarında bitip gagasını çocukların ağzına sokmaya çalışıyor.”Bloom, çocuklar okuldan eve döndüklerinde Penguen’in sevinçle kanat çırptığını, mönüde spagetti olduğu zamanlar tabağa daldığını anlatıyor.
kedi ile saksağan 00:28
kedi ile saksağan 1.026 izlenme - 9 yıl önce
Rüya Çağla - Dam Üstünde Saksağan 03:51
Rüya Çağla - Dam Üstünde Saksağan 740 izlenme - 5 yıl önce
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 01:50
Bisiklet Üzerindeyken Saksağan Tarafından Defalarca Saldırıya Uğrayan Kadın 221 izlenme - 2 yıl önce Youtuber olan Amber bisiklet üzerindeyken defalarca saksağan tarafından saldırıya uğradı. Bu anlarını da elindeki kamera ile kayda alan kadın adeta korku filmindeymişcesine çığlık çığlığa kalıyor.
Saksağanın Araba Keyfi 01:23
Saksağanın Araba Keyfi 137 izlenme - 3 yıl önce Saksağanın Araba Keyfi
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 03:12
Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan 76 izlenme - 2 yıl önce Eve Girince Bebek Taklidi Yapan Saksağan Ağacın üzerinden pencereye gelen saksağanın çıkardığı ses adeta çocuk gülmesi gibi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 04:43
Saksağanın İnanılmaz Dostluğu 10 izlenme - 3 ay önce Kargagillerden olan saksağanın bu kişiyle kurduğu dostluk hayretler içerisinde bıraktı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.