Hoşgeldiniz!

Sal Videoları

Laureus Ödül Töreninde Nusret'ten Saltbae Şovu 00:20
Laureus Ödül Töreninde Nusret'ten Saltbae Şovu 11.934 izlenme - 1 hafta önce Monaco'da düzenlenen gece ile sahiplerini bulan Laureus Spor Ödülleri'nde Nusret de yer aldı. Saltbae hareketi ile dünyaya açılan Nusret Gökçe büyük ilgi görürken davetlileri tuzlamaktan da geri kalmadı.
Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 11.046 izlenme - 3 hafta önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 00:43
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 15.440 izlenme - 3 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Tostçu Erol İstanbul'da Orkun Işıtmak İle Nusret'e Gittik 22:49
Tostçu Erol İstanbul'da Orkun Işıtmak İle Nusret'e Gittik 17.041 izlenme - 4 hafta önce Tostçu Erol'un İstanbul'daki Nusret macerasını izliyoruz. Kendisi atom tostuyla meşhur bir tostçudur.
Nusret'in İnanılmaz Biftek Gösterisi 00:35
Nusret'in İnanılmaz Biftek Gösterisi 22.366 izlenme - 2 ay önce NBA takımı Golden State Warriors, Twitter hesabından Sacramento'ya Nusret videosuyla cevap verdi.
Nusr-Et Berber Versiyon 01:00
Nusr-Et Berber Versiyon 5.032 izlenme - 1 hafta önce Nusret i Taklit Eden Kuaför Nusret taklidi çılgınlığı berberlerede sıçradı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dünyada fenomen olmayı başaran Nusret'in yarattığı akım sanal alemde yankı bulmaya devam ediyor. Bu kez Nusret akımına kapılan kişilerse berberler oluyor.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 16.902 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 09:45
Para Biriktirip Nusr-Et'e Gitmek 38.820 izlenme - 3 ay önce Barış Dikici adındaki bir arkadaşımız kankasıyla para biriktirip Nusret'e gidip Nusret'in kazık olup olmadığını göstermeye çalışmış. Ben beğendim, umarım sizde beğenirsiniz.
King Bach'ten Nusret Taklidi 00:33
King Bach'ten Nusret Taklidi 14.771 izlenme - 1 ay önce Dünyaca ünlü fenomen King Bach ününe ün katan sosyete kasabımız Nusret tarzıyla bir video çekmiş.Nusret ABD şubesini yakında açarsa şaşırmayın.Helal olsun.
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 12:25
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 26.002 izlenme - 4 ay önce Vedat Milor üstadın Nusreti ilk ziyareti. Sanki o zamanlar biraz nusreti pek sallamamış gibi. Bi de üstad bildiğin yayında şarabını yudumluyo tv de alkol görmeyeli uzun zaman olmuş demek ki
Nusret İn Metrelik Adana Kebabı Şişe Saplaması 01:00
Nusret İn Metrelik Adana Kebabı Şişe Saplaması 21.018 izlenme - 4 ay önce Adamla dalga geçiyoruz felan ama o eti o şişe her babayiğit saplayamaz. İşi biliyor tirrek.
Kıvırcık Ali - Bir Selam Sal 04:16
Kıvırcık Ali - Bir Selam Sal 159.282 izlenme - 5 yıl önce
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 13.095 izlenme - 3 ay önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 00:53
Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular 19.367 izlenme - 6 ay önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Nusret'in Et'e Karşı Hissettiği Acayip Duygular' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 00:10
Nusret Geçiriyor Ama Acıtmıyor - Ali Ağaoğlu 14.641 izlenme - 5 ay önce Nusret'in restorantına gelen Ali Ağaoğlu, Nusret'in kamerasına yansıdı. Ali Ağaoğlu : "Evet, Dubai'den sonra Nusret her yerde Dünya'da, Türkiye'nin en iyi markası, biraz geçiriyor ama olsun, acıtmıyor" şeklinde konuştu.
Nusr-Et Kontrfile Şov! 00:57
Nusr-Et Kontrfile Şov! 2.909 izlenme - 4 hafta önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 00:52
Nusret'e Özenerek Mariuna Sarmaya Çalışan Adam 3.879 izlenme - 1 ay önce #saltbae etiketiyle Abd'nin ünlendirdiği Nusret baya baya ABD halkına örnek oluyor, herkes onun yolundan ilerliyor. Keyifli seyirler...
Nusret'in Gösterip Vermemesi 01:00
Nusret'in Gösterip Vermemesi 14.488 izlenme - 6 ay önce Efenim sosyete kasabı Nusret'in "Gosteriyorsun Ama vermiyorsun dedi" açıklamasıyla paylaştığı son videosu..
Nusret'ten Biftek Şov 00:35
Nusret'ten Biftek Şov 4.126 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyanın sosyetik kasabı olarak Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 8.607 izlenme - 4 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 00:31
Nusret'in Beton Delmesi (Satisfaction İçerir) 7.180 izlenme - 4 ay önce Sosyete kasabımız Dubai'de açmaya hazırlandığı yeni şubesinin inşaatın da beton delmeye kalktı.Tabiki kendi tarzında...
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 00:35
Müşteriyi Kendi Elleriyle Besleyen Nusret (Dubai) 18.207 izlenme - 9 ay önce Farklı sunumu ile müşterilerini ağırlayan Nusret,masadaki ablamızı kendi elleriyle beslemekle yetinmemiş kalan kemiği de masadaki abimize hediye etmiş.
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 00:18
Nusret'in 29 Ekim Kutlaması 6.021 izlenme - 4 ay önce Sosyete kasbımız şanına yakışır bir şekilde 29 Ekim cumhuriyet Bayramını kutladı..
Nusret Asado Şov! 00:49
Nusret Asado Şov! 2.866 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in Asado gösterisi sizlerle. Arjantin’in en bilinen hatta geleneksel yemeğidir asado. Sığır ya da domuz etiyle hazırlanır. Barbeküde pişirilen etler sadece tuzla harmanlanıyor ve yanında da salatayla sunuluyor. Etler için özel marinasyon işlemi de uygulanıyor. Chimichurri adı verilen bu marine ve soslar etlere özel bir lezzet katıyor. Bildiğimiz barbekü kavramının dışında dikey asadolarla yapılan ve neredeyse her bahçede görebileceğiniz ızgara şekli, bizdeki döner gibi Arjantin yemek kültürünün önemli bir öğesi.
Nusret'in Etle Domino Yapması 00:35
Nusret'in Etle Domino Yapması 5.650 izlenme - 4 ay önce Sosyete kasabımız Nusret ilginç videolarına bir yenisini ekledi.Nusret bu kez etlerle domino yaparak "et ete değdi dedi" sözleriyle instagram hesabından paylaştı.
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 01:42
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 11.260 izlenme - 5 ay önce Etiler'deki Nusret et lokantası, yeni aşçısını tüm dünyaya tanıttı! Nusr-et Steakhouse'da inanılmaz yetenekli ve marifetli yeni aşçı, çok yakında Vedat Milor ile tanışacak!
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 01:00
Kamu Spotu: Nusret'le Gelen Yıkım 2.004 izlenme - 1 ay önce Artık her yerimizin Nusret olduğu şu günlerde bu durumdan şikayetçi olanlar için Çorumlu Amir bir kamu spotu yayınladı.
Nusret'in Ete Masaj Yapması 00:55
Nusret'in Ete Masaj Yapması 4.728 izlenme - 4 ay önce Sosyete kasabımızın ete klasik müzik eşliğinde masaj yapmasını izliyoruz...
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 00:07
Nusret'in Büyükbaşa Yüzünü Yalatması 2.103 izlenme - 2 ay önce Nusret'in ünü sonunda ülkemiz sınırlarını da aştı, yabancı sosyal medya hesaplarının da paylaşımlarına sıçradı.
Nusret - Adana Merkez, Patlıyor Herkes 00:26
Nusret - Adana Merkez, Patlıyor Herkes 8.967 izlenme - 9 ay önce Et ve sosyal medya dünyasından tanıdığımız Nusret'in, garip bir videosu.